V središču

Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka


Moderator: andreja

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 3

Pridružen: Če nov 07, 2013 11:44 pm

Odgovor Če nov 07, 2013 11:59 pm

Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka

Danes mi je na sprehodu več kilometrov sledila muca. Šla sem po isti poti nazaj, ker sem upala, da bo našla pot domov, ampak mi je sledila vse do Viča. Najdena je bila danes zvečer okrog 21.30 na Poti spominov blizu Murgle Centra. Sledila mi je v blok, nato sem jo vzela v svojo sobo. Živim s starši, tako da je ne morem obdržati, mama sploh ne ve, da jo imam v sobi, sama pa sem tudi alergična, ampak je nisem mogla pustiti zunaj. Ni poškodovana, navajena človeka, lepo negovana. Muca je siva, bela in oranžna, zelo lepa. Manjša, pomojem stara okrog eno leto. Bom dodala tudi slike.

Moji podatki, če kdorkoli kaj ve ali lahko pomaga, ker je sama resnično ne morem obdržati, čeprav bi jo z največjim veseljem:

Živa
031 422 143

Res prosim za pomoč ... :girlsad:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe nov 08, 2013 9:49 am

Re: Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka

Živa, ta muca je očitno od nekoga. Pokliči v Gmajnice, če jo morda iščejo, pa dobro bi bilo polepiti nekaj plakatov v bližini najdbe. Če se noben ne oglasi, jo pač pelji v Gmajnice.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe nov 08, 2013 11:36 am

Re: Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka

Mogoče je celo čipirana?

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 3

Pridružen: Če nov 07, 2013 11:44 pm

Odgovor Pe nov 08, 2013 2:51 pm

Re: Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka

Joj, meni je tako hudo ... Naštimala sem ji škatlo s časopisnim papirjem, da bi lahko šla na stranišče, ampak ni znala. In je ful jokala zjutri od petih, potem sem jo morala odnest dol, da bi lahko opravila svoje. Seveda mi je v momentu, ko sva prišli ven, ušla, celo me je popraskala. Sem šla za njo, ampak je bla tako hitra, da je nisem dobila. Zdajle sem jo iskala 2 uri in je nikjer več ne najdem. Klicala sem v Horjul in Gmajnice, vzeti je ne morejo, sem pa pustila svojo številko, če se ponovno najde. Ena kolegica se je javila, da jo lahko nastani začasno ali za zmeraj. Tako mi je hudo in se ne morem nehat krivit, kako sem bila lahko tako butasta, da mi je ušla ... Ne bom si mogla oprostit.

Pa iskreno opravičilo prijazni gospodiči z Mačje hiše, ki sem jo nadlegovala že navse zgodaj, ampak nisem vedela kaj naredit, imam res hudo alergijo in je bilo precej hudo ... gipsy, oaza88, najlepša hvala za nasvete. Sicer imam občutek, da jo je nekdo odvrgel, ker je zelo lepo negovana, ampak ji je bilo okolje popolnoma neznano.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So nov 09, 2013 12:15 pm

Re: Na območju Mestnega loga najdena muca trikolorka

Ujeti jo bo potrebno, sposodi si živolovko v Gmajnicah. Vanjo nastaviš hrano.Mogoče se bo zadrževala vsaj nekaj časa v tvoji okolici. Zdaj, ko je v njej še bolj neznanem okolju se ne bo znašla.

Vrni se na Arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.