V središču

Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor So dec 06, 2014 6:17 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Danes je miklavž, toreeeeeeejjjjjjjj ... ;) ;) ;)

Torej kaj? Ja, naša Maši, princeska, pikicamikica, Šnofi, tačkaračka praznuje svoj tretji rojstni daaaaaaaaannnnnnnn :yahoo: :yahoo: :clap: :clap: :clap: :gvse: :dance: :cupidgirl: :drinks: :martini: :birthday: :rose: <3

Obožujemo te, naša mala raketa, tako prikupna in pametna muca si, da je kaj. Kar pa se zdravja tiče je videti vse ok in smo za to strašno hvaležni. Hmmm, v bistvu si čedalje bolj otročja in čudovita, prebrisanka naša mala <3 <3 <3 Želimo ti predvsem in predvsem trdnega zdravja in da se imaš z nami dobro ter uživaš svoje življenje <3

Nekaj utrinkov današnjega popoldneva:

Tortica (kot vedno) :hungry: :birthday: :punk:

Slika

Ufff, jest mam dost, grem malo v off

Slika

A to morm zdej sama pojest, al kako, ko je šla pa še Maši v off? (Ja, Jord, res si bogica :D )

Slika

In potem so vsi omagali ter obviseli na svojem drevesu (pojma nimam zakaj rotira sliko v levo, ampak z nekaj truda se vse vidi :D )

Slika

Mašika naša, vseeeee najboljšeeeeeeee <3 <3 <3

Tvoji vdani Šiškarji
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7013

Pridružen: Po feb 07, 2011 7:24 am

Odgovor So dec 06, 2014 8:12 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Slika ti rotira v levo zato ker si jo verjetno posnela s fotkičem ali telefonom, zasukanim na 90 stopinj in jo potem urejala v kakšnem grafičnem programu. Če takšno sliko (posneto z obrnjenim fotkičem) obdeluješ v računalniku, tako da zgleda naravnost, se velikokrat zgodi da ko jo objaviš online, ti jo spet zasuka...
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 535

Pridružen: Sr nov 20, 2013 8:30 pm

Odgovor So dec 06, 2014 8:29 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Vse najnaj šiškarskim slavljencem :), človeki in kocine iz našega brloga vam želimo mnogo srečnih in zdravih let. :kiss:

ps: A je tle vse po pravilih, da vsi trije skupaj dobijo eno torto? Meni se zdi, da v pogodbah piše, da mora dobit vsak svojo. :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor So dec 06, 2014 8:38 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Šiška je že Gorenjska in to se pozna na tortah :P

Mašika lepa, vse naj naj za tvoj dan! :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne dec 07, 2014 5:14 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

O Maši, Miklavž te je prinesel :clap: vse naj naj lepotička mala :birthday: :martini: :greeting: <3 ...saj vem, da to že vse imaš, pa želim ti vse, kar ti je ati zaželel, on itak najbolj ve :good:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr dec 10, 2014 3:31 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Spet bi prosili za malce pomoči :blush:

Naša (že dve leti nazaj sterilizirana) Jord že nekaj tednov deluje, kot da se goni, no, približno goni, stalno se grobo buca, nas zasleduje, je stalno pod nogami in se v bistvu prav nekako nastavlja. Meni, ko pade v to fazo, lahko celo uro skupaj skače na pisalno mizo, se kar nekoliko manično drgne vame, prede kot dizel, me hoče stalno lizat ipd, v bistvu precej nenavadno in kar malo neprijetno, sploh za tako samotarsko muco kot je ona. Prvič je bilo cca dva tedna nazaj, ko sem jo imel dovolj in jo prestavil z mize na tla in cca minuto kasneje ugotovim, da mi je, med tem ko sem jo prijel, čez pisalno mizo spustila tanek curek nečesa, take prozrno rjavkasto tekočine, smrdeče kot hudič :O :O Iz računalniške miške smradu nisem nikakor spravil ven niti po dveh dneh, tako da sem miško na koncu vrgel stran, rob tudi malo pošpricanega kasetofona (navkljjub čiščenju) smrdi še danes.

Danes se je zgodba ponovila in je, ko sem jo spet malo bolj odločno postavil na tla, za njo na tleh ostala cca 1,5 cm velika kaplja, isti smrad ... Ko je pet minut kasneje skočila na napo in vohljala naokrog, sta se ji rit in rep prav potresavala. Ima morda kdo kakšno idejo, kaj bi to lahko bilo? Normalno ali je za pregled?

Drugače pa deluje povsem običajno, ješča, minimalno (normalno) igriva ...

Hvala :)
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16113

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr dec 10, 2014 3:39 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Če bi samec tako "šprical", bi še rekla, da ni do konca kastriran, ampak samica? Da nima kakšnega vnetja tam notri, po moje pejte raje k vetu. Mogoče UZ kaj pokaže.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 526

Pridružen: To jan 28, 2014 1:59 pm

Odgovor Sr dec 10, 2014 3:49 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Naša samica je stara sedaj 9 let in je bila sterilizirana okoli 6 meseca. Že ves ta čas tudi ona šprica. Špricne ponavadi, če se čuti ogroženo (da jo nepričakovano primem) ali pri igri - ko jo nežno primem za zadnje tačke in se ona vrže na hrbet ter z zadnjima tacama udriha po kovrtru. Tudi njej vonj obupno smrdi, iz blaga gre stran samo s pranjem v pralnem stroju iz rok pa po temeljitem miljenju. Je pa zanimivo, da to ona, če lahko, poliže. Prav tako to poliže tudi maček.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20804

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr dec 10, 2014 3:49 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Menda se lahko zgodi, da kljub sterilizaciji ostane kakšen del jajčnika, ki lahko ponovno zraste; vsekakor pa je - glede na spremenjeno obnašanje in izločanje - to primer za veterinarja.
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr dec 10, 2014 8:26 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Hvala za vse odgovore, dame :good: Jord bo šla torej na krajši izlet k vetu :(
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 535

Pridružen: Sr nov 20, 2013 8:30 pm

Odgovor Sr dec 10, 2014 9:00 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Moj Sladkec je fejst objesten pamž in zna prdnit tisto svinjarijo, ko mu nekaj ni prav.
Doma ponavadi ne, ker ga vedno vse ubogamo ;) , ko pa smo šli k vetom na obiske, nas je pa parkrat skoraj zagiftal, tako smrdljivega je spustil :bad: dihurček moj <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr dec 10, 2014 10:45 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Bomo fejst držali pesti, da se situacija reši in boš spet stara dobra Jord :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Sr dec 31, 2014 7:00 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Spoštovani Šiškarji, lepo prosim, kvečjemu zahtevam!! da TAKOJ PREC ZDAJ preklopite na A kanal in do naslednjega leta pustite daljinca pr mir, da bo Paxi lahko v miru pogledal Ledene dobe <3

Srečno in vse dobro vam želi Milina banda :presents:
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr dec 31, 2014 7:52 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Predraga Milina banda, naj se vam najprej najlepše zahvalimo za najlepše želje in seveda enako tudi vam :cookies: :witchy: :shipwrecked: :dance: :dance:

Pax ima daljinec na povsem razpolago, razen če Alfi Nipič ne bo ogreval naših src s Silvestrskim poljubom; v tem primeru Pax izgubi pravice do Ledene dobe. Je pa trenutno na svojem favorite spotu in ne vem, a se je ustrašil tistih treh petard, ki so padle do sedaj, ali pa samo ždi in se mu nič ne da (je pa res, da ob taki uri navadno spi kot klada) :D :D

Slika

Upam, da se mi ne bo maščevalo, ampak v Šiški je že vse dni neverjetno tiho, praktično nobenih petrad in podobnih neumnosti, super presenečenje. Vemo, da se bo tole počasi začelo, ampak že tole stanje je dosežek, ki ga niti v sanjah nismo pričakovali, thumbs up, folk :clap: :clap:


Naj na tem mestu vsem dobrim forumskim dušam Šiškarji v prihajajočem letu zaželimo vse najlepše in najboljše, seveda pa obilico zdravja tako dvo, tro, štiri in ostalo nožcem :) :)

Srečnoooooo!!! :clap: :clap: :clap:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Če jan 01, 2015 12:51 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

@Cats Dokaz, da ni ostalo samo pri željah in obljubah #ledenadoba :D

Slika

No, nenadoma pa je začutil sorodstvene vezi #diego in se hitro potuhnil (saj veš, če si pokriješ oči, te noben ne najde :D :D )

Slika
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če jan 01, 2015 12:57 pm

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Dosti raje vidim, da mu je idol Diego, kot recimo Edi :D :D
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Pe jan 16, 2015 8:00 am

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Malo nam je nerodno :blush: , ker smo v teh povsem kaotičnih dneh uspeli pozabiti, ampak naj velja pa danes: Vseeee najboljše Paxi za prvo leto bivanja pri nas (11.jan) <3 <3 <3 Kot je videti se imaš prav fino, tvoja muza Jord te še vedno konkretno napiha in te je zadnjič, najbrž za post enoletno vselitveno darilo, celo malo nabutala #prvič :D Skratka, dolgčas ti ni, z Maši (in tudi Jord, seveda) se super štekata in skrbita za rally vložke ter posledično razdejanje. Mi te obožujemo, naša oranžna šema, in ti želimo vse naj še naprej <3

Včeraj je bila Maši na preventivnem pregledu pri zdravniku, ker jo je nekaj dni matral želodček oz siljenje k bruhanju, ampak smo kar hitro ugotovili, da je revici slabo zaradi nenehnega lepotičenja in je posledično polna dlake, domov pa smo odnesli nekaj arcnij, ki so očitno zadevico kaj hitro uredile in je danes spet taka, kot smo je vajeni, mala hišna raketa <3
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Pe jan 16, 2015 8:07 am

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Vse najboljše Paxi :kiss: :kiss: :kiss: (ravno zadnjič sem ob tisti fotki z malim razmišljala kje bi bil sedaj, če jih takrat z Oazo ne bi polovili med tistimi podrtijami bivše mlekarne).

Maši in njeni ste bili pa pohvaljeni s strani vetke ;) .
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 997

Pridružen: To nov 27, 2012 10:37 am

Odgovor Pe jan 16, 2015 8:34 am

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Paxi - na še veliko obletnic ter takih in drugačnih priložnosti za darila in tortice ;) :nyam: ti želimo tudi Tilko in njegovi iz VoUčjega brloga :rose: <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe jan 16, 2015 8:56 am

Re: Šišenska mastilnica pri Krofku, Macitaci in malem Linčku

Lubček moj zlati, sekira ti je padla v globok med in naj tako ostane še na mnoga mnoga leta :kiss: :kiss: :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.