V središču

Jerry


Moderatorji: renata, gipsy

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jul 08, 2014 9:11 pm

Jerry

Danes je nova zvezdica na nebu... :'( Prečudovit, ogromen, svetlo oranžen sosedov muc Jerry. Ljubljen, poštiman, kvalitetno hranjen, je plačal davek "zlate svobode", ker njegovi niso zmogli vztrajat na izključno notranjem bivanju. Zgodit se je moralo včeraj dopoldan, ker sem ob prihodu domov pri zadnjih vratih v našo garažo našla rdečo lužo in par rdečih mačjih stopinj je vodilo iz nje...pa nisem hotela verjet, da je kri. Pred kratkim smo barvali ograjo, pa sem rekla možu, če se mu je mogoče barva polila....je šel pogledat in spral z vodo. Torej ni bila barva - bila je Jerryjeva kri...
Malo pred zaključkom službe danes pa me je poklical sosed, kaj naj naredi, Jerry je ubogi...sem rekla, vzemi moj box in teci z njim na veterino, takoj. Tam pa...počena lobanja, široko razklana čeljust, krvavitev v pljuča.... in Jerry, mladi mačji gospodič, star cca 4 leta, je za vedno zaspančkal. Lahko udarec s topim predmetom, lahko brca, lahko udarec avtomobila...

Jerry, bučman - nikoli se nisem jezila nate, ker si počival med mojim korenjem in peteršiljem. Okregala sem te vsakič, ko si lovil ptiče in bog mi je priča, da si bil odličen lovec. Tudi mišk, ki si mi jih kdaj pa kdaj prinesel na verando, ti nisem zamerila.Niti tega, da si imel pesek zadaj za našo hišo za en velik wc, ne. Vedno si me prišel prijazno pozdravit - tako, kot je svoje čase to počel moj Filip. In ko je odšel, si ti prevzel to njegovo vlogo in pozdravljal vse, tako domače kot obiske. Z visoko dvignjenim repkom si pristopical, krasen, mogočen mačkon, čudovit in prijazen in se podrgnil ob nogo in užival v božanju.

Jerry, zdaj te nič več ne boli in gor na mavrici se spet lahko prepiraš z mojim Filipom. Ampak zdaj sta prijatelja, aneda sta... Pogrešala te bom! :kiss:

Edina tvoja slika, ki jo imam, je slika, na kateri te pravzaprav do objave tu na forumu v eni drugi temi sploh nisem videla. Pa jo bom pripela še semle.....srček zlati, mečkalec korenja in peteršilja... :kiss:

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To jul 08, 2014 9:15 pm

Re: Jerry

:'(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jul 08, 2014 9:25 pm

Re: Jerry

Pa ravno zadnjič si to fotko objavila... :(
Žal mi je...
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To jul 08, 2014 9:27 pm

Re: Jerry

:'( še en mačji angelček preveč :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jul 08, 2014 10:10 pm

Re: Jerry

Oh, Jerry :'( Kako visoko ceno si moral plačati za "svobodo" :'(
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Sr jul 09, 2014 6:55 am

Re: Jerry

Žal mi je. Zanj in za vse, ki ste ga imeli radi. :girlsad:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Sr jul 09, 2014 3:25 pm

Re: Jerry

Vse kar je treba je en avto, en sovražnik živali, en nevzgojen kuža na povodcu. :(
Sožalje vsem ki so ga imeli radi.

Vrni se na Lučke na nebu

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.