V središču

Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Pe sep 27, 2013 6:13 pm

Re: Šišenski matriarhat

Danes pa je cela družina popolnoma šokirana nad tem, kar se je še ob že tako blazni grozi, še ugotovilo pri Nadici in ji vsi pošiljamo neskončno poljubčkov in vso dobro energijo. Nadica, drži se <3 <3 <3 <3
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor To okt 01, 2013 10:27 pm

Re: Šišenski matriarhat

:cat: Že nekaj dni z nasveti in pomirjevalnimi vložki pomagamo našemu prijatelju iz Trzina in sicer pri združevanju leto stare staroselke Neže in male poškodovane "pritepenke" Wicce :) Zadnje novice (že po nekaj dneh) dišijo skorajda po kiču, kar je skrajno nefer do nas, ki pravega kiča še nismo doživeli :D No, vsaj v družbi podložnikov ne :D Vseh naših 16 tac/tačk drži pesti, da se Neža in Wicca kar čimprej totalno poštekata, potem pa se direkt povabimo na obisk ;)

Jernejch je pri zduževanju zares konkretno pomagala nam, mi pa pridobljene izkušnje z veseljem delimo naprej :)

Neža in Wicca, na vajino prijateljstvo :drinks: (No, in na Matejevo zdravje :D )
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr okt 02, 2013 7:32 am

Re: Šišenski matriarhat

Zakon :clap: :clap: :kiss:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Sr okt 02, 2013 9:43 am

Kraj: Trzin

Odgovor Sr okt 02, 2013 10:25 am

Re: Šišenski matriarhat

Haha, no od kiča smo še relativno daleč, ampak mi velik upanja vlivajo momenti ko Wicca brezobzirno čompa Nežino hrano in pije iz njene bovle, Neža pa ne sam da tolerira ampak jo pride tudi materinsko polizat :O :praising: Mislim, da se mora naučit, da grizenje v igri ni sprejemljivo za tamalo in nas intelektualce :D Je pa očitno ljubosumna in se prov trudim ne posvečat pozornosti preveč tamali, kar je včasih težko glede na to da je skoraj priraščena name če Neže ni zraven. :shipwrecked:
Precej lažje bom toleriral kraval, ko Wicca dobi še eno kilco in ne bo vse skupaj tako, kot bi se Hulk Hogan spravil na Frodota :gvse: Sam mi je pa všeč, da tamala boksa nazaj in sam ko rata preagresivno zbeži v škatlo pod mačjim drevesom. Od tam se pa uspešno brani z boksom in zares impresivnim renčanjem če je treba. Vsaj rana na tački je že popolnoma sanirana in sam še čakamo da se depilacija zaraste. Zaenkrat bo par ur tega na dan popolnoma zadost..
Berni, hvala za potrpljenje in vso pomoč, tud forum je odličen vir informacij! :thanks:

Matej

P.S. Pa še fotki mojih dveh sužnjelastnikov :)

Wicca (ker me je čist zacumprala in je tud treba pokazat 'fu' cerkvi za stoletja maltretiranja črnih mačk)
Slika

in Neža Mjaurer (tisti, ki berete boste vedli zakaj :)
Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr okt 02, 2013 10:44 am

Re: Šišenski matriarhat

:welcome: kooookkkkk leppiiiiii :cupidboy:

Sej zdej je pa že jasno, da bo vse super, a ne :P
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr okt 02, 2013 10:48 am

Re: Šišenski matriarhat

Mtj, vi nujno rabite svojo temo, da bomo lahko spremljali
coprniško-poetične dogodivščine iz vašega mačjega
kraljestva ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr okt 02, 2013 11:15 am

Re: Šišenski matriarhat

:goodpost:

:welcome:

Tudi jaz sem vse, kar vem o združevanju, izvedela na forumu in od tistih, ki na njem sodelujejo. Pa z veseljem podajam znanje naprej <3
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr okt 02, 2013 3:26 pm

Re: Šišenski matriarhat

Skuiki in Jernejch, po moje ga ne bo treba prav zelo prepričevati :D :D Matej ima poleg srčnosti tudi fantastičen občutek za fotografijo, tko da bo to zihr ful lepa tema :)

Sem pa glih pri Matejevem primeru razmišljal o tem, da bi bilo mogoče super narediti eno očitno temo z naslovom združevanje, kamor bi lahko zbrali vse prispevke glede tega topica, ker je zagotovo ful ljudi, ki bi to z veseljem prebirali. Ko sem hotel Mateju poslati link, sem kar nekaj časa iskal kje je kaj. Pa da me kdo ne bi narobe razumel, krepko verjamem, da sem sam obupen pri iskanju topicov ;) Ne bit hudi name, če ta tema že obstaja in je samo jaz nisem našel (kar je zeloooo možno :lol: ) :blush:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Če okt 03, 2013 9:43 am

Re: Šišenski matriarhat

Preden Mtj odpre svojo temo, pa jaz na vpogled ponujam njegov video, ki dokazuje kako zelo "strašni" sta Neža Mrmjauer in Wicca :lol: :lol: :lol: :cupidboy:

http://m.youtube.com/watch?v=hKWwgCDRm4 ... 3Dyoutu.be

;)
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe okt 04, 2013 4:45 pm

Re: Šišenski matriarhat

Lepo, da pomagaš prijatelju pri muckah <3 , sem pa tudi jaz mnenja, da Mtj nujno rabi odpret svojo temo in obljavljat tako lepe fotke :girlblush:
Luštni sta :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Po okt 07, 2013 6:45 pm

Re: Šišenski matriarhat

Danes je bil dan D in naša šišenska lepotica Maši je postala najlepša škrbamuca daleč naokrog. No, pa da ne bo kdo mislil, da bo sedaj krotka kavčarka; taveliki zobki so le ostali in bo lahko še vedno zares straaaaašššnnnnaaaa muca, ko se bo odločila koga napihat ;) Sedaj pa naj se njene težave z zobki in dlesnimi za vedno zaključijo in naj mala princeska uživa življenje tako kot si zasluži. Domov sva prišla ob 18h, Maši pa že papa. No, vsaj trudi se. Iskrena hvala vsem v MH :clap:

Maši naša, najraje te imamo <3 <3

Slika
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po okt 07, 2013 6:50 pm

Re: Šišenski matriarhat

:clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po okt 07, 2013 7:24 pm

Re: Šišenski matriarhat

O fino, da je tako hitro začela jesti. :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po okt 07, 2013 7:48 pm

Re: Šišenski matriarhat

Super, da je tako dobro prenesla :clap: isto kot moja, sploh ni vedela, da je bila operirana :fool: :D
Moja škrbababa pozdravlja tvojo in ji sporoča, da se s tadolgimi zobki da tudi fino miške in žogice naokoli prenašat ;) Pa za na slike je tudi pravi nasmeh :girlblush: :D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor To okt 08, 2013 6:20 am

Re: Šišenski matriarhat

Hvala vsem za lepe besede in pozdravčke :) Tako igrive Maši še nismo doživeli, po domače povedano se ji prav "feclja" :D Ja, kot bi res ne vedela, da je bila operirana in očitno ji je res odleglo :D Naj tako tudi ostane :angel:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To okt 08, 2013 8:23 am

Re: Šišenski matriarhat

:good: :yahoo: Maši, srčica, kako sem vesela zate! :kiss:

Jo je moralo res matrat pol, super, da ste poštimali! :yeey:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To okt 08, 2013 10:53 am

Re: Šišenski matriarhat

bravo, Maši in bravo, Tvoji! :clap:

če bi vam tole slučajno kaj prav prišlo : naš Srečko je po škrbolomu lažje papal iz nizke posodice oz. krožnička, tako da od takrat naprej mu vso papico dajem na krožniček. Itak pa pretežno papa brikete.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To okt 08, 2013 11:19 am

Re: Šišenski matriarhat

o, Maši, se vidi, da te je mučilo ...
upam, da sta te dvonožca razveselila s kakšnim darilom s stojnice? ;) pa helou dvonožcema, sta prav fajn za poklepetat :good:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 4

Pridružen: Sr okt 02, 2013 9:43 am

Kraj: Trzin

Odgovor To okt 08, 2013 11:35 am

Re: Šišenski matriarhat

:good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor To okt 08, 2013 4:18 pm

Re: Šišenski matriarhat

Hvala vsem :)

Danes okoli poldneva je včerajšnji painkiller očitno začel popuščati, saj je kar naenkrat postala precej "tastara Maši". No, ampak čudežni pripravek, ki nam ga je za popotnico dala super prijazna Dr. Andromako (za štiri dni, enkrat na dan), je prijel že po nekaj minutah in posredno serviral plejado najlepših buc :yahoo: (Ammmm, ati bi tudi enkrat probal tole :wacko: :lol: :lol: )

Jernejch, ja, razlika je ful očitna. Sicer ne vem, koliko imajo zraven painkillerji, ampak je defacto drugačna, mega bolje razpoložena itd, skače kot navita :yahoo:

Oaza88, hvala za tole idejo s krožničkom, bomo poskusili že danes, ko bo večerja :) Je pa že včeraj in danes kar hrabro jedla. No, na tole škrbavost lahko (poleg očitnega, seveda) gledamo tudi pozitivno; zdaj se vsaj ne baše več, oz ne je tako hitro kot prej, ko je hrano dobesedno zmetala vase :)

Leia, helou kontra in seveda enako, hvala :) Dvonožca sva bila res vesela, da nama je časovno zneslo priti v Kranj, zares je bilo luštno :good: Poleg ostalih drobnarij in zadetkov na srečelovu sva domov prinesla fliško Mindy, katero pa (zaenkrat) pustita še pri miru in naj tako tudi ostane, igrač imata ene pol tone (po njuno zagotovo vsaj pol tone premalo) :D

V petek pa še na pregled in zadnji antibiotik za zaščito, potem pa samo še uživat, a ne Maši :D :D :witch: :yeey: :superman: :gvse: :teasing:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 45 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.