V središču

IZZY (ex LAR :))


Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 10:27 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Lej jo, *šivo*?! :O Ni dost, da so VSI na sliki, še gledajo naj v isto smer??? :dash:
:P

Zalarjeva, a o reševanju iz vode pa ne boš poročala? :rolleyes:

ps: SUPER je bilo!!! :good: (pa čeprav brez kave) :S
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 10:49 am

Re: IZZY (ex LAR :))

Haha, ko pa niti ne vem točno kaj je bilo :P Izzy se je kar naenkrat znašel v vodi, kako je po strmem bregu not zašel, ostaja uganka (ena od teorij je, da so ga porinili psi, pred katerimi je v igri tekel, se hotel ustavit, a so se vanj zaleteli :D ). Jaz ga sprva sploh nisem videla in panično gledala po vodi, nakar ga zagledam, popolnoma mokrega, kako hoče po bregu nazaj ven. Ni šlo. Potem so ga klicali malo naprej po bregu, naj zaplava, da bo lahko ven prišel, pa je nekako na eni veji obtičal in žalostno gledal. Potem je bil pa Luka kar naenkrat na tleh in lezel proti vodi, držala ga je samo ena veja čez pas (sem bila prepričana, da se bo utrgala pod njegovo težo in se bo pridružil Izzyju :D - NE, ni smešno! :P ). Mu je še zagrozil, nej sodeluje, ker on pa že ne bo v vodi :) No, uspelo mu ga je prijeti za ovratnico in ga potegniti ven, ne da bi tudi on notri padel :good: Še enkrat hvala Luka!!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Prejšnja

Vrni se na Lajka Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 1 gost

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.