V središču

Čikita


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe jun 24, 2011 10:06 pm

Čikita

Najprej hvala Vixen za pomoč glede fotk ;) Fotka je za enkrat samo ena, ker me nekaj heca pri pošiljanju, tako, da jih bo v prihodnosti nekaj več (so mi obljubljene s strani posvojiteljice).
Čikita je bila včeraj s šefico in njeno hčerko pri meni v službi. Me je bila zelo vesela in sva ena drugo fejst prelupčkali. :kiss: Čikita spi na postelji in jo razvajajo iz vseh strani. Včeraj je bila v Iškem vintgarju, kjer so ugotovili, da ne mara it v vodo- sploh, niti malo tačk ne namočit, potem pa užaljeno gleda :D
Je pridna mala pupa, ležala je pri meni v naročju ali pa na tleh, medtem, ko smo me čvekale (pač babe). Šefico ima zelo rada in ji sledi na vsakem koraku, prav rada je šla potem z njo in se name sploh ni ozrla :D
V glavnem, Čikita je ime obdržala, ker jim je zelo všeč, uživa sto na uro, veliiikooo poje (se ji pa še nič ne pozna). Itak se pa še vidmo, morda že ta vikend in jo bom bolje poslikala, tale je slikana z mojim telefonom.

Takole je utrujena, saj je prej hodila po Iškem vintgarju

Slika

:kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Po jun 27, 2011 11:50 am

Re: Čikita

Jaz sem pa danes spoznala tole pasjo lepotičko :clap: , škoda edino da ni bila tudi Pupa z mano. Ampak sva se z njeno taglavno zmenile, da se sigurno dobimo v bližnji prihodnosti :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po avg 15, 2011 9:50 pm

Re: Čikita

Danes sem šla na obisk h Čikiti. Ta punca UŽIVA! Sem jo skopala (da sem pokazala njeni "šefici" :P kako se to dela), potem se je pa mokra peljala gor in dol po tepihu :lol: Sem posnela filmček in jo preslikala, jutri bom dala vse to gor ;) Je bilo prav hecno, pridem jo premečkam, me malo polupčka, potem stopim ene 3 korake naprej, me povoha in dojame, kdo jaz sploh sem :D Potem pa veselje do amena, skakanje, lupčkanje, repkanje,... :) Hecka mejhna razvajena je. Prava mala gospodična :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To avg 16, 2011 10:13 am

Re: Čikita

Obljubljene slikce in filmček ;)

Mami dej me spust, da se bom šla mečkat!
Slika
Slika
Slika
Slika

Dej me mal poboži no!
Slika

Pri šefici se crklja in afna :kiss:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

In potem omaga
Slika

Vsak šum je treba počekirat
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

In pa še filmček norenja po kopanju (klikni gor ;) )
Slika

Tole je ena čisto druga psička kot je bila pri meni, ko se je šele pričela sproščat. Je živahna, prijazna, igriva, mečkabilna, zna pa biti temperamentna do psov, ki bi jo od zadaj malo povohali.

Lubica lepa moja, takole sva midve prelupčkali ena drugo:)
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To avg 16, 2011 11:09 am

Re: Čikita

zalarjeva je napisal/-a:...... Je živahna, prijazna, igriva, mečkabilna, zna pa biti temperamentna do psov, ki bi jo od zadaj malo povohali.

....


ja ddddd, ta privilegij pa valda da pritiče pasjim princeskam, protest proti ovohavanju rite! :)
moja mala pasja opica je ista..... :girlblush:

Čudovita kuža! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To avg 16, 2011 12:29 pm

Re: Čikita

Ja itak, jaz pravim naj kar pove, da ji to ni všeč :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če avg 25, 2011 10:05 pm

Re: Čikita

Čikita se javlja iz novega doma :)

Slika
Slika
Slika

:kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne okt 02, 2011 9:39 pm

Re: Čikita

Čikita je zadnjič prišla na obisk. ;)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr nov 30, 2011 9:49 pm

Re: Čikita

Jutri pride nazaj :devil: Tole temo se zaradi mene kar zbriše, saj se bo nekega dne javljala iz drugega doma. Ji bom pa odprla kar novo temo in naj tista ostane v arhivu, a prav?
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6179

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor Sr nov 30, 2011 10:25 pm

Re: Čikita

Je morda dobila alergijo na posvojitelje? :O
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr nov 30, 2011 10:33 pm

Re: Čikita

Upam, da ne, ker bo iskala nove :P
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če dec 01, 2011 9:40 am

Re: Čikita

Boljše, da sem kar tiho, kajne?!?
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če dec 01, 2011 10:50 am

Re: Čikita

Saj bo hitro našla dom, v to sem prepričana lubika zlata. :kiss: :kiss:

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.