V središču

Zoya,Bonnie


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 8

Pridružen: Ne nov 21, 2010 8:09 pm

Odgovor So jun 11, 2011 12:09 pm

Re: Zoya,Bonnie

Pozdravljeni spet vsi tu gor na najini strani ,že kar neki časa je,kar se nisma oglasli,sma pa hotli najino prvo'mamo' naprosit,naj nama nalima neki najinih kičastih fotk tuki gor(ko je najina zdajšnja full štorasta )pa se je k sreči to sama spomnala,zato ji na daljavo pošiljama en velik :kiss: ...ja,kaj naj rečema,da sma se popolnoma aklimatizirale,da je 'skoraj'vse po najino :nyam: ,no ker zdaj sma že tu tak,al tak seveda glavne ,saj bo že kmal pol leta,zrasle sma pa že tud tak,da naju skoraj ne spoznate več :angel: ...jaz Zoya,sem še vedno tak kot sem bila seveda eno tako nežno,miroljubno mače,ki je najbolj na svetu srečno ko se tak stisne k svoji,da se kar zlije z njo,skratka še vedno ena taka graciozna plemenita,damska mlada mačica,ki prede v naročju do onemoglosti :) pa tud srečna z vsem kar dobi,tak,da o kakem izsiljevanju ni ne duha ne sluha,haha ...medtem ko je pa mickeno(no zdaj sicr nič več )Bonnie,poglavje za sebe,in verjetno vedno bo,ampak zato nič manj priljubljeno,ljubljeno ,ki ne bo nikoli odraslo(baje šele tam med 3-5leti,tak,da bo potrebno še kar nekaj prevzgoje :yahoo: )ja,mickeni,grejo pa kar kocine pokonc,če si njena zaželi cartanja,ahhh....to pa ne,misli si,si misli ,sam bože nedaj,da pa vidi,da pa pol Zoya pride na svoj račun,ko ju boma obedve zarad tega pokasirale v smislu grizenja,krempanja,ja malo je pa na svetu najbolj srečno če dogaja kar naprej in še in še in še,sama pravim da se v malem teleščku skriva karakter tigra kar se tiče pa hranjenja,pa še seveda vedno tak pogoltna,da kar mljaska cmoka,ko najprej(ja,še vedno,haha)'pljune'Zoyin del konzervice,pol se loti pa svojega dela,ko ta večja ta fina,se ne bo nikoli letlo hrane od ta male,hahaha....no to ste videli,kak se mama radi kot tapravi sestrci,no sicr tud v vojni znama bit med sabo,ampak te fotke niso za v javnost,ker najini na kraj pameti ne pride,da bi takrat med nama posredovala,ker jih zna tud ona proč pokasirat,kaj šele,da bi naju takrat fotkala....amapk dejstvo je da ne znama bit dolgo skregani med sabo,in ko nisma je dokaz na sliki ...no skratka zadnjega pol leta se sprašujem,kaj je že to dolgčas,vedno vsak dan nekaj novega,in sploh si ne znam več predstavljat,da bi ne bilo teh dobesedno princesk ob meni, p.s.pa še to,tok sm ju razvadila(pa saj nič zato,kaj)da ko grem v šoping je vrečka za njiju ponavadi bolj polna kot pa moja,haha...ravn danes ima naš dom obliko otroškega vrtca,tok špilik sem jima nakupla,če bi jima slučajno pa kdaj ko me ni doma postalo dolg čas,pa očitno ni straha,sam naučila ju še nism da je treba razmetan dom za sabo pospravt,hahaha....ampak kaj bi brez njiju,si mislita,pol pa nebi imela kaj za počet :dash: lp vsem toliko zaenkrat od Bonnie Zoye,Pola bo pa nalimala kako najino novejšo fotko gor :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor So jun 11, 2011 12:24 pm

Re: Zoya,Bonnie

:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Ne jan 29, 2012 2:01 pm

Re: Zoya,Bonnie

Lepotički se spet javljata s fotkami :)

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe dec 21, 2012 5:32 pm

Re: Zoya,Bonnie

Dve leti nazaj sta se odpeljali v skupen dom in še vedno sta nerazdružljivi :kiss:

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 5:35 pm

Re: Zoya,Bonnie

Krasni sta <3

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 7:24 pm

Re: Zoya,Bonnie

lepotički lepi :kiss:
Prejšnja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.