V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 29, 2020 8:31 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Kako lepo pisemce.
Hvala, hvala....vsem vam, ki se tako z ljubeznijo in skrbnostjo trudite za muce <3.

In dragi muci Oliverček, za vedno boš v mojem srcu. Vesela sem do neba, da si odšel v samo tvoj dom. Naj te crkljajo, naj te razvajajo kolikor je mogoče. Ti jim boš pa vrnil s tvojo mačjo brezpogojno ljubeznijo, vem to.

Zdaj še pa malo priskočim na pomoč muciju Nemu z željo, da tudi on kmalu najde samo njegov dom.

Pošiljam pozdravčke :kiss:
tvoja botra Mojca"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe maj 29, 2020 8:32 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3 :)
"Dragi Nemo,

kako lepo pisemce, hvala ti.
Tudi jaz sem vesela, hvaležna in ponosna, da bom lahko botra takemu srčku lepotcu, kot si ti.
Upam, da te kmalu ugledajo tvoji tapravi domači, ki te bodo crkljali in razvajali.
Do takrat te bom pa malo jaz na daljavo, tudi s kakšnimi priboljški in dobrimi konzervicami.

Pošiljam ti pozdravčke <3,
tvoja botra Mojca"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jun 02, 2020 10:29 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi moj Niko,

najprej se ti iz srca opravičujem, ker ti tako pozno odgovarjam na tvoje sporočilo. Bila sem ga ful, ful vesela. Saj sam odgovor ni tako pomemben, pomembno je da precej mislim nate in upam, da si ok.
Prav imaš glede ampul za bolhe, samo se bojim, da smo ljudje precej bolj komplicirani sploh pa teli na Hujotu in Nizujotu. Pri njih je en dan tako, drug dan tako, nekaj priporočajo, nekaj ukažejo, tako, da sploh več ne veš kaj moraš in kaj ne.
Sploh pa je škoda zgubljati besed, za te čudake.

Važno da si ok, da si zdrav, da se te bolhe izogibajo in da imaš konzervice. Doma imam pripravljenih nekaj dobrot zate, ti jih bom čim prej poslala, da se boš spet malo posladkal. Moji kosmatinci, 6 jih imam veš, so tako izbirčni, da je joj. En dan jejo konzervico, drug dan samo povohajo, dvignejo rep in odtačkajo stran. Ti povem, da bi jih kar malo za ušesa. Ampak si mislim, toliko je ubogih muckov, naj bojo vsaj moji razvajeni. Prav tako vsi pri nas doma držimo pesti in tačke zate, da čim prej tudi ti pristaneš na čisto svojem kavču in s svojimi služabniki, ki te bodo stregli, tako kot se mačku streže.

Lepo bodi, uživaj v sončku in mačji družbi, pa hitro se spet kaj javi ali pa se mi pokaži vsaj na FBju, da te vsake toliko časa malce vidim.

Tvoja botrica Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jun 09, 2020 9:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
"Dragi moj Oliver,
takooo zelo sem vesela, da si dobil čisto svoj domek in ti želim vseee najlepše in najboljše :kiss: :kiss: :kiss:
Upam, da si se že navadil na novo življenje in sploh ne dvomim, da že osrečuješ svoje nove lastnike <3
Jaz pa sem se odločila, da postanem botra mucici Vesni in jo osrečim s kakšnim evrom ali priboljškom.

Za vedno boš v mojem srcu, Oliverček!

En velik objem in vse najlepše v novem domu ti želim!
Nežka"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jun 09, 2020 10:17 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
"Ljuba Lina, srček zlati, naj ti bo nadvse lepo v novem domeku in če ne bodo ljubeči, skrbni in totalno zaljubljeni vate, naj se le pazijo!
Zdaj bom pa botra drugemu mucku, tebi pa želim nadvse čudovito življenje.

Tvoja botra Janja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jun 28, 2020 10:21 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:)
"Dragi Ziggy,

res sem vesela, da si se oglasil. Čisto nič hudega ni, Če si pismo malo založil - zagotovo si imel cel kup pomembnih maČjih opravkov.
Vem, da si cisto poseben muc, zato bom z veseljem poskrbela, da bodo tvoji krožnički vedno polni in ti ne bo zmanjkalo igračk (pa ne tistih brezveznih plastičnih miši).

Pozdravlja pa te tudi tvoja prijateljica Tiga, ki je navijala, da te izberemo, ker imata podobno ime; Tigo velikokrat kličemo Tigi Migi. ;)

Se kaj se oglasi, jaz pa bom skrbela za tvoje krožničke. <3

Tvoja botra Ana"

Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 01, 2020 4:30 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Manco <3


"To pa je krasna novica! Naj bo mačja dekica v novem domu mehka in zadosti velika, da se boš kot zadovoljna mačka po svoji celotni dolžini lahko v največji sproščenosti raztegnila. Naj bo posodica vedno ravno prav polna slastnih piškotkov. Naj v novem domu nikoli ne zmanjka spoštovanja do živali!"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6178

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor To sep 01, 2020 8:37 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Kako lepo napisano-to moram posredovati posvojiteljici, da bo Manci prebrala. :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe sep 18, 2020 1:29 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Sneži <3

"Draga Sneži,

in dragi vsi, ki skrbite za muce v Mačjem botru,

hvala, hvala, za tako prisrčno pisemce. Mi je vsakič tko toplo pri srcu, ko ga berem. Res znate toplo pristopat k človeku in še bolj k muckam.

Seveda se bom na Sneži občasno spomnila tudi s kakšnim darilcem in z veseljem vsaj malo pomagam pri njenem botrstvu. Če bi imela možnost....jojjj bi imela še kar nekaj telih vaših pri sebi doma. In zelo upam, da tudi Sneži kmalu dobi samo njen kavč. Vem, da do takrat boste pa vi z vso skrbnostjo poskrbeli zanjo.

Hvala vam za vse, za vašo srčnost in skrb.

Pošiljam vam lep pozdrav z Grosuplja,
skupaj z Lori in Tejko (bivšo vašo Doroti)"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če okt 29, 2020 11:51 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Pozdravljeni,

prečudovit zapis in res vsa čast vam, ki se vsakodnevno trudite za mačje prijatelje v stiski. Imate jih ogromno v oskrbi, a še vedno za vsakega posebej veste tiste njihove lastnosti, ki jih delajo posebne. Hvala vam za ta zapis, saj mi je polepšal dan.

Lep pozdrav,
Nina


:cat: :cat: :cat:

Dragi MaHerji

Hvala za tako lepo pismo z zelo koristnimi nasveti. Upam da vam vsem čimprej uspe od dirkati v svoje nove za vedno domove. Do takrat pa mislim, da ste v odličnih rokah!

Pozdrav


:cat: :cat: :cat:

Oooo, kako lepo pismo, hvala zanj. Božo Črnuh pravi, da je krasno biti sam (čeprav sužnja še sem in tja nekaj cvili o Bertici). Umiril se je, odziven je, crkljiv in nasploh carski muc. Lušno nam je skupaj. Celo s setrom se sem in tja poigra. Upam, da je vsem MaHerjem tudi tako lepo.

MaHam in želim vse dobro, da čim prej zrastejo novi kavči zanje, taki najboljši, dvonogi sužnji pa naj ostanejo zdravi in pridni.

Neža in Božo


:cat: :cat: :cat:

Dragi mačji srčki!

Hvala vam za izčpno javljanje, jesenske nasvete in mačje modrosti kako je življenje v teh čudnih časih lahko tudi lepo in veselo. <3 :)

Vsem pa itak iz srca želim, da bi za vsakega čimhitreje zrastel čisto svoj kavček in vedno polna skledica dobre papice.

Pa prosim, sporočite vašim človeškim "podložnikom" da se jim zahvaljujem, da tako lepo in predano skrbijo za vas! :cupidgirl: :thanks:

Lep sončkast pozdrav vam vsem želim botra
Tina


:cat: :cat: :cat:

Dragi MaHerji, kako sem bila vesela vasega sporocila, polnega vzpodbudnih in optimisticnoh misli, ki sedaj, v casu bolniske, se kako prav pridejo.
Hvala vam, da ste mi polepsali dan,
Andreja



:cat: :cat: :cat:


Dragi moji mucki, prav vsi ne samo Niko, Zelo ste me razveselili s svojo jesensko vzglednico.
Glede na stanje, ki nas obdaja je to en svetel sončni žarek v turobi okoli nas. Veseli me, da ste vsi zdravi, da se dolgočasite, čeprav iz vzglednice to ni razvidno, in da vam nič ne manjka. Super.
Mi moramo okoli hoditi z nagobčniki, ker ta virus menda skače iz enega na drugega in še za nami teče. Ni nam lahko ampak tukaj pa ne bomo jamrali. Meni dneve lepšajo moji Liza, Churchil, Timi, Špelca, Popi in Cofek. Poskrbijo, da nam ni dolgčas, tako kot vi skrbite, da ni dolgčas vašim služabnikom.
Kaj naj še rečem, uživajte naprej, ostanite zdravi, še naprej nagajajte svojim služabnikom in še kaj se javite svojim borom.

Lep pozdrav vsem, Nikova botrica Helena



:cat: :cat: :cat:

Dobro jutro,

Kako lepo :) …pozdravček čisto vsem, še posebej pa moji Doli <3

Nataliija


:cat: :cat: :cat:


Hvala! Tud jaz vas imam rada, vse po vrsti, ampak najbolj pa LUXa :) <3 :cat: <3
Botra Helena


:cat: :cat: :cat:

Dragi MaHerji,
sem prav pogrešala vaše novice in novosti.
In ste me prijetno presenetili! Mi polepšali dan!

Lep pozdrav,
Barbara


:cat: :cat: :cat:

Pozdravljeni,

hvala za ta zapis! In seveda za vas trud in voljo..

Pozdrav od “polsestrice” Pippe
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po nov 02, 2020 7:10 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Tudi jaz vas imam rada in vas obožujem :)

Bodite pridni še naprej in se čuvajte, kot tudi vaši skrbniki.


:cat: :cat: :cat:

Dragi Lux in tvoji mačji kolegi in kolegice,

me veseli, da ste vsi zdravi in, da vaši "krušni starši" tako lepo skrbijo za vas vse. Vsak dan mislim na vas z željo v srcu, da tudi vi dobite čimprej svoje prave, odgovorne domove in čisto svoje družine.
Lux obljubim ti, da bom še naprej ostala tvoja botrca, da nikoli ne bom pozabila nakazati dnarčka za tvojo oskrbo, da se bom vedno po svojih najboljših močeh trudila, da bom kdaj primaknila tudi kak evrček več, kadar bom le zmogla. Tako rada bi te vzela k sebi, tebe in vse tvoje a imam doma že rešenčke, katere so tako, kot tebe zavrgli hudobni ljudje.Več, kot toliko kolikor jih trenutno imam si ne morem privoščiti ne časovno in ne finančno. Če pa bo kdaj prišel čas, da bom zmogla boš ti na prvem mestu, da te bom vzela k sebi, če bodo tvoje tetice, ki tako lepo skrbijo zate rekle, da imam prave pogoje zate.
Bodi pridkan, zdrav in vesel ter oglasi se zopet kmalu. Mislim nate in na vse tvoje prijateljčke.

Tvoja botrca Jana


:cat: :cat: :cat:

Dragi moji MaHerji,

Hvala za pozdrave, za prijazne nasvete in krasne dobre misli, hvala za čudovito jesensko vzglednico :) ! Ne vem ali ste že kaj razmišljali v tej smeri, vendar res mislim, da bi lahko napisali in izdali zbirko MaHerskih zgodb, ali MaHersko pravljico ali MaHersko basen ali nekaj takega podobnega. Ker mislim da bi se brala super. Mislim da ste totalno talentirani za pripovedovanje, mrnjavkanje in predenje besed in misli. Mislim tako čisto prav zares :)

Poljubček vsem,
še posebej pa Slashu in Pikci :kiss: :kiss:

Vaša Barbara
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 04, 2020 3:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Čupo :)

"Draga mucka Čupa.

Ne veš kako me je razveselilo sporočilo, da imaš čisto svoj dom! Res sem vesela, saj si si ga zaslužila. Toliko volje do življenja, ki si jo kot čisto mičkena muca pokazala ti, je en pravi super mega doma edina stvar, ki si jo zaslužiš. Točno takšna kot si tudi ostani, in upam da te bodo tvoji ljudje imeli takšno neizmerno radi.
Lepotička tribarvna piskajoča, želim ti najboljšo možno prihodnost, z dobro papico, cartanjem ko si ga TI zaželiš in veliko visokih polic, da boš lahko še naprej izvajala svoje akrobacije.
Ko bomo pa čisto ziher, da ti ljudje pašejo in boš ostala pri njih, pa seveda štafeto botrstva predajam dalje, enem izmed tvojih mačjih kompanjonov ;)

Srečno Čupi!

In lep pozdrav celotni ekipi MH."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr nov 04, 2020 7:22 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Rozi in ostali Mačjehišarji!
Hvala za super vzglednico,, ostanite pozitivni in dobrovoljni tudi v teh težkih časih, predvsem pa ostanite zdravi, tako vi, kot vaši človeški služabniki! :) Lepo vas pozdravljamo Gizmo, Izzy ter človeška sužnja Eva in Andrej."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 05, 2020 7:32 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Draga Miška, dragi MaHerji,

prebrala sem vaše pismo in se ne bi mogla bolj strinjati z napisanim. Sploh pa s tistim, kar je povedal modri Ziggy: če daš, tudi dobiš.

Vi, dragi moji, vsem nam dajete ogromno lepote in ljubezni, in boste zagotovo dobili najboljše kavče in polne skledice. Jaz pa pošiljam naši Miški, ki je resna punca in se na to spozna, nekaj malega za pod zob in par dinčijev, da sama izbere, kaj ji je najljubše, in seveda to podeli z vami. Dobila sem že, vaše lepo pisemce in dobre želje, ki me grejejo v tem sivem novembru.

Mucki zlati, vse dobro! Miška, ti pa tako, kot sva zmenjeni ;) <3

Veliko čohcev in poljubčkov na daljavo vam pošilja vaša botra."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če nov 12, 2020 9:09 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Arabelo <3

"Draga Arabelca!

Upam, da je to šele začetek, da se usuje botrov, priboljškov, kakšen prijazen vet, pa čimprej kavč. :)

Sabina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To dec 08, 2020 6:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Nasto
"Draga mucka moja
Pises mi zelo razveseljivo novico, koncno bos zazivela kot gospodarica novega doma, zelim ti, da bodo cloveski sluzabniki poslusni :cat:
Pa vseeno jih mejckeno tudi ti ubogaj, da ne bodo prevec trpeli.
Bili sva skupaj od dne, ko si zacela iskati botre. Kar nekaj casa, kajne? Zdaj pa bodo zate skrbeli tisti cisto ta pravi <3
Jaz sem pred 14 dnevi pripeljala domov muca, ki sem ga en mesec hranila podcenim avtom. Jutri se mu izteka izolacija in kot kaze, ga v soboto odpeljem novi dom, kjer bo kraljeval in delal druzbo mami in hceri. Moram ti povedati, da sem se zelo navezala nanj in ga bom pogresala. Bi ga obdrzala, ce bi le lahko. A moja Kiki je zelo dominantna muca in si ju ne upam izpostavljat stresu zdruzevanja.
Ti pa prilagam njegovo slikico, da vidis kaksna macja lepota je to.

Nasta draga, naj ti zivljenje prinese najlepse svari in najboljse ljudi. Te mislim, da si ze nasla. Bodi zdrava in ja, pomisli se kdaj name.

Tvoja Sergeja"
Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jan 11, 2021 9:41 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Draga naša Arabela!

To je najlepša novica daleč naokoli! Srečno v novem čisto tvojem domeku.
Želimo ti veliko igrivih in ljubečih let s tvojimi mačjimi starši.

Tvoja botra Sara z družino"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jan 17, 2021 10:53 am

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Draga Arabela,

Kako cudovita novica! Res res reees sem vesela, da si nasla tisti cisto ta pravi dom. Sicer vem, da ti je bilo v MH lepo med vsemi kosmatimi (in manj kosmatimi ;) ) prijatelji, a verjamem da je neprimerljivo imeti cisto svojega cloveka. Naj te tvoj novi najboljsi prijatelj razvaja s cartanjem, dobro papico in vsem kar si zasluzis. Pokazala si, da si velika borka, naj bo tako se naprej in svoje nove ljudi razveseljuj se doooolgo! Lepoticka, naj ti bo prelepo!

Jaz bom pa botrstvo predala dalje, z upanjem da bo tudi naslednja muca imela taksno sreco kot ti <3
Svoje botrstvo bi podarila Miški, katera je vasa oskrbovanka ze od 2010.

Vse dobro vsem v MH zelim!
Lep pozdrav,
Sanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jan 18, 2021 8:13 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi moj Guliver,

skoraj ne morem verjeti pa kljub temu se je tvoje elektronsko pismo nekje izgubilo v mojem poštnem nabiralniku, zato, oprosti, za nekoliko kasnejši odgovor.

Ko sem pogledala v tvoje očke na fotografijah sem, tako kot ti, tudi jaz takoj vedela, da je to začetek čudovitega prijateljstva. :kiss:

Podajam častno mačjo, da bom z mislimi, botrskim drobižkom in občasnimi paketki na daleč čuvala nate in na vse tvoje. <3

Mačji pozdrav iz Maribora, dragi moj.
Bodi prijazen.

Tvoja Amanda"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jan 25, 2021 10:16 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Mišo <3

"Oooo, to je pa tako krasna novica! Hitro in prec in takoj v nov dom. Nič hudega, če me pozabiš, ne bom čisto nič huda, razlog za to je več kot lep. Za darilo tebi ob tvojem odhodu v nov dom bom pa takoj in prec na daljavo posvojila še enega črnuha, saj ne boš nič huda, a ne? Mislim, da ne boš, saj se mi zdiš taka fina in prijazna muca, da privoščiš svojim prijatelčkom vse najboljše. Lepo se imej v novem domu, pa kaj se oglasi še kdaj, da vidimo, kako lepo ti bo.

Vse dobro, bivša botra na daljavo Neža"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.