V središču

Pocestničin harem :)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1180

Pridružen: Če jun 21, 2012 2:18 pm

Odgovor Sr maj 29, 2013 11:58 am

Re: Pocestničin harem :)

:O To'j pa use črno!
:) Madonca, sta lepa.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr maj 29, 2013 12:28 pm

Re: Pocestničin harem :)

Jap... bi tvoj nick bolj meni pasal! :P :D
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 29, 2013 6:37 pm

Re: Pocestničin harem :)

A bi ti Dončija v nedeljo, če bo lepo vreme mal z Izzyjem razmigala? ;) Mačkovje se pa tako sveti :O :good:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr maj 29, 2013 9:17 pm

Re: Pocestničin harem :)

Don (pa šefe ;) ) pravita JA! :good:
(če pa še Olayo zrihtaš pa lohk tud v Lj pridemo) :girltruce:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 29, 2013 10:48 pm

Re: Pocestničin harem :)

Ji bom predlagala ;) Boš zadovoljna tudi z Asto? ;) Imam od staršev avto, vinjeto in lahko oba psa pripeljeva :)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če maj 30, 2013 7:48 am

Re: Pocestničin harem :)

Z lubčkarko 8) vedno! Super, se slišimo... :drinks:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So jun 01, 2013 8:05 pm

Re: Pocestničin harem :)

A dej :girlblush: kok lepe žvale :O
Na začetku sem se odločila da mi je Gospa Mačka najlepšejša :girlblush: ko sem prišla do konca pa ne vem kam naj gledam, ker so vsi najlepšejši :cupidgirl:
Mal ste kičasti, a prou :P
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Ne jun 02, 2013 7:38 pm

Re: Pocestničin harem :)

Don je bil danes v družbi 5 psov :) Družil se je z Polo, Maco, Bowiem, Izzyjem in Asto. Kok je blo luštn!! (slike by Pola)

Slika
Slika
Slika
Slika

Z Maco
Slika

Vseh 6 skupaj :)
Slika
Slika
Slika

Nori na vodo
Slika
Slika

Večkrat se moramo dobit ;) Zdej so pred nami (upam) lepši in toplejši dnevi.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 8:07 am

Re: Pocestničin harem :)

Don <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 10:32 am

Re: Pocestničin harem :)

Hvala za slikce!!! :rose: :yahoo:
Don čist ponosen naokoli hodi, k ma tko hude portrete... sploh unle z Maco mu je ful všeč! :devil: :lol:

Super družba, super sprehod (še napralo nas NI), pa naboljšejši pesjanarji itak 8)

ps: Don se kesa in obljublja, da ne bo več Aste v tace grickal... :truce:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Po jun 03, 2013 10:42 am

Re: Pocestničin harem :)

Ga mora Asta še malo pogrutat, da bo vidla, da ji nič noče ;)
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Če jun 06, 2013 6:33 pm

Re: Pocestničin harem :)

Še moje fotke. Mi smo šli še malo naokrog, potem, ko je Pola odšla. Do vode, jasno :)

Ko se Izzy strese
Slika

Mnjami, Alexx ima sabo priboljške, Izzy ne zna kontrolirat jezika :crazy:
Slika
Slika
Slika
Slika

Potem smo Dona poslali v vodo za kamnom :D

Spodkopavanje kamna
Slika

Tauhanje
Slika

Stauhanje
Slika

Potem ga nese ven
Slika

Spusti
Slika

Se strese
Slika

Rezultat :D
Slika

Potem ponovi vajo
Slika

In ponovi
Slika

In ponovi
Slika

In ponovi
Slika
In tako lahko v nedogled 8)

Medtem v ozadju
Slika
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe jun 07, 2013 7:44 am

Re: Pocestničin harem :)

OOOOOOO, s*it, a tebe je čisto resno ratalo cel proces Donovega "tauhanja" pofotkat?! :O Bravo!!!! :yahoo: In hvala! :coffee: :coffee: :drinks:
(takih fotk pa res še nimava)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jun 07, 2013 8:52 am

Re: Pocestničin harem :)

zalarjeva je napisal/-a:Spusti
Slika


Ta fotka je tolk carska! Vse so, ampak ta pa najbolj :good: Pa ne vem, kako sem jo včeraj med tvojimi zgrešila, zalarjeva.
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Pe jun 07, 2013 8:25 pm

Re: Pocestničin harem :)

Alexx je napisal/-a:OOOOOOO, s*it, a tebe je čisto resno ratalo cel proces Donovega "tauhanja" pofotkat?! :O Bravo!!!! :yahoo: In hvala! :coffee: :coffee: :drinks:
(takih fotk pa res še nimava)

Ene tri celotne procese mi je uspelo narest, samo se v temle najbolj od blizu vidi, kaj počne :)
Jernejch, meni so pa najbolj všeč tresoče, ko dlaka in voda frčita naokrog in se koža tako hitro ziblje sem in tja pa uhlji in rep :D Hvala!
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor To jun 11, 2013 7:44 am

Re: Pocestničin harem :)

Skupinska slika psov <3 (fauš!!!) in mačk pet v vrsto :good: !
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To jul 02, 2013 9:58 am

Re: Pocestničin harem :)

Moja moja Gospa Mačka ali kako je lažje drugim pamet solit... :rolleyes:

Naša Pocestnica je imela že dolgo slabe zob + občasna vnetja dlesni... več let sem zbirala korajžo, da sem jo končno dala operirat.
Mene je že tako in tako živa groza narkoze, pri Gospe Mački <3 pa še toliko bolj. Ko je bila sterilizirana, se je komaj iz narkoze prebudila in pred leti ko je dobila "samo" pomirjevalo, smo jo 2 dni k sebi spravljal... :(
(pa niti pod razno ni pomagalo, ko se pred časom ca. 10 letnih Maco ni prebudil po podobni operaciji) :(
No, počasi je bilo stanje z zobmi že tako katastrofalno, da res ni šlo več, pa še leta (septembra bo stara/mlada 10 let) so se "nabirala"...
BTW: Mačka NI kazala nobenih znakov bolečin, stresa... v bistvu kontra, od kar smo preseljeni je tako in tako čisto druga... :rolleyes:
Pa smo vseeno končno šli (hvala P., da si me skoraj za rokco peljala :blush: ). Gospa je ostala brez vseh zadnjih zob, po narkozi se JE zbudila :girlblush: in danes je že več kot nova...
3 dni po operaciji je bila na speedu (protibolečinska, zgleda), sem jo zafrkavala, če je bila pri frizerju in ne na operaciji... :) potem je bila par dni malce 'boga (bolj spala), zdaj pa že "veselo" komandira vse okoli sebe in se zmišljuje kaj bi (ne bi) jedla... 8)
Sem jezna nase, da sem toliko časa čakala... pa vseeno vesela, da je končno za nami!
Mucica moja je čisto OK in še najmanj 20 let :P bo tako! :angel:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 486

Pridružen: Po mar 04, 2013 5:25 pm

Odgovor To jul 02, 2013 10:10 am

Re: Pocestničin harem :)

Gospa Mačka, visokoroden pozdrav!
Ja kaj si pa tale Tvoja misli?! Te dvome o tvoji nadpovprečnosti stresa!!! :S Logično, da mačke modre krvi vse prenašamo super dobro ;) .
(Čuj samo za tvoje uhe: stara, super, da si vredi! Drži se, pa drugič, ko te bo hotla kam pelat, ti samo kremple v rit, pa bo. Jaz že celo štalo zaženem, ko mi Dvonoga ampulo za vrat stisne. Renčim tak, kot da jo bom pojedja, pa cepijo me trije skup :D . Sma na vezi!)

Santosha :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jul 02, 2013 10:15 am

Re: Pocestničin harem :)

Alexx je napisal/-a:... ali kako je lažje drugim pamet solit... :rolleyes:

:P
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16500

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To jul 02, 2013 10:19 am

Re: Pocestničin harem :)

Bravo Mačka :good:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 68 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.