V središču

Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo


Moderator: jernejch

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2027

Pridružen: Po feb 13, 2012 9:05 pm

Kraj: Koper

Odgovor So feb 11, 2017 10:38 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Raje vesoljci, kot uni nadvesoljec kakšen post prej (nič proti Melkotu, saj smo se razumele, kajne ;) ) :bye:
Your Cat: Simple New Secrets to a Longer, Stronger Life
by Elizabeth M. Hodgkins
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So feb 18, 2017 7:13 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Danes je bilo toliko tega sr****, da sploh ne vem, kje naj začnem :fool:

Mogoče, ko me je odvlekla veterinarju... Al pa še prej, ko mi je un dedi reku... Al pa še prej, ko se je tisti vol smrdlivi rinil not v škatlo?

Če pa grem totalno od začetka, dan se je začel s kupom dreka na tleh v kopalnici. Moja očitno meni, da je to ful kul, ker je Seronjo zelo pohvalila, kot vsak dan, TR se je pa držu, k bi osebno posral Nobela in dva Pulicerja naekrat :fool: Pol je neki motovilila levo desno in zvlekla na sred sobe transporter. Unga tafinega je vzela in mi je PREC!! bilo nekaj sumljivo :devil: Pol se je oblekla, med tem se je not natlaču Debeluhar in vse nasaftal s svojo smrdečo ritjo :bad: Ko ga je na silo dobila ven, sem se režala - ampak hudimana baba je potem zagrabila kr MENE!! in me zatlačla not :O Vso moje dretje in poskakovanje in vlomilske sposobnosti niso N-Č!! zalegli, ker sem bila kr not na trdo zaprta :dash:

Slika

In pol me je pograbila in nesla v dvigalo. Not je že bil en dedi. Jaz sem se drla primerno situaciji :rolleyes: dedi je vprašal Mojo, če sem punčka al fantek :O in Moja je čist mirno rekla Punčka :devil: Pol je pa dedi reku da zakaj ima bogo punčko čist z ruto pokrito in ni čudo, da se dere, pa mu Je Moja rekla, naj kr sam vzame dol ruto. Ma če bi ga lahko s pogledom upepelila, firbca, bi ga :devil: On je pa bil čist šokiran, da se en maček lahko dere čist tko k ena punčka :fool:

No, pol sva prišli na kliniko in sem mogla čakat :negative: Pol je prišla Helena in to je bil hajlajt ov d dej, ker je vetki povedala očitno dejstvo in sicer, da sem najlepša 8) Tista punčka bi mogoče očala rabila, da bo drugič še sama vidla od daleč, kakšne so stvari 8) Pol sem mogla ven iz boksa in me je celo prešlatala in ene parkrat vščipnila :negative: Še tehtali sva se, in jo je Moja opozorila, da mi ne sme rečt, da sem debela. Vetka je hitro dojela, da so stvari resne in se je vzdržala komentarjev. Pol je bil konc te kolobocije, ker se je izkazalo, da je Moja spet zganjala cirkus za prazen N-Č, in sva šli domov. Oziroma Trixi je peljala, jaz sem pa radijo špilala :devil:

Aja, pa pokrov od transporterja se je odprl pred kliniko, ampak je Moja skočila k Betmen in mi takoj preprečila zamisli o kakršnikoli popestritvi današnjega dneva :devil:

Doma je vse bilo, k se neb N-Č zgodilo: še nisem prišla ven iz boksa, Kretenčkov SIne je že bil not :fool: Pa da bi ga babura enkrat že zapakirala in poslala kam na Tasmanijo al kam :devil: Mojo je pol mal vest dajala, da me je matrakirala brez veze in mi je dala mlekca za pit :P Pa unadva je mogla na trdo držat, k sta mi hotla polizat mleko al pa r-t!! :devil: :devil: :devil:

Slika

Dneva še ni konc in je neznano, kakšne še neumnosti bo zagrešila. Jaz bom tole kr zapisala, ker če je preveč teksta mi računalnik ne potegne, ker je ena stara kripa, čist tko k Moja. Počasen je, zasopel, baterija mu ne dela že buhve od kdaj in vsake tolk kaj pozabi.

V upanju, da se bo na današnji večerji poznalo, da bi mogla malo pocrklat trpeče zastresirane duše, pa čeprav je to upanje skorajda zagotovo čist zaman, vas lepo pozdravlja

Kot že rečeno, Zdrava in Najlepša mačka, M. 8) 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor So feb 18, 2017 7:30 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Itak! :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne feb 19, 2017 9:41 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

:praising: Mila, obvladaš! :good: :D :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14876

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Ne feb 19, 2017 7:10 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

:lol: Punčka Mila. :lol:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po feb 20, 2017 8:56 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

rofl rofl rofl Pa je šla kava na mojo sveže oprano haljo. :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So mar 04, 2017 8:10 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Kot smo že povedali, pomembno je bit v dobri družbi 8)

Slika

Kar se tiče družbe, tega ni manjkalo. Zadnji teden je spet bila kle una Pajkica. Je že čist domača kle in tko freh, da jo je blo treba ene parkrat mal napihat, čisto da se je vidlo, kdo je kle komanda 8) Družila se je z unima rosopahoma al kako se že reče temu strokovno.

Slika

Onadva sta sicer prepričana, da je njena r-t najlepše dišeča točka v vesolju, ampak jima je jasno dala vedet, da je to prepovedano območje. Tisto Reč je tko klofnila okol ušes, da se je samo sesedu in zabodeno strmel v daljavo :D

Kar se pa tiče notranje dekoracije, Moja je spet dobila en božjastni izpad in je začela ogledovat razne strani o tem, kako se zrihta dom, da je lep in udoben. Pa je našla tole klik in je takoj kle pr nas vpeljala nekatere izboljšave :rolleyes: Tam lahko vidite na steni sliko nekega kravatčika, ki je mende islandski (al islamski? hm :S ) preCednik in si je Moja zabila v glavo, da bodo tudi pr njej mucki imeli ves konfor. In je včeraj iz službe privlekla - Boruta!! :O

Mi smo ga vsi vljudnostno ovohali in se delamo, k da ga ni. Kretenčkov Sine je kazal namen, da ga bo pomarkiru, pa ga je Moja odgnala. No, nikol ne veš, a ne 8) Kako pa stvar zgleda - dovolj je rečt, da je danes tamau od Alice skorajda dol padu, ko je zagledal Borčija, kako zaskrbljeno kuka izza šopa požvečene trave :D :D

Slika

Skratka, če tole bere kakšen, ki mu je še ostalo kaj zdrave pameti, za kar je sicer mejhna verjetnost pa vendar, potem prosim pošljite un kombi iz Polja al pa Idrije naj pobere kle ene par kandidatov.

V večni hvaležnosti vas pozdravlja vaša vdana mučenica

Mila 8) 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So mar 04, 2017 8:18 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Aja, pa še to:

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne mar 05, 2017 7:26 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Notranji dekor pa tak :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne mar 05, 2017 9:54 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Clash of the titans :D

https://youtu.be/Sw_pZspDk-4
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 10, 2017 10:21 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Vpliv mamil na starejše občane: klik :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne mar 12, 2017 1:25 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Pri vas ni nikoli dolgčas, Mila :good: :D , vsaj to....pri nas pa tuga in ni druge, kot da se poležejo en na druzga in vegetirajo :S
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Ne mar 12, 2017 9:49 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So mar 18, 2017 9:08 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Včeraj se je napolnilo pet let od dneva, ko je k nam prišel Muško. Praznovanje smo preložili za en dan. Danes je bil deležen posebne pozornosti, priboljškov in čohanja, pa tudi novo komando sva vadila.

Zdaj je pa končno čas za počitek.

Slika

Takšni so pa bili trije mušketirčki, ko so bili odlovljeni: z leve proti desni Athos, Aramis in Porthos (to je bilo Muševo partizansko ime ;) )

Slika

Vesela sem, da sem danes videla sliko bratca Athosa. Velik lep bel mačkon je postal <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor So mar 18, 2017 11:07 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Čestitke Muš in tvojim :drinks: . Razen tega, da si mal zrastu, si še vedno tko fletkan kot na slikci pred petimi leti :kiss: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To mar 21, 2017 12:26 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

<3
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So apr 01, 2017 3:03 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Danes naša Milica proslavlja 11. rojstni dan, prav zares <3

https://youtu.be/zwOoAEkm60M

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor So apr 01, 2017 3:27 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

:) Vse najboljše, lepotička, še mnogo zdravih let ti želim! :kiss: :birthday: :martini:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2602

Pridružen: Če sep 09, 2010 5:03 pm

Odgovor So apr 01, 2017 5:38 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Vse najboljše, pa čim več mavric! <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor So apr 01, 2017 8:19 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Vse najboljše!
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.