V središču

Gledamo


Moderator: andreja

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če jan 17, 2013 8:59 am

Re: Gledamo

KamI je napisal/-a:Leia, jaz imam Seven Psychopaths, se spravljam že par dni gledat, ne vem zakaj sem mislila, da je ravno kontra tvojemu opisu (verjetno zaradi slovenskega naslova :D ).

Slovenski prevod je res genialen, ja :D Ampak res opozarjam, da je zadeva zelo krvava ...
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1034

Pridružen: Po mar 12, 2012 6:36 pm

Kraj: Ravne na Koroškem

Odgovor Če jan 17, 2013 12:21 pm

Re: Gledamo

Sva ga včeraj pogledla s fantom, fajn je :good: Sem gledla že bolj krvave :D

Aja, k mojim serijam bi dodala še The Walking Dead (sem že pozabila, da gledam, ker imajo trenutno pavzo :rolleyes: ).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če jan 17, 2013 12:23 pm

Re: Gledamo

KamI je napisal/-a:Sem gledla že bolj krvave :D

Ja, verjamem, samo sem raje opozorila :) Za vsak slučaj :D
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe jan 18, 2013 1:13 pm

Re: Gledamo

Kok se je pa Two and a half men pokvaril, odkar je Ashton not! :S Pa mi je on drugače v redu, samo ni ga čez Charlieja.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Pe jan 18, 2013 1:47 pm

Re: Gledamo

Za vse fanice Grey's Anatomy (in vse ostale itak tudi) zelo priporočam Scandal. Ena izmed najboljših novih serij prejšnje sezone!

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe jan 18, 2013 1:55 pm

Re: Gledamo

Scandal sem tudi gledala, pa sem malo pozabila nanj zdaj, moram pogledat kje sem ostala. :D

Mi je bilo pa ful smešno, ko sta v eni epizodi skupaj nastopala Thatcher pa mama Grey, ko si ne moreš pomagat da se ne bi na Grey's Anatomy spomnil. :D
Uporabniški avatar

admin
admin

Prispevkov: 2129

Pridružen: So avg 14, 2010 11:14 pm

Kraj: Maribor

Odgovor Pe jan 18, 2013 2:04 pm

Re: Gledamo

Zdaj v drugi sezoni se redno oba pojavljata, ker je on vodja predsednikovega kabineta, ona pa podpredsednica ;) Nujno moraš pogledat dele, ki so ti ostali, ker je res fenomenalna serija. Sem mislila, da ne more bit boljše, pa je skozi neko napeto dogajanje. Shonda pač zna 8)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Pe jan 18, 2013 2:40 pm

Re: Gledamo

Podpredsednica :O Zgleda sem na koncu prve ostala, moram si zrihtat. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Če jan 31, 2013 6:20 pm

Re: Gledamo

JAz se pa malo izobražujem pa pol temu primerne reči gledam: http://www.youtube.com/watch?v=x0JgFEOuVFU. IN pol se sprašujem kaj vse so posamezniki pripravljeni nardit, da bi bili sprejeti v "kult". Človeška psiha je res čudo od stvorenja :D

http://www.youtube.com/watch?v=pXe9dn_SlE0
Slika
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Ne mar 24, 2013 12:39 am

Re: Gledamo

Django Unchained - super film, končno gledala :good: :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20803

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Ne mar 24, 2013 9:31 am

Re: Gledamo

:goodpost: :good:

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 300

Pridružen: Sr jul 13, 2011 6:25 pm

Odgovor Ne dec 08, 2013 7:47 pm

Re: Gledamo

Ko se vloge zamenjajo, ko pristaneš izven okvirov "moralne" družbe
http://www.youtube.com/watch?v=CnOJgDW0gPI
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To mar 18, 2014 10:43 am

Re: Gledamo

Naj že čimprej pridejo... :(

http://zanimivosti.net/ta-risanka-je-sokirala-svet/
"človeška evolucija"
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor So jun 14, 2014 9:16 pm

Re: Gledamo

Charleston za Ognjenku - film me je čisto očaral, priporočam!

za malo feelinga - https://www.youtube.com/watch?v=RlhgWDmdSZo

če ne najdete boljše verzije, lahko celoten film pogledate tudi tu - https://www.youtube.com/watch?v=n8oIGiQGSs0
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 19

Pridružen: Po jun 09, 2014 3:15 pm

Odgovor Če sep 04, 2014 5:47 pm

Re: Gledamo

jaz zelo rada gledam dokumentarce, grozljivke( podnevi,ker me je zvečer preveč strah..brrrr), pa Sulejman Večičastni; hja, take smo ženske- tudi "limonada-limonade"morajo biti v repertoarju takšnih in drugačnih serij...
Začela se je Kmetija; sicer ne vem,kaj mi je bilo; gledala sem prvi del in zdaj bom kar vsako, ker sem čist "not"padla...
Pa še Gizmotu je fajn,ker se lahko po mili volji crklja pri mamici,saj ima mami zanj najbolj čas ravno takrat ko je ob tv.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1249

Pridružen: Po apr 30, 2012 7:22 pm

Odgovor Ne nov 16, 2014 7:06 pm

Re: Gledamo

Sem se včeraj od srca zjokala pri filmu "The Fault in Our Stars" kot prej že leta in leta ne (nisem jokave sorte pri filmih in tole je v zadnjem desetletju šele drugi film - prvi je bil Marley in me). Tale je pa povzet po knjigi, zelo navdihujoč ampak obenem zelo žalosten. Priporočam.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne nov 16, 2014 7:54 pm

Re: Gledamo

Poglej si Hachi: A dog's tail boš izlila vse solze na zalogi :girlblush: Res lep film.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 02, 2014 11:39 am

Re: Gledamo

Moram tole nekam dat' :good:

"Spoštovani,

v manjšem starem tovarniškem kraju Prebold, ki leži med Ljubljano in Celjem, decembra oživljamo kino, ki je zaprl svoja vrata konec 90-ih let. Vabimo vas, da se udeležite otvoritvenega dne projekta Kino (o)živi, ki bo v nedeljo, 7.12., v Dvorani Prebold (Hmeljarska cesta 8 ).
Od 16. ure dalje si bo mogoče ogledati razstavo filmskih plakatov iz 50-ih in 60-ih let, pa tudi projekcijsko kabino in stara projektorja iz leta 1957; ob 18. uri bosta sledila kratek pogovor z nekdanjima kinooperaterjema in projekcija filma Dvoriščno okno (Rear Window, ZDA, 1954, 35mm, 112', režija: Alfred Hitchcock).
Se vidimo v nedeljo v kinu!

Prost vstop."
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor To dec 02, 2014 8:04 pm

Re: Gledamo

ooo kje so cajti k sem lohka kak film pogledala... :scratch:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor To dec 02, 2014 8:32 pm

Re: Gledamo

Jst se že 2 leti spravljam da si bom pogledala dva točno določena filma, da si bom sposodla al pa kupla DVD al pa ju piratsko zdownloadala od nekje... pa se mi še zmeraj ni ratalo usest tisti dve uri...
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Zabava, čvekanje, šale

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 42 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.