V središču

Liza


Srečne zgodbe živali, ki so iskale dom.

Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Ne mar 13, 2011 12:52 pm

Re: Liza

o maaaj gaaaaad???? :O :O :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne mar 13, 2011 1:00 pm

Re: Liza

:lol: majke mi, to pa je zaloga, za kšne doooolge in ooooornk hude in brezmišne cajte! :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2062

Pridružen: Ne dec 26, 2010 7:37 pm

Kraj: Prebold

Odgovor Ne mar 13, 2011 1:37 pm

Re: Liza

Pa kako vraga najdejo čisto vsako režo pod omaro in RAVNO TJA sprčkajo vsako zadevo - pri nas so v stalnem pomanjkanju kuliji! :dash:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Ne mar 13, 2011 1:50 pm

Re: Liza

pri nas pa moje sponke za lase in elastike :girlsad:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Ne mar 13, 2011 3:13 pm

Re: Liza

OMG tri muce pa tolk miši :lol: :lol: :lol:
Una od lastik pa špang mi pa ni preveč všeč. Že tko nobene ne najdem, k mi tamale vse pobereta in itak zgubita...pr nas je tko kot da bi kdo jedel lastike in špange :O .

Miške sta obe še v uporabi in danes se ni zanimanje nič poleglo...še vedno nori in celo dopoldne je :yahoo: .

Je pa pogruntala nov najbl kul spalni prostor-v zajčji kletki :O :fool: .
Mislm, čist hud in drag praskalnik in ful dobra posteljica in njej je najbolš zdej na žaganju v kletki :devil: ?

Z našo kunčico sta se ze spoznali in čeprav se obe držita se bolj na razdallji ena drugo zelo radi ovohavata in nobena ni napadalna.
Samo ne vem če je glih ok, da jo pustim notri v kletki.....
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne mar 13, 2011 3:32 pm

Re: Liza

muca_liza je napisal/-a:pr nas je tko kot da bi kdo jedel lastike in špange :O .


te moram razočarat, da ena od mojih čisto zares je elastike (jih pol čez kakšen dan najdem sajveškje). :lol:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Ne mar 13, 2011 6:48 pm

Re: Liza

Takole zgleda Liza in njena dva nova prijatelja....Zala je čist miroljubna, z veseljem jo sprejme v svojo hiško ;)

Slika

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To mar 15, 2011 1:23 pm

Re: Liza

Ja to so si delale zalogo za hude čase :P joj :lol:

Liza je pa krasna, pa njen kolega na sliki tudi! :good:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor To mar 15, 2011 3:43 pm

Re: Liza

:lol: :lol: :lol: Zakon slika :lol: najbrž Liza misli, da je kakšna malo manjša sorta zajca :lol:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Ne mar 20, 2011 6:29 pm

Re: Liza

Za nami sta ze dva tedna z našo Lizo in mislim, da nam je vsem lažje, kot smo mislisli.
Preveč smo si delali problemov s tem kako bo...v resnici nam je pa zelo lušno, nič kaj dosti več težav in obveznosti....malo več norenja in igranja, saj je Liza zelo živahna muca.

No tole je Lizina najljubša crkljalna poza (no pa tudi malo mehko ležišče na meni pomaga :girlblush: )
Slika
Drugače pa se je naučila uporabljati tudi praskalnik na moje veliko veselje :yahoo: , čeprav jo še malo podimo s kavča...se pripravi praskat tudi tam še vedno včasih :devil: .
Igra se kot nora...pravzaprav ji vse pride prav za igranje...seveda se najraje mulčki z njo igrajo, pa so vsi zadovoljni.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne mar 20, 2011 6:39 pm

Re: Liza

muca_liza je napisal/-a:malo več norenja in igranja, saj je Liza zelo živahna muca.


v takšnih situacijah se najboljše obnese.... uganeš kaj? še ena muca! ;)

res je lepotička! uživajte še naprej! :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Ne mar 20, 2011 7:29 pm

Re: Liza

taperverčki :blush: :girlblush: .... sploh nisem še pomislisla na to :rolleyes: ............ moram mal še počakat....čist mal,
de me kdo vn ne odnese....bomo meli pol več živali pr hiši kt otrok :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne mar 20, 2011 10:01 pm

Re: Liza

muca_liza je napisal/-a:....bomo meli pol več živali pr hiši kt otrok :D


Tukaj nas je takih kar veliko... 8)

Drugače pa ena muca ali dve ni nobene razlike kar se dela tiče, kar se pa tiče veselja in gledanja kičastih prizorov, je pa neprecenljivo :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Ne mar 20, 2011 10:56 pm

Re: Liza

Oglej si vse nakavčne teme, kjer je več kot eno ime v naslovu. :D
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne mar 20, 2011 10:57 pm

Re: Liza

Tole je pa kar konkreten zajček :D
Zelo lepa muca je, drugače se pa strinjam: imam sama tri muce, enega pred kratkim posvojenega in je res prekrasno ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po mar 21, 2011 5:22 pm

Re: Liza

Eno vprašanje...naša gospodična je začela dvigovati nos nad mokro hrano...najrajši bi jedla samo brikete.
Preden smo jo posvojili sem naštudirala en kup forumov in prišla do tega, da imate po večini red pri hrani, obroke razdeljene na 3 v dnevu in lahko je 2 mokra hrana...ali je to lahko, če muci paše ali je priporočljivo?
Tako smo jo tudi poskusili navaditi...ampak zgleda, da je en teden rabila, da se naje :O in je pojedla kadarkoli in karkoli...zdaj pa opažam že ene 3-4 dni, da konzervico pusti...jo ne poje do konca....pa neglede na to ali je 70 g ali 50 g (poskusila sem zamenjati, ker sem mislila, da se je shesir-ja naveličala sem ji dala zadnje 3x almo pa je enako)....brikete pa hodi jest skoz po malem in če se slučajno bliža koncu, da je še čisto malo notri me takoj "pokliče" in tolk časa mjavka, da "dojamem" :rolleyes: kaj bi ona rada in je čist hepi, ko se dodam :angel: ....pa čeprav potem ne poje več veliko.... (brikete sem tudi imela Shesir pa Flatazor so mi rekli naj poskusim....ampak ji je vseeno kateri so, vsi so super :good: ).
Kaj peavite je nujno, da ima moker obrok ali naj jo kar pustim na briketih če hoče cel dan?

hvala za odgovor
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Po mar 21, 2011 5:57 pm

Re: Liza

Zaradi mokre hrane se mački nabirajo obloge na zobeh. Jaz dajem muci zelo malokrat mokro hrano, ker je ne mara preveč, čeprav je brez zobk, bi vse naredila za brikete. Muc ima pa na voljo samo brikete, ker ima neko alergijo, bi sicer ubijal za mokro hrano, ampak žal ne gre.
Če svoji muci ponudiš 1x na teden konzervico je čisto dovolj. Pa saj ti ubistvu sama pove kaj hoče, samo poslušat jo moraš ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Po mar 21, 2011 7:15 pm

Re: Liza

Glede hrane smo dosti razpravljali tukaj. Npr. tale tema. ;)
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 266

Pridružen: So feb 26, 2011 9:44 am

Odgovor Po mar 21, 2011 7:56 pm

Re: Liza

Ok, hvala...prebrala, ampak sorry....se manj vem,kot prej.... :O
Ji bom pustila, da sama pokaže kaj bi, dokler ni predebela....vsekakor pa kvalitetna hrana!
Drugač sem jo v nedeljo zalotila, da je v kletki pr prijateljici zelje grizla, pa tud njuno hrano je ze poskusila...je zgledalo, da ji je dobra :rolleyes: ....
Je ne boste verjeli rozine :lol: ....pa čokolado tudi bi....ampak tole smo čist po nesereči :angel: odkrili...ji ne bomo dajali.

Sem pa tudi jaz ugotovila, da ji je juha všeč...bomo šli kar po tem pravilu naprej...pa doker je zdrava, je tako res najbolje!

hvala
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor To mar 22, 2011 11:05 am

Re: Liza

Rozine in čokolada za mačke niso zdravi, zato pazite, da jih ne krade. Bi jih pa tudi ena moja sladkosnedka z veseljem jedla, če bi ji dovolila. :rolleyes:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 3 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.