V središču

Šiškarja Don in Raf


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po maj 12, 2014 7:51 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Saj imata celo džunglo, mulota :O :good: <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr maj 14, 2014 3:08 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Oh, kaj je prišlo v najino domovanje. Ko pride Marija domov, se midva lahko sprehodiva po hodniku, ravno takrat pa je prišla
domov tudi sosedova psička. Saj se še spomnite od zadnjič, kako si je dovolila priti k Mariji in kar notri je šla. No, sedaj je pa
bilo še hujše. S seboj je pripeljala še eno bitje, ki je še manjše od tiste prve in tudi manjše od mene Dona. So rekli, da je še
dojenček in da so ga našli v gozdu vsega ubogega in shujšanega. Raf se je šel skrit kot ponavadi, jaz sem pa pozorno spremljal
dogajanje. Potem smo se pa malo lovili po stanovanju in končno sem ju uspel prepoditi. Ja, pomagala mi je Marija, ki ju je ujela
in jima dala posladek (sumim, da je posladek od naju), rekla pa-pa in zaprla vrata. Sem bil kar kavalir, saj ne morem dojenčku
kaj narediti. Je pa fant, tako da naslednjič ko malo zraste, naj se le pazi, kaj bo delal pri nas. No, mogoče bo pa fino, da se bomo
spet podili. V bistvu ju jaz podim, ona dva bi se pa igrala, tako se mi zdi, da si razlagata.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jun 20, 2014 5:10 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Midva na počitku,enkrat tukaj, drugič tam, še dobro, da imava na razpolago
celo stanovanje in še balkon in si lahko izbirava kje bova spala.
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Po jun 23, 2014 3:02 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Celo stanovanje na razpolago, vidva pa v lijak? ;)
Fajn se mata pa krasna fanta sta <3
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor To jun 24, 2014 5:25 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Danes pa uganka. Marija se je precej ukvarjala z nečim podolgovatim zelenim in ko je tisto odprla, je ven prišlo
nekaj zelenih kroglic. Padale so v posodo, kakšna kroglica pa seveda tudi na tla. Jaz Don sem sedel na pultu in
zelo natančno opazoval kaj se dogaja. Mikale so me kroglice, pa mi Marija ni dovolila segati v posodo. Ampak,
ko je kroglica padla na tla, sva se šla, kdo bo prej pri njej. Bil sem jaz, pa mi jo je Marija vsakič vzela, no enkrat
mi jo je pa pustila, je mislila, da se bom igral z njo. Saj sem se, saj nisem vedel kaj bi drugega, potem sem jo
pa vseeno malo probal in oh, kako je bila dobra. Njam, njam in že je ni bilo več. Tako sem jih dobil kakšnih 5,
potem je pa Marija rekla, da imam dovolj, da ne bom bolančkan. Če še ne veste kaj naj bi to bilo, pa poglejte sliko.
Raf je pa raje spal in ga to niti slučajno ni zanimalo.
Don in Raf
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To jun 24, 2014 5:37 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Vegi muc :P
Zdaj boš pa prdel ponoči, Marija te ne bo vesela! :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor To jun 24, 2014 8:52 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Faca maček :D No, če ti tako tekne tale mali zelen hudiček, upam, da ti večkrat po kakšno kuglico privoščijo, seveda če ne boš imel potem posledic (recimo greš mimo smrčka svoje služkinje in prdneš, služkinja pa omedli ... samo primer pač).

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr jun 25, 2014 5:57 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Hja, jaz pa že ne delam "pukcev", to dela samo Raf in potem vsi bežimo, razen Marija,ki pravi, revček ali si pukca naredil.
Njen dvonožnik pa pravi-kakšen pukec, to je en velik prdec, kot bi bil lev, ne pa majhen muc. Še dobro, da ne mara zelenih
kroglic, kaj bi šele takrat delal ha, ha, ha.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr jun 25, 2014 10:09 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

:lol: :lol: :lol:
eh, ti dvonožci, same traparije govorijo ;) mucki pa že ne prdijo :P sploh ne taki lepotci ;)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če jun 26, 2014 6:01 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Danes je bil pospravljalni dan. Marija je čistila omare v kuhinji in seveda jaz Don, kot priden muc, sem bil takoj zraven.
Še posebno zabavno je takrat, ko je zraven lestev. Ker je na hladilniku polno magnetkov, sem se takoj ponudil, da jih pomagam
dati dol. Mislil sem, da mi je Marija dala zraven lestev, da jih bom lažje dosegel in tako sem hitro enega po enega metal dol.
Ja, kako si ti priden, me je hvalila Marija in pomivala hladilnik. Jaz pa na tla in magnetke bc, bc, bc, pod hladilnik. Ja, vsaj
naslednjič ne bo treba spet gor in dol umikati in dajati nazaj ali ne. Ko je Marija videla kaj delam, me pa ni več hvalila in tudi
pomagati ji nisem smel več. Kakšna krivica. Raf je pa vse zamudil, ker je spet spal.
Don in Raf

Slika
Slika

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Če jun 26, 2014 7:02 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Pa samo dobro si hotel, ubošček, pa vsega si na koncu ti kriv. :praising:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jul 04, 2014 3:44 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Da ne boste mislili, da samo spiva in lenariva, kje pa, sva tudi zelo aktivna, seveda, kadar se nama da.
Tole je bil najin aktivni ravs in šavs, potem pa lepo sožitje. Marija naju sploh ni mogla dobro slikati,
ker seveda, če se ravsaš, ne moreš biti pri miru, ali ne? Bila je čisto živčna, ker naju je hotela slikati,
obenem pa naju je mirila. Ja, saj se ne moreš mirno ravsati, kot v počasnem filmu, da naju ona lahko
slika. To pa midva še ne znava, zato so tudi slike zamaknjene.
Don in Raf
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jul 04, 2014 4:03 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

:D

Vidva in vajini posti me pa vedno nasmejijo. Mačkončka, face sta, pa Vajina tudi <3
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po jul 07, 2014 4:30 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

O, hvala, naju veseli - misliva pa, da Marijo še bolj, ko prebere vaš komentar. Bova še kaj "ušpičila" in
objavila.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po jul 21, 2014 3:52 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Tale Marija ga pa pihne. Kaj nama je prinesla. Imava polno različnih žogic, no sedaj pa ena gromozanska. Saj si še nogice
polomiva, če jo brcneva. Vso sva prevohala, pa se nama je zdela vseeno malo prevelika za igranje, potem jo je pa Marija vzela in dala
v hladilnik. Od kdaj se pa žoge daje v hladilnik? Kaj bi to, kasneje jo je pa še razrezala in jo z njenim dvonožnikom pojedla.
Samo čudno sva ju gledala in se čudila. Za tolažbo so nama ostale najine male žogice.
Don in Raf

Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jul 23, 2014 12:34 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

:O tako ogromno žogo sta dobila? Kot sta že ugotovila - previdno pri brcanju :girlyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 26231

Pridružen: Ne jan 27, 2013 5:26 am

Odgovor Sr jul 23, 2014 10:43 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Kar tamalih žogic se držta fanta, tistih vama vsaj ne bojo pojedli :nyam:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če jul 24, 2014 5:02 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Danes sem pa jaz Don bruhal. Oh, kako mi je odleglo, Marija pa v jok. Natančno je preiskala moj bruh in ugotovila,
da je dlaka pomešana s travo. Najprej je mislila, da sem kaj pojedel takega in je takoj točila solze. Jaz namreč včasih
kaj ukradem, pa saj ne pojem (ali pa tudi), le fino se mi zdi, če si kaj prilastim. No, ko je ugotovila, da je bruh pravzaprav
dlaka, se je pa potolažila in sedaj upa, da mi ne bo nič hudega. Da sem bruhal dlako, se je zgodilo prvič, pa sem star že skoraj
dve leti, zato pa taka panika. Sedaj pa Marija ugotavlja ali je to normalno, ali je kaj ona kriva. Pa ji vi povejte, kako je s tem.
Češe me vsak drugi dan, pa ji nikar ne recite, da me mora trikrat na dan česati, ker mi ni preveč všeč. Rafu pa je to prihranjeno,
ker ima kratko dlako.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20928

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Če jul 24, 2014 7:09 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Kar potolaži Marijo, da to ni nič takšnega. Želodček se mora tu pa tam tudi tako očistiti, češe te pa že zdaj dovolj ;) .

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jul 25, 2014 4:51 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Hvala za odgovor. Marija je prebrala in bila potolažena, jaz pa tudi, da me ne bo trikrat na dan česala.
Don in Raf
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 32 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.