V središču

črno beli muc


Moderator: renata

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Če jun 30, 2011 1:10 pm

črno beli muc

V kopru se je v trgovino za male živali zatekel črno bel muc. Je zelo prijazen in se rad boža in dela zvezdice. Po kopru je hodil in mjavkal ter iskal pozornost ljudi. Deluje hišni maček. Je pa bolj suhe postave kljub temu da je precej velik. Muc je trenutno pri meni v Izoli ampak grem v nedeljo v Lj in ga bom mogla vrnit v zavetišče ker potem pride dol moja mami z Lili Pumo (seveda bomo prej vse razkužili). Muc je po obali že oglaševan pa vseeno če morda tu kdo kaj ve kdo bi lahko izgubil tega mačkona?
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor Pe jul 01, 2011 12:17 am

Re: črno beli muc

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor So jul 02, 2011 11:45 am

Re: črno beli muc

konec dober vse dobro! muc se vrača domov! jeeeeeeeej!!!!!!!!! :yahoo:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor So jul 02, 2011 2:40 pm

Re: črno beli muc

:good:
You dont know me, you just wish you did. :playboy:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So jul 02, 2011 4:23 pm

Re: črno beli muc

Super! Pa bodo sedaj bolje pazili nanj?
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 375

Pridružen: So nov 20, 2010 12:46 pm

Kraj: ljubljana

Odgovor So jul 02, 2011 5:56 pm

Re: črno beli muc

Upam da ja oz da je muca kaj izučilo. Muc je namreč cel hudič-si odpira vrata in celo okna. tudi pri meni je vrata odpiral. Baje da so probali okna že z vrvicani zvezat pa stanovanje zabarikadirat pa mucu kljub temu uspe odvezat vrvice/gumice itd odpret okno in pobegnit. Kljuko na oknu zna dobesedno zavrtet za 180 stopinj in ga posledično odpret. Lastiki so zelo vredu-so muca našli na ulici na poljskem, ga tam čipirali in zrihtali pasuš in ga pripeljali sem. Muc je lep negovan ima kvalitetno prehrano in je kastriran. Upam da ga je tole potovanje res malo izučilo da ne bo več tak lump. :devil:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor So jul 02, 2011 8:10 pm

Re: črno beli muc

Naj se lastniki ne zanašajo, da je muca izučilo, njih bo moralo izučit. Vrata zaklepat, ključe pospravit, na okna pa mrežo, pa bo. Vem, lahko je rečti ampak druge variante res ob temle frajerju brihtnemu ni :kiss: . Drugače ga bodo slej ko prej izgubili.
Trije od mojih ponorijo, če so zaprti v hiši, dobesedno ponorijo,kar izgleda tako, da se do krvi poškodujejo, ko se hočejo pregrizti čez vrata ali okna in še med seboj in na druge, ki z bivanjem v hiši nimajo problema se spravljajo. Ko jih izpustim ven pa se takoj umirijo in nikomur več ne škodijo.Zame je ta njihova svoboda strašno stresna saj nikoli ne vem ali bodo vsi trije naslednji dan še živi ali jih bo povozilo. Sicer čez dan ne upajo čez cesto, ker je preveč prometa ampak tudi ponoči sem ter tja kdo pridrvi. Če ne bi bilo tako bi z veseljem zamrežila vsa okna in zaklepala vrata, samo, da bi bila lahko mirna.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1612

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:09 pm

Kraj: Ptuj

Odgovor Po jul 04, 2011 8:05 pm

Re: črno beli muc

Naš Leo je tudi takšen .. Zna odpirati vrata in to počne kar dosti krat na dan - poskuša. Jaz ko nisem v sobi, zaklenem, ko grem spat, prav tako zaklenem. Torej, zaklenem zmeraj, tudi če grem na stranišče ( le ko so moji doma, drugače so spuščeni po celem stanovanju ) ..
Mačka bi moralo izučiti? Zakaj že? Žal, če se mora koga izučiti, so to lastniki. Naj zaklepajo, naj zamrežijo okna. Ni to tako ogromen strošek .. :)
Tudi tigri, tudi črni, tudi tisti in takšni so lahko posebni. Skozi naše oči, skozi naše srce. <3

http://mojizakladi.blogspot.com/

Vrni se na Iščejo dom arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 17 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.