V središču

muca


Moderator: renata

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po apr 25, 2011 10:41 am

muca

Upam, da mi lahko pomagate hitro.

Sem zdajle ene 20 minut ročno probala hranit eno muco, ki po velikosti ne deluje kaj večja od Peggy. Ni shirana ali suha, deluje normalno hranjena, je pa boječa. Sicer sem jo lahko pobožala, enkrat celo prijela pa je paniko zagnala. Ena mamca je na balkonu moj začetni lov opazovala, sem jo prašala če ve od koga je muca in je samo odkimala.

Zdaj sem šla nazaj gor, ker ne vem kaj naredit.

Jo grem iskat nazaj?

Ker tukaj med bloki je tko, da mačka vidiš, potem ga pa lahko par mesecev ne vidiš. Lahko da je to celo tista mala od lani poleti, o kateri sme že pisala.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Po apr 25, 2011 2:36 pm

Re: muca

Jest jo sigurno ne bi tam puščala. Če je jesenska je sigurno že breja. Čimprej k vetu z njo, potem pa razmišljat kaj in kako.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po apr 25, 2011 4:10 pm

Re: muca

Zbežala mi je. :(

Ker je ful boječa. V bistvu sem jo videla na travniku in šibala dol. Potem je malce bežala, pa sem ji začela brikete metat in je vidla da imam nekaj dobrega, pa je prišla bližje. Pa sva bili potem pri smetjakih pred blokom in je počasi jedla, samo je vedno, ko je šel kdo mimo, zbežala pod smetnjak. In ko je bil mir, je prišla k meni nazaj ven. Celo igrali sva se malo, pa pobožala sem jo.

Samo ko sem jo dvignila, je ful panična ratala. Potem je bilo pa že preveč ljudi in je nisem mogla več zadržat... Ker postopoma bi šlo, samo
mora vedno kdo mimo it - garaže so zraven, ...

Bom se potrudila jo najdt, upam da mi uspe.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po apr 25, 2011 7:29 pm

Re: muca

Sem pred dvema urama prehodila vse živo, da bi jo našla, pa nič. Zdajle bo pa scalo na polno pomoje.

:(
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1337

Pridružen: Če sep 09, 2010 4:40 pm

Odgovor Po apr 25, 2011 7:40 pm

Re: muca

:( poskusi spet jutri, ker danes pomoje ne bo nič, pri nas se je že ulilo. Pa kar boks imej sabo, če jo najdeš, da jo samo notri pobašeš...ali pa kakšen košček poli salame, če ti jo uspe notri zvabit...upam pa predvsem, da jo najdeš.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 10:59 am

Re: muca

Včeraj nič uspeha. Mogoče bo danes več sreče na strani mene, na strani muce upam, da je že...

Javim, če/ko jo najdem.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 12:43 pm

Re: muca

Box, poli salama, whiskas vrečka, baldrijan, ŽV po potrebi - to boš rabla za ujet jo. Če boš rabla ŽV, sporoči. Ampak glede na opisano ti že kar lepo zaupa, tko da bo po moje box zadoščal.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 12:48 pm

Re: muca

Grem vedno opremljena, pomoje bi jo brez ŽV zagrabila lahko. Problem je to ker je to območje tukaj precej veliko - en kup travnikov, grmov in hiš brez ograj. :rolleyes: Ampak imam oči na pecljih in upam, da jo najdem. Mora se nekje po tem okolišu potikat.

Ti pa javim, če bom kaj rabila. (Moj povratni mail si dobila upam, sem vidla da ste imel neke težave?)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 7:04 pm

Re: muca

khm....nismo imeli težav, samo en mail (ne društven in ne moj ) je bil zabasan, tko da je vse kul. :good:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr apr 27, 2011 7:12 pm

Re: muca

Aha, dobro. :)

Sem potem prehitro na FB prebrala in posledično zamešala vse skupaj. :girlblush:

Vrni se na Iščejo dom arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.