V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 18, 2018 9:08 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dober dan,

Dragi Garfi, me Veseli, da odhajaš in upam, da se prav nikoli več ne vrneš. Upam, da me kmalu pozabiš -za vedno.
Tvojim mačjehišarskim služabnicam pa povej, da naj tvojo žepnino odslej porabijo za ostale mačje repe.
Hvala za sporočilo.

Lep pozdrav,
Andreja
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To sep 18, 2018 9:09 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Mačja hiša in Mačji boter.

Hvala, da ste mi polepšali ponedeljek s tem čudovitim sporočilom. Grumpiju, ups Garfiju, od srca privoščim lastni kavč in samo njegove človeške uresničevalce želja :)

Vseeno pa želim še naprej ostati botra. Čombe pravični bo poskrbel, da bodo moj mesečni prispevek šel v prave šape.

Lep pozdrav,
Sandra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 20, 2018 8:20 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Hvala za e-mail. S to novico ste mi polepšali dan. Upam, da bo Garfi užival v novem domu, da bo ljubljen in da mu bo lepo. Upam tudi, da bo osrečil ljudi, ki so se odločili za njega.

Garfiju želim samo najboljše v njegovem mačjem življenju. V spomin na najino prijateljstvo bi rada in tudi bom osrečila še kakšno kosmato kepco ali malce večjo kepo. V naslednjih dneh se bom odločila za mačjo dušico.

Rada bi se le zahvalila Vam, pri Mačji hiši in projektu Mačji boter, za vse kar delate za muce! Sama imam zelo rada muce, in imam doma 3 kosmatinke, bom Vam še naprej finančno pomagala, tako s SMS sporočili kot mesečnimi nakazili, kot botra.

Hvala in lep pozdrav!

Ponosna botra Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če sep 20, 2018 8:21 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Živjo, Garfi,

vesela sem, da boš odšel v svoj domek. Upam, da ti bo toplo in z ljubeznijo postlano :)

Lp,

Simona"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če jan 10, 2019 5:16 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Andreja, botra Čombeta Pravičnega, je za muce prinesla paket, ki ga pošilja njen Felix.
Slika
Slika
Slika
Slika
Sarabi je strokovno presodila, da bo edino pravično, če dobrote pospravi kar ona ;)
Slika
Slika
Mnjamsek mnjamsek :nyam:
Slika
Hvala botra <3
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 02, 2019 7:41 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Za Hanno <3

"Pozdravljeni,

Kako hudo mi je ko berem te vrstice... :girlsad: Žal mi je, da se je naša Hannah poslovila tako hitro in nepričakovano. Sem pa zelo vesela, da sem ji lahko pomagala, da je lepše in boljše živela. Naj ji bi lepo tam za mavrico, kjer nič več ne boli in ni skrbi...
Jaz pa v "lov" za novo mačjo dušico, ki ji bom lahko pomagala.
Hvala, ker ste! <3

Pozdravček,
Tina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor To apr 02, 2019 5:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 03, 2019 10:07 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:)

"Lahko samo rečem, da je to najlepše sporočilo, ki sem ga dobila.
Leni, takoj ko sem prebrala tvojo zgodbo, sem vedela, da bom tvoja botra!
Lep pozdrav vsem in hvala za vse, kar delate!

Petra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne apr 14, 2019 4:54 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Kevin,
Ful sem vesela zaradi tvoje novice. Upam, da ti boš zelo srečen, zdrav in vesel, naj te tvoja nova družina ima rada in razvaja, ker ti tega zaslužiš. Te bom pogrešala.
In obljubljam, da bom izbrala drugega mačka, ki bo rabil botro, da ga malo razveselim.
Lepo se imej, Kevin, bodi dober in crkljan maček,
Alena"


:cat: :cat: :cat:

"Pa so se moje želje, da dobiš svoj dom in svoj kavč uresničile!
Želim ti vse dobro še naprej in da boš v novem domu vedno imel polno skledico; in posledično tudi poln trebušček, vedno svoj prostor, kjer boš se raztegoval in pretegoval ter da te bodo razvajali in imeli radi.
Vedno boš v mojem spominu.

Vedno tvoja (botra) Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16112

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne apr 14, 2019 5:59 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Tale Boter in njegova sporočila me vedno razveselijo in občasno tudi kar raznežijo. :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če apr 25, 2019 10:26 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Odzivi na pisma, ki so jih mucki spisali 14.04.

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Hvala, draga Rozi! Lep pozdrav s kavča pošiljata Gizmo in Izzy, fanta od fare, moja malenkost pa je na drugi strani telefona.
botra Eva

Slika


:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Dragi Adi,

nisem pozabila na tebe in na dobre ljudi, ki tako lepo skrbijo zate.
Kmalu pošljem priboljšek ali dva za tebe in tvoje prijatelje.

Lepo se imej in en lep mačji pozdrav!¨:-)

D.

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Draga Zoja iskrena hvala za tvoje prisrčno pisanje saj si mi z njim polepšala to nedeljsko popoldan.
Želim ti veliko užitkov ob grizljanju priboljškov jaz bom pa naprej v mislih pri tebi ter te v mislih
nežno božala. Lepo te pozdravljata tudi moja dva mucka Sončica in Laky.
Lep pozdrav in uživaj v pomladnih dneh.
Tvoja botra Romana rada te imam.

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Draga Maggie in ljubčki,
hvala za prijazno pisemce, zelo sem ga bila vesela. Marsikaj ste mi napisali, odgovorila pa bom samo glede kavčev... zlati moji, neskončno vam želim kavč. Taki tapravi, kjer je muca res ljubljena in traja za vedno. Vsakemu od vas in vsem tistim, ki so zdaj nekje zunaj... lačni, prezebli, prestrašeni, bolni, ... in tako sami...

Vaši Maša in Janja

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Dragi Niko,
sem že pogrešala novice s tvojega konca. Vidim, da je vse po starem, in da se imate fino.

Lep pozdrav,
Barbara

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

...hvala Niko, želim ti, da bi kmalu gledal vrabčevske programe s čisto svojega kavča. Do takrat pa ostajam tvoja - botra.

:kiss:
Dragica

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Pozdravljeni,

hvala za res to precudovito sporocilo od Luciana. Z veseljem mu vsak mesec posljem denar za hrano in priboljske.

Lep pozdrav,

Sanja.

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Dragi moj Niko,

kako sem se razveselila tvojega pisemca, oz. elektronskega sporočila. Ja tudi mucki ste postali napredni in se ne javljate več s pisanjem pisem ampak kar preko elektronskega sporočila.
Veseli me, da se imaš dobro, da se je začel najboljši brezplačni TV program v katerem očitno več kot uživaš in zraven grizljaš priboljške. Oh Niko, naj ti povem, da je kavčev očitno premalo,
kolikor vas je ubogih brez domih muckov. Moj kavč zaseda 5 mačjih repkov, ki so bili tako kot ti rešeni, samo niso imeli sreče, da bi jih oskrbela vaša Mačja hiša.
Naj ti povem, da so okna že pomita, farbali letos ne bomo nič, ostalo pa sproti. No, da te ne bom prikrajšala za tvoj dragoceni čas, ne bom predolga. Skratka še enkrat naj ti povem,
da mi je tvoje sporočilce zelo, zelo polepšalo dan, da ti želim veliko prigrizkov ob gledanju odličnega programa na brezplačni TV. Upam, da se mi kmalu spet javiš, do takrat pa bomo
držali pesti in tačke, da čim prej najdeš čisto svoj kavč in nadvse prijazne in ljubeče služabnike.

Lep pozdravček, tvoja botrica Helena

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Draga Pika!

Prejela sem tvoj mail, za katerega se ti lepo zahvaljujem!
Imej lepo pomlad!

Tvoja botra Suzana!

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Vedno sem vesela vašega pisma dragi Bubiji, tako da se lahko večkrat oglasite. :kiss: :kiss: :kiss:
Vaša Jadranka

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Pozdravljeni lepi Bubiji,

zelo sem bila vašega pisma, ob katerem sem se kar nasmejala :). Sedaj vem, da sem se prav odločila, da vam pomagam, do kakšnega priboljška. Bodite še najprej razigrani, predvsem pa zdravi in da se najde kakšen kavček tudi za vas v toplem domu, čeprav vem, da vam tudi tuikaj nič ne manjka.

Uživajte na polno, vaša botra, ki vas ima neizmerno rada, saj MAČKE STE ZAKON !!!!!

Jožica

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Dragi Simba,

se opravičuje za pozen odgovor - spletni golobi so tvoje prelepo sporočilo dostavili med Promocije (ne, to ni nekaj za pojest :)). Na srečo pa redno spremljam Mačjo hišo na družbenih medijih, kjer so nas opozorili, naj preverimo še ostale nabiralnike.

Sem vesela, da ti je nov spomladanski TV program všeč. Zanimivo, da spremljaš enake oddaje, kot tvoja botrska sestrica Pika. Rekla mi je, naj te vprašam, če kakšno stvar potrebuješ? Pravi, da časti za rojstni dan, ker naj bi bila skotena v aprilu 2018, ampak ne vemo točno kateri dan.

Simba, uživaj v prijetnih spomladanskih dneh in sporoči, če kaj potrebuješ. Bomo dostavili v MH v Ljubljano in sem prepričana, da boš darilce prejel zelo kmalu :)

Tvoji botra Petra in botrska sestrica Pika
Slika


:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Draga Zoja,

zelo sem se razveselila tvojega pisma in vidim, da pravzaprav zelo uživaš v svoji Hiši, pa
čeprav (še) nimaš čisto svojega kavča. Pri nas imamo dovolj velik kavč tudi zate, a žal naša Lola, ki je
z nami že skoraj 7 let, ne mara nobene družbe. Še človeške ne kaj preveč, mačje pa sploh ne. Ena taka
mačja trma je, veš, samotarska in svojeglava. Najbrž imate tudi v Hiši kakšen tak primerek, zato gotovo veš,
o čem pišem...
Upam pa vsaj, da ti naš prispevek vsaj malo pomaga dočakati boljše čase. In nič ne bomo hudi, če
kak priboljšek deliš s prijateljčki.
Upam, da se kdaj srečamo, do takrat pa še naprej uživaj v svojih nadaljevankah. Pa vseeno ne pretiravaj, ker
preveč TV-ja škodi. :))

Tvoja botra Mateja

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

Draga Risa,

kako lepo me je presenetilo tvoje pismo.

Večkrat pomislim nate... ko bi le lahko bi te k sebi vzela, ampak pri meni živi že ena druga gospodična - kunčica po imenu Piki, ki je zelo plašna in se na smrt boji muc - le kdo jo razume?

Tako nam preostane ljubezen na daljavo. Vidim, da si lepo krajšaš čas v mačji hiši, upam pa, da ti tale pomlad prinese ša kakšno spremembo na bolje.

Lepo te pozdravlja tvoja botra iz Nove Gorice,

Ana

:cat: :cat: :cat: :cat: :cat:
Zadnjič spremenil renata, dne Po apr 29, 2019 3:52 pm, skupaj popravljeno 4 krat.
Razlog: dodajanje sporočil
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 08, 2019 4:43 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Maša!
Pišem ti pozno in ne vem, če boš pismo še prebrala. Verjetno se že preteguješ na svojem novem kavču. Upam, da imaš pridne sužnje, ki zate zgledno skrbijo, te čohljajo, božajo, hranijo in recitirajo Prrrrršerna :) Če ne, mi povej, jih bom za ušesa.
Želim ti kar najsončnejšo pomlad, uživaj karseda, jaz grem pa medtem pogledat, kateri od tvojih prijateljčkov potrebuje novo botrico. Saj ne zameriš....
Lepo se imej, draga Maša.
Andreja"

Op.: Andreja je sedaj botra Ceci in Anteju. <3
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To maj 14, 2019 2:53 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Ceca, dragi Ante!

Ful sem vesela, da sem dobila pozdravček od vaju.

Želim vama srečno in sito življenje in upam, da moj majhen prispevek bo ga malo izboljšal.

Lep pozdrav,
Alena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če maj 16, 2019 10:01 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljeni,

hvala za prisrčno zgodbico in hvala vam, ker tako lepo in predvsem s srcem skrbite za naše mačkone :kitty: :kitty: :kitty: :kitty:

Pozdrav vsem zaposlenih in muckom,

Kaja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jun 18, 2019 10:12 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Elza je dobila svoje prve botre in z njimi svoje prvo pismo <3

"Draga Elza,

mislim nate in odslej vedi, da si zaslužiš, da je zate poskrbljeno! Vsaka muca si to zasluži, ne, ne, ne govorim na pamet, pri nas doma so že celo življenje naši mačji razvajenci tisti, po katerih se ravnamo.
Stiskam pesti, da boš tudi ti našla čisto svoj dom (naš je žal že poln muckov), do takrat pa ti bo pomagala tvoja botrca!

Uživaj mačje življenje, kar se da! <3

Botra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 22, 2019 8:13 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Metkici se je javila njena botra Tanja <3

"Pozdravljena moja draga mucica Metkica!

Upam, da si dobro, da lepo skrbijo zate, da ti ni prevroče....
Upam, da poslušaš svoje skrbnike in da jim preveč ne nagajaš!
Mislim velikokrat nate, velikokrat ti mislim pisati...pa pozabim...Sem že pol leta v penziji in res je, da penzionisti nimamo nič časa, saj sem skoz v gužvi.
Napisati ti moram, da se je moja družinica povečala za še eno mucico, rešenko iz Društva Arja, ki ji je ime Mila.Spomladi mi je umrla kunčica Rubi, pa sem šla v Boh. Bistrico, kjer sem dobila kunčico Bučko. Ribici v ribniku ostajata.Pikica stara 9 let je še vedno pri meni.
Na dopust ne grem nič, ker nimam kam dati mojih živalic in trenutno skrbim še za eno prelepo muciko od nečakinje Tare, ki sliši na ime Arwen. Tako, da vidiš dela imam več kot dovolj, ljubezni pa tudi...vse mi dajejo te živalice. Srečna sem. Upam, da tudi ti.
Obljubim, da bom še naprej skrbela zate, ti pošiljala dinarčke, da ti bodo skrbniki lahko zagotovili dom in hrano.
Z velikim objemom, poljubčki iz Gorenjskega konca ti pošilja Tanja."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če avg 22, 2019 9:17 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Čupo pozdravljajo Sanja, Bibi in Piki <3

"Dragi mačjehišarji, pozdravljeni :)
Zahvaljujem se za tako lepo igrivo sporočilo! Čupa, z veseljem sem tvoja botra, saj si tako čudovita, da nikakor ne smeš biti spregledana! Si zelo podobna naši Bibi, ki se tudi nerada crklja, včasih jo na hitro požulimo in itak protestira, a je vseeno čudovita, nežna in edinstvena ter jo imamo radi točno taksno kot je <3
Konec julija smo doma posvojili se enega mačkona Pikija (našli smo ga pred našim blokom, garjastega in neverjetno lacčega, starega cca 3 mesece, neverjetno cartljivega), ki je sedaj best kolega z Bibi, zato moj prispevek ne bo pretirano velik, pa vseeno, vsaj za kakšen priboljsšk ali dva.
Vnaprej hvala in hvala da ste! Zaradi MH je ta krut svet poln neodgovornih mačjih lastnikov vsaj malo lepši! <3
Evo še pozdrav od Bibi (ta crna) in Pikija (ta drug ;) )! Oba odvržena, nato rešena, sedaj razvajenca!"

Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe avg 30, 2019 11:51 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Pikca je za rojstni dan dobila novo botro. <3

"Draga Pikica!
Danes sem ti poslala nekaj dinarčkov, da bo tvoja skledica polna in boš ti zadovoljna.
Veliko mislim na tebe in ko božam moja dva mucka, ki sta bila pobrana iz ceste in sta pri meni že
kar precej let.
Želim, da bi tudi ti dobila čisto pravi dom in svoj kavč ter ljubeče posvojitelje.
Prejmi lepe pozdrave od mene in Sončice ter Laky-ja. Pošiljam ti sliko mojih dveh kosmatinčkov.
Botra Romana"


Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po sep 30, 2019 12:10 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Draga Risa,

vesela sem, da si našla kavč. Moja pomoč pa bo šla enemu od tvoji Mačjehišarjev, vem, da jih kar nekaj čaka na svoj kavč.

Risa, naj te tvoji razvajajo! Zaslužiš si najbolj mehak kavč in veliko priboljškov :)

Objem,
Dolores"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To okt 01, 2019 12:26 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Risa,

prav lepo je bilo dobiti tvoje pismo.
Četudi ti bo sprva mogoče malo hudo in malo čudno, verjemi, da bo kmalu vse spet domače in prijetno.
Večkrat bom mislila nate, zagotovo...

Z veseljem bom pomagala kaki drugi muci, tako kot sem do sedaj tebi.

Lepo te pozdravljam,

tvoja botra Ana"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 6 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.