V središču

Huda nesreča ob iskanju muckov:-(


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Po jun 13, 2011 10:38 pm

Re: Huda nesreča ob iskanju muckov:-(

Bi prosla za update - sem nekak spregledala to temo, tako da sem po hitrem postopku dala čez grozo (s 4m na hrbet :O ), zaskrbljenost (možen zlom vretenc), olajšanje (super, ni hujšega) in pa vseskozi toplo hvaležnost za še eno tako toplo mačjeljubko <3 Zdaj me pa seveda zanima, kako poteka okrevanje :) (in pa tisto S/K mačk ter sanacija strehe, ko smo že pri tem... )
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 53

Pridružen: Pe feb 04, 2011 6:09 pm

Odgovor Sr jun 15, 2011 10:37 am

Re: Huda nesreča ob iskanju muckov:-(

[quote="LaliLoki"]Bi prosla za update -


Ojla Lali! najlepša hvala za skrb! Mami gre ok, zadeva še ni sanirana... včeraj je bila spet na nekem pregledu, ampak baje da je bolje :good: sem bila tako huda nanjo, ker je prosla sosedo, da jo zapelje do muc (to je garaža od vikenda) in ni ob naši hiši in jih je potem opazovala od spodaj... namesto, da bi strogo ležala... :dash: jaz je ne morem skoz kontrolirat, ker sem v LJ.... no, zdaj je pa še bolj nesrečna, ker je muca male nekam odpeljala. Danes grem spet v Brezice jo obiskat, obljubim, da bomo poskrbeli tudi za muce, ampak mi je zaenkrat prva skrb mami :D mam zal samo še njo :girlsad:
Life was much simpler when Apple and Blackberry were just fruits.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1358

Pridružen: Ne dec 12, 2010 9:54 pm

Kraj: Ljubljana/Koroška

Odgovor Sr jun 15, 2011 10:55 am

Re: Huda nesreča ob iskanju muckov:-(

Me veseli, da je bolje :good: razumem, da je prva skrb mama, itak. Že to je lepo od tebe oz. od vas tam, da tem muckom sploh pomagate - velika večina tega ne počne. Mali se bojo pa že prikazali, če jih tam hranite - pol pa hitro hop in na S/K ;)

Lepe pozdrave in misli vsem, mami pa le povej, naj najprej sebe spravi nazaj 'v red', ker mucki bojo še vedno tam, če se pa pri hrbtenici kaj zalomi, je pa lahko hudo :girlsad:
You are nothing until you've been ignored by a cat. :)
Prejšnja

Vrni se na Debate

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.