V središču

Pink & Floyd


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Sr dec 14, 2011 5:49 pm

Re: Pink & Floyd

Sveža doza slik :)
Likalno desko obožujeta, likat jima še ne pustim, sta še mal mejhna :D , čeprov sta vsak dan večja :O
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
pa tud kavč jima ni tuj ;)

Slika
Slika

Po papici pride na vrsto umivanje ( Pink tud za naju poskrbi :clap: ), Floyd pa zelo rad po jutranjem kakcu pride k men v postlo, pa mi rito pod nos moli :bad: , verjeten si misl, stari jaz sm že kaku, pejt še ti :yahoo:
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr dec 14, 2011 5:59 pm

Re: Pink & Floyd

ooo, srčka zlata fletkana - samo sta res ful zrastla! :O :kiss: :kiss:

Vidim, da sta še vedno "vratolomca" - đizs krajst, mene sta spravljala direkt ob živce, ko sta splezala lih povsod, jaz se se pa tko bala, kdaj bo kakšen padel, se kje zataknil, si zlomil kakšno kocinco :O ...tko da sem se sčasoma naučila gledat stran in se delat, da res nič ne vidim in ne sišim in n-č. Uf...to mi je blo res težko, ker sem malce paničarke, kar se mačkecov tiče... :girlblush:

Ah res super se maste (pod nos pomoljena rita prec po kakanju je tule seveda izvzeta... ;) ) - sem cela vesela, da ste se tkole res krasno poštekali vsi skupaj! :good: In Pink...a ma še vedno tko res "nabrušen" jeziček? Ko je mene umivala, sem si zaželela, da bi imela kar povsod malce bolj trdo kožo! :lol:

Pa ja, le pazi pri likanju - tale mularija, saj sam veš, misli, da vse zna in zmore! ;)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Sr dec 14, 2011 7:47 pm

Re: Pink & Floyd

Plezala bi res vsepovsod, mal ju morm ustavt, da ne gre vse skp predaleč ;) .

Zelo kmal sta stuhtala, kaj se v kuhni dela :O , sam da se odpre omara al pa hladilnik, sta takoj zraven ( ni važn al spita al norita ).... :nyam:. Navdušena sta, ko čistim stranišče ( obvezno morta it notr kej narest takrat :bad: ), kar se pa likanja tiče, si še nista čist na jasnem, da je treba zložit ne pa razmetat :dash:

Zjutri si pa obvezno umivamo skupi zobe ( vsak na eni rami :kiss: ).

Prava srčka sta, sploh ko spita :lol: :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr dec 14, 2011 8:08 pm

Re: Pink & Floyd

Mačji_stric, nič bat, čez kakšno leto bosta to dve lenobi leni, ki se jima ne bo dalo vedno niti pošnofat, če je kaj hrane v piskru ;)

Vsaj pri nas je šlo tako :lol:

Sta pa prav krasna :D Pa lepo jima je :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Pe dec 16, 2011 8:34 am

Re: Pink & Floyd

A mogoče obstaja zdravilo, da bi mačkona spala celo noč, dons sta mela že ob 4h akcijo :truce: :truce:.
Je res fajn, ko te prideta sred noči po laseh umivat, težava pa nastane, ko je moja glava poligon za njun pretep :devil: :dash:
Se bo treba mal pogovort popoldan :lol: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe dec 16, 2011 9:17 am

Re: Pink & Floyd

čas je zdravilo, Mačji_stric - ni druge.
Razen mogoče - o ta misel bogokletna :O - zaprtih vrat spalnice....

Ampak imasta pa najbolj čiste lase ever! :good: 8) :P

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Pe dec 16, 2011 7:09 pm

Re: Pink & Floyd

Tkole, smo se popoldan pogovoril ;) , mačkona kot mejhna otroka , nč kriva :angel: sta krivdo valila drug na drugega :O , sta me čudn gledala kukr, stari, a ti nis bil nikol mejhn pa so ti šle kozlarije po glav 8)....

pa sej mata prov, še vedno mi grejo ( sam ne ob 4h zjutri ) :P

Slika
Tko pa zgleda, ko mačkona preveč oponašata ljudi :negative:
pa nej še kdo reče, da mačke niso čiste živali :lol: :lol: :lol:

Aja, spalnica bo ostala odprta :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe dec 16, 2011 7:32 pm

Re: Pink & Floyd

Konceptualna umetnost je globoka in zato redko razumljena, sporoča moja Mila 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe dec 16, 2011 7:48 pm

Re: Pink & Floyd

8) :girlblush: :angel: :lol:
ja svašta no - pri meni sta bla, evo prsežem, no razen, kar sta mi prerešetala čist na drobno cele noge, ko sta plezala po meni - ma sta bla cela :angel: :angel: , res!

Kar se pa vrat spalnice tiče, ki bojo ostala odprta - jupiiiiiii, tko se govori! :clap: :yahoo: :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor So dec 17, 2011 10:14 am

Re: Pink & Floyd

Mačji_stric, jaz sicer verjamem, da se ti zdi, da sta mucka nekaj čudnega uganjala sredi noči, ampak ker poznam našo oazico88, bi sklepala, da si v resnici ti začel hodit v spanju ... In potem kriviš uboga mala nedolžna puhasta mehka srčkana angelčka za svoje nočne eskapade? :fool:

(se hecam, res ;) čeprav tale papir, no ... ne, tega pa ne verjamem, da bi tale mala puhka lahko naredila takole štalo ;) )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor So dec 17, 2011 10:52 am

Re: Pink & Floyd

Prav fajn vas je brat! :lol: :good:

(čeprav se mi dozdeva, da pisec "malce" pretirava, sigurno ima fejst bujno domišljijo... :rolleyes: ker ta dva srčka pa RES nista sposobna takšnih vragolij) :angel:
Prav lepo za higieno - v vseh pogledih - skrbita! 8)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Ne dec 18, 2011 7:59 am

Re: Pink & Floyd

dobr sm vas :D
sm vam pozabu oment, da mam fetiš na wc papir ( pa najraj to počnem sred noči :O ), vedno hočem prevert če je tok listkov na rolci kukr piše na embalaži :lol: :lol: :lol:

ste mi pa polepšal dan :clap: :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne dec 18, 2011 9:35 am

Re: Pink & Floyd

omg, ti ga pa pihneš, res! Tole sceno si pa tko v živo predstavljam, da to prou ne morš....! :lol: :lol: :lol:
No - in - a drži, kar piše? Tisto o številu lističev namreč? :lol:

Poljubi bi angelčka :angel: mala zlata cukrčkana sladka nedolžna.... 8)

Pri vas ste pa zagotovo vsi ful zdravi, če ste stalno tkole pozitivni pa nasmejani! :clap: :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Po dec 19, 2011 6:08 pm

Re: Pink & Floyd

sej veš kako je, smeh je pol zdravja, druga polovica je pa smeh :lol: :lol:

drgač pa, ne vem kako bi lahko taka srčka
Slika
pa taka
Slika
lahko storila kej tazga
Slika
al pa tole
Slika
Slika

letos bo smrekca okrašena v živo :yahoo:

ps, pa ni fotomontaža :O ;)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Po dec 19, 2011 6:11 pm

Re: Pink & Floyd

lepših okraskov itak ne moreš imet :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1168

Pridružen: Če mar 17, 2011 6:56 pm

Odgovor Po dec 19, 2011 6:14 pm

Re: Pink & Floyd

Ful lepo vas je brat :)
Super ste, mucka pa nadsrčkana :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor Pe dec 30, 2011 3:08 pm

Re: Pink & Floyd

No tkole, en mesec druženja je za nami, mačkona sta stara 4 mesece. Ko se mi že zdi, da odraščata ( beri umirjata :O ), me vedno znova opozorita, da bosta vedno dva nagajiva srčka :kiss: .
Moj hrbet je še vedno priljubljena plezalna stena, ni boljše akupunkture hrbta kot so mačji kremplji :dash:...., sploh ko sem za računalnikom al pa ko jima čistim WC ( obvezno je treba iz vrha pogledat, kaj se dogaja z njunimi kakci :bad: ). Floydu včas ne uspe vsega zakopat :girlblush:, ups, sem ga zatožu....

Pink je še vedno prva pr men na kavču za crkljanje, Floyd pa čaka da gdč. zaspi, pol pa on okupira drugo roko. No ja ne vedno, če je slučajno Pink zasedena z drugim opravilom, pol pa GAS.

Je pa Pink en večer pihala na plišastga haskija, ki kaže jezik. Se ga je na daleč izogibala, pa pride mačo Floyd, ga prime z zobmi in ga odnese 8) . Pink ni mogla verjet. No drug dan, sta ga že oba nosila naokrog. :yahoo:
Še mal slik za potešitev firbca
2 srčkana crkljivca
Slika
Slika
Njeno visočanstvo :)
Slika
Slika
Njegovo veličanstvo :)
Slika
Slika

Ob koncu leta vsem bralcem foruma,ljubiteljem živali in seveda vsem ljubljenčkom želim srečno in mirno Novo Leto 2012.
:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1168

Pridružen: Če mar 17, 2011 6:56 pm

Odgovor Pe dec 30, 2011 3:55 pm

Re: Pink & Floyd

Krasni ste :)
Tudi vam vse lepo in dobro v prihajajočem letu :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe dec 30, 2011 6:15 pm

Re: Pink & Floyd

joj lupčka, kako se imata rada... :kiss:
Pa kako sta videt "odrasla"! :good: Verjamem, da te takle videz malce zavede, v smislu - uf, še dobro, faza najhujših otročarij je mimo! :lol: :P
Pa kakšne učke ima princeska.... Floydič pa, berem, še vedno špila pogumnega brata (ker se je tako pogumno spopadel z razbesnelim psom... :lol: )
:kiss: :kiss:

Srečno, zdrao, zadovoljno in sploh najnaj 2012 tudi vsem vam!

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 36

Pridružen: Pe nov 25, 2011 7:13 pm

Kraj: Litija

Odgovor So jan 14, 2012 3:56 pm

Re: Pink & Floyd

Očitno je fetiš na WC papir nalezljiv :O

Slika
Slika
pa kukr zgleda, je to bolj moški fetiš :negative:

drgač pa rastemo ( no ja, zase to ne morem rečt ), Floyd ma 2,9 kg, Pink pa 2,1 kg, kmal bo Floydo 2x večji od Pinkule :nyam: :nyam:, vsak dan je nova plišasta igrača na vrsti za predelavo...
Medtem ko nekateri spijo, si drugi vzamejo čas za griz,griz...

Slika
je pa res, da večino časa prespita skupaj, Pinkica ga prec poišče, če ni v njenem dometu
Slika

Med pisanjem tega članka zaslišim nežen mijav, Pinkica skoči v naročje in na mizo ( rešetetka nad radiatorjem je fuuul krasna ), pride še veliki maco in nastale so naslednji sliki
Slika
Slika

ps: upam, da sem vsaj malo potešil firbce, aja pa upam, da nihče ne bo opazu, da je prva slika fotomontaža :D
To sem jaz v mačji preobleki :lol: :P
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.