V središču

Pupa (prej Paste), Lev in Lenna in še Pinka (prej Za)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne jun 26, 2011 7:39 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Joj glej jih sončke moje zlate :kiss: :kiss: , hvala dr. Miška <3
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Pe jul 01, 2011 10:51 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Dan :)
No da malo povem kaj se kaj dogaja. Pupa še vedno nič ne kašlja :yahoo: . Brikete je še vedno s tal oziroma iz roke :D , navezala je stike z vsemi mačjimi sostanovalci, največja frenda sta pa itak z Levom ;) . Trenutno še malo delamo na socializaciji, ker je postala rahlo dominantna, to pomeni, da renči na mačkone če se približujejo igračam, oziroma če je ona na kavču in bi tudi kateri od njih rad šel gor :negative: . Se mi pa zdi, da uspešno napredujemo :good: . Najpomembnejša novost pa je, da je Pupa začela osvajat našo veliko pasjo mrcino Baja :girlblush: . Takoj ko pride na dvorišče jo zašiba do vhoda v njegov boks in se mu vrže na hrbet, potem pa še glavico porine med prečkami da jo lahko polupčka :* . Mislim, da bosta lahko kmalu skupaj tudi na vrtu brez da bi ju ločevala ograja :) . Skratka Pupa se uspešno vklaplja v naš mali zverinjak.

Lp od Pupe in njene kosmate druščine :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe jul 01, 2011 12:07 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

joj kolk je pa takle lepo prebrat... :girlblush: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe jul 01, 2011 2:25 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Res lepo :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne jul 03, 2011 8:09 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Danes je imela Pupa spoznavni dan z našo veliko pasjo ritjo Bajem :) . Najprej sem iz preventivnih razlogov dala Baja na povodec, Pupa pa naju je čakala pred boksom. Previdno sem odprla vrata in prvič sta si bila skupaj s smrčki brez ograje :rolleyes: . In na moje presenečenje je naša velika mrcina pokazala toliko nežnosti in previdnosti ki si ju pri njemu niti predstavljala nisem :yahoo: (za boljšo predstavo Bajko je tak kot nekaj večji in kompaktnejši NO) Potem smo odšli na travnik, kjer sem ga po 10 minutah spustila, veselo je tekal okoli in vsake toliko prišel malo posmrčkat Pupo :good: . Je pa tale naša mala gospodična ena ful pogumna pasja rit, oziroma lastniška :devil: , ko sem ju imela spuščena na dvorišču, je šel Baj povohat košaro z njenimi in mačjimi igračami, in a si lahko predstavljate da je tale mala grizolda zarenčala in mu skočila v gobček :fool: . Saj me je skoraj kap :bad: , Baj pa je samo počepnil in sklonil glavo ter se elegantno umaknil :good: . Res je zlat tale naš veliki pesjan, pravi gentelman :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne jul 03, 2011 8:17 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Slikce, prosim!! :girlblush:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Ne jul 03, 2011 8:22 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

:kiss: Zlati Baj!! Sem rekla, da bo znal pazit, kot taki veliki norci znajo. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne jul 03, 2011 9:56 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Naš ogromni pasji hlod ne zna nič pazit :P :D Pa mislim, da bo sčasoma ok, temu pripisujem njeno mladost (je šele 1 leto napolnila). Moj prejšnji velik pes je imel pa ogromno občutka, je bil zelo nežen :)
Pa super, da se razumeta. :good:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če jul 07, 2011 7:55 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Pri nas še vedno delamo na socializaciji, v bistvu bolj na detaljih :D . Danes mi je celo uspelo naredit nekaj fotk male in velike pasje riti :good: . jih bo dr.Miška prilepla ko bo imela čas. Trenutno je kao najbolj pridna princeska Lenna :) , ona je na splošno zlo neproblematična muca razen da je podvržena stresu in slabo prenaša kakršne koli spremembe, je pa presenetljivo dobro prenesla prihod Pupe :nyam: . Lev in Pupa se pa po moje mal rangirata, ker bi bla rada oba glavna :devil: . Ampak to bomo počasi uredili. Sta pa smešna, en brez druzga ne morta, se stalno iščeta ampak ko je pa vprašanje kavča igrač in spalnice je pa kriza :fool: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če jul 07, 2011 8:53 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

bbpikica je napisal/-a:Je pa tale naša mala gospodična ena ful pogumna pasja rit, oziroma lastniška :devil: , ko sem ju imela spuščena na dvorišču, je šel Baj povohat košaro z njenimi in mačjimi igračami, in a si lahko predstavljate da je tale mala grizolda zarenčala in mu skočila v gobček :fool: . Saj me je skoraj kap :bad: , Baj pa je samo počepnil in sklonil glavo ter se elegantno umaknil :good: . Res je zlat tale naš veliki pesjan, pravi gentelman :angel:


Točno tako je bilo tudi pri nas. Pola je že kot mladič skakala naši mrcini Timu v glavo in vsakič se je umaknil in podredil njeni volji (pa psov sploh ni maral). Tako je ostalo vse do njegove smrti.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Če jul 07, 2011 9:40 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

BAJ in PUPA - prijatelja. :kiss:

Slika

Na sprehodu skupaj.
Slika

Kaj si našla? :nyam:
Slika

Ampak tale pa reeees zmaga!! <3
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Če jul 07, 2011 9:56 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

A dej noooooo! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jul 08, 2011 12:31 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Kak lep razplet, kaka lepa zgodbica in kok lepe slikce... ŠE!! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe jul 08, 2011 6:40 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

slavica je napisal/-a:A dej noooooo! :kiss: :kiss:


sam` res.... :girlblush:
:kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Ne jul 10, 2011 8:51 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Včeraj smo imele babe takle ženski športni dan :) Mami jaz in Pupa smo se odpravile na potep. Najprej smo šle nakupit brikete za vse repate in kosmate, pa plačat položnice, potem smo pa malo kofetkale pri meni v službi- Pupa je od nakupovalnih naporov in babjega čveka na kavi omagala ;) . Ko smo se malo odpočile, smo se odpravile na Šmartinsko v Mercator center , saj se ve ane na stojnico DZZŽ Kranj :D . Ko je Pupa zaslišala glas ene od svojih začasnih skrbnic, mi je skoraj skočila iz naročja od veselja :good: . Veselje je bilo res veliko, obe svoji začasni skrbnici je pošteno polubčkala :kiss: :kiss: . Na žalost, smo morale stojnico kmalu zapustiti, saj veste kužati v trgovine nimajo vstopa :negative: . Po prihodu domov jo je Pupa jadrno ucvrla v spalnico in nadaljni dve uri ni bilo ne duha ne sluha o njej. Ja shoping in kofetkanje je naporen šport tudi za pasje gospodične :lol: . Proti večeru pa se je veselo igrala s svojimi mačjimi prijatelji in seveda novo igračko, ki smo jo kupile na stojnici DZZŽ Kranj. Toliko za danes lep pozdrav vsem od Pupe in njene druščine

Aja slikc bo pa Dr.Miška pripopala, ko bo imela čas (zlata je)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Ne jul 10, 2011 9:42 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Slika
Slika
Slika

;)
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Sr jul 13, 2011 10:47 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Ojla.
S pomočjo nasvetov Dr.Miške in pomočjo svetovalke za pasje vedenje počasi a lepo napredujemo z vzgojo naše male Pupe. No v bistvu so zdaj v program vzgoje vključeni vsi kosmati in repati :D . Pupa že zelo dobro razume ne in ne sme. Odvadila se je brskanja po smeteh, še vedno pa pobira po tleh a na ukaz ne in ne sme sputi in gre stran :good: . Zdaj tudi redno je brikete iz posodice, ni več potrebno hranjenje iz roke. Malo nam še nagaja odpoklic, ker takrat kar ogluši ampak zdaj sem ubrala novo taktiko ;) , če pride takoj dobi priboljšek in stanje se je začelo izboljševati ( čeprav z odpoklicem je problem samo na domačem vrtu na sprehodu pa ne). Še vedno pa je manjši problem med njo in Levom, samo jaz mislim, da jo Lev namerno izziva, ker z Lenno nimata nobenih težav :blush: . Je pa njen prihod v našo družino močno vplival na prehrambene navade naših dveh izbirčnih mačjih riti, sedaj sta začeli veliko več jesti kot pa prej :fool: Skratka dolgčas nam ni in namesto počitnic imamo pri nas poletno šolo 8) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če jul 14, 2011 8:31 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Super ste!! :kiss: Pa tale ovčar je krasen! Full luškan parček sta skupaj. :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 733

Pridružen: Če sep 09, 2010 10:46 am

Odgovor Če jul 14, 2011 10:55 am

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Ja naš Bajko je res krasen kuža, glede na to, da je bil še nedolgo tega na verigi (dobro leto in pol nazaj). Sicer moram priznati, da so lepo skrbeli za njega, samo manjkalo mu je ljubezni in sprehodov. Zato z njegovo socializacijo ni bilo ne vem koliko dela. Se mu pa pozna da ni bil šolan-Je pa učljiv in rad uboga ko dojame kaj želiš od njega. Je en tak ljubezniv kuža ki obožuje ljudi in če bi se le dalo bi se vsakemu stlačil v naročje.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če jul 14, 2011 12:44 pm

Re: Pupa (prej Paste), Lev in Lenna

Za 9 let na ketni je zlat kuža, ti pa še bolj, da si ga rešila ketnarskega životarjenja :kiss: :kiss: .
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 24 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.