V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jan 07, 2017 10:34 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

:santa2: :santa2: :santa2:

"Hvala, Mačja hiša. Zelo cenim vaše delo, zato ostajam botra tudi v letu 2017.
Srečno, Pupikina botrca"


:santa: :santa: :santa:

"Dragi Mačjehišarji,
hvala za lepe želje. Jaz pa vam želim, da bi vas v letu 2017 čim več našlo topel dom, z lastnikom, ki vas bo do onemoglosti razvajal! :-))
Barbara"


:bozicek: :bozicek: :bozicek:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jan 14, 2017 8:33 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Draga moja Katrca! <3

Tudi jaz sem malo vesela, pa malo žalostna pa malce zaskrbljena pa.... superca, da si dobila čisto svoj domek. Zaslužiš si ga in kar se da uživaj v njem. Sem vesela zelo... sicer te bom malo pogrešala ampak to je res super da imaš čisto svoj domek. Mislila bom nate in čakala na tvoje nevidne mačje vibracije. Ne skrbi glede botrstva, novi muci seveda bom botrica še naprej. Skratka Katrca moja, uživaj v čisto svojem domu in naj te imajo tvoji služabniki radi in zate naj lepo skrbijo.

Lep pozdravček in buca od nič več tvoje botrice Helene :kiss: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jan 14, 2017 8:33 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Selmica!

hvala za tvoje prisrcno pisemce! Po dolgem casu si jo sedaj kar na hitro popihala, upam, da v srecen macji dom! Ce kdaj kaj rabis, pa kar sporoci, botra je botra, za vedno! :)

Lep pozdrav vsem skrbnim v Macji hisi, en kavcek je zrasel tudi pri nas! :)

Lp, Petra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jan 21, 2017 2:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Pikec,
hvala za tvoje prisrčno mačje sporočilo, ti si moj drugi mucek na daljavo! :) Prvi mucki, ki je srečno popihala v nov mačji dom, sem obljubila, da bom poskrbela še za kakšnega mucka, zato dobiš še en mačji zalogaj za dobrodošlico (naj ga "Naša" pretvori v tisto kar potrebuješ, pobožala te bom pa na daljavo. *buc* :)

Lp, Petra"




:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:


"Draga Ebony! <3
Hvala za tvoje lepo sporočilo. Moram priznati, da so se mi kar malo orosile oči. :dash: :'( Moram pa priznati tudi, da sem še bolj vesela, da sem lahko tvoja botra, še posebej, ker si nisem niti mislila, kako te bo osrečilo.
Sporočam ti, da si čudovita mucka in si res želim, da bi tudi ti našla svoj dom in lastnike, ki te bodo imeli neizmerno radi. <3 Jaz sem v Mačji hiši pred 1 letom posvojila tritačka Billyja, ki je prav tako črn kot ti, in ker si me spomnila nanj, si pritegnila mojo pozornost.
Želim ti, da si vesela, srečna in zadovoljna muca. In kar pokončno mahaj z repkom še naprej. <3
Eva"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So feb 04, 2017 4:57 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Tigi,

Takih pisem sem neizmerno vesela, četudi je za naju žalostno slovo. Namen vsega je, da le dobiš svoj kavč in po "srečnih" 7ih letih kot šefu svoje sobe, ti je to tudi uspelo. Želim ti, da bo tvoj kožušček vedno na toplem in želodček vedno poln. Srečno!

Seveda bom upoštevala tvoj nasvet in svoj mesečni prispevek namenila mačkonu, ki še nima te sreče, kot ti.

Mateja"


Mateja je sedaj Bobova botra. :thanks:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To feb 28, 2017 7:59 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Pupa pupasta.

Ob vsem, kar se zadnje mesece dogaja, sem potrebovala točno takšnole novico. Ne znam ti povedat, kako zelo zelo vesela sem zate, iskreno vesela. Vem, da ti bo v novem domu super lepo. So mi prišepnili neki online ptički, da si trenutno še podkavčna. Ampak veš kaj, to tvoje nove prijateljice ne moti niti malo. Dala ti bo toliko časa, kolikor boš potrebovala. Ampak ti povem, da je na kavču tako zelo udobno, sploh ko se boš usedla zraven svoje nove prijateljice, ta te bo pobožala in te bo božala v nedogled, ti pa ji boš pela najlepšo pesmico s svojim predenjem - prrr, prrr, prrr. Oh, kako ti bo lepo.

Draga Pupa pupasta. Kaj naj še rečem? Uživaj. Ti samo uživaj. Zdaj imaš ves čas na svetu, da boš uživala pri svoji novi prijateljici, katera te ima že rada, pa še bolj te bo imela. Ker kdo te pa ne bi imel rad, ane?

Lepo bodi, super mačka. Pa oglasi se nam kaj.

Petra"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne jun 18, 2017 10:00 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja EBONY.
<3 <3 <3
Tako sem vesela tvojega sporočila. Tudi jaz te bom pogrešala a to ni nič v primerjavi z lepo novico, ki si mi jo sporočila. Želim, da bo tvoj dom prijeten in ljubeč in da se boš v njem dobro počutila. Da te bodo tvoji novi lastniki neskončno vzljubili!!! In v to ne dvomim.

Hvala, za tvoje lepe misli. Da misliš name sem pa že občutila in bom se naprej pozorna, ko me bo kaj požgeckalo po nosku.
Tudi jaz te ne bom nikdar pozabila ... Javi se mi kaj, ko bos utegnila, da vidim če si dobro.

Pobožam te za ušeski in te poljubim na smrček. :kiss:

Za vedno tvoja botra Eva

Ps: in sporoči svojim, da bom seveda še naprej botra - mucku Jaku, ki so ga njegovi lastniki vrnili po petih letih. Mislim da še posebej potrebuje ljubečo roko, da ga boža in kakšen priboljšek, da ga pocrklja. <3 Se že veselim."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr jul 12, 2017 9:26 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Anuško ob začetku botrovanja

"Lepo zahvalo si mi spisala, me je ganilo. Saj to je point, da nosiš rep in glavico visoko saj hočem da veš, da mi ni vseeno za nobeno muco, še posebej take, ki jih drugi sploh ne vidijo. Res je, da nikoli ne bom občutila tvojega kožuščka in slišala tvojega predenja, verjamem pa, da te v Mačji hiši vsak dan kdo pocarta. V prilogi pošiljam mojo razvajenko Maco. 14 let je stara in si sploh ne predstavljam, da je ne bi imela. Želim ti samo uživancijo in rep gor.
Pozdravček"


Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 22, 2017 10:29 am

Re: Pozdravčki naših botrov

:shipwrecked: :shipwrecked: :shipwrecked:

Kako fino, sem vesela, da je Mootzom tako lepo in krasno. Hvala, ker jim lahko pomagam. Še naprej se imejte tako lepo, Neža

:sunny: :sunny: :sunny:

Kako lepo, najlepša hvala. Vas bom z veseljem podpirala se naprej :)

:shipwrecked: :shipwrecked: :shipwrecked:

Drage muce in varuhi muc.
Hvala za tako prisrčno čestitko. Prejmite počohce od mojih najdenčkov: muce Neli, Fride in Toma, ter kužka Titota.
Mjau! Biba

:sunny: :sunny: :sunny:

Krasna pesmica in razglednica. <3 :good:
Topel pozdrav vsem muckom in muckam.

:shipwrecked: :shipwrecked: :shipwrecked:

Iiiiiijjjjoooojjjj <3 <3 <3
Hvala :) :) :)

:sunny: :sunny: :sunny:

Čudovito, hvala!
Ste že razmišljali, da bi vse te spise, dopise, opise, pesmice,...ki so zares nekaj posebnega, zbrali in izdali v eni čisto ta pravi mačji knjigi? Če tudi nimam več majhnega otroka, sem prepričana, da bi jo sama zagotovo kupila in z veseljem prebirala. Pravi "norci" ste, vredni poklona do tal!
LP, Branka

:shipwrecked: :shipwrecked: :shipwrecked:

Drage mačje kosmate rite!
Najlepša hvala za čudovito poletno razglednico. Kako znate polepšati dan... Tudi jaz upam, da ste si čez poletje napolnili baterije in se dobro pregreli,
saj bo en dva tri tukaj hladna jesen in zima. Upam, da za vse vas čim prej zraste polno kavčev in ljubečih služabnikov...
Lepo vas pozdravljam in pošiljam koš poljubčkov Helena

:sunny: :sunny: :sunny:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po okt 23, 2017 5:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Tarjo

" Zlatika moja,
Tebe so v Mačji hiši tako opisali, kot da si povsem takšna, kot moja Maša. Še kožušček imata podobno obarvan. Take karakterne muce najbrž res dalj časa čakate na čisto svoj kavč, a je naj vsekakor vredno počakati. Naj ti povem, da so kavči, ki jih za muce pripravijo mačjehišarske tete, izjemni...
Poljubček na smrček od vseh nas in seveda priboljšek :kitty: "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne nov 12, 2017 6:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi moj mucek Nal!
Ko sem brala spodnje vrstice, so mi lile solze sreče in ganjenosti, tako lepo napisano že dolgo nisem prebrala nikjer…jaz sem bila čisto preč…
Najbolj me je ganilo, da nisi imel nobenega botra, da te nihče ni hotel, za to sem se takoj, ko sem to videla na Facebooku, oddala vlogo za botrstvo. Nisem še nikoli bila botra nobeni živalici, pri tebi sem instiktivno vedela, da moram biti…pa tudi ni važno, da so še drugi potem oddali vlogo, jaz sem jo enostavno morala, tako sem čutila. Na žalost te ne morem posvojiti. Smo imeli nekaj muckov že doma, ampak smo jih lahko imeli le zunaj, ker sem alergična na mačjo dlako, žal. Ampak moje mnenje je, da mucki spadajo noter, da morajo biti na kavču, da morajo biti oboževani in ljubljeni in da jih je treba crkljati do nezavesti…tako imam pač svojega mucka le na daljavo. Na to sem zelo ponosna in kažem tvojo sliko prijateljem, z namenom, da mogoče še kdo posvoji mucka na daljavo, ter tako po najboljših močeh prispeva nekaj za živalice, ki pač morajo živeti pod budnim očesom skrbnikov, za živalice ki nimajo čisto svojega doma…Bodi prepričan, da bom zanesljiva in vestna botrica, da bom vsak mesec prispevala za tvoje dobro, da bom v mislih vedno s tabo, da bom vesela, če bom še kakšno tvojo slikco dobila. Da jo pokažem svojim prijateljem, da jo v telefonu nosim s seboj, tako da bo vedno pri meni, da boš blizu mojega srca…bodi priden mali muc…rada te imam. Natalija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne nov 26, 2017 5:38 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

Julija ima prvo botro. To je Martina, ki že pomaga tudi Metkici. <3


"Draga moja Julija,
želim ti veliko lepih trenutkov s polnim želodčkom na toplem. Doma imamo tri mačje razgrajače in smo se zmenili, da tebi takole na daljavo malo polepšamo dneve....upam, da boš tako tudi vesela
:).
topel mačji pozdrav tebi in vsem ki zelo lepo skrbijo za tebe!

Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če dec 28, 2017 6:50 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja CAROLINE, <3

tudi jaz sem malo žalostna, pa zelo vesela, pa skoraj nič zaskrbljena... no mogoče malce. Dobila si super dom in še pri mamici.
To je letos najboljša in najlepša novička. Res sem vesela zate, ne rabiš bit nič zaskrbljena, nič zmedena in nič žalostna bodi vesela in uživaj v svojem novem domu z mamico.
Tudi jaz te bom pogrešala in za vedno boš ostala v mojem srčku. Veselim se že tvojega žgečkanja pod nosom in tvojih prijateljskih, nagajivih in hvaležnih mačjih vibracij.
Želim ti vse naj, naj, najboljše... vedno polne skledice, veliko nežnih rok za crkljanje in veliko poljubčkov. Bodi srečna in naj te imajo radi. <3

Za vedno tvoja ne več botrica Helena"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jan 05, 2018 6:49 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

<3
"Dragi moj Nal,

to je pa tako lepa novica in spet eno tako lepo pismo…
Srečna sem zelo, da se je tudi tebi pokazalo sonce in da si odšel na čisto svoj kavč, na čisto svoj dom…uživaj maksimalno in naj ti še dolgo sije sonček…

In seveda sem si izbrala tudi novo mačjo dušico, da bom lahko še naprej botrica…tokrat se mi je oko ustavilo na mačji dami Doli…mogoče prinašam srečo in bo ona tudi kmalu dobila svoj dom.
Nič hudega…da bi se vsaj uresničilo.

Srečno moj mali junak!!!
Natalija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe mar 09, 2018 4:26 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Ari,
z veseljem bom skrbela za tvojo polno skledo. Zdravila pa - brrr, čim dlje od njih... :-)))
Bodi zdrav, uživaj!
Barbara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne apr 15, 2018 4:49 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Julija,
vesela sem, da je nekdo vendarle opazil tvojo mačjo lepoto!
Naj ti bo z briketi postlano :)
Z veseljem bom botra kakšnemu varovancu, ki se čaka na nov dom in tvoje mačje tete prosim, da mi sporočijo, kateri muc ima najmanj botrov, da mu postanem nova botra.
Draga Julija tebi in tvoji novi družini želim polno mačjih prigod!
Dolores"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr maj 16, 2018 10:21 am

Re: Pozdravčki naših botrov

Andreja je dobila podarjeno botrstvo, ki je bilo porabljeno za Andraža. <3

"Pozdravljen Andražek in ga. Renata

Hvala za javljanje oziroma tvojo zahvalo Andraž. Tudi jaz ti pošiljam par želja in lepih besed. Vesel me, da sem tvoja botra in ti s tem pomagam do boljšega jutri. Verjemi, zdaj si v dobrih rokah in od teh tet, ki te čuvajo in pedenajo, greš lahko le na enako oziroma boljše. Bodi pogumen, bodi močen. Predvsem pa bodi TI!

Želim ti srečo in zdravje, predvsem to.

Lep pozdrav,
botra Andreja.

p.s. pošiljam ti še slikco mojega Felixa - kunčica zraven je pa njegova sostanovalka. Naj ti prišepnem - 17 letni muc, s pankreatitisom, težavam s ščitnico, visokim krvnim pritiskom (zaradi tega tudi slepota), rahlim šumom na srcu, in večnim nihanjem parametrov ledvic (izvidi kažejo enkrat ja, enkrat ne). In se borimo in se ne damo. Za to ti želim, da najdeš takšen dom, kot ga ima moj Felix - da tvoji ne bodo obupali ob prvi težavi, da bodo živeli zate. Da bo, tako kot pri meni - tvoja sreča, njihova sreča in tvoja bolečina (bog ne daj, da pride do nje), njihova bolečina. Da boste dihali en zrak!

Srečno Andražek, fant zlat. "


SlikaSlika Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 22, 2018 7:23 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Pozdravljeni!

Hvala za prečudovit mail, mi je ogrel srce. Sem velika ljubiteljica muc, doma imam 3. Garfi mi je takoj padel v oči in kar malo me je razžalostilo, ko sem videla, da še nima botrov.
Glede na to, da nimam pogojev, da bi ga posvojila (ne bi bil edini muc), sem se odločila, da postanem njegova botra.
Svoje odločitve niti malo ne obžalujem.

Hvala, da skrbite za ta lepa bitja!

Lep dan želim pa dajte Garfija malo pocartat še v mojem imenu.

Lep pozdrav,
Botra Martina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe jun 22, 2018 7:27 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Garfi,

S svojim sporočilom si me tako ganil, da so se mi orosile oči. Želim si, da bi tebi in tvojim prijateljčkom lahko dala več, kot to malenkost. Upam, da dobiš še veliko botrov, pa se bo nekaj nabralo!

Svojim skrbnikom in prostovoljcem pa povej, da so super in da cenimo njihovo delo! Tudi oni te imajo zelo radi!

Vse lepo dragi Garfi in upam, da kmalu najdeš čisto svojo družinico...

Simona"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 14, 2018 8:33 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Moja Tinka. Ob tvojem sporočilu sem imela solzne očke. Hvala za tako lep pozdrav, vesela sem, ker sem povezana s tabo. Doma imamo 7 mačkonov in skupaj z njimi bom mislila nate. Želim si, da bi bilo vsem mucam lepo, še posebej pa tebi. Verjamem da Vaša odlično skrbi zate in ostale muce. Bodi vesela, tvoj repek pa naj bo dvignjen visoko v zrak.
Iz srca še enkrat, hvala.
Valentina"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 9 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.