V središču

Taj išče začasno namestitev...


nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:46 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 4:52 pm

Taj išče začasno namestitev...

...ali upanje umre zadnje :(.

Ko nam še vseh pomurskih mladičev ni uspelo spravit v začasne domove, si upam objaviti enega reveža, skoraj odraslega ki res nima fajn razmer, zato bi mu radi našli začasno namestitev, da ga spoznamo, veterinarsko porihtamo in spravimo v čisto pravi nov dom.

Ime mu je Taj, star je manj kot eno leto, prijazen in igriv in...kar velik. No, pa meni je tudi lep :kiss: .

Pomurski psi pridejo v začasni dom razglisteni/razbolhani, s svojo culico hrane in opreme. V začasnem domu so sterilizirani/kastrirani in cepljeni, na stroške društva. Skrbimo za oglaševanje in začasnega skrbnika ne pustimo samega, če kaj potrebuje. Pričakujemo resen odnos do nas in do psov - da začasni skrbnik z njimi ravna kot s svojimi, da jih spozna in nam tako pomaga najti prave skrbnike zanje.

Lepo prosimo da se odgovorni začasni skrbniki javijo na 030 935 955 ali iscemnovdom@gmail.com

Slika
Slika
Slika

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor To nov 06, 2012 10:19 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

Skoraj pol leta od objave - in brez vsakršnega komentarja - temo pospravljam v arhiv. Ker ima Taj končno zagotovljen začasen dom. :yahoo: :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To nov 06, 2012 10:25 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

ojoj, ubogi Taj, čisto smo ga zignorirali :(
mu pošiljam pa zdaj :kiss: :kiss: pa da se bo imel lepo v začasnem domu in da hitro najde tudi stalnega :angel:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To nov 06, 2012 10:27 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

zelo vesela za Taja :good: .
Ostalo napisano pa je malo mimo. Lahko komot napišem, da se mi smili (ker se mi res oz.se mi je), pa nalimam nekaj žalostnih smeškov, ker mu ne morem nuditi začasnega
doma. Kaj bi imel on od tega? Verjetno objava ni bila z namenom nabiranja komentarjev, ampak iskanja doma.
Ehhh...kaj se sploh trudim
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To nov 06, 2012 10:32 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

Jest pa še kako zastopim kaj je hotela SunnyDay povedat.....tudi meni dvigne pritisk, da ko se objavi "siamček", "sivček" itd. je en kup objav v smislu "bi ga imeli", ko pa objaviš "navadnega" mucka pa komej kak odziv ali pa ga sploh ni...

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To nov 06, 2012 10:54 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

aja to, razumem. Mene to ne jezi več, žalosti pa še zmeraj.

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor To nov 06, 2012 11:21 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

Ja, to, nič drugega :S. Vsekakor Taj ne rabi komentarjev, ampak dom. Se pa že po komentarjih da marsikaj sklepati (to je samo en primer pač, dejstva pa itak poznamo). Valda nisem jezna, nimam pravzaprav na koga biti, je pa to vsekakor precej žalostno ... Ker kolikor dobro vemo, da je živali preveč, odgovornih domov pa premalo, se za luštne, male, čupave, "pasemske", ne-črne, ne-tigraste, ne-kratkodlake, ne-velike itd. zelo hitro najde kup potencialnih in celo primernih posvojiteljev, za "navadne" pa ni žive duše.

Ampak tudi za Taja se bo našel dom! :dog: :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To nov 06, 2012 11:46 am

Re: Taj išče začasno namestitev...

Itak da se bo, držimo pesti :angel:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2600

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:07 pm

Odgovor To nov 06, 2012 12:43 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Nisem vedela, da uporabniki dojemajo/te forum kot takega, kjer vsi i-jajo na sivčke in na siamčke. :O
Meni se sicer zdi, da je velik odziv v temah, kjer je veliko fotk in updejtov, ne pa pri barvno/pasemsko specifičnih živalih, ampak kaj pa jaz vem. :truce:

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor To nov 06, 2012 1:04 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Se strinjam z Matejo.

Pa kolikor sem jaz vidla po temah, je poleg odziva na slike tudi odziv glede na to kakšne živali so komu bolj všeč, pa normalno vsak bolj to opazi. Pa je potem to lahko en velik črn pes, ali pa en mali tiger, za ene pa pač siamc... Če pa uporabnik itak ne sledi vsem temam na forumu, pa kakšno seveda tudi zgreši...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To nov 06, 2012 1:18 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Ja, grozni ste, res. Zdej pejte pa nujno še v ene 30 tem od mojih začasnikov pisat, ker v nekatere že kakšno leto ni noben nič zapisal. :O
Bi rekla, da je število postov pod objavo bolj odvisno od tistega, ki išče za žival dom/začasni dom/pomoč, kot pa od tega, kako izgleda.
Recimo v temah od običajne, odrasle živali, kjer jo objavim jaz in se ne oglasim kako leto, ni nič objav, v temi od trixi ali gipsy ali koga drugega enako zanimive živali za širše občestvo pa je veliko postov, ker sta bolj aktivni pri fotkanju, opisih,...
Sem vesela za Taja, res. :)

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 599

Pridružen: Ne avg 15, 2010 11:14 pm

Odgovor To nov 06, 2012 1:35 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Drži, itak, da updejti tud štejejo. ;)
Saj mi je že žal, da sem sploh karkoli napisala na to temo. Ampak nima veze, Taj odhaja.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21707

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To nov 06, 2012 1:38 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Ja, škoda, da ti je žal, zakaj le da bi ti bilo. Lahko pa kdo tudi svoj zorni kot napiše, ki je mogoče drugačen, a ne?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 6181

Pridružen: Pe sep 24, 2010 1:53 pm

Odgovor To nov 06, 2012 1:59 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Je pa tudi res, da za namestitev neke male "nepremičnine :P " (kot naš Miško, npr.) ne rabiš dosti prostora, časa, znanja...pri takem, kot je Taj, pa je čisto druga zgodba in si ga marsikdo ne upa "privoščiti". (Kako sem se jaz Didi bala! :O )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To nov 06, 2012 2:27 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Dej no....Didi je pa res čist mila in mirna psička :D :D . Ti pripeljem za en dan Maco.... :rolleyes: :dash: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To nov 06, 2012 2:30 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Se pa popolnoma strinjam s teboj. Jest imam rada velike pse, pa si ne upam vzeti na začasno kakega večjega s preteklostjo, predvsem zaradi muc. Ne bi si oprostila, da se kaj zgodi. Manjši in mladiči so veliko lažje obvladljivi. Žal..... :(

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1079

Pridružen: Pe sep 10, 2010 5:59 pm

Odgovor Sr nov 07, 2012 5:02 pm

Re: Taj išče začasno namestitev...

Naj še jaz povem, da so tudi meni všeč večji psi. Če ne bi imela toliko svojih živali, kolikor jih maksimalno zmorem, bi bila sigurno zainteresirana za začasnico večjim mrcinam ,še sploh iz razloga, da se zanje težje dobi skrbništvo. Vendar pa bi izzuzela ene tri pasme, katerih se žal bojim, čeprav najbrž neupravičeno. Še par let moram potrpeti, da se upokojim, potem bom lahko in z veseljem pristopila v skrbništvo, kljub sedanjemu številu svojih. Komaj čakam. :)

Zelo sem vesela, da se je za Taja našla rešitev. Hvala :kiss: .

Vrni se na DZZŽ Pomurja arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 4 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.