V središču

S/K01 – Litter Kwitter


Moderatorji: biarritz, Bela šapa, metina

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2967

Pridružen: Pe okt 15, 2010 2:07 pm

Odgovor Po feb 21, 2011 6:29 pm

Re: S/K01 – Litter Kwitter

No sedaj veste kako mačka navaditi da potegne za sabo (vami). :devil: :angel:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 317

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:35 am

Odgovor To feb 22, 2011 9:41 pm

Re: S/K01 – Litter Kwitter

MarryAlice je napisal/-a:
visinnox je napisal/-a:A vodo potem za sabo tudi potegnejo? Če ne, potem smrdi iz WC?

Moreš naučit ane ;)


Če ima kdo izkušnje s tem, da mačke navadiš potegniti vodo, kar z besedo na plan, se priporočamo. Sem pa enkrat vidla po tv, da je maček potegnil vodo (samo videosmešnice ne štejejo, ne?) :D

visinnox, glede vonjav pa ne bi vedela, ker zaenkrat še ne znata it v vodo. V bistvu je wc pokrit s tem litter kwitterjem, z vstavkom, ki v sredini še nima luknjice. Najprej morata dobro osvojiti to stopnjo, potem pa zamenjam vstavek s tistim oranžnim, ki ima luknjo.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 16

Pridružen: Ne jan 16, 2011 11:04 pm

Odgovor Sr feb 23, 2011 10:40 am

Re: S/K01 – Litter Kwitter

V prejšni licitacijski temi spraševala glede peska, ki ga lahko vržeš v školjko. Sem ga slučajno kmalu za tem odkrila v trgovini, in sicer

Cat's Best.

Malo spominja na žagovino, predvsem barva in vonj. Mačka od začetka nista bila najbolj navdušena, potem sta se pa sprijaznila. Pesek je zelo lahek in ga imamo posledično raztrošenega po čisto celi bajti, zdi se mi tudi, da vonja ne nevtralizira tako dobro kot običajen pesek (prej sem uporabljala Ever Clean). Grudice so relativno mehke in jih naši zverinici z največjim veseljem razmontirata, zelo težko jih je tudi ločiti od preostalega peska, saj je sama struktura zrn zelo velika in mora lopatica imeti velike luknjice, da se čisti pesek lahko loči od grudice. Redno ga mečem v WC in zaenkrat še ni bilo nobenih težav z zamašitvijo (je pa res, da vsako grudico posebej najprej pustim, da se napije vode in malo razgradi, potem pa zelo počasi odplaknem - z majhnimi "flushi").

Skratka, tega peska za namen učenja lulanja v WC ne bo svetovala, se mi zdijo kristalčki boljši (predvsem, ker so težji in bo manj svinjarije). (Kristalčke smo uporabljali, dokler smo imeli samo 1 razbojnika, dveh mačk (navaden mačji WC) pa nekako ne zmorejo.)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 201

Pridružen: Pe jan 14, 2011 12:52 am

Odgovor Če feb 24, 2011 12:05 am

Re: S/K01 – Litter Kwitter

Evo, eni mački že obvladajo vodo potegnit za seboj:
http://www.youtube.com/watch?v=8C4pzEgncFY&feature=fvw
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1425

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:13 pm

Odgovor Ne feb 27, 2011 1:20 pm

Re: S/K01 – Litter Kwitter

Da ne bo prišlo do kakšnega nesporazuma - licitira se nov Litter kwitter in ne tisti, ki ga mački od Amital že uporabljajo.

Veselo licitirajte - še do danes zvečer imate čas ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 15331

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:11 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne feb 27, 2011 9:07 pm

Re: S/K01 – Litter Kwitter

Kupila biarritz za 45 €.
Prejšnja

Vrni se na Licitacije arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 74 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.