V središču

IZZY (ex LAR :))


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr avg 17, 2011 8:01 pm

IZZY (ex LAR :))

Evo, zalarjeva, ker domnevam, da bomo še videli slikice, ti namenjam tole temo :). Ti pridno obveščaj in piši in popaj slikice in.. Oh, Larči.. Pogrešali te bomo, ampak boljšega doma si ne bi mogla predstavljat :). (če ti ni všeč naslov teme ali če bi želela kaj drugega, povej :)).

Larčo (zdaj Izzy, ha ha :)) :kiss: :kiss: :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 790

Pridružen: Pe sep 03, 2010 5:10 pm

Odgovor Pe avg 19, 2011 9:50 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

mor'š misl't :blush: :kiss:
Animal liberation - human liberation
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe avg 19, 2011 10:52 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

V redu je naslov :) Bom pa zraven popala še slike najinih muc in kakšna bo od agame ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne avg 21, 2011 6:34 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Danes smo kar 7 ur, ki so bliskovito minile, preživeli v Kranju od Kokri in potem ob Savi (seveda vmes 2x kofetkali in enkrat jedli). Izzy je zdajle utrujen do konca in spi kot top, obnašal se je pa noro lepo, ves čas je bil zelo zelo priden :kiss: Moj moj priden kuža! Z Donom se zelo lepo razumeta, sta se igrala in se podila po vodi :good: Sem full vesela, da sta se tako dobro ujela!
Za slikanje ni bilo časa, ker je bilo tako super opazovat pasji žur (na poti sta se nam za nekaj časa pridružili še 3,5 mesečna bernardinka, ki ima že kar 25kg :O in njena sostanovalka, francoska bulldogica z lastniki :) ). Je blo treba mečkat, valda, itak!

3 slike so še kar in jih delim z vami:

Slika

Donči tauha kamne :P
Slika

Izzy opazuje dogajanje
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po avg 22, 2011 9:48 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Pri nas je že skoraj popolna harmonija med psom in mački :good: Se še zmeraj čisto malo en drugega bojijo, a vsak dan manj :)

Vsi trije muci in pes na tleh ležijo in uživajo
Slika

Slika
Slika

Ice je najraje takole v predsobi na tleh in se dela luškanga. Ne moreš, da ne bi po bušiju podrgnil :kiss:
Slika
Slika

Potem, ko ga malo počohaš, te pa pelje pred spalnična vrata in praskat ter skakat po njih, on bi se TAM božal! :P
Slika
Slika

Izzy pa vse to opazuje na drugi strani sobe
Slika

Lepe, pridne moje žvale :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr avg 24, 2011 9:14 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Z našo Asto se odlično razumeta, non-stop se igrata, ko prideva na obisk :) Asta ga je tako zelo vesela, da kar javka in javka in skače po ograji, ko se pripeljeva, Izzy pa takoj do ograje steče ves vesel. Potem, ko odprem vrata od ograje, steče not in je potem žuuuur :good:

Slika
Slika
Slika

Tukaj se dobro vidi koliko je Izzy manjši od naše velikanke :)
Slika

Ni ni glave
Slika

Slika

Pa še en filmček igre (klikni gor)
Slika

Po tem sva šla še do Nikove (moj pokojni pes) najboljše prijateljice Taje, s katero sta se tudi noro dobro ujela, sem full vesela, da je temu tako :) Slikc pa ni, bodo next time ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1144

Pridružen: Sr okt 13, 2010 5:57 pm

Odgovor Sr avg 24, 2011 6:24 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Ful sta luštna skupaj! :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če avg 25, 2011 6:52 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Izzy gre danes k *šivi*. A samo na čuvanje, da se ne bo kdo ustrašil :P Naju čez vikend ne bo, sabo ga pa vzeti ne moreva. Mi je kar hudo, a saj ga kmalu spet vidim.
*šiva* pazi nanj ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 971

Pridružen: Ne okt 24, 2010 11:19 am

Odgovor Če avg 25, 2011 7:29 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Waaa Zalarjeva kolk imate pri vas nobel parket 8) Izzy se prav zlije z njim :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če avg 25, 2011 9:26 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Laminat ;) In res je, prav zlije se z njim :)
Evo Izzy oddan in pogodba o posvojitvi podpisana, drug teden greva uredit še prepis lastništva in bo uradno MOJ (najin ;) ). :clap:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če avg 25, 2011 9:31 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Larči (Izzy - sorry še vedno mi je čuden in pri nas bo Lar :P ) že panča na tleh (2 postelji ful nista zanimivi), Rexiju gre pa mladenič malo na jetra, ampak bo že potrpel :). Skratka mi smo kul :good: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če avg 25, 2011 9:33 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Na Izzy Lar hahaha :D
:good: Hvala še enkrat! :kiss:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če avg 25, 2011 9:34 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

No problem, kul bomo :), nič skrbet :).
To err is human, but to get even? THAT is divine.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne avg 28, 2011 8:54 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Pa smo back home. Bilo je SUPER, je pa fajn priti domov, sva mal pogrešala svoje žvale :) Je blo treba prec, ko sva prišla, poklicat če lahko prideva po psa :P Hvala še enkrat za odlično varstvo :kiss: :kiss:

Za muce je pa prijateljica zelo lepo skrbela, prišla 2x na dan jim dat za jest, svežo vodo, mal jih je premečkala in popucala WC, poleg vsega tega pa tudi 2x na dan napisala sms kako se muce imajo (pa da ne bo kdo mislil, da sem to zahtevala, zdelo se mi je pa zelo zelo lepo od nje <3 ). Mačke so imele all inclusive, midva pa tudi :D

Bodo slikce, kje sva sploh bila :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So sep 03, 2011 7:44 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Danes je bil prvi dan pasje šole, tokrat še brez psov, naslednjič pa začnemo s psi :) Danes sem kupila majhne in mehke priboljške, ki jih bomo rabili in pa kliker, da bova midva trenirala. Je priden, za priboljšek naredi vse. Zdaj sem se končno navadila, da jih sabo nesem na vsak sprehod in potem ponavljava: sem, sedi, počakaj, lezi, tačko, drugo tačko in na hrbet. Ostalo še pride počasi.
Sem pa danes doživela od: ooo, kako lep pes do joj dej poglej tega psa kake oči ima (rečeno prav z grozo in nekakšnim pridihom gnusa). Men je pa TOP tako in drugače.
Bogi revež bi se tok z mucami igral (pred Ice-om ima rešpekt in ga pusti pri miru), one ga pa sam klofajo (brez krempljev). Vržejo se na hrbet, on pa tace na njih, pa lupčka jih, pa pleše okrog pa spušča spredn del in jih vabi k igri. Mačke pa v pozoru z dvignjeno nogo on pa ne ve kaj bi in umika glavo in jo spet zravn tišči, smotan pes. :D Se jim tok narežim!
Boo, ko gre mimo psa, se vanj kar podrgne in to psu zgleda predstavlja vabilo k igri, ker potem kar za njim hodi in ga k igri vabi. Moram enkrat posnet te moje ljube živalce <3
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor So sep 17, 2011 7:06 pm

Re: IZZY (ex LAR :))

Danes je bil (in še kar traja) en čudovit dan! Najprej sva šla v pasjo šolo, potem smo šli skupaj po Asto in v Kranj, kjer smo se dobili z alexx, njeno boljšo polovico in seveda z Dončijem <3 Šli smo na dolg sprehod ob Savi, kjer smo nadvse uživali, tako štirinožci kot dvonožci. Izzy je plaval in to ne tko mal ponesreč, ampak full plaval! :O Prej je šel le nekak do trebuha in to je to. Zdaj je videl, da je plavat super in je letel za palico kot nor. Asta gre še zmeraj samo do trebuha, žal je nismo uspeli nahecat, da bi plavala (tokrat :devil: :P ). Donči je pa itak en norc na vodo in plava in plava :)

Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Ne sep 18, 2011 10:18 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Zalarjeva, sploh ne znaš... :P Takole moraš:
IZZY PLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAA!!!! :yahoo: :greeting: :dance: :yahoo:

Dončko je pa po večerji samo še dol padu! :rolleyes:
Super je bilo! :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 3368

Pridružen: To nov 02, 2010 6:57 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne sep 18, 2011 10:26 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Ja, pa sej to je pa sam za iiiiijat in uuuuuujat :). Izzy, odličen dom smo ti zrihtal :kiss: <3 <3. Hvala, Petra :kiss: :kiss: .
To err is human, but to get even? THAT is divine.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne sep 18, 2011 10:27 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Kužki :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4759

Pridružen: Če sep 23, 2010 11:54 am

Kraj: Obala

Odgovor Ne sep 18, 2011 10:36 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Alexx je napisal/-a:Zalarjeva, sploh ne znaš... :P Takole moraš:
IZZY PLAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVVVVVVVVVVVVVVVVAAAAAAAAAAAAA!!!! :yahoo: :greeting: :dance: :yahoo:


Jasno! Take reči se točno tko neopazno pove :lol:

Zalarjeva nej ti bo, maš dober razlog za bit važička :P

;)

(z družbo vred, jasno, itak! :D )
You dont know me, you just wish you did. :playboy:
Naslednja

Vrni se na Lajka Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.