V središču

Šiškarja Don in Raf


Moderator: jernejch

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Po jun 24, 2013 5:26 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

UŽIVAČA LEPA :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po jun 24, 2013 5:54 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

:D :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr jun 26, 2013 12:10 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

ja, kakšne vidva zganjata :lol: :lol:

lavdana mala :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr jun 26, 2013 3:39 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

No, kaj pa tole? Marija se je vrtela po kuhinji in takrat sva seveda tudi midva tam. Lepo pridno se vrtiva med njenimi
nogami, ker na pult ne smeva. Se drživa pravil-seveda samo takrat, ko je tam Marija, drugače sva pa preveč radovedna,
da ne bi šla pogledat, ampak ponavadi je vse prazno. Marija je odprla hladilnik in Don je bil tako firbčen, da je splezal vanj
in Marija je pustila vrata odprta, jaz Raf sem jih pa zaprl. Saj ni bilo težko, samo malo sem se naslonil, pa je bilo. Seveda
je Marija naredila vik in krik in Don je bil v momentu zunaj in v Marijinem naročju. Potem sva dobila pa posladek in je bilo
spet vse v redu.
Don in Raf
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor To jul 16, 2013 12:24 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Rafi, a si hotu bratca malo ohladit v teh vročih dneh? Lumpek mali!!! :lol:

Vidva ga pa res biksata, ni kej...Mariji ni nikoli dolgčas zaradi vaju! :rolleyes:

Pozdravček od nas vseh! :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr jul 24, 2013 5:27 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Živjo

Sva bila presenečena, ko sva videla zadnji komentar. Sva mislila, da si že pozabila na naju, midva se še spomniva kje sva
nekoč bila. No, sedaj sva se pa že zelo navadila na nov dom, kjer uganjava take, da se Marija včasih kar za glavo drži. Še
vedno ponoči raziskujeva stanovanje in ko postaneva preveč divja in narediva kakšen kraval, morava v kopalnico, kjer veselo
zaspiva. Zjutraj dobiva mleko pomešano z vodo in nato še malo kisle smetane, ki jo obožujeva. Potem pa spet dirke po stanovanju.
Zelo sva vesela, ko nama Marija meče miško (igračko, ki jo imava najraje), midva se zapodiva za njo in tam počakava, da pride
tudi Marija in nama spet vrže. Ja, saj nisva kužka, da bi ji midva prinesla, ali ne. Pa bodimo bolj natančni. Za miško tečem bolj
jaz Raf, saj je Don prelen in se samo vsake toliko zapodi za njo. Sploh ga pa jaz povsod prehitim, tako da se on raje umakne in
z razdalje gleda. Tudi nagajam mu rad in potem se mikastiva, ampak kaj, ko je on veliko močnejši kot jaz. Včasih me kar malo
preveč, pa se mi pozna pikica od zoba, potem pa Marija naredi konec in me vsega pregleda in dobim poljubčke. Potem je pa mir
za pet minut in se že spomniva spet kakšno. Na primer zadnjič, ko sva na balkonu našla kanglico za zalivanje rož. Ja, notri je bila
pa voda. Ker pa midva zelo rada namakava tačke v vodo, sva seveda hotela tudi v kanglico malo namočiti najine tačke. Pa sva
bila preveč nerodna in sva jo prevrnila. Potem sva pa gledala potoček, ki je bil vedno večji, kmalu bi bil cel balkon potok, pa je
Marija prinesla brisače in je bilo konec zabave. Sva bila kregana in sedaj je kanglica postavljena tako, da ne moreva do nje. Si
bova že kaj spet izmislila. Aja, jaz Raf imam 4 kg in Don 5,60 kg. Kar lepo napredujeva kajne?
Don in Raf
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor To avg 20, 2013 7:41 am

Re: Šiškarja Don in Raf

Živjo vidva :sunny: ,

seveda vaju nisem pozabila. Res pa je, da imamo tale trenutek polne roke (in žal tudi glave) revčkov, ki so v takšnem tsanju, kot sta bila vidva ob najdbi. Se je treba malo posvetit tudi njim, da bodo nekoč tako srečni mačji nagajivci, kot sta vidva. :kiss:
Za spodbudo pri vsem skupaj pa je čudovito brati vajine dogodivščine. Vidim, da še vedno zganjata oslarije...počasi bi bil mogoče čas, da se nekoliko zresnita. Konec koncev bosta kmalu upihnila prvo svečko in za enoletne muce se spodobi, da vsaj malo manj nagajajo. ;) Ne postanita pa preveč resna, za to bosta imela čas, ko bosta stara 10 let in več.

Tale vajina "obsedenost" z vodo je pa res kar zabavna...če ni treba meni brisat potočkov, rek in oceanov, ki jih vidva ustvarita. :lol:

Pozdravita Marijo, Don, ti malo popazi na bratca, da ne bo predivji, Raf, ti pa zbrcaj malo svojega lenega prijatelčka, da se bo dobro razgibal (pa povej mu, da ni diva, samo zato ker ima dolge "lase") in bo ravno prav.

uživajta, pa še kaj se oglasita

PS: Lep pozdrav od vajinezlate mačje mamice, ki se je v novem domu zelo lepo sprostila in je v veselje lastnikoma ter mačjemu sostanovalcu, s katerim sta baje že kot "stara zakonca". :)
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po sep 09, 2013 4:24 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Živjo vsi

Po dolgem času se vam spet oglašava, da vidite kako sva zrasla čez poletje.

Slika

Slika

Slika

Slika

Imela sva se čisto fajn, ker pa nisva šla na morje, nama je Marija vsak dan dala mali bazenček, da sva se lahko igrala.
Sedaj sva kar pridna, rože pustiva na miru, kar dokazuje tudi slika, no pa tudi malo so zaščitene, saj se včasih še
spomniva, da bi se z njimi igrala. Na balkonu je med drugimi rožicami tudi ena taka, ki naju je še posebno mikala,
saj ima polno listkov na dolgih pecljih. Sva malo probala, pa je kar kislo in malo pekoče, pa sedaj raje pustiva pri miru.
Čudno se nama je zdelo, da je bila Marija kar tiho, ko sva zagrizla, saj se po navadi takoj oglasi, da morava pustiti rožice
pri miru. No, potem sva pa začutila zakaj. Sva imela prav slab okus v ustih in od takrat jih lepo pustiva. Marija
je rekla, da se roža imenuje kapucinček in da kar naj jeva, saj je zdravo, pa sva jo prav čudno gledala. Zadnjič je pa Marija
čistila hladilnik. Joj koliko sva imela dela. Toliko različnih stvari je bilo in seveda je bilo treba vse pregledati. Marija sploh ni
vedela kaj naj dela. Ali naj naju podi stran ali naj čisti. Jaz Don sem šel na polico in sem prav užival, ko sem gledal kako se
trudi s čiščenjem. Strašno uživava na balkonu, samo danes je nekam hladno in sem na balkonu samo jaz Don. Seveda saj imam
dolgo dlako in nisem tako suh kot Raf. Uležem se na Marijin ležalnik in spim.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po sep 09, 2013 7:22 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

oooo, srčka, živjo :kiss: :kiss:

Don, ti imaš pa na polovici fotk približno tako šokiran pogled kot slavni Meli :D
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To sep 10, 2013 3:07 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Fanta, jst sm Svojo tut v banji gledu pa še za hrbtom po nagi riti polizu - kva je kričala, k je z glavo butnla v polico :D Probita, je ful fajn, sploh če rabta lukno v steni 8)

Lp, M3li

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če sep 12, 2013 4:57 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja Jernejch, pogled imam pa res strašen (če hočem), saj sem pravi mačo. Marija pravi, da še dobro, da sem majhen, ker če bi bil
velik kot tiger bi samo s pogledom ubijal.
Cats, to pa pride še na vrsto, sva še premlada za to. Aja, sva pozabila povedati, da sva avgusta bila stara eno leto. Sva dobila
kup posladkov in poljubčkov. Pa novo ležalno blazinico, ki pa jo na Marijino presenečenje ne marava. Imava raje dekico, Marija
je bila pa užaljena.
Don in Raf
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Ne sep 15, 2013 7:48 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Krasna sta <3 Zelo lep kotiček imata na forumu, vaju je užitek brati :)
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po sep 16, 2013 12:53 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Don in Raf, prelepa sta <3
Zadnjič sem nalagala slike v Mojalbum in so mi v oči padle vajine slike, ki jih je Marija shranila, da vaju malo pokaže ;) sem takoj rekla iiiiiiiii, tedva srčka pa poznam :girlblush: :kiss: :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Po sep 16, 2013 4:47 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, kar znana sva že postala in veseli naju, da radi berete najine dogodivščine.
Tu je spet ena. Saj, če bo šlo tako naprej, bova Marijo spravila na oni svet.
Marija se je odločila spet čistiti okna, zato morava biti na balkonu in jo lahko opazujeva, ker so balkonska vrata
steklena. In tako ona po lestvi gor in dol, pa zavese dol in toliko je imela za opraviti, da sem se jaz Raf naveličal
gledati od daleč in sem se odločil, da nekako pridem pomagat. Pogledam proti oknu v kopalnico (saj si še spomnite
najinih dirk, skozi to okno) in kaj vidim? Ja, ha,ha,ha,Marija je pozabila zapreti okno. In tako jaz čisto potiho pridem
Mariji pomagati. Sploh me ni videla, zato rečem mijav, pogleda dol in ko me je videla, namesto da bi me bila vesela,
da sem prišel pomagati, je skoraj padla z lestve skozi okno. Saj sem bil čisto pri miru, nisem šel na polico, drugače bi
se res še kaj hujšega zgodilo ali ne? Je bila, meni se zdi, najhitrejša na svetu s sestopanjem z lestve in že sem bil v
njenem naročju. Najprej ji sploh ni bilo jasno, kako sem lahko prišel do nje, potem se je pa le spomnila na okno v
kopalnici. Ja, ti ti lump, je rekla, ti si pa res pameten. Don je pa vse to spremljal skozi steklena vrata, ker je prelen,
da bi šel pomagati.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po sep 16, 2013 7:16 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

:D Raf pač skrbi za tvojo prekrvavitev...Don ima pa vso situacijo pod kontrolo :good: Pametna mucka :cat: :punk:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr sep 18, 2013 3:06 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, ja, najina Marija je trpežna, samo tako se boji za naju, da se nama ne bo kaj zgodilo. Ampak tudi midva
sva trpežna, čeprav sva še mlada. Vsak dan sva bolj spretna in skočiva že skoraj na vsako poličko. Dobila sva novo
hišico (tako iz blaga), ki je postavljena na najvišji točki v stanovanju, v dnevni sobi na omari. Zaenkrat je to samo
ena, ker Marija ni hotela kupiti dveh, da se ne bi zgodilo tako kot s prejšnjo blazinico, ki je nisva hotela. To imava
pa rada, sploh ker je tako visoko in si jo deliva, enkrat je v njej eden, drugič pa drugi. Ko jo bo Marija poslikala, vam
jo pokaževa.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr sep 25, 2013 12:22 am

Re: Šiškarja Don in Raf

kresnicka je napisal/-a:Don je pa vse to spremljal skozi steklena vrata, ker je prelen,
da bi šel pomagati.
Don in Raf


hehehehe, Raf, si pa direkten :lol:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

zvesti pes
zvesti pes

Prispevkov: 959

Pridružen: To avg 09, 2011 6:34 am

Kraj: Dobruša

Odgovor Ne okt 06, 2013 6:40 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

O, kolk stvari se vama je zgodilo...
Živa pa še vedno ni prišla voščit za rojstni dan in odnest hrane, ki jo je vajina Marija tako prijazno ponudila. :girlblush: Nemogoča sem... ampak zdaj, ko s emi je urnik ustalil se mi bo menda ratalo enkrat naslikat pri vas? Bom pa vsekakor prej poklicala, da vas ne bom zmotila pri čem pomembnem.
:kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Če nov 07, 2013 6:30 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Hoj, hej

Kar nekaj časa se nisva javila, to pa zato, ker najina Marija zelo hiti delati novoletne čestitke in drobna darilca in
tako je računalnik bolj ugasnjen, midva ga pa ne znava prižgati. Morava vam povedati, da sva prejšnji teden imela
obisk. Prišla naju je pogledat gospa, pri kateri sva bila predno naju je vzela Marija. Ja, ampak nisva bila prav preveč
navdušena, ker sva jo že pozabila. Jaz Don sem bolj korajžen in sem si jo prišel ogledat, ampak Raf, ta je pa tak
bojazljivček, da se je takoj skril in so ga komaj ven dobili. Potem se je pa tekel drugam skrit. Ko je šla, je pa pritekel
k Mariji in je bil ves srečen v njenem naročju. Ja, ampak briketki, ki jih je prinesla so pa prav slastni. Njam, zelo hitro
jih pohrustava, ko nama jih Marija malo natrese. Drugače sva pa najbolj zadovoljna, če sva z najino Marijo in njenim
dvonožnikom. Spiva, jeva in se podiva po stanovanju. Škoda, da je postalo bolj hladno in so vrata na balkon zaprta in
ne moreva več toliko uživati v razgledu. Saj, ko zrači stanovanje greva hitro ven, potem pa naju že kliče noter,
ker se boji, da se bova prehladila. Oh, ta Marija. Tako se boji za naju, da je včasih kar preveč.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe nov 08, 2013 1:46 am

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, Marija se tako boji za vaju, da vaju še pokaže ne :P ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.