V središču

Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor To avg 08, 2017 9:32 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

O, vse najboljše, medek. :kiss: :birthday:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če avg 10, 2017 6:40 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

The Touch :D

Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Pe avg 11, 2017 10:23 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

:good: Ta pa je res "čist ista"! :D :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor To avg 15, 2017 1:21 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Vse naj naj dragi Muš :kiss: :drinks: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr avg 16, 2017 10:36 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Zlato mačkovje, jaz bom sam lupčke potalala :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe sep 08, 2017 6:08 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Pišuka Polde :dash: :dash:

Komaj smo se mal navadili, da Je ni doma in, da hodita dve Zlati Gospe rihtat in futrat in čohat in vse po vrsti <3 se je vrnila. Kašlja k stara krava, pa zgleda tudi tko. Torej, n-č kaj tazga za met. Pol se je pa še vreme skisalo in je mraz in radiatorji ne grejejo in hrano drži še na poletnem režimu, kar pomeni, da sem lačna k žvau in je tko vse skup za N-Č da to ni za govort.

In pol še k pika na i, da ne rečem tupe na Trampu, ta cirkus :devil: Zjutraj Moja prileti, me zvleče iz postelje, čist panično začne premetavat, spoka v boks in via. Sem vedela, da se to ne bo dobro končalo in sem poskušala dobiti kakšno pomoč. Kljub tako kvalitetnemu dretju, da si je taksist v ušesa tlaču stare štumfe, mi ni pomagal nihče :devil: In me je kljub miroljubnim in milozvočnim protestom vrgla v roke Tisti Moji Dohtarci. TMD je bila ZILO vljudna, me pohvalila, da sem shujšala (pa si Moja vseeno ni upala rečt, kako je to izpeljala :fool: ). Celo me je pretipala in ugotovila, da sem lepa 8) Tega sicer ni povedala, ampak je mislila in eno z drugim je to to. O tem, da mi je neko štango vtaknila v R-T nočem govort :dash: :dash: :dash: Pol je še Moji nekaj v šifrah govorila in je Moja glumila, da je kul, pa sem prec vidla, kako paničari :O Pol je TMD šla ven, Moja mi je delala družbo. Ker je tam bil Mraz, sem Jo mal porabila za centralno:

Slika

Ampak :O pol je prišla še ena dohtarca in sem vidla, da je hudič prdnil v čeber :O ker sta me prijeli, pobrili in mi zapičili iglo v taco :O Pa še mal šifriranega pogovora in Moja me je zbasala nazaj v boks in plačala račun. Tega, da mi je dvakrat mal ušlo v hlačke ne bomo omenjali :devil:

Skratka, skipala me je doma, še malo težila, pol se je le pobrala v službo. Una dva trota sta me gledala k vesoljca, TR se po novem boji boksa (ki ga je Moja oprala z razkužilom) in mu ne gre bliz. Kreten :kiss:

In zdaj vi meni povejte, spoštovano občinstvo, če se vam zdi normalno, da nekdo (kdo le??!?! :negative: :negative: ) cirkus zganja samo zato, ker ste si zjutraj želeli nekoliko dlje spat?? Škandal, škandal in podn, to je to :devil: Bi pisala Borutu, naj kaj ukrene, ma se bojim, da bi se kle prikazal osebno in bi zgubila še to malo apetita, kar mi ga je še ostalo :dash:

V pomankanju boljših novic vas lepo pozdravlja trpinčena in uživčnena uboga reva

Mila :devil: :devil: :devil:

Slika

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Če sep 21, 2017 6:00 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Draga Mila!
Komaj danes sem prečitala kakšne grozote so se ti zgodile.Tudi moja je takšen cirkusant.Kako ti je uspelo shujšati?Moj prijatelj Oliver je ravno shujšal 1mg,pa je moja čisto hepi.Če bo hujšal s tako brzino,bo ravno postal postaven čez približno 30let.Upam,da te tvoja več ne vlači okoli veterinarjev in da se dobro počutiš.
Težko je življenje lepih in pametnih mačk.Lep pozdrav od tvoje prijateljice in sotrpinke Sapramiške
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če sep 21, 2017 7:24 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Dvaga Fapvamifka, fam tole ti bom povedala: fla je in fenkala FTIRI!! moje zobe Zobni mifki!! :devil:

Vef o tem, ko jo bom lahko fopet vgrifnila. Pofrav, M. :fool:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Ne sep 24, 2017 11:01 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Draga Mila,saj veš da vsaka, prava mačja dama, ki da nekaj nase,ne prenese,da ji smrdi iz gobčka.In midve sva edinstveni,najlepši,najpametnejši in svetovljanski
naddami(to je nova beseda za slovar knjižnega jezika_če se bo kakšen bumbar spomnil,da jo doda).Si lahko misliš,da mi moja,ko me hoče razjeziti reče škrba baba :devil: :dash:
Oh,kaj hočeva.Noblesse oblige.Je treba potrpeti.lepo te pozdravljam,tvoja prijateljica in sotrpinka Fapramiska :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Po sep 25, 2017 10:01 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Ampak lej ti to sr**** :fool:

Prejšnji teden en dan zvoni ura in Ona prec zleze iz pojstle. Bi si takoj mogla mislit, da nekaj ne štima :fool: Pol nasuje brikete, una dva kreleta se rineta zraven, Jaz diskretno čakam v ozadju, Ona se pa obrne in HOP!! Me spoka v boks :O :devil: Kar tko, brez jest!! :fool: Unim je pa dala, še gledat sem mogla in poslušat svinjsko hrustanje :bad:

No, pol me je spet pelala tja na kliniko in me oddala k paket in odvihrala. Kukrkoli sem se skušala zmuznit ven, mi ni ratalo, ker une vetke ahtajo kletke k borderkoliji, buhnedaj, da malo malo odškrineš vrata :fool: O tistem, kar se je potem dogajalo, sploh nočem mislit. Pa nekaj so mi dale v pijačo, ker ko sem prišla nazaj k sebi me je vse bolelo, pa par zob mi je manjkalo. Očitno je bil pretep in aufbiks in bi dejansko rada vidla, kako so uni drugi zgledali, ker glede na to, da sem imela taco zavito, sem vsaj enega mogla fejst namahat :devil:

Pol je pa Moja prisopihala enkrat popoldan, živčna k satan, in namesto, da bi me takoj osvobodila, se je še tam pol ure pogovarjala. Ta ženska se NI-KO-LI ne bo naučila osnovnega bontona in zdrave pameti :fool: Edino, kar sem od vsega tega razumela, je bilo, da ji je vetka povedala, da zdravile moram jest na poln želodec :devil:

Doma mi je začela pod nos rinit to in ono. Damski užaljeno sem se držala do poznih večernih ur, ko me je slabost premagala in sem padla v tuno. Moja je bila čudno vesela in žvrgolela zraven s tistim kretenskim glasom, ki ga ponavadi nameni TRju, ko se userje v banjo :fool:

Drug dan je iz službe prinesla futr in ga začela nalagat v hladilnik. Dišalo je po... mortadeli?!?! :O In se mi je prižgala žarnica od 150 - kaj če bi...

Naslednje jutro sem se ob zajtrku zgolj zmrdovala. Moja je kukumavčila, grozila, izsiljevala, rotila in šizila, ker nisem hotla jest, Ona mi je morala dat zdravile. Po buhvekolk časa se je le spomnila in iz friđa potegnila tisti <3 zavitek. Pojedla sem dve celi rezini, še unim dvem je dala, čeprav imata preveč zob in bo to treba mal uštimat. Vsaj ena kafanska tuča sledi v kratkem :devil:

Skratka, od takrat imamo zjutraj red in disciplino. Prvo mortadela, potem pa vse ostalo!! 8)

Bojim se le, da bodo zdravile kmalu pošle in, da se bo pol začela delat, da se vračamo na staro. Pa kakor je zapisano v Ustavi, što se da to se više ne vraća, in Ona si lahko svoj spored nekam vtakne, ker Jaz, dragi moji, Jaz imam pravico na zdravo življenje, ker je povsem jasno, da sem mogla it na poseg samo zato, ker mi je manjkalo vitamina M.

V upanju, da se bo Status Quo nadaljeval do nadaljnjega, vas lepo pozdravljam

sestradana in izmučena mortadelska mučenica, M. :kiss: :kiss:

P.S: Moja ima en pregled te dni in me prav zanima, kako bo zdravnici pojasnila razkošne tribal tatuje po celem telesu, ki jih je fasala, ko me je dajala v boks :mocking:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To sep 26, 2017 6:41 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Mila, jst mislim, da mi bo Baba oprostila, če rečem (ponovim) - ti si carica svetska, majke mi! :lol: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To sep 26, 2017 8:27 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

rofl rofl rofl Tule je pa težko življenje uboge Mile doseglo svoj vrhunec, dobro, razen vitamina M :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29933

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Po okt 02, 2017 8:59 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

:D Mila, Mila, ti si res taglavna, s svojimi sporočili za javnost! <3 :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe okt 20, 2017 5:49 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Devet let je mimo, odkar sva z Milo skupaj v dobrem in slabem. Lubica moja, upam, da šteješ, da je dobrega veliko, veliko več :kiss:

klik
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26230

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Pe okt 20, 2017 6:10 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Čestitke draga Mila, pa Tvoji, pa še unima dvema, da lahko uživajo v tvoji družbi :martini: :kiss: .

( na klik sm pa klikala in klikala, pa se ni zgodil nč :scratch: )
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe okt 20, 2017 6:16 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Pe okt 20, 2017 8:00 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Vse naj <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14875

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Pe okt 20, 2017 10:20 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Še na mnoga skupna. :martini:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 180

Pridružen: Sr maj 21, 2014 6:45 am

Odgovor Pe okt 20, 2017 11:07 pm

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

Čestitke za obletnico tudi od nas :drinks: :kiss: .Milči,mislim,da si danes dobila vitamin M.Lepo praznujte!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So okt 21, 2017 6:51 am

Re: Lepotica in zver, da o mušketirju niti ne govorimo

PreCednica, na še ene par zdravih, zadovoljnih in malce manj lačnih mandatov! :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.