V središču

6 muckov išče dom


Moderator: renata

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 8:31 pm

Re: 6 muckov išče dom

Krasne, krasne, krasne ženske!!! :kiss: :kiss: :'(
Za tiste, ki bi mečkabilno muco, sta pa Živa in Miša idealni ;) Sploh je Živa ena crkljivka, ki te prec pride pozdravit in prede 100 na uro, se igra, buca, se meče na hrbet,...da bi jo imela kam dat... Sanja po moje tudi, samo malo časa se ji mora dati, pa imam na sumu tudi Sarija (z bogim učkom), da je tudi zelo crkljiv.
Noro vesela sem, da se tukajle premika :) Ko bi se vsaj še kdo odločil, da bi bili vsi na svojih kavčih :angel:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 8:32 pm

Re: 6 muckov išče dom

Če kdo želi prispevati k veterinarski oskrbi, lahko donacijo nakaže na trr Veterine MH s pripisom "za ostarelih sedem".
Osnovne preglede bo upamo da poravnal gospod brat, potrebno pa bo uredit kakšne zobke, pa čipirat, razparazitit, kupit kakšno dobro hrano, Živa je že hospitalizirana in bo podrobneje pregledana, saj že nekaj časa driska. vsaj nekaj časa bo na dieti. Teh dodatnih stroškov bo kar nekaj, plačnika nimamo, vsak evro bo dobrodošel.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 8:34 pm

Re: 6 muckov išče dom

Podatki za nakazilo:
Veterina MH
Bernekerjeva 43
1000 Ljubljana
Št. računa: SI56 0510 0801 3507 145

z obveznim pripisom: za ostarelih sedem
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 124

Pridružen: Po nov 14, 2011 11:27 am

Odgovor Sr maj 15, 2013 8:35 pm

Re: 6 muckov išče dom

:( Šele zdaj sem uspela prebrati celotno temo in tudi meni se trga srce...tudi sama že dolgo razmišljam, kaj bo z najinima kosmatincema,če oddideva pred njima :( Edino pomoč, ki jo glede na situacijo lahko ponudim, je to da bom seniorčke poskušala oglaševati, bom malo pobrskala pri svoji mreži mačjeljubcev. Upam na najboljšo rešitev prav za vsakega izmed njih!!! :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 517

Pridružen: To mar 27, 2012 8:53 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 9:19 pm

Re: 6 muckov išče dom

Zelo žalostna situacija za muce...upam, da najdejo vse svoj kavč, kjer bodo lahko v miru ponovno zaživele... :kiss: :angel:
Predlagam kakšno licitacijo v prihodnosti za pokritje stroškov, ki bodo nastali...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 15, 2013 9:52 pm

Re: 6 muckov išče dom

Vsakemu od nas se lahko zgodi. In morda mislimo, da imamo varnostne mreže, ki bodo ujele naše tarepate in takosmate, in morda jih res imamo, morda pa te popustijo. Zato je prav, da smo mi - mi vsi, ki nam NI TREBA, nam je pa MAR in nas to zavezuje bolj kot kar koli drugega - tista najbolj trdna in zanesljiva varnostna mreža. In da stopimo skupaj, ker nas vežejo posebne vrste vezi. Vezi, stkane iz dudarjev in seniorčkev, iz najdenih in rešenih, zavrženih in posvojenih muc, iz žalostnih in veselih zgodb. In te vezi prenesejo vse vrste pritiskov in se tudi nategujejo, a so trdne, tako trdne, da zdržijo vse.

V DZZŽ Kranj smo vesele, da smo del skupnosti, ki stopi skupaj in nemudoma, brez pomisleka, ne prikoraka, ampak priteče na pomoč. <3 Odločile smo se, da pokrijemo strošek veterinarske oskrbe za vseh 7 osirotelih seniorčkev. Da bi vsi čim prej odšli na svoje kavče, ki jih bomo še naprej aktivno pomagale iskati! :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 15, 2013 9:59 pm

Re: 6 muckov išče dom

Za enega (po potrebi tudi dva) senjorčka se bo našel prostor tudi pri nama - če bi se le strinjal z našo pestro družbo... Naše živali so prišlekov navajene in jih dobro prenašajo, tako da tu zadržkov nimam... Sicer bi rada prej tamaledva mulca oddala, ampak, tudi to bomo že nekako rešili. Nikakor pa tudi jaz ne mislim dovolit, da bodo teli reveži na stara leta nastradali...

Za vse, ki zdaj razmišljate o usodi vaših kosmatincev po vaši smrti, pa samo predlog - v Sloveniji sicer (vsaj zaenkrat) živali ne moreš zapustiti premoženja, lahko pa svoje premoženje (ali vsaj velik del njega) zapustiš nekomu, ki je tega vreden in bo kot tak tudi z veseljem poskrbel za tvoje živali...
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 9:59 pm

Re: 6 muckov išče dom

:good:
jernejch je napisal/-a:Vsakemu od nas se lahko zgodi. In morda mislimo, da imamo varnostne mreže, ki bodo ujele naše tarepate in takosmate, in morda jih res imamo, morda pa te popustijo. Zato je prav, da smo mi - mi vsi, ki nam NI TREBA, nam je pa MAR in nas to zavezuje bolj kot kar koli drugega - tista najbolj trdna in zanesljiva varnostna mreža. In da stopimo skupaj, ker nas vežejo posebne vrste vezi. Vezi, stkane iz dudarjev in seniorčkev, iz najdenih in rešenih, zavrženih in posvojenih muc, iz žalostnih in veselih zgodb. In te vezi prenesejo vse vrste pritiskov in se tudi nategujejo, a so trdne, tako trdne, da zdržijo vse.

V DZZŽ Kranj smo vesele, da smo del skupnosti, ki stopi skupaj in nemudoma, brez pomisleka, ne prikoraka, ampak priteče na pomoč. <3 Odločile smo se, da pokrijemo strošek veterinarske oskrbe za vseh 7 osirotelih seniorčkev. Da bi vsi čim prej odšli na svoje kavče, ki jih bomo še naprej aktivno pomagale iskati! :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor Sr maj 15, 2013 10:01 pm

Re: 6 muckov išče dom

:yahoo: :good:
Romzy je napisal/-a:Za enega (po potrebi tudi dva) senjorčka se bo našel prostor tudi pri nama - če bi se le strinjal z našo pestro družbo... Naše živali so prišlekov navajene in jih dobro prenašajo, tako da tu zadržkov nimam... Sicer bi rada prej tamaledva mulca oddala, ampak, tudi to bomo že nekako rešili. Nikakor pa tudi jaz ne mislim dovolit, da bodo teli reveži na stara leta nastradali...

Za vse, ki zdaj razmišljate o usodi vaših kosmatincev po vaši smrti, pa samo predlog - v Sloveniji sicer (vsaj zaenkrat) živali ne moreš zapustiti premoženja, lahko pa svoje premoženje (ali vsaj velik del njega) zapustiš nekomu, ki je tega vreden in bo kot tak tudi z veseljem poskrbel za tvoje živali...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 5:32 am

Re: 6 muckov išče dom

Romzy, bomo z enim pričeli, prav? :) Vama je vseeno kateri ?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 5:33 am

Re: 6 muckov išče dom

Romzy je napisal/-a:Za vse, ki zdaj razmišljate o usodi vaših kosmatincev po vaši smrti, pa samo predlog - v Sloveniji sicer (vsaj zaenkrat) živali ne moreš zapustiti premoženja, lahko pa svoje premoženje (ali vsaj velik del njega) zapustiš nekomu, ki je tega vreden in bo kot tak tudi z veseljem poskrbel za tvoje živali...


:good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če maj 16, 2013 7:10 am

Re: 6 muckov išče dom

helena je napisal/-a:Romzy, bomo z enim pričeli, prav? :) Vama je vseeno kateri ?


Vseeno, samo da je čim bolj vesel družbe...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 8:41 am

Re: 6 muckov išče dom

ok, se bom pogovorila z gospo in sporočim.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 8:48 am

Re: 6 muckov išče dom

Sem naredila nov kolaž 5 muc, ki še iščejo domove. Ker še ni določeno kdo bo katerega od teh petih posvojil, sem kar vse 5 dala gor ;) Pa res ste super, vse skupaj! :kiss:

Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6219

Pridružen: Če sep 09, 2010 12:18 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 8:52 am

Re: 6 muckov išče dom

Zalarjeva, bos dala tole zadnjo se na FB, da delim? Zelo lepe kolaze sestavljas! :kiss:
vsaka prava coprnica rabi mačko... ali 3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 8:55 am

Re: 6 muckov išče dom

Sem ravnokar dala ;) Hvala za delitve!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 9:47 am

Re: 6 muckov išče dom

J'z samo še jokam... :girlblush: Hvala, hvala vsem!
(posvojitev petega pri nas žal ne uspe, se vam bom pa kako drugače oddolžila) Zlate ste, zlati ste! :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 10:54 am

Re: 6 muckov išče dom

Živa je slabo, se pa trudimo spravit jo k sebi. Je dehidrirana in shujšana, ima hudo drisko, vzrok za tako stanje še ugotavljamo.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 11:48 am

Re: 6 muckov išče dom

Ojej :girlsad: Drži se, miška zlata :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če maj 16, 2013 12:09 pm

Re: 6 muckov išče dom

Ne no :( Držim pesti, močno močno!! :angel:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Iščejo dom arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 7 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.