V središču

ŠANA


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jan 19, 2012 6:14 pm

ŠANA

Šana je 6 letna lepotica, haski/malamut mix, volkec skratka :D . Prišla je zelo shujšana in še bolj preplašena, zamenjala je že kar nekaj lastnikov, mi pa bomo poskrbeli, da bo dobila take, ki je ne bodo nikoli več pustili lačne in jim ne :P bo v breme. Psička je prijazna, tudi z drugimi psi in psicami, ni sicer zelo igriva z njimi, jih pa pozitivno pozdravi, obvlada že osnovne ukaze (sedi, prostor, tačko, ...). Skratka išče dom, kjer bodo razumeli kaj pomeni haski (med drugim tudi obvezen povodec), kjer je ne bodo pustili nikoli več lačne, žejne in na mrazu.

Kontakt: 041 446 085

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 319

Pridružen: So okt 30, 2010 5:33 pm

Odgovor Če jan 19, 2012 9:54 pm

Re: ŠANA

Leeepaaaaa! :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če jan 19, 2012 11:40 pm

Re: ŠANA

Ohhh <3 <3 Tole MORAM priti pogledat! ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 4:20 am

Re: ŠANA

kakšna lepotička :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 8:19 am

Re: ŠANA

:) Res je zelo, zelo lepa! :good: :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 8:37 am

Re: ŠANA

Lepotička Šana :kiss:

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 11:12 am

Re: ŠANA

hahahaha ampak je pa "zložila" tele obraze. V resnici je že bolj samozavestna ;)
Animal liberation - human liberation
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 11:44 am

Re: ŠANA

Se samo meni zdi, da piše narobe?

ki je ne bodo nikoli več pustili lačne in jim ne bo v breme.


:blush:

Lušna volkica, res. Vso srečo! <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jan 20, 2012 1:27 pm

Re: ŠANA

Meni se ne zdi nič narobe, ker jaz ne bi hotela, da bi jim bila breme :D . Ne vem, no, meni se ne zdi :).

Je pa to drugače krasna psička, ki je res dala vsega boga že čez v življenju in si zasluži najboljšejši dom 8) :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 1:38 pm

Re: ŠANA

Ta ne sem dodala jaz ... :) Piše, da jim bo v breme. :blush:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor Pe jan 20, 2012 1:40 pm

Re: ŠANA

Mene je tudi to malo zmotilo in sem šla 3x brat da bi videla kaj je bilo pravzaprav mišljeno.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe jan 20, 2012 3:20 pm

Re: ŠANA

V tole temo sploh ne smem gledat! :girlcry:

PREKRASNA JE! <3
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Ne jan 22, 2012 1:28 am

Re: ŠANA

Dobila obetaven obisk krasne družine, ki pa že ima huskico. Zdaj bomo poskusili s skupnim sprehajanjem nekaj časa, pa obiski na njihovem domu, potem pa če se bosta ujeli, bo to to. Zelo zelo ji to privoščim, ker so ljudje krasni ampak priznam, da nisem prevelik optimist zaradi Šanine dominance, ki je sicer obvladljiva, ampak...bomo uvedli še pasjo psihologinjo v projekt ;)
Animal liberation - human liberation

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Ne jan 22, 2012 1:30 am

Re: ŠANA

Sicer pa je psica iz dneva v dan bolj sproščena, zdaj že leži zraven mene, se češeva, čohljava in sploh postaja vedno bolj odzivna. To je res psica, ki se ti usede direktno v srce (ljubezen je pač huda reč) :D
Animal liberation - human liberation
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Ne jan 22, 2012 1:57 am

Re: ŠANA

držimo pesti :good:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Ne jan 22, 2012 7:42 pm

Re: ŠANA

Sprehod je bil obetaven, kaj bo pa na domačem teritoriju pa nihče ne ve... se je pa po mojem mnenju danes prvič igrala. Prišel je še sin od te huskice (s katero se ji obeta skupno življenje)in pes je popolnoma sproščen in neobremenjen, Šani ni bilo nič jasno. Sploh ni trzal na njeno dominanco, samo igral se je z njo in res je bilo smešno za gledat kako je gledala. In so se igrali :) Super psica je! :kiss:
Animal liberation - human liberation
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jan 23, 2012 7:19 am

Re: ŠANA

Super! :clap:

(boga "miš mala" :girlsad: želim ji, da bi kmalu spoznala, da je -pasja- igra krasna!) :)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po jan 23, 2012 9:23 am

Re: ŠANA

a bi rabla tale Šana enega (ful kosmatega) pasjega terapevta mogoče? ;)
a, alexx?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jan 24, 2012 1:35 pm

Re: ŠANA

Kako ste? :blush:

(oaza88 :P )
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor To jan 24, 2012 11:14 pm

Re: ŠANA

Na žalost so si dokaj hitro premislili, čeprav sem jaz po prvem sprehodu postala precej optimistična...
danes smo šle zopet skupaj ven s Kajo (ki je zadnji teden hodila ven z eno drugo, ki je bila tu na čuvanju, pa je Šana bila sama na sprehodih) in sem si mislila, da je ozračje napeto. no pa ni bilo tako. Kaja je Šano vabila k igri in potem sta se lovili. Mene je sicer priznam, bilo malo strah, ker to je ful enga rečnanja in sem bila res zelo pozorna, ampak Šana se je metala Kaji pod noge, lezla po tleh skratka,če bi jo spustila, bi se res lahko zlaufali (spustit Šanp ne upam, ker ne verjamem, da bi jo ujela kasneje). Psica je 1A. Potem se češeva v kurlinici, pa čohava, pa nanjo sem se ulegla, pa ona se vedno valja tudi po ležišču, pa totalno je razigrana. Res se je že zelo zelo sprostila pa mislim, da se je tudi že poredila. Še vedno ji manjkajo kilogrami, ampak pridno je. Edini problem je tuljenje in lajanje v pesjaku, ker bi rada živela z nami... Ta psica bo nekomu res polepšala življenje, res je inteligentna, radovedna, živahna (preskakujemo žive meje, odbije se kot da je na fedrih, res noro)...skratka o njen samo in samo najlepše. Če ne bi imela Kaje, ne bi bilo šanse, da jo oddam tako pa ne gre, ker Kaja ne more živeti še z enim psom v tako majhnem stanovanju, ker resnično postane popolnoma apatična in depresivna. Hišo pa še kličem v sanjah, morda pa le najdem takšno kot jo iščem :) potem Šana ostane :) ampak zdaj pa iščem zanjo dom, kjer jo bodo negovali in jo imeli radi. Ona je pač čudovita. :kiss:
Animal liberation - human liberation
Naslednja

Vrni se na Lajka arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.