V središču

Morilec mačk v Šoštanju


Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 1

Pridružen: Pe dec 10, 2010 12:36 pm

Odgovor Pe dec 10, 2010 1:09 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Okrutni g. ........ premore pogum, da se izživlja nad domačimi živali, ki mu njegovega početja žal ne morejo vrniti. Morilec je in ostane morilec, in če danes trpinči in mori živali ni izključeno, da svoj bolani um ne bo nekoč preusmeril tudi na ljudi. Očitno se junak Šoštanja, stanujoč na ......... niti malo ne zaveda sporočila svojega lastnega nalova kjer prebiva, sicer si ne bi prisvojil pravice postati krvnik sam. Uboge živali, ki jih je pomoril niso nič drugega kot njegovi lastni talci.
Lahko sicer čakamo, da pristojne inšitucije ukrepajo kakorkoli že bodo, lahko pa morilcu pomagamo da se strezni tudi drugače. Glede na dostopnost informacij dandanes nekoga najti pač ni nobena težava.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe dec 10, 2010 4:45 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Osebni podatki so izbrisani. Poziv k linču nikakor ni zadeva, ki bi rešila karkoli, za to so pristojni organi pregona.
Seveda je dejanje vredno vse obsodbe in vsaj 100 let zapora, ampak to ni v naših rokah.
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 12

Pridružen: Če jan 20, 2011 12:34 pm

Odgovor Če jan 20, 2011 2:18 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Patricija je napisal/-a:Na 24.ur.com sem zasledila grozljiv članek o morilcu mačk iz Šoštanja, kjer že več let izginjajo mačke. Tokrat je soseda slišala grozljivo jokanje mačke. Ko je šla k sosedovi ograji je videla omenjenega kako je z morilsko slo tolkel po mački s palico. Niti na njene obupane klice ni odnehal ampak kar tolkel in tolkel. Veterinarska analiza je pokazala zlom čeljusti, zmaličeno glavo, krvavitve ...smrt. Maček je umiral v hudih mukah. Povedali so ime brutalneža, ki menda sovraži vse domače živali.


to lahko naredi le popolni brezsrčnež :bad: ......uboge muce :( .....jst bi vse take kr zaprla.... :negative:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 127

Pridružen: Sr dec 15, 2010 12:02 pm

Odgovor Ne feb 06, 2011 8:53 am

Re: Morilec mačk v Šoštanju

če me na bi zakon kačil jaz grem v šoštanj in ga potolčem.

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 127

Pridružen: Pe okt 15, 2010 5:53 am

Odgovor Če feb 24, 2011 6:24 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Na žalost ne samo v Šoštanju

http://www.slovenskenovice.si/clanek/141659
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Če feb 24, 2011 7:22 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

O moj bog.. res ne razumem, kaj imajo ti ljudje v glavi in namesto srca??? :girlsad: :girlsad: :girlsad:
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Če feb 24, 2011 7:45 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Upam, da zavzetost policije v tem primeru ni samo zgodba za javnost.
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če feb 24, 2011 8:51 pm

Re: Morilec mačk v Šoštanju

Pismo, naj mi samo še en nalaga v zvezi z notri - zunaj. Za jajca bi ga obesla tega idiota hudičevega, kretenskega, debila blesavega. :devil:
Prejšnja

Vrni se na Aktualno

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.