V središču

black&white


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 28, 2010 10:24 pm

black&white

Ker je Alexx (že večkrat ;)) izrazila veliko željo po tem, da bi loh našga Zorota na forumu čekirala, sem se odločila, da ji ustrežem :)

Kot je vidt iz naslova, je naša osnopvna zasedba črno-bela - feliks bratca Zoro in Nikita imata malo več kot 2,5 let, naši lepi črnuhinji Arven in Shadow pa obe cca. 1,5 let. Shadow ima na temle forumu sicer že svojo temo, ker je bila posvojena šele pred kratkim (pa ne bi o tem, kok časa je bila pred tem na isti lokaciji začasno...), ampak bomo zdele celo druščino na en kup dal, če vam je prav.

Tole sta Zoro in Nikita (plus sestrica Gia, v novem domu ji je ime Tačka), kmalu po tem, ko jih je pola privlekla (levo je Zoro, v sredini Niky):
Slika

Mini Niky:
Slika

Mini Zoro:
Slika

Vsi trije z edino miško, k jo bodo kdaj ujel :)
Slika

Zoro in Nikita kot najstnika:
Slika

Zoro pingvin:
Slika

Arven, ko je bila še suha:
Slika

Arven na varnem sprehodu (ne več tako suha):
Slika

Arven in Max (od prijateljice hiperaktiven pesjan) - je seveda ne gane niti s svojim hiper-poskakovanjem:
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 28, 2010 10:32 pm

Re: black&white

Romzy je napisal/-a:Tole sta Zoro in Nikita (plus sestrica Gia, v novem domu ji je ime Tačka), kmalu po tem, ko jih je pola privlekla (levo je Zoro, v sredini Niky):


Grrrrrrrr :devil: ne reče se Pola jih je privlekla, ampak hvala Petrca, si nama osmislila življenje :lol: 8) .

In jest rečem...ni zakaj, vse za dobro naših malih zverinic 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To dec 28, 2010 10:34 pm

Re: black&white

Sem že čisto pozabila kako mali so bili :kiss: :kiss: , zdej so pa ogromni, debeli mačkoni :rolleyes: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 28, 2010 11:09 pm

Re: black&white

Škatle so zakon:
Slika

Zoro, ki lula v odtok banje:
Slika

Zoro klasika:
Slika

Zoro, ko je imel še malo glavico:
Slika Slika

Zoro zdaj, pri 7,5 kg:
Slika

Nikita (sam ne pozabit, da je fantek - ma že tko mal težave z identiteto in res ne pomaga, če ga kdo zafrkava :))
Slika

Slika

Slika

Naj bo za danes dovolj - nadaljujem ob prvi priliki. Me je tale tema kar utrudila - urejam slike na računalniku :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor To dec 28, 2010 11:15 pm

Re: black&white

Vaaaauuuuu! Pa smo le dočakali! 4x :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 29, 2010 12:37 am

Re: black&white

pola je napisal/-a:
Romzy je napisal/-a:Tole sta Zoro in Nikita (plus sestrica Gia, v novem domu ji je ime Tačka), kmalu po tem, ko jih je pola privlekla (levo je Zoro, v sredini Niky):


Grrrrrrrr :devil: ne reče se Pola jih je privlekla, ampak hvala Petrca, si nama osmislila življenje :lol: 8) .

In jest rečem...ni zakaj, vse za dobro naših malih zverinic 8)


Tole sem pa skor spregledala :)

Hvala Petrca, k si mi osmislila življenje, ko si mi mačke privlekla :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr dec 29, 2010 11:28 am

Re: black&white

"Moooooooooooooj" MALI Zorro! :kiss: <3
Ne morem verjeti, da me včasih celo poslušaš?!? :O :O :O

(pa kaj bi mi brez Pole?!?) :lol:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr dec 29, 2010 1:01 pm

Re: black&white

aveškaj, lahko bi jim kakšno plišasto miško poklonila, da ne bi samo tiste plastike žvečili ;)

fuuuuul so lepi :kiss:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 29, 2010 7:14 pm

Re: black&white

Alexx je napisal/-a:"Moooooooooooooj" MALI Zorro! :kiss: <3
Ne morem verjeti, da me včasih celo poslušaš?!? :O :O :O

(pa kaj bi mi brez Pole?!?) :lol:


1. "tvoj" (ampak čist mejčkn tvoj) bo šele takrat, ko boš kak fičnk primaknila za njegovo oskrbo :)
2. poslušam te absolutno vedno - sam upoštevam te zgolj občasno :)
3. verjetno nikol ne bomo zvedl :)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 265

Pridružen: Če sep 09, 2010 1:31 pm

Kraj: Kranj/Ljubljana

Odgovor Če dec 30, 2010 11:59 am

Re: black&white

No, da ne bomo samo občudovali teh prelestnih mačkončkov, naj bo to tudi tema za pritoževanje čez tele razvajene riti. Nikita mi dela skrbi, ima namreč fiksno idejo, da je bruhanje ful super dbest. Ampak, ker pri Xenici nisem že pri prvi bruhici zagnala panike, ravno zaradi tega ker bruhanje brišem vsak dan in ni nikoli nič narobe, bom od sedaj naprej Nikiti po prvi bruhici našopala infuzijo v rit. Mogoče potem ne bo več bruhal brez razloga :devil:

Pa, da ne bo kakšno zaskrbelo. Nikita je zdrav in ni nobenega razloga za preplah, smo preiskusili z mesnimi palčkami in se je od veselja kar na glavo postavljal, torej je normalno ješč in razigran, mogoče je le malo bulimičen :fool:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če dec 30, 2010 9:58 pm

Re: black&white

bom za spremembo čisto redkobesedna:
č-u-d-o-v-i-t-i s-t-e!
:yahoo: :clap: :yahoo: :good: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe dec 31, 2010 10:01 am

Re: black&white

kakšna prekrasna druščina! en bolj faca k drugi 8) .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jan 05, 2011 10:03 pm

Re: black&white

Sem obljubila nadaljevanje in tu ga imate. Je pa nujno, ker Shadow še sploh na vrsto ni prišla...
Torej, punco je k nama privlekla :) helena konc februarja 2010 - torej je pri nama že skoraj eno leto - uradno najina je ratala 14.9.2010. Prve tri dni sploh ni prišla iz boksa, nadaljnje dva meseca smo jo le redko videli. Tako je tudi dobila ime - ker se je ko neka črna senca smukala naokrog :) Potem enkrat sva jo v igri nategnili, da se je prvič pustila pobožat. Še kak mesec kasneje je vsake 10ič ratalo jo pobožat kar tako. Zdaj smo rata že recimo vsake drugič - še vedno pa je treba pristopiti mirno in počasi - no sudden moves or noise! :) Je pa sicer absolutno neproblematična mačka (no, zadnje čase zganja štalo, ko pridejo kaki začasniki, ampak bomo že), prekrasna črnuhinja z belim slinčkom in pikico na trebuščku in po postavi prava manekenka (edina pri nas :)). Sumimo, da je zaljubljena v Nikito, ker se precej smuka okrog njega :)

Pa še slikovni material...

Tkole smo Shadow gledal prve pol leta:
Slika

Eden njenih ljubših položajev:
Slika

Firbčna je že skoz in tudi nos rada vtika, kamor ne paše:
Slika

Prvič ujeta na postelji (maj 2010) - zdaj je parkrat že gor spala SKUPAJ s človeško družbo...
Slika

Frajerka, ko pozira:
Slika Slika

Tud v umivalniku se dobro počuti:
Slika

V nastajanju je tudi filmček, ki dokazuje, da se rada boža in da tudi prede zraven :)

Zdaj sem vse predstavila, v nadaljevanju (ne danes :)) pa sledijo še razne fotke vseh po vrsti.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če jan 06, 2011 6:44 am

Re: black&white

waaaaaaaaaaaaaau, Shadowka, končno jo vidim! :clap:
:kiss: :kiss: :kiss:
Ji piše na čelu in na vsaki dlakci posebej, da je exxtra. Čudovita je, prav čudovita!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Če jan 06, 2011 8:40 am

Re: black&white

zabavno in predvsem črno belo je pri vas :D .
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 23, 2011 1:50 pm

Re: black&white

Da vam malo povem, kaj se pri nas trenutno dogaja...

Kot verjetno že veste, sta pred kratkim zapustila zadnja začasna člana, lupčka Milton & Marilyn (aka Monroe). Naslednjih par dni je bilo stanovanje popolnoma p-r-a-z-n-o. Kot da nimamo štirih mačk oz. kot da sploh nimamo nobenega. neke črno-bele rože so se prestavljale po policah, to je bilo pa tudi vse.

No, in potem sva s Snaky izpeljale plan, ki sva ga napletli že nekaj časa nazaj - in k sebi vzeli Nosferatuja (dolga zgodba, ki bo sledila v njegovi temi, ko jo končno uspem odpret). da ne bo dvomov - Nosferatu (aka Nosko ali Nosek) je seveda črne barve :)

In ko je Nosko dobil prost vstop v stanovanje, so se začele dogajati zanimive stvari. Predvsem s Shadow. Nosko je načeloma precej zadržan in se prilično boji svojih sostanovalcev, kar pa ne moti pretirano, glede na to, da je mulc (star je cca. 1,5 let) razvajen do obisti in je osvojil posteljo že prvi dan, tudi sicer pa je obseden z ljudmi in čohanjem. On da torej v glavnem mir. Nikita po pričakovanjih bruha. Zoro tudi, a precej redkeje. Oba pustita Noskota čisto pri miru. Arven po pričakovanjih doesn't give a damn in mirno šnorkla vsepovsod. Shadow se je pa mal strgal :) Napihala in naklestila je bogega Noskota že parkrat (vmes po nesreči še koga drugega, če je bil lih na poti :)), po drugi strani pa se kar naenkrat pusti božat kjerkoli, tudi na odprtem, stegnjeni roki se približa in se podrgne obnjo (prej se je raje stran obrnila), danes je spala na postelji in se sploh ni dala odgnat (prej je sicer prišla gor, ampak je ob najmanjšem gibu pobegnila) in kar je najbolj neverjetno in doslej nepredstavljivo - včeraj sem jo držala v naročju kako minuto in se sploh ni upirala, ampak je predla in se drgnila!!

Nauk te zgodbe: ljubosumje je včasih koristno :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr feb 23, 2011 2:12 pm

Re: black&white

Poznano... 8) :lol: :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr feb 23, 2011 2:45 pm

Re: black&white

Uf, pri vas pa res dogaja! 8)
Pridem v kontrolo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če feb 24, 2011 10:40 am

Re: black&white

Vse lepo in prav...
ampak kje so pa kakšne nove fotke MOJEGA Zorrota?!? 8)

(mah, saj sploh ne rabim novih fotk... sem danes itak čisto "raznežena") :girlblush:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 24, 2011 11:04 am

Re: black&white

Veš kaj - Zorota loh prideš tud pogledat, če ti kaj manjka :P
In glede na to, da mamo trenutno zraven še 3 črnuhe, verjetno res ne boš trpela ob tem (ali pač :P)
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.