V središču

Liza


Srečne zgodbe živali, ki so iskale dom.

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 139

Pridružen: Če sep 16, 2010 6:32 am

Odgovor Pe mar 25, 2011 10:07 am

Re: Liza

muca_liza je napisal/-a:Takole zgleda Liza in njena dva nova prijatelja....Zala je čist miroljubna, z veseljem jo sprejme v svojo hiško ;)

Slika

Kaj zajček pa liza sta se takoj spoprijateljila?

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Pe mar 25, 2011 9:52 pm

Re: Liza

V bistvu je tko...ene vrste spoštovanje, ker je pa zajkla Zala kar večja od Lize ;) ....ne ve, če bi ji glih zaupala, ko se ji približa se Liza raje umakne....ko ji pa Zala hrbet obrne jo pa malo dregne s tačko. :devil: Moram malo pazit, ker ko gre Zala do Lizinega praskalnika jo bi Liza tud po galavi usekala....ampak se potem takoj umakne, če se ji približa.
Ampak v kletki je pa tok fajn spat...sicer pustimo samo, ko smo zraven, ampak vedno zaspijo vsak na svojem koncu se še niso dotikali.

Je pa naša Zala ena taka umirjena šefica, svojga pujska (mp) ma pod kontrolo že od majhnega in on jo tud obožuje....k njena prikolica je ko gresta iz kletke....in se mi zdi, da se tudi v odnosu do Lize tko mal obnaša....kdo je zdej to tamalo sm prpelu k skoz neki nori :rolleyes: .

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Ne apr 03, 2011 8:00 am

Re: Liza

Liza je zadnji teden pogruntala novo superthebestično igralo....UMIVALNIK :O ! (slikce sledijo)
Če ne teče voda spi (beri čaka, da bo v uporabi) v njem, če smo pa mi v kopalnici, pa čaka kdaj bo začela tečt voda :rolleyes: .
Sedi na robu in buli v pipo. Ko ji jo odpremo se pa igra do onemoglosti (beri dokler ni mokra do kože in vse pošpicano okoli)...takega žura pa še ne :yahoo: .

Včeraj smo prestali prvo cepljenje odkar je pri nas in ni niti trznila (čeprav je bila čisto zmedena in živčna,ko smo prišli v prostor klinike).
PRIDNA!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po apr 04, 2011 4:36 pm

Re: Liza

Slika
takole mi čakamo da priteče voda iz pipe in ko priteče lahko do onemoglosti.....beri doker ni vse mokro in me kdo ven iz kopalnice ne vrže delamo tako
Slika :yahoo:
in ko sem čist mokra in čist užaljena, ker ne smem več v kopalnico grem pa na kavč...prav jim je .
Slika :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2315

Pridružen: To jan 11, 2011 8:45 pm

Kraj: Dravograd

Odgovor So maj 28, 2011 12:38 pm

Re: Liza

Js bi pa še slikic gledala :girlblush:
You will always be lucky if you know how to make friends with strange cats.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Sr sep 14, 2011 11:00 pm

Re: Liza

No sem upoštevala nasvet taprverčki in naša Liza je dobila družbo

Slika
(se opravičujem za slabše slike...fotoaparat nagaja, to je pa iz mobitela)

Našemu novemu čalnu je ime Leo! Ko smo po dolgem premisleku spet šli na pot proti zavetišču smo imeli v mislih mirno punčko za našo big šefico....saj smo vedeli, da kaj drugega ne bo šlo čez....
Smo pa zelo zelo hvaležni oskrbnici v zavetišču, da nam je z navdušenjem ponudila tegale 100 na uro nadprijaznega črnuhca (malo sive ima še vmes). Bilo je veliko mladičkov in nismo si zeleli ravno cisto male mucke, ampak ko smo slisali zgodbo tega revčka....ki so ga našli pri 1 mesecu z skoraj 10 cm odprto rano cez plečka, ki je sedaj že čisto zaceljena in skoraj tudi ze skrita za na novo obnovljeno lepo gladko dlako, ki jo je začel dobivati odkra je pri nas :D . Poleg vsega kar se mu je hudega zgodilo v kratkem zivljenju je imel v kletki se eno malo šefico, ki mu je non stop po glavi plezala in ga grizla....in ko sem ga pogledala je takoj začel zelo naglas brneti :rolleyes: . Zmagal je pa ko sem ga vzela v roke in se je kar zaril v dlan in se ni več premaknil nikamor samo še ropotanje se je slišalo :kiss: !
Ta njegov nadprijazen karakter mu je pomagal, da je prezivel prvih pet dni nočne more, ki jo je doživljala Liza, ko smo ga pripeljali. :O

Slika

Najprej ga je napihala in nagnala nazaj v transporter. Celih 10 minut jo je ubogal, sevedal cel čas predel, potem je pa poskusil ponvno.....
Od renčanja, do pihanja, mjavkanja do praskanja in tud kakšno s tačko po glavi je dobil :devil: ....in še kaj verjetno...pa je kljub temu še vedno cel čas predel, ko se mu je približala ali pa kdorkoli drug. Liza je bila pa jezna na cel svet, en dan celo jedla ni...ni se hotela crkljati en teden in čisto žiVčna je bila....kot da bi hotela reči KAJ STE VI ZMEŠANI, KAJ STE MI TO PRPELJALI ZDAJ :devil: !

No potem se je malo omehčala....celo ratalo mu je se stisnit k njej, ko je spala...ne za dolgo seveda! Igrata in lovita se skupaj, ampak ko ima gospodična dosti je konec in seveda je to veliko prej, kot bi si Leo želel, tako da jih za konec se vedno faše :rolleyes: . Včasih je tako živčna, ker ji ne da miru, da zarenči na kogarkoli, ki gre mimo nje :scare:. Ne verjamem, da bosta kdaj čisto na isti valovni ali pa ko bo tamali malo zrasel in mel malo manj vragolj po glavi.... :scratch: .
Uglevnem tole se zgodi pogosto Slika, včasih mislim, da celo Liza uživa :mocking: .

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 15, 2011 6:42 am

Re: Liza

Ja, mačje šefice morajo vsake toliko pokazati, da so glavne, naša je ista :rolleyes: .
Čestitke za novega člana
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Če sep 15, 2011 6:56 am

Re: Liza

Oh kaksna lepa zgodbica! zelo rada berem o muci Lizi, zajcu in zdaj se malem Leu :) simpaticni ste :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če sep 15, 2011 8:48 am

Re: Liza

Čestitke! Super vam gre! :clap:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če sep 15, 2011 4:35 pm

Re: Liza

Jaz ne vidim slik :girlcry:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 15, 2011 4:37 pm

Re: Liza

Jaz tudi več ne, prej so pa bile :O
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 15, 2011 4:37 pm

Re: Liza

:O Kaj pa vidiš? A mogoče debeluha v plenicah? :D

Se hecam, jaz tud ne vidim slik. :truce:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Če sep 15, 2011 6:24 pm

Re: Liza

Nimam pojma kaj je bilo, jaz tudi, ko sem prvič pogledala ni bilo slik :O ,
pol sem pa dvakrat osvezila pa je bilo ok?? :good: ....zdaj se vidi...pri meni, pa pri vas?

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če sep 15, 2011 6:35 pm

Re: Liza

Jap, evo jih nazaj
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Pe sep 16, 2011 8:35 am

Re: Liza

renata je napisal/-a: :O Kaj pa vidiš? A mogoče debeluha v plenicah? :D

You wish, a ne? :P
:D

Je že prav! Mladino je treba takoj začet vzgajat in na mesto postavit. Če ne jim perutka zrastejo pol pa štalo delajo. Liza že ve. 8)
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po nov 28, 2011 6:44 pm

Re: Liza

Zdravo vsem...se malo updata na naso zivalsko druzinico :D

Slika

tako pri nas zgleda popoldanski počitek....pa še nas Levček od blizu (ceprav po pravici povedano ga klicemo Obama al pa črnc...pa prosim brez zamere...se je kar nekako obrzalo ko so se enkrat otroci pa moj hecali)
Slika
Vse sive dlakce so mu zginle...po velikosti je ze skor tak kot Liza...rep ima pa skoraj 2x daljsi :O ...se bojim da bo se velk desc iz tega ratal 8) !

zdaj pa se nagradno vprasanje...kdo najde vse mačke na sliki :P
Slika

Zdej se je se ta mulc navadu, da je v zajcji kletki najbolš....pa še večjo smo mogl kupit :rolleyes: .

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po nov 28, 2011 6:55 pm

Re: Liza

neki me slike hecajo, mogoce bo zdej mal bols
Slika
Slika
in naš norček
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Po nov 28, 2011 8:25 pm

Re: Liza

A pri vas pa zajce z mački futrate? :P
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po nov 28, 2011 10:22 pm

Re: Liza

Ja glede na težo in velikost nase zajklje Zale bi se lahko reklo tako :girlblush: ...sicer pa ne vem zakaj, ampak kletka je naj naj boljša postelja...če je seveda odprta... :rolleyes:
Da ne govorim o tem, da mogoče bi bili zajčji briketi tud dobri za prebavit...mislim zajklja in pujsek jih jesta :blush: ...seno je itak zakon in da ne govorim o tem, da si Levček ni mogel kaj, da je poskusil tudi radič... :O ...za kar je potem kmalu ugotovil, damogoče pa ne bi :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor To nov 29, 2011 11:34 am

Re: Liza

:D A ni verjel a ne? Hja pač, prav mu bodi, pa naj proba sam. Če fajn pa lepo zgleda, pač še ne pomeni da ni zanič :D

Ja nič, večjo kletko za zajce bo treba nabavit :P
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.