V središču

Pozdravčki naših botrov


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jan 11, 2016 7:19 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Čukec,

če naša Kami (v priponki) ne bi bila tako sama vase zaljubljena, bi te z veseljem posvojili, ne samo na daljavo, ampak tudi zares. Ker pa je Kami skrkljanka prve sorte (rečemo ji Kraljična na zrnu graha), ne mara drugih mačkonov okoli sebe, ker želi biti ta glavna pri hiši. Včasih ji to čisto malo zamerim, ampak glede na to, da je preden je prišla k nam že kar dosti dala skozi kot mala klošarka, jo razumem, da sedaj želi nadoknaditi vse lepo, vse kar je v rani mladosti zamudila.
Upam, da se hitro najde čisto pravi dom zate.
Do takrat bova pa prijateljčka na daljavo.

Pozdravček,
Tina"


Slika
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če jan 14, 2016 5:55 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Iskrene čestitke za vse doseženo in iz srca hvala, da tako požrtvovalno pomagate svojim varovancem in v njihovo družbo vedno znova sprejemate nove, pomoči potrebne.

Želim vam veliko mačjih zgodb s srečnim koncem in veliko dobrih ljudi, ki so pripravljeni pomagati.

Tjaša"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jan 25, 2016 9:48 am

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga Vanilia!

Hvala za tvoje pisemce. Malo sem še žalostna, ker se je na ono stran mavrice preselila prejšnja muca kateri sem bila botra. Ampak pravijo, da je najbolje takoj najti novega prijatelja in tako sem med mnogimi mačjimi dušami izbrala tebe. Si mi bila simpatična na prvi pogled. :)
Upam, da se kdaj kmalu vidiva tudi v živo.
Rada te ima tvoja nova botra
Metka

P. S. Kavči so zelo muhaste zverine - eni zrastejo takoj, enim pa se ne mudi nikamor. Držim pesti, da bo tvoj tisti, ki ne bo potreboval predolgo časa."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr feb 10, 2016 6:45 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dobro jutro mucek Bucek
Si lepo spančkal predel si kaj lepega sanjal.Včeraj sem zvečer videla in prebrala tvoje lepo prisrčno
pisemce.Bilo je že malo pozno sem si rekla moj Bucek gotovo že spančka v svoji posteljici in sanja
svoje mačje sanjice. Ko sem brala tvojo zgodbo Bucek me je presunilo močno kako se boriš s tem
krutim svetom čeprav revček ne vidiš svojih mačjih prijatelječkev ne vidiš toplega sončka ne vidiš zvečer
zvezdic na nebu ampak eno pa gotovo vidiš ta zvezdica sem jaz katera bom bedela nad tabo ne da boš
lačen da te ne bo zeblo in da boš imel toplo zavetišče.
Dragi moj Bucek ostani tak kot si lep prijazen prisrčen mucek.

Koš šoljubčkov in objemčkov ti pošilja tvoja zvezdica botra!"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr feb 24, 2016 4:54 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Levček, to je pa res najlepša novica ,ki bi mi jo lahko poslal .
Kot tvoja botra ,sem vesela do neba in nazaj ,da si odtačkav v čisto svoj dom .
Jst sem kot obljubljeno držala pesti zate in lej res je uspelo!!!!!!
Mogoče slučajno , mogoče pa res prinašam malo sreče saj sta najprej srček Rudi in sedaj ti sonček Levček dobila svoje kavčke.

Sicer upam ,da se boš kaj oglašal ,da bom vidla kako si kaj.
Drugače ti pa želim najlepše mačje žvljenje .

ps.zdaj bom mogla najdit naslednjega srečkota in mu pomagat do novega domeka

pps. uživaj sonček lepi

tvoja botrica Anita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr feb 24, 2016 5:06 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Lovora

"dobro jutro moj mačji prijateljček,

lepo mi je pri srcu da si vesel mojega boterstva.Rade volje ti pomagam da si na varnem toplem
in da nisi lačen in osamljen,samota je huda stvar in ti si lep prijazen tak mačo muc da je ne rabiš.
Jaz verjamem vate in vem da boš nekoč pričakal dan ko boš z vzdignjeno glavo in pokončno
držo odšel v lep topel dom,kjer te bodo imeli radi in lepo skrbeli zate, verjemi mi in bodi odločen!!!
lepo se imej in uživaj v svojem začasnem domu in bodi prijatelj z ostalimi mačkoni in mucicami,
veš dobro prijateljstvo veliko pomeni v življenju!!
no sedaj bom nehala nakladati, uživaj in imej se lepo!!

lp
Vanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 17, 2016 7:58 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi "za vedno malo moj" Čopi,

takih pisem sem najbolj vesela! Pa ne da bi se te hotela rešiti, kje pa. Le iz srca ti privoščim čisto Tvoj Dom. Na tega, ki si si ga zelo pametno zrihtal, sem ves čas malo upala, priznam.
Veš, v vsem tem času si 5. mucek, ki sem ga pospremila do doma, si bil pa daleč najdlje z mano. Zdaj vem, zakaj...ker si si utiral pot do Romyjinega srčka in se vztrajno ovijal okoli njega.
Za popotnico ti želim samo poln koš zdravja, ker ostalo že vse imaš - dovolj ljubezni, pozornosti, dobre papice, da o vztrajnosti ne govorimo, a ne ti kosmati borec ;)

Srce moje zlato, vedno sem bila huda, ko sem prebrala karkoli v stilu "nisem najlepši muc", "nisem popoln" itd...zame si bil od nekdaj popoln in prelep. Ne pozabi tega.

Z mojimi srčki smo že našli tvojega naslednika, mislim, da tudi on ne bo imel nič proti. Radi ga bomo imeli, kot smo imeli tebe in kot imamo vse muce mace.
Lupčka na tvojega srčkanega uheljčka,

tvoja Mateja s kosmatimi srčki"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 24, 2016 11:19 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Buca

"Vesela sem, da se je tudi zate našel dom, v mojem srcu pa bo vedno prostor, ki bo samo tvoj. Da pa te ne bom preveč pogrešala, bom poiskala še kakšnega posebnega mucka, potrebenega pomoči.
Lepo bodi in uživaj vsak dan posebej!

Lidija"


:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

"Dragi moj lepi mačkon Bucek,
joj ne veš kako sem vesela,da si našel pravi dom ,kjer boš užival svoje mačje življenje sicer na žalost v večni temi...so se mi kar očke
zasolzile -oprosti sem pač zelo čustvena.Ampak verjamem kljub tvoji slepoti boš imel ob sebi topel dom,polno skledico dobrot in ljubezen
ljudi ki te bodo imeli radi ,te pestvali in božali.te bom pogrešala, veš vsak dan sem se spomnila nate ,mogoče bo to sčasoma zbledelo
ampak kot ti nikoli te ne bom pozabila za vedno boš ostal v mojem srčku!!!
Želim ti iz srca srečno pot v novi domek in lepo srečno ljubezni polno mačje življene.SREČNO!!!
lep pozdrav tvoja botra
Vanja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če mar 24, 2016 11:20 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Tamalo od Maruše

"Ooo, to pa je lepa novica! Naj ti bo lepo v novem domeku, TAMALA!

p.s. Obljubim da bom že naslednji mesec v spomin nate, začela osrečevati novo mačjo dušo, ki še čaka na čisto svoj dom."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po apr 04, 2016 6:56 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga mačja SENIORita,
veseli me, da si tudi ti že pomladno prebujena iz zimskega dremeža. Tudi moja mačja banda že lovi sončne žarke skozi njihov mrežasti šengen na balkonu. No bolj kot sonček jih zanimajo golobi, ki jih izzivajo s svojimi gru gru napevi pod streho našega bloka.
Ti SENIORita pa vseeno nisi kar tako, da ti pripadajo še odprta vrata in avanture po vrtu. Meni pa bo najbolj v veselje, ko bodo odprli vrata tisti tapravi, ki bodo čisto tvoji. Do takrat pa ti obljubim, da bom pomagala, da bo "vaša" vsak dan polnila vaše ritke. Če mi pa zaupaš kaj ima tvoja rita najraje na krožniku, ti kdaj pošljem še kaj za repete ;-)
In ja, misel na vse vas kosmate ritke pitke, ki vas nosim v srcu me vedno greje.
Oglasi se še kaj SENIORa Sarabi <3

Tvoja botra"



:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:



"Draga Gipsy in Mišek,

zelo sem vesela, da vama dobro gre, da sta sita, na varnem in toplem. Ptiče in muhe pa je treba vsekakor pustiti na miru. Ptiča Prevca pa sem šla gledat tudi sama, on pa res ne potrebuje letalske karte za nikamor, kar skoči, pa je že tam. Ampak za običajne ljudi (in štiritačne spremljevalce) pa to nikakor ni za poskusit, reeeees letijo daleč.

Še naprej se lepo imejta in zelo bom visela novih poročil o mušjih in ptičjih sovražnikih :D

Vajina botra
Dora"



:kitty: :kitty: :kitty: :kitty: :kitty:




"Živjo Jani!

Lepo je bilo brati tvoje pismo! Hvala!

Zdi se mi da se imaš lepo in da ti nič ne manjka! To me zelo veseli! Veš mreža na oknu je res za tvoje dobro! Tudi jaz Mirkota ne pustim ven! Razen na povodcu in oprsnici! Svet ni tako prijazen, ima tvoja Renata kar prav veš!
Seveda bom kakšno dobro besedo rekla zate, da boš odtačkal na čisto svoj kavč, do takrat ti bom pa z veseljem pomagala, da bo tvoj trebušček poln! Saj veš da bi te z veseljem vzela k sebi, pa je moj "cimer" bolj antimačkovski... z Mirotom se šele zdaj približno spoznavata in sprejemata. In ti si zaslužiš le najboljše, ne pa doma kjer te nekdo stalno grdo gleda! Držim pesti, da zraste kavč, ki bo samo zate in čisto tvoj in poln ljubezni! <3

Uživaj v pomladi in muhah, rožicah in sončku! Ostani zdrav pa še kaj se oglasi! Tvoja pošta mi vedno polepša dan! :)

Sončni pozdrav ti pošilja tvoja botra,
Ines"




:pismo: :pismo: :pismo: :pismo: :pismo:



"Hehe, kolk se vedno razveselim vašega maila J Prav polepša dan J
Lep pozdrav Adiju in ostalim mucklnom ter seveda njihovim služabnikom J

Aleksandra"




:greeting: :greeting: :greeting: :greeting: :greeting:



"Dragi Maks,
najlepša hvala za spomladanske novičke in pozdravčke.
Sem jih že kar malo pogrešala! :-))

Barbara"



:sunny: :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:



"Ooooo kakšno prelepo presenečenje! Ponovno se mi je oglasila puhasta kepica z zapeljivimi očkami in mehkim, najmehkejšim kožuščkom. Verjamem, da si ti zelooooooooo vesela prrrrrrrihajajočih sončnih dni, ker boš lahko spet poležavala zunaj in se sončila. Očitno si mi brala mislim, ker pridno zbiram konzervice in briketke zate in se že kar nekaj dni spravljam, da pokličem ono tetko iz MH, ki skrbi zate in te čoha, kdaj bo kaj imela čas, da se pridem k tebi pobucat.
Vem, da me že kakšen mesec, dva, ni bilo k tebi, ampak ne skrbi, sem vsak mesec malo pobrskala po denarnici, da ti, pikica, ne boš lačna. Pa saj veš, da je še veliiiiiko muck, ki potrebujejo pomoč dobrih ljudi, zato vem, da nisi jezna, če kdaj kakšen everček ali konzervica gre še kam drugam.
Obljubim, da res kmalu pridem k tebi na obisk, bova skupaj pogledali če vaše mreže res trrrrrrrrrrrdno držijo! Da se ne priplazi k tebi kakšen lumpast mačkonček, ker ti si pa le dama v zrelih letih in da bi mulci kar takole hodili k tebi se pa ne pritiče, a ne?

Koordinate tvojega trenutnega domeka že vseskozi veselo razpošiljam naokoli in veš kako sem vesela, ko izvem, da je kakšen tvoj zavetiški bratec ali sestrica dobil čisto svoj kavč! Še bolje pa, ko izvem, da dobita skupen kavč kar dva MaHerja!

Pikica, včasih razmišljam, kakšna škoda je, ker nama vesolje ni bilo naklonjeno, da bi se srečali v drugih okoliščinah in bi točno TI bila samo moja, moja baba... veš kako bi se imeli lepo. Ne bi ti manjkajo ne čohanja, ne hrane.... ampak kaj češ :( tako je, kot je. Jaz imam sedaj doma dve drugi babi, ki tudi kraljujeta za zamreženim oknom in se niti malo ne pritožujeta, ko zbiramo paketek hrane zate, ti pa si itak carica nad caricami med vsemi MaHerji!

Sarabi, pridna bodi, nastavi trebušček sončku, da te poboža in se kmalu spet vidiva
Tvoja botra Mateja z vso ostalo mačjo in človeško bando
Miiiiiiiiiiiiijaaaaav"



:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:



"Draga moja Perlica,

tudi jaz sem zelo vesela sončka in toplejšega vremena. Tebi mora biti pa sploh fino opazovati vse te ptičke, ki letajo mimo oken J Kako pa se imaš sicer? S koliko mačjimi prijatelji si deliš bivališče? Upam, da te ubogajo tako štirinožni kot dvonožni prijatelji J Jaz ti želim, da čim lepše preživiš te pomladne dneve! Pa kakšno slikico mi pošlji, da bom videla, kako se imaš ;)

Sicer pa imam tudi jaz doma eno mačjo prijateljico in tudi ona najraje sedi ob oknu in opazuje okolico. Obe skupaj pošiljava lepe pozdrave tebi in vsem tvojim in se že veseliva tvojih prihodnjih pisanj!

Pridna bodi,

Vesna in Eli"


Slika


:dog: :dog: :dog: :dog: :dog: :dog: :dog: :dog:



"Dragi moj Liam,

zelo sem se razveselila tvojega sporočila. Sem mislila, da si že pozabil name. Oprosti, ker ti nisem takoj odpisala, bila sem precej zasedena ampak mislim pa vsak dan nate. Vesela sem, da si dobro in da ti nič ne manjka. Ja zima je mimo in sedaj boš poleg dremanja moral postati malo bolj aktiven. Glede ograje na oknih ti pa rečem, da skozi lahko prileti kakšna zelo okusna veša. Moje 4 kosmate rite pravijo, da so zelo okusne. Prrevca ne pričakuj pa ptičke moraš tudi pustiti pri miru. Zjutraj ti pod oknom sigurno lepo prepevajo. Poleg okusne veše se lahko posladkaš tudi s kakšno muho, ki te bo sigurno prišla izzivat, ti pa kot najboljši lovec ji boš dal vetra. Držimo pesti in tačke, da skozi vrata pridejo tapravi. Tvoje koordinate so znane po vsej Sloveniji, sedaj pustimo času čas, da te opazijo ti tapravi. Liam želim ti lepo pomlad, da boš okusil poleg konzervic tudi kakšno sočno vešo, da pridejo tapravi in seveda mirnega dremuckanja na sončku. Rada te imam in mislim nate ter držim pesti, da prideš čimprej do čisto svojega kavčka.

Tvoja botrica Helena"



:* :* :* :* :*

"Hvala Bubi, za lepe pozdravćke in misli. Veseli me, da pridno rasteš, da si zdrav in vesel, kot mora biti mladi mačkonček. Mogoče pa imam eno teto zate,,,,,, Zelo vesela bi bila kakšne tvoje slikce..... kaj veš.... mogoče,
pa kar jaz sama pridem po tebe... .) Ti samo pridno papcaj, pa se mogoče vidiva, da te še jaz malo pocartam
in stisnem k sebi... in kdo ve..... ???
Lubčka :)



:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To apr 05, 2016 6:39 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

za Metkico in Shakti od Albine

"Oh, muci moji....hvala. Če kdaj zadenem na lotu, najprej kupim hišico na deželi z velikim vrtom, ga varno ogradim in pridem po vaju. Do takrat pa vedno držim pesti za vaju..in čakam na pismo v katerem bo sporočilo, da sta našli svoj domek."
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 06, 2016 6:41 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Lovor,

Hvala za tvoje prelepo sporočilce.
Prav nasmešek dobim no obraz, ko preberem, da se imaš s svojo mačjo družbo lepo& da uživaš v mačjih dogodivščinah :)
Vseeno pa tudi jaz držim "šapke" da dobiš tudi ti čisto svoj stalen kavč :)
Do takrat pa ne dvomim da bodo zate zelo lepo poskrbeli, jaz pa ti bom še naprej pošiljala din dinčke da boš imel vse kar potrebuješ ;)
V petek ti bom na veterini v Mačji hiši pustila en mali paketek, da boš s polno žlico oz. šapko zakorakal v pomlad ;)

Klara"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Sr apr 06, 2016 6:47 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi Krištof ,ker moja .. prridna mama nima časa sem se oddločla ,da ti pišem kar jaz, ker čene semi zdi , da nebio nič ona ma vedno neki za delat.

No ti kar lepo spremljaj ptičke pri vas tukaj mam pa jaz popis prebivalstva ,ki ga vestno vodim že 12 let in še neki ,moja pravi da bom mela poleti k je toplo rojstni dan.
No do takrat ti pa povem , da imam na spisku ene deset vrabčku, dve grlici ki pridejo na balkon tudi ko sem jst zuni , si mislš ti kaj si one upajo .Ja mama pravi da pridejo papat semenca ma si ti misliš , ma kaj nisem jst zadost , nebi rajši meni dala kašen briketek več??? No ja kje sem ostala mam še ene 5 sinic , par kobilc in tam pod streho pr trti se mi zdi ,da je en martinček jst ga vsako leto k me mama pusti na balkon čakam če pride ven pa kdaj vidim njegov rep.Aja če mi pa da gor ona reče papa (to je tista reč ki si prvezan in greš na sprehod) grem pogedat v vrt če so še tam eni velikanski ptiči v ograji ,ki stalno neki kričijo , mama pravi da delajo jajca , ma jst jih rada prestrašim ...... po poti pa juhu tam raste moj najljubši grmiček tisti mehk, dišeč in .....mmmm kako je dobra .......

no nevem mama pravi, da si ti en lep in priden muc tko da se lepo mej .......
pa ja naj ti čim prej zraste kavč ....nevem kaj to pomeni prvič slišim, da kauči rastejo ma to naj bi blo neki lepega tko da naj ni uspe


muca Lili in botra Anita"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po apr 11, 2016 6:03 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Dragi moj mucek Matej !
Želim ti še veliko prijetnih pomladnih dni na sončku in v pravi družbi. Upam, da tudi jaz resnično nekaj le prispevam za tvoj lepši dan, vsaj od daleč. Glede na to, kakšen lepotec si, bo kmalu prišla prava oseba in te odpeljala domov. Vem pa , da ti tudi tu, kjer si sedaj, prav nič ne manjka in da imaš dovolj mačje in človeške družbe, pa seveda poln krožnik in varno okolje.
Pošiljam ti koš poljubčkov in naj te še naprej božajo skrbne roke tvojih krušnih staršev.
tvoja botra Andreja"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po apr 11, 2016 6:07 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Ooooo Jani....

Kako sem vesela zate... Pa hkrati tako zelo žalostna... Saj razumeš ane? Res ti iz vsega srca privoščim čisto tvoj dom! Naj bo točno tak o kakršnem si sanjal, ampak še boljši! Naj te imajo radi do neba pa nazaj in naj skrbijo zate in te čuvajo! Upam da boš imel vse kar si si kdaj želel in še več, ker edino to je dovolj dobro zate! <3
Za vedno boš ostal v mojem spominu in v mojem srcu, pa čeprav nisi bil zares moj... V veselje mi je bilo, da sem bila tvoja botra! :)
Uživaj v svojem novem domu! Kaj več si muc sploh lahko želi za začetek pomladi... Ostani zdrav in vesel!

Rada te ima tvoja 'bivša' botra
Ines"


:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:


"Dragi Jani,
neskončno sem vesela, da si dobil čisto svoj dom. Gotovo imajo zeloooo udoben kavč kjer boš lahko dremuckal in se včasih v sanjah spolnil name. Vesela sem, da sem ti vsaj malo pomagala napolniti želodček. Uživaj 100 na uro :)
Z veseljem si bom izbrala novega kosmatinčka, saj prav moram biti botra še kateremu poleg mojega Mca. Mačice ste moje živalce.

Tvoja botrica Klavdija"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe apr 22, 2016 8:33 am

Re: Pozdravčki naših botrov

za Lokvanja

"Živjo,
ljubezen kosmata! Hvala za tvoje pisemce.
Ja, vem....komajda se spoznavava, pa ti že piham na dušo, a ti zagotavljam, da to počnem zelo iskreno. Vse muce in mačkoni (sploh taki postavni, kot si ti), so kosmate ljubezni:)
Pozabi, da po svetu hodijo ljudje, ki ne marajo mačk, ti jih zagotovo ne boš srečal. Tista krasna mreža, ki jo omenjaš, ne zadržuje tebe stran od dogodivščin, pač pa bučmane stran od tebe, kot si že ugotovil. Veš, tudi mi smo jo postavili in se nam strašno fino zdi, ko imamo lahko balkonska vrata odprta.
Če ne drugega, je lov na muhe super šport, na koncu dobiš pa še posladek...vsaj naša Lana tako misli, vedno ona popapa leteče nadloge;)
Mi bomo fino fajn držali pesti in tačke (ni jih malo), da čimprej odtačkaš na svoj kavč. Te bomo hvalili na vse strani in na vse pretege. Za vsak slučaj bomo hvalili vse tvoje cimre, tebe pa pač za dlako bolj, ker si res čudovit maček in že čisto predolgo čakaš na svoj Dom.

Mačje lupčke in buce ti pošiljamo in ti želimo vse dobro. Naj bodo tvoje skledice vedno polne in ljubeče roke vedno na razpolago.

Mateja s kosmatimi ritkami"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če apr 28, 2016 5:03 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja lepa, lepa, lepotička Silver.

Tako, zdaj si pa tudi ti malo moja :) A veš kako me je razveselilo tvoje pisemce...in kako sem šele vesela, da sem lahko postala tvoja botrica! Pa praviš, da v zahvalo lahko narediš bore malo? Ej, ti pikica, to si pa kar izbij iz glave! Kaj pa to, da mi pogreješ srčka? In kako si me nasmejala s pisemcem, za katerega vem, da jih bo še več? Najbolj pa to, da sem jaz tista, ki bom zdaj bolj bogata, ker imam novo kosmato prijateljico. Mi doma smo rekli, da se bomo potrudili, da bodo tvoji mačji dnevi še lepši. Do tkarat, ko se najde tisti čist pravi kavč zate...saj veš, tak naaajboljši! Zato ti se kar šopiri, tigra, ki ti je fovš pa ne preveč pretepat, saj veš, si pa le dama.... sicer pa vem, da si se samo hecala. A veš kako to vem? Mi je Sarabi povedala, ker ona je tudi že nekaj časa "moja bejba" ;) No zdaj pa imam kar dve zeleno-oki lepotički in dva siva buhtlja doma....pa povej kdo srečnejši od mene?
Tako zdaj pa imam tudi jaz presenečnje zate..... a veš da sem že naročila en super duper paketek za vaju dve, moji posvojeni lepotički! No, pa upam da bo dovolj, da bosta še z MaHerji kaj podelili :) Zdaj še samo nestrpno čakam, da ga ta šmentani poštar prinese, potem pa se dogovorim s Tvojo kdaj bo doma pa te pridem pokukat :)

Silver, bodi pridna punca in veliko prrrrrrrrrrredi
Pozdravček tvoja botrčka Mateja & Tomi, "sestrici" Luna in Toja pa pošiljata koš kosmatih bucov"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor So jun 04, 2016 3:54 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Draga moja Minnie, veš da prav vsak dan mislim nate!
Ker res vse dni delam od jutra do večera, je trajalo malce več časa, da ti posvetim kako besedo, a v mojih mislih si cel čas! Razmišljam kaj delaš dopoldan, kdaj spiš, kdaj ješ, kdaj se cartaš in upam da te pocartkljajo tudi moje lepe misli.
Vedi da tvoja botra ni pozabila nate in čez nekaj dni dobiš nekaj za hrano, da boš še naprej tako lepa in vesela in se boš veselila prav vsakega dne! S toplimi "kosmatimi" pozdravčki ti želi prav lepo noč tvoja botra Vesna! Objemček :) "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po jul 04, 2016 7:23 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Lepi moj muc,
kot sem ti že na forumu napisala: nov dom, novo ime, ... novo življenje. Zavetišče je le vmesna postaja, na koncu te za mucke včasih tako dolge in ovinkaste poti do srečnega mačjega življenja je lahko samo tapravi dom. Z ljudmi, ki te imajo radi in te sprejemajo takega, kot si. Z vsemi napakami, slabostmi in hibami, telesnimi in onimi drugimi, ki se ne vidijo z očmi, ampak le s srcem.
Iskreno ti želim, da si našel prav takšnega.
Srečno,Finn!"




"Dragi moj Lokvanj,
tako pisemce me do konca razveseli, veš! Prav nič nisem jezna, niti za najtanjši mišji brk ne, da si našel nov dom in zapustil botrčke ;) Iz srca ti privoščim, da si našel svoj dom, tak, po svoji meri, kjer te bodo imeli radi točno takega, kot si!
Tudi jaz te ne bom nikoli pozabila in se bom večkrat spomnila nate v upanju, da imaš polno in zadovoljno rito nekje na varnem, mehkem in ljubečem mestu ;)
Doma se bomo malo pomenili in v tvojo čast izbrali drugo mačjo dušico, ki jo bomo z botrstvom pospremili v nov dom.

Uživaj zlati mucek,
vedno tvoja Mateja z mačjo bando <3 "
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne avg 21, 2016 7:06 pm

Re: Pozdravčki naših botrov

"Ojla lepa mucica Ana,

Seveda te bom pogrešala ampak sem zelo srečna in vesela,da si tudi ti dočakala dan da si dobila svoj čisto pravi domek in verjetno prijazne ljubeče ljudi, ki te bodo crkljali in skrbeli zate da boš uživala svoje lepo mačje življenje.
Hvala za pisemce ki si mi ga poslala.Želim ti vse najlepše in najboljše v tvojem mačjem svetu in nikoli te ne bom pozabila.

Srečno lepa mucica."


:cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat: :cat:

"Pozdravljena, soimenjakinja,

takih sporočil sem vedno vesela, še posebej, če gre na čisto svoj kavč mucek, ki je nanj dolgo čakal. Ti privoščim vse najboljše in ti želim dobro zabavo v novem domu. Pa učljive podanike, ki te bodo vdano ubogali in razvajali. Si zaslužiš.

Seveda bom posvojila kakšnega novega mucka na daljavo. Božek in Bertica ne bi bila preveč navdušena nad novim črnuhom v njunem stanovanju (roko na srce, že zdaj se trije stiskamo v garsonjeri), zato bo gotovo kak črnuhec dobil mojo pomoč. Ali pa kak revež, ki že dolgo čaka na svoj kavč. Bom premislila, pregledala zgodbe in se odločila. Kmalu, obljubim.

Ti se pa lepo imej, pa se še kaj javi, bom z veseljem spremljala tvoje zgode in nezgode. Srečno ti želi, Neža"
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Mačji boter

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.