V središču

Šiškarja Don in Raf


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Ne nov 23, 2014 8:26 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Bravoooooooo, jupiiiii, kako lepo od Marije, zdaj pa samo žurka, fanta :clap: :clap: :clap:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po nov 24, 2014 3:45 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Se moram malo pritožiti. Ja, na mene Dona je postal Raf malo preveč ljubosumen in me je začel preganjati. Kar malo preveč
zateži, potem pa leti dlaka na vse strani. Ampak tak je takrat, ko mora kakati. Hecno kajne, takrat začne tekati po
celem stanovanju kot nor in še name se spravi. Marija ga ujame in drži v naročju, da se pomiri, potem gre kakati in je spet
vse po starem. Danes pa Marije ni bilo doma in je bil cel hudič. Tako je Mariji povedal njen dvonožnik. Sicer je pa sama videla,
ker sem se skrival pod mizo. No, pa je bilo potem vse pozabljeno, ko nas je vse po vrsti poljubčkala in smo bili spet prijatelji.
Ali je to sploh normalno? Jaz Don, tak miroljubnež, Raf pa tak strahopetec, pa se spravi name. Ne morem verjeti, da dobi kar
naenkrat tak pogum. Imate kakšen nasvet, saj se z Marijo bojiva, da ne bo postal še hujši.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr nov 26, 2014 3:20 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Pri nas je že dva dni čisto mirno. Dlaka nič ne leti, Raf je zelo miren, ves čas se smuka okrog Marije in
očitno je potolažen in je ugotovil, da ga nič ne ogroža. Danes je mene Dona Marija spet česala in sem
seveda še lepši kot ponavadi. Potem pa je česala še Lio, tej pa ni bilo preveč všeč in je nekaj brundala.
Kako smešno, taka mala kepica dlake, pa se tako repenči. Za prvič sta hitro končale, kolikor pa poznam
Marijo, se ne bo tako hitro vdala in bo morala malčica kar malo potrpeti. Saj pravite ženske, da se za lepoto
trpi, a ne? Pa ni hudega, saj zelo pazi in je nežna, ampak tudi jaz komaj čakam, da je konec. Bom naročil
Mariji naj objavi kakšno novo slikico, kajne? Potem pa upam, da bo tudi kakšen komentar, saj drugače imam
občutek,da pišem sam sebi.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr nov 26, 2014 3:30 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Uuuu, fanta sta punco dobila! Pa kakšno lepotičko! :good: (saj punca je bila pri tistem strašnem stričku pregledana pa cepljena pa sterilizirana, anede?)

No, pa še en mini odgovor: ko pride nov muc (ali pa celo nova muca!) k hiši, se začnejo dogajati tudi razne nenavadnosti. Najboljši prijatelji se skregajo, smrtni sovražniki se spoprijateljijo ... Treba je spremljati, opazovati, morda tudi kdaj mucke ločevati ... Prilagajanje na nove razmere lahko kar traja, tako da nikakor ni treba preveč skrbeti.
V skrajnih primerih pridejo v poštev razne pomirjevalne terapije, ampak predlagam, da s tem še malo počakate.

Glede česanja pa: ne vem, pri nas stojijo v vrsti, ko se je treba česat ... ;)
No, le Leia me občasno pretepe, ko ji poskušam okolico repa ali rep počesat :negative:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Če nov 27, 2014 4:38 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Pasha dela isto, ko ga na wc pritisne; najprej minutko ful dirja po stanovanju in brunda, potem šele gre kakat. :D

Glede česanja pa svetujem, da raje kot s prisilo, s priboljški ;) Najprej nagrajujte (=priboljšek) samo mirnost v bližini krtače (krtačo mora videt, naj jo tudi povoha), pa bo hitro nagruntala, da krtača pomeni hrano. Potem pa stopnjujte, najprej se je samo dotaknite s krtačo po hrbtu in ji hitro zraven ponudite priboljšek, potem samo en poteg s krtačo in tako naprej, večkrat na dan po minutko (prenehati je treba še preden se ujezi in nadaljevati spet pozneje). :) Ni nujno, da bo potem v česanju kadarkoli uživala, ampak vsaj pustila bo.

So pa vsi trije zelo lepa druščina <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Če nov 27, 2014 5:01 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

O madoniš, kakšno lepotičko sta dobila vidva Šiškarja <3 Če bi ji dlako stran vzel, bi bila cela Ita :D

Varujta jo, to malo kepico dlak, da bo zrasla v najlepšo bejbo daleč naokoli in jo bosta lahko občudovala, seveda po bratsko, kako pa drugače :P

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če nov 27, 2014 7:20 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Oh, kako sem vesel vaših komentarjev, Marija pa nasvetov. Ja saj sploh ni tako hudo, vsi smo prijatelji, kaj je zadnjič pičilo Rafa
pa res ne vem. Danes je Marija spet česala Lio in je bilo vse v redu, potem sta si pa še nohtke postrigle in je bila Lia čisto pri miru.
Še dobro, da si je Marija že nabrala nekaj prakse pri naju in gre to en, dva, tri in je že konec. Kakšna štorija je bila pa z Lio, takrat
ko jo je Marija hotela vzeti domov. Klicala je mačjelovke, naj pridejo po mamico, Lio in sestrico. Seveda je prišla prijazna gospa in ni bilo
nobenega problema mucke ujeti, ker so ljudi vse vrtne mucke navajene. Rekla je, naj mucke prinese nazaj, še posebno Lio. Gospa je
pa rekla, da o tem pa ona ne odloča, kakor reče šef, tako pa je. Lio pa najbrž ne bo nazaj, ker je dolgodlaka in tako mačko hitro oddajo.
Marija pa skoraj v jok in tako je njen dvonožnik rekel, da Lio ne da gospe in tako sta jo odnesla sama h grdemu sričku na sterilizacijo
in ostalo. Najprej sta jo odnesla v MH, tam so bili pa zelo arogantni, nič prijazni in so rekli, da jo lahko prineseta šele čez tri dni, ker
imajo veliko dela. No, tako sta odšla k Trstenjaku, h kateremu je Marija že prej hodila s svojimi psi in tam so jo seveda takoj vzeli in
čez nekaj ur jo je Marija dobila nazaj. Potem pa že veste kako in kaj je bilo. Ja, cela štorija. Ampak sedaj vsi uživamo in Marija je
rekla, da ji ni nič žal , ker je Lia taka srčica, da bi si vedno očitala,da je ni takoj vzela. Midva sva pa tudi zadovoljna, ker imava
družbo. Tudi Marijin dvonožnik nas ima rad, le Lia nikoli ne gre k njemu v naročje. Ona gre samo k Mariji, midva pa itak ne marava
biti v naročju. Ja, sva, eno minuto, potem pa konec. Imava pa rada veliko pozornosti.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če dec 04, 2014 7:29 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Zivjo, ponavadi pise Don, danes bom pa jaz Lia. Saj veste, kot zenska se molam povsod pliliniti. Sem se ze zelo navadila na novi
domek, tukaj je plav fino, imam veliko plostola in iglack, pa se dva fanta imam, da ju lahko izzivam. Dona si ne upam plav plevec,
kel je tako velik, da se ga kal malo bojim, ampak se pa zdlenjam k njemu, ce se le da. Sklatka, vsem sem popestlila zivljenje in
nam ni plav nic dolgcas. Pa se slikice.
Lia
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So dec 06, 2014 1:05 am

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja kako si pa luštkana, punči nova <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So dec 06, 2014 9:12 am

Re: Šiškarja Don in Raf

Čudovita mačja banda! :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr dec 24, 2014 3:51 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Prav lepe praznike in veliko veselja vam želijo
Don, Raf in Lia
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po dec 29, 2014 5:47 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Tale kosmata kepa je tako živahna, da še mene Dona spravi v gibanje. Je tako tečna, pride in izziva toliko
časa, da se moram umakniti ali jo pa čofnem s tačko in mi da mir. Potem gre pa k Rafu in tudi če ta spi, ga
toliko časa liže, da ga zbudi in potem se malo mikastita, potem pa še tečeta enkrat Raf za Lio, enkrat pa obratno.
Potem se mala kepa dlake utrudi in gre spat. Tokrat ji je uspelo spati zraven mene.
Don in Raf
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po dec 29, 2014 5:52 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Bravo, mala, fajn si ga zmatrala :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če jan 08, 2015 4:35 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Danes smo se šli pa skrivalnice. Marija je pospravljala in smo to izkoristili. Jaz Don sem se hotel skriti pred malo kepo dlake,
pa me je takoj našla, potem je pa še Raf takoj zraven. Sledila je dirka po stanovanju in ko sva midva z Rafom že utrujena,
je Lia še vedno za igro, tako da ji pride prav tudi copat. Na koncu pa je hotela še pozirati, ko je videla, da ima Marija v roki
fotoaparat.
Don in Raf
Slika
Slika
Slika
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Ne feb 08, 2015 5:59 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Kar nekaj časa je minilo od mojega zadnjega javljanja. Jaz Don sem se tako lepo postavil na okno, da se vam moram
pokazati, zlezem pa tudi kam drugam, če se da.
Slika
Slika
Jaz Raf tudi, jaz tudi .
Slika
Potem se pa z Lio greva skrivalnice...
Slika
To nas pa pripelje do vode...
Slika
Don in Raf in Lia

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če feb 12, 2015 6:00 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Presneto, danes sem bil pa zelo jezen na Rafa. Uničil mi je moj najljubši praskalnih. Bil sem v spalnici, kjer je Marija
pospravljala posteljo in sva slišala en grozen ropot in še kaj. Grem pogledat in kaj vidim? Moj lepi praskalnik, čisto uničen.
Zraven pa Raf trga še zadnje koščke. Lia ga pa gleda. Seveda je prišla pogledat tudi Marija, Raf je pa šel. Čisto sem bil
žalosten in sem se še zadnjič povaljal po njemu, potem je pa Marija prinesla novega in sem bil zelo vesel. Tale Raf včasih
naredi kakšno neumnost samo zato, da me jezi. Mu bom že vrnil ob priliki.
Don in Raf in Lia
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Če feb 12, 2015 6:16 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ti baraba, ti... ampak glej na dobro plat: si pa dobil novega! :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe feb 13, 2015 5:42 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Danes je pa prispel en velik paket in seveda smo morali takoj vse prevohati, potem je Marija ven vzela eno
veliko vrečo, pa še tri manjše in iz ene izmed njih smo dobili posladke. Mmmm, kako je bilo dobro. Škatlo smo
pa obdržali, ker se je tako prijetno igrati z njo. Lia je kar zaspala v njej. Ali ste opazili, kakšne barve oči ima Lia? Čisto
drugačne ima kot midva in pa večina nama podobnih. Prilagam slikice in si poglejte.
Don in Raf in Lia
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe feb 13, 2015 5:59 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Liine učke so kot tekoče zlato <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor To mar 03, 2015 3:01 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Marija nam je povedala, da smo dobili novega člana. Nismo ga še videli, ampak Lia in Raf se bosta šla sigurno skrit, ko nas
bo obiskal, pa četudi je bitje še tako majhno. Moram povedati, da smo zelo pogrešali Marijo, ker je ni bilo par dni. Saj za nas
je skrbel njen dvonožnik, ampak Marija je pa le Marija. Ko je prišla, smo vsi trije kar zlezli na njo in jo vso označili, tako da
ji ne bi padlo na pamet, da še kam gre. Tudi ona je kar solzico potočila, tako je bila ganjena, ko nas je videla. Je rekla, da ji
je bilo zelo dolgčas po nas. Ja, tako je to.
Don in Raf in Lia
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.