V središču

Občina Zagorje


Moderatorji: andreja, helena

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor To jul 12, 2016 10:40 am

Občina Zagorje

Živjo

Jaz imam pa malo, nekonvencjonalno "težavo". Imam občino, ki sodeluje. Z vsem. Pomagajo pri k/s, krijejo stroške oskrbe, in so absolutno super kar se prostoživečk tiče.

Ko sem bila prejšnji teden tam, sem omenila da so pred kratkim porušili (ne neposredno oni) eno izmed zgradb ki je nudila zavetje eni od kolonij, ter povprašala če mi je dovoljeno postavit utice na javnem zemljišču. Gospa na občini se s to možnostjo zelo zadovoljna.Se strinja s postavitvijo, občina bi celo pomagala pri postavitvi/stroških,... AMPAK, in tu nastopi moja težava, se mora s postavitijo strinjat tudi krajevna skupnost. Torej, spisat moram uradni predlog za krajevno skupnost (par predlogov kako in kaj sem prejela že na občini, pa še vedno ne vem kje bi začela). Nisem mojster spisov, papirologije, in tu bo v bistvu predlog krajevnemu svetu, brez da bi vedela ali so mačjeljubci, poleg tega pa dvomim da vedo karkoli o trudu zadnjih treh let, številu mačk v kraju, ter lokacijah (mojih ter "napol" mojih. Po eni strani morajo dobiti del zgodbe da bodo razumeli kaj in zakaj moj predlog, po drugi strani pa me skrbi da bi "preveč" informacij lahko imelo nezaželjene posledice če so sorte "bolj za luno". Če ima kdo kakšne ideje o obliki, ali kakšne nasvete, se priporočam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To jul 12, 2016 12:06 pm

Re: Občina Zagorje

Predlagam, da napišeš (lahko kar po domače), potem pa nam pošlješ na mail in bomo oblikovali, črtali, dodali...
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To jul 12, 2016 12:30 pm

Re: Občina Zagorje

:good:

Vrni se na Vprašanja

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 12 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.