V središču

Bella, Balu in Bijou / Polzela


Moderatorji: helena, renata, gipsy

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 18, 2018 5:25 pm

Re: Bella, Balu in Bijou / Polzela

Bella/Dunja se javlja iz svojega doma. S svojo zelo uživata.
Slika Slika
Menda je malo zbirčna pri hrani, ampak ni hudega. "Pa najraje na svetu se boža in igra. Takoj ko zvoni budilka je že pri moji glavi in se neumorno drgne ob mene in prede. Zelo intenzivna božalka je :) Po navadi traja jutranje božanje dokler ne začnem kihat, ker se seveda gospodična s svojim kožuhom vedno po mojem nosu drgne. Potem sledi zajtrk in spet božanje v kuhinji na tleh. In ko je tega konec je čas za neskončno igranje."
:good:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Če mar 08, 2018 7:55 pm

Re: Bella, Balu in Bijou / Polzela

Srčka sta se javila. Sta še vedno velika prijatelja. :good: :kiss:
SlikaSlikaSlikaSlika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor To mar 27, 2018 5:34 pm

Re: Bella, Balu in Bijou / Polzela

Dunja (Bella) je bila včeraj nekaj ur med pogrešanimi in naredila veliko skrbi, ne samo njeni človeški mami, tudi meni, pa še kakšnemu.
Slika
Foto: njena "mama".
Nekaj po polnoči sem dobila čudovito sporočilo, da je na varnem, zopet doma! :good: In sem šla lahko pomirjena spat.
Najbolj smo se bali, da se je uspela zmuznit ven, iz stanovanja in iz bloka, saj so ravno včeraj sanirali kanalizacijo in imeli nekaj ur odprta glavna vhodna vrata, da so speljali cev. Najdena je bila v sosedovi kleti, ki ima edini luknjo in se skrila med njegovo kramo. Cel blok je bil večkrat pregledan in tudi v kleti 3x. Nočno vztrajanje in čakanje nanjo je pa obrodilo sadove. So se zasvetili očki. Šele po eni uri čakanja nanjo (se ni dalo prit do nje), je prišla bližje in se pustila odnesti v stanovanje. :good:
Sreča, da se je tako super izteklo in je sedaj doma vsa prijazna, zadovoljna in še bolj crkljiva, kot je bila. :good: :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 123

Pridružen: To jan 30, 2018 9:50 am

Odgovor Sr mar 28, 2018 6:45 pm

Re: Bella, Balu in Bijou / Polzela

O, hvala bogu, hm, oziroma ne vem komu, verjetno lastnicini intuiciji.
Prejšnja

Vrni se na MH arhiv

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.