TARA


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po apr 04, 2011 9:33 am

Re: TARA

Trpim grozno pomanjkanje :girlsad: .. Padla sem na ta nivo, da poslušam pri sosedah, če se bo slučajno Gea kaj oglasila in mi potešila željo po hudogrizu ;), ampak niti glasu od nje :(. Tarika pa ima v Avstriji baje novo kosmato ljubezen (prijateljevega psa) :girlyes: :D .. Skratka odštevam dneve, da jo dobimo nazaj :angel: .

Slika
Tole pa je bilo dan pred odhodom na operacijo :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po apr 04, 2011 9:36 am

Re: TARA

Super!!! :yahoo: :clap:
Tara :kiss:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Ne mar 13, 2011 9:56 am

Odgovor Po apr 04, 2011 3:33 pm

Re: TARA

:yahoo: Ojla lep pozdrav od Tare iz Celovca , OP je bila uspesna, danes prvo previjanje DR. je zelo zadovoljen....poleg tega , MI SMO FOLLING IN LOWE.. Kar se Tice Julke Rulke kr neb dala tare vec nazaj :D OP je placan briganas :lol:
Kenny je pa tudi cist zatrapan Kiss ....tko da nevemo, kako se bo izsteklo v cetrtek... najbrz bo cviljenja in solz do neba.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po apr 04, 2011 3:40 pm

Re: TARA

Bravo, Tarica zlata :kiss:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor Po apr 04, 2011 4:03 pm

Re: TARA

*šiva* je napisal/-a:Trpim grozno pomanjkanje :girlsad: .. Padla sem na ta nivo, da poslušam pri sosedah, če se bo slučajno Gea kaj oglasila in mi potešila željo po hudogrizu ;), ampak niti glasu od nje :(.


Mi se pa tako trudimo, da Gea nič ne laja, ker je sicer cel čuvaj, če se kaj pred vrati dogaja ... :rolleyes: :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po apr 04, 2011 5:34 pm

Re: TARA

Ja vem kaj je,, če pozvoniš, ampak ne morem vama pač skos zvonit ;), čeprav bi bilo zelo zabavno 8) 8) .

Skratka, Julka Rulka, Tarika pride nazaj v Slovenijo in pika. Po tem pa najdemo en tak dom zanjo, da "gate cufa" :lol: :P :lol: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Ne mar 13, 2011 9:56 am

Odgovor To apr 05, 2011 9:57 am

Re: TARA

:yahoo: Tbletke papcamo pridno, bez problemov, previjanje se 1x v cetrtek potem pa do odstranjevanja sivov...nic, Ja tabletke delujejo chill aut na terasi z Kennyem, nam je fajn :lol:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Ne mar 13, 2011 9:56 am

Odgovor To apr 05, 2011 10:03 am

Re: TARA

aja Siva...tole pa ena dobra stran zate morda ti kaj pomaga pri ucenju, menn full.
http://www.vetpharm.uzh.ch/perldocs/index_t.htm

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 470

Pridružen: Po sep 13, 2010 8:15 pm

Odgovor To apr 05, 2011 6:38 pm

Re: TARA

vESELA SEM ZA tARICO. :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Ne mar 13, 2011 9:56 am

Odgovor To apr 05, 2011 9:39 pm

Re: TARA

Hellllooooo mi pa z sprehoda vecernjega... in pazi to nasa Tarika je zacela prvic, z vsemi stirimi stopat...gooo goo Tari :yahoo:
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 605

Pridružen: Če sep 09, 2010 8:12 am

Odgovor To apr 05, 2011 9:40 pm

Re: TARA

:clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To apr 05, 2011 10:27 pm

Re: TARA

O waw.. Tega pa še jst nisem prej vedla preden sem odprla to temo :). Sploh ne veste kako sem vesela za svojo srčico in komaj čakam četrtek, da jo grem iskat in jo pripeljem spet sem :yahoo: :yahoo: . Uau, kako noro hitro se pobira naša baba, seveda ob stalni in noro dobri oskrbi JulkeRulke, ki hvala bogu dela v takem "fohu", da ve kako se stvarem streže.

Julka in Tari, Kenny, Timmi in ostale kosmate, plazeče in leteče živali :kiss: :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr apr 06, 2011 8:32 am

Re: TARA

Punce, čudeže delate!!!! :kiss:
Ekstra super vesela za Tarico! Naj gre tako dobro še naprej! :good:


ps: šiva; svojo srčico??? :rolleyes: :P
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Sr apr 06, 2011 9:05 am

Re: TARA

:) sem jest tud na "svojo srčico" mal sumljivo pogledala. tara, vsa čast tvoji vztrajnosti in pogumu :kiss:
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 06, 2011 9:41 am

Re: TARA

Ja, zaenkrat.. Kaj je :P . Če pa je res tako srčkano bitje, ampak imamo res že pravi ZOO doma in ne gre, pa še potem ne bo prostora za druge začasnike :negative: . Ampak dokler ne najdemo novega, še boljšega doma kot pri nas, pač ne gre nikamor :D :kiss: .


Taruška pa ima tako dober napredek tudi zaradi veterinarskega znanja in izkušenj JulkeRulke in sem čisto preč od hvaležnosti za tole (upam, da) najhujše obdobje po operaciji :kiss: , ko je tam.

Še malo do jutri :yahoo: :yahoo: ...
To err is human, but to get even? THAT is divine.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 6

Pridružen: Ne mar 13, 2011 9:56 am

Odgovor Sr apr 06, 2011 4:23 pm

Re: TARA

JoJ shiwa zdej bom pa kar blushala (blush)... ampak neki te pa res lohka naucim :lol: kako se pse krtac :lol: 8) full se mi dober zdi da smo Tariko dober ces sparvil upam, da pri naslednjem kandidatu tudi tako rata.



Ein Leben ohne Hund , ist kein Leben !!!!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 06, 2011 7:48 pm

Re: TARA

Ti se kr smej.. Veš koliko dlake ima ta pes??!! :O :O
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če apr 07, 2011 9:18 pm

Re: TARA

Tako pa imamo še Taro končno doma :D . Taruška zeeeelo lepo okreva kot, da bi ji samo nohte postrigli :good: . Skratka poročilo: kot smo rekli so nalomili kosti, jih zarotirali toliko, da je nogica skoraj ravna, porabili ploščico (ki jo bo po 9 mesecih potrebno odstranit) in 7 "šraufov" (se opravičujem, ampak so mi vijaki tako čudna beseda :D ), odstranili so ji tudi slednike, kar pa je šlo tudi brez težav. Skratka v torek pobiramo šive, v sredo pa bo mogoče šla že nazaj v Avstrijo (ker se tako noro lepo in hitro celi) za en teden na vodno fizioterapijo, saj ima zelo atrofirane mišice in doktorja samo to malo skrbi, da ne bodo "preveč švoh" :D in bo zaradi tega počasnejši napredek.

Nova pasma Fužinski goli pes (pobrita na vseh koncih :lol: )
Slika

Slika

Slika
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16505

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če apr 07, 2011 9:20 pm

Re: TARA

Afna mala pogumna :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če apr 07, 2011 9:36 pm

Re: TARA

Najboljša! :kiss: Sem tako zelo vesela zanjo! Komaj čakam, da jo spet kaj vidim srčico! Tale je res en tak pes, ki si ga lahko samo želiš. :praising:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Lajka arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.