V središču

Ljubezen01 - Ameriška pita


Moderatorji: biarritz, Bela šapa, metina

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 07, 2010 4:02 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

Alexx je napisal/-a:No, nekaj je tudi NEzadovoljnih akterjev, ki so dobili samo en mini-mini- mini košček! :devil:

Mi je pa ravnokar kapnilo: Draga Romzy, hvala ker skrbiš, da moja rit še bolj ne zrase! :lol:
Res si zlata! :kiss:


Naj povem še uradno - Alexx je manipulatorka :) Vnaprej si je nalašč pripravila teren, da se bo lahko pritožila nad majhnostjo koščka - si morte mislit, kakšna nesramnost in preračunljivost... No, je pa potem hvalamačku pa padla v lastno jamo, ko je ugotovila, da mi mora bit v bistvu hvaležna...ker je dejstvo, da jaz skrbim za vse okoli sebe, da se ne bi preveč zredili..in pač lepo sama pojem čim več. Pa rečte, če me ni sama čista dobrota... :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 07, 2010 4:41 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

Res - sama dobrota! :lol:

ps: kaj če bi vidve odprli eno temo svojim mačkom, da bom jaz lahko iiiiiiiiiiiiiiiiii-jala nad Zorrotom? :angel:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To dec 07, 2010 6:24 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

draga Romzy, z zapisom, da je alexx manipulatorka, se maxx 8) imalno strinjam. Je bla čiiiist fertik od nenavdušanja nad picimici koščkom, ki si ga ji namenila - tko čist fertik, da je rekla, naj ti naslednjič kar po pošti pošljem! :lol: Bi rekla, da je hotla mal zaigrat na strune mojega usmiljenja (vesoljno znana sem kot ena softsoft dušica :girlblush: ....), da bi ji v potažbo ponudila jst kšn maxx 8) i košček tele nebeške pregrehe - ampak ajooooooj, nima oaza88 N-Č več - še plehov ne, da bi spet spekla! :lol: :lol: :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To dec 07, 2010 9:04 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

Končno ena k' me vsaj mal' razume... :clap:
Romzy, kdaj lahko pridem po plehe? Božiček bo kmalu! :angel:

ps: pa če mi še ena napiše, da sem manipulator bom obedve z gat stresla! :dash: :devil:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 07, 2010 10:13 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

Alexx - plehi so pripravljeni :) Pa še ponujala sem ti jih, da jih takoj odneseš...sama si si kriva, da ti boga oaza, k mora nonstop samo garat, že ta trenutek ne peče novga protvana :)

Sicer pa punce - obe sta super fajn krasni! In zato vsaki en koš :kiss: Pa še Trixi si jih tud zasluži :kiss:

V glavnem - ne pozabit - rit rase, joške pa ne - men sam to pomaga (kokr mi sploh loh kej) :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 6:15 am

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

khm...ka pa je to protvan? :girlblush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 8:58 am

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

To je hrvaška beseda za pekač 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr dec 08, 2010 1:20 pm

Re: Ljubezen01 - Ameriška pita

2 protvana maš v službi, zdaj pa gruntaj kaj je to. ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Prejšnja

Vrni se na Licitacije arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.