V središču

Pink & Floyd


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So jan 14, 2012 5:37 pm

Re: Pink & Floyd

Kjeri si pa ti, a tisto rumeno? :crazy:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So jan 14, 2012 11:15 pm

Re: Pink & Floyd

lupčka zlata .... :kiss: :kiss:
ampak sta pa gromozanska, no vsaj Floyd! :O
in kako se masta rada, iiiiiiii! :girlblush: :kiss: :kiss:
No a je to kot tisto iz gune reklame - neprecenljivo?
:good: :clap:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Ne jan 15, 2012 8:17 am

Re: Pink & Floyd

Cats je napisal/-a:Kjeri si pa ti, a tisto rumeno? :crazy:


to ni nobene fore. če me prec pogruntate :girlcry:

je, je neprecenljivo <3 :greeting:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor To jan 31, 2012 10:04 am

Re: Pink & Floyd

Zdej rabm pa en nasvet al pa dva ;)

Kakšno travo jima nej kupm, da mi ne bosta vse vn zmetala :devil: . Zdej mam eno iz Mr.Peta, jo mata ful rada, s korenino vred jo pojesta :bad: , sam kaj ko vsak dan vse prebrskata, ven zmečeta, namest da bi jo lepo grizla.

Hvala za vse nasvete :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jan 31, 2012 11:04 am

Re: Pink & Floyd

hola, Mačji_stric,
evo en koristen nasvet:
V keramično posodo, tako ne preveč visoko – lahko npr v veliiiiiiko pasjo skledo – daj navadno vato, fajn namoči s toplo vodo in potresi z dobro opranim in preplaknjenim zrnjem pšenice (bi blo fajn, da jo dobiš pri kakšnem bio kmetu, sicer je zadeva menda precej kemično obdelana in če mulčka pojesta solatko z zrnji vred, pa če bi imela občutljiva prebavilca, zna bit malo posledic). Zadevco skrbno skriješ na toplo in sončno mesto (= odneseš h kakšnemu sosedu :lol: ) in skrbiš za stalno vlažnost in v dobrem tednu približno dobiš prvo »žetev«. Seveda nabaviš več teh posod in skrbiš, da raste non – stop lepo, zdaj v eni, zdaj v drugi.

Ker sta miceka lubeka :angel: :angel: :kiss: :kiss: očitno strastna solatarja, bosta malo razmetala najbrž tudi takole setev, ampak ker je na vati, ne bo take svinjarije in blata. Bo malo lužice pa trupelc pšeničke okoli ležalo, no ampak to nekako paše zraven ane…
8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jan 31, 2012 11:28 am

Re: Pink & Floyd

aja, sori - si rekel za "dva nasveta" 8)

drugi je pa tale: lepo jima razloži, da tko grdo se pa s solato (pa s tabo) ne dela! :O :dash: :devil:
:lol:

:P

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor To jan 31, 2012 12:19 pm

Re: Pink & Floyd

ma, sej jih je veselje gledat ( sploh Floyda ), ko travo spul iz posode s korenino vred, potem gre prvo na kavč :devil: skakat, pa mu lepo povem :D , da na kavču se ne je :O ( verjeten si misl, a ti pa lahko ješ??? ), pol gre pa na tla in se igra po celi dnevni sobi...pol ga pa neki pič, pa travo spusti, pa gre po svežo :dash: pa ponovi vajo. Tm pr 4 ali 5 ponovitvi jo pa poje, svežo seveda, tiste na tleh so že pol ure iz posode ven, pa niso več tko dobre :blush:

No pa si predstavljaj kakšna je dnevna soba po vegi obroku :truce:, še mal pa bom kr solato posadu po tleh :)

Frišne slike pa sledijo v kratkem, za potešitev firbca :cat:

aja, hvala za nasvet-a ;), bom probu tko narest

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To jan 31, 2012 12:30 pm

Re: Pink & Floyd

Pri nas je solatna fešta na hodniku, ko je konec, nastopim jaz z metlo in smetišnico :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jan 31, 2012 3:06 pm

Re: Pink & Floyd

Sem hotela pokazat slik'co kako zaščititi ciperus (ali travo), pa je kabel nekam čudežno "izginil"?!? :rolleyes:
(ko prepuzam celo stanovanje in pregledam vse možne skrite kotičke, pod hladilnikom, omaricami... objavim) :truce:

Drugače pa: kupi 2 ciperusa (v Kaliji, pri mamcah na tržnicah) in kolobari. :D
Enega naj imata na voljo, medtem ko se drugi - v "varni sobi" seveda - ponovno obrase.
Ciperusa (načeloma :P ) ne izruvajo, samo obglodajo.
Je pa popolnoma NEzahtevna rastlina, samo ful vode rabi. Pa mački jo obožujejo! :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor To jan 31, 2012 7:45 pm

Re: Pink & Floyd

se priporočam za sliko od ciperusa ;)

tkole pa zgleda po vrtnarjenju :O
Slika

pa še vrtnar Floyd na delu
Slika
sem prestavu travo v banjo, zdej šele uživata, ko ju noben ne gleda :devil:
da ju ne bom samo kritiziral, sta ful luškana :cat:
Slika
obvezno skupno pitje vode iz pipe, Floyd je rabu mesec in pol, da je zgruntu kaj se tam dogaja pri pipi :fool:, bizgec :girlblush:,
zdej pa akcija, včas mi še zobno krtačko skrijeta pod pralni stroj, se gremo skrivalnice :truce:
tko da dolgčas nam ni nikol :yahoo: :yahoo:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Sr feb 01, 2012 7:37 pm

Re: Pink & Floyd

tko pa zgleda mirovanje, trebušček poln, tačke utrujene, veke teeeežke
Slika
to sta naša scrklana mačkona :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Sr feb 01, 2012 7:45 pm

Re: Pink & Floyd

Zmatrančka lepa :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 58

Pridružen: Po avg 08, 2011 8:52 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe mar 02, 2012 2:01 pm

Re: Pink & Floyd

Javljam se iz Litije, kjer se je včeraj dogajala kontrola življenja Pink in Floyda v novem domu :)

Edina večja razlika, ki sem jo opazila, je velikost, nekaj malega sta zrasla. Drugače pa sta še vedno dva razposajena, radovedna in zelo povezana bratec in sestrica :praising:

Celo urico, ki sem jo preživela z njima, sta se lovila naokoli, skakala s pulta na mizo in obratno, se igrala z navadno kuhinjsko elastiko, ki jo je neznano kje našel Floyd, vmes pa sta si celo vzela kako minutko časa in malo pojedla in popila. No, vseeno pa nista izgubila tiste njune neverjetne sposobnosti začarati človeka. Ja, tudi crkljali smo se. Pink se sicer ne mara nositi, zelo rada pa se boža v naročju in buca oz. zaletava z glavo v mojo glavo. Floyd pa je pravi mačo, možat maček, ki že s svojo držo kaže zaščitniski odnos do Pink.

Super lastnika sta si našla, Mačji stric ju ima res rad in lepo skrbi zanju. Kot sem lahko na lastne oči videla, mu sledita povsod. Zjutraj jima mora hrano postaviti v ločen prostor, da gre sin Matic sploh lahko v šolo. Proti koncu mojega obiska, se je Floyd ulegel na kavč, to sem dojemala kot da je zmatran in bo počival. Pa me je Mačji stric kmalu prepričal v nasprotno, saj sta mucka v kuhinji že isto sekundo, ko kdo odpre omaro ali predal :hungry:

Včeraj sem tako pomirjena in z nasmehom na ustnicah zaspala kmalu, ko sem prišla domov, saj sem se prepričala o tem, da sta srčka res v najboljših rokah. :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe mar 02, 2012 2:31 pm

Re: Pink & Floyd

iiiiiiii, Lučka90 - hvala za izčrpno in res kjutkano poročilce! :kiss:

Bi še enga :kiss: poslala Mačjemu stricu, ker je res :good: model, pa se najbrže ne spodobi, aneda... :girlblush:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Po mar 19, 2012 8:07 pm

Re: Pink & Floyd

Pa še mal od mene po doooolgem času :blush:

Lučka90, hvala za vse pohvale, sem te očitno dobr podkupu :yahoo: .

Vmes se je dogajal kar nekaj, očitno tud ljubezen ne pozna meja.....
Slika

no, pa smo Pinkulo počas zrihtal, seveda s pomočjo oaze88 ( je rekla, da jo morm pohvalt :O ), mal joda, velik pogovora, no ja, je trajal kar neki časa,
ker se lumpa skoz praska :fool:
Drgač pa vse po starem, jutranja budnica ob 5:30 ( za vikende še ne vesta ), zvečer se oba crklata na kavču, travo imata zdej ciperus ( ta jo zmaga ), tud na balkonu smo že bili :clap:

pa še mal slik za potešit firbce, neki jih bo šlo na natečaj :)
Slika
Slika
Slika

tle je pa kazenska hiša :truce:
Slika
Slika
no ja, mal težje se notr sprav :O

aja, oaza88, kava pa piškoti čakajo ;)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor So jun 30, 2012 11:39 am

Re: Pink & Floyd

No, pa še mal od naše mačje norosti :dash:
V tem času se je marsikaj dogajal, Floyd se je naučil odpirat vsa vrata, pa sm ugotovil, da jih je bolj met odprta kot pa spraskana :S . Pol je zgruntu, da če se mal potrud ( beri skoč skor 2 metra v luft ) pride na streho čez strešno okno, tam se pa tko fajn vid naokol :clap.
Pink je našla luknjo na balkonu, pa ugotovila, da je med korenjem na vrtu ležat skor tko dobr kukr na kavču 8) .
No, zdej je balkon zagrajen
Slika
strešna okna brez zaprtih vrat zaprta
pa še mal za potešit firbce
Slika
Veliki Floyd z novo igračo

Slika
Malo manjša Pink

Slika
še ena družinska ( nerazdružljiva :angel: ) vmes je pa mala eno-roga kravica, en rog je že odpadu

aja pa še to, v zadnjem tednu sta kavč 2x označla s svojo odpadno tekočino :bad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So jun 30, 2012 8:26 pm

Re: Pink & Floyd

balkon si super poštimal! :clap: :good:

Muceka sta... :O .....gromozanska videt, še posebej Floyd! In strašno lepa... :cupidboy: :cupidgirl:

Odpadna tekočina (joj sori, ampak res si najdu izraz... rofl ) je pa mogoče njun znak "zahvale", ker si jima preprečil kozlarije špilat? Saj se bosta unesla, samo res fajn spucaj in razkuži in razsmradi, da ne bosta mislila, da si jima omislil nov wc. Barabe! :devil: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So jun 30, 2012 8:38 pm

Re: Pink & Floyd

Zdej sem komej pogruntala, da imam "žlahto" na forumu...

Živjo, Mačji stric! :greeting:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Ne jul 01, 2012 5:19 am

Re: Pink & Floyd

Oj Mačja mama

svet je res majhen :D

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Sr okt 17, 2012 5:38 pm

Re: Pink & Floyd

No takole pa zgledata pri starosti 1 leta ( ja, mal mam zamude ) ;) . Floyd ma 5,5 kg, Pink pa 4,1 kg.

Slika

V tem tednu sta mi skrila cca 1m vrvice, pa se bo že našla...
Po 2 dneh se je našla :O , v mačjem stranišču :bad: , obogatena :bad: :bad: . Drugač pa vse po starem, vrata spraskana, kuhinja razmetana :gvse: , takoj vem, da je neki narobe, ke sta oba pod mizo skrita, zvečer pa oba na kavču prpravljena za crklanje :kiss:
JA, ful se mamo radi :clap:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 25 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.