V središču

Šiškarja Don in Raf


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe dec 27, 2013 3:24 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Hoj, hoj, hoj

Kar dolgo se nisva oglasila, kar precej se je dogajalo, na ogled pa vam dava najino
pridobitev. Sva na "visokem položaju", čeprav nama paše poležavati tudi drugje. Za slikanje
pa sem jaz Don bolj lep in tudi postaviti se znam, tako da me Marija lahko slika. Raf je pa en
sam živc in sploh ne more biti dolgo na miru, tako da predno Marija slika, je on že kje drugje.
Prav mu bodi, je pa zato manjkrat slikan.
Don in Raf

Slika

Slika

Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe dec 27, 2013 3:31 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Vse lepo in dobro v letu 2014, pa čim manj ubogih najdenčkov in ostalih srotkov vam želita

Don in Raf (pa tudi najina Marija)

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor So dec 28, 2013 8:48 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Tudi vama vse dobro in lepo, naj vama Marija še naprej dobro služi, lepotca :P
Srečno vsem skupaj <3

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jan 03, 2014 5:12 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Živjo
Preživela sva vse praznike, pa saj sploh ni bilo slabo, saj je bil kar mir, Mariji se je pa fino zdelo, ker se nisva nič bala,
če je zunaj kaj počilo. Pa kaj bi se bala, hotela sva na balkon, pogledat kaj se dogaja. Sva preveč "firbčna", da bi kaj takega
zamudila, ne pa da bi se bala. Pa ni bilo nič od tega, Marija naju ne pusti kaj dosti na balkon, pravi da je tam mraz in se bova
prehladila. Za silvestra nas je bilo pa malo več in sva se kar precej srivala. Bili so dvonožniki dva mala in dva velika, ki jih že
poznava, pa vseeno nisva bila preveč vesela, da so pri nas. Pa še ena dvonožnica, ki je zeeelooo stara in jo še nisva spoznala,
pa nisva hotela nič k njej, sva se šla raje kar skrit. Na vsake toliko časa, pa sva prišla preverit k Mariji, če je vse v redu, naju
je malo popestovala in poljubčkala, potem sva šla pa spat v spalnico, ker je bil tam mir. Aja, pa Marija je bila kar malo žalostna,
ker ni imela nič okrašeno, saj ko je prinesla škatlo z bunkicami in ostalim, naju je tako mikalo, da je raje kar pospravila, pustila
je samo malo smrekico, ki je bila na mizi in tja nisva smela. Naslednji dan je pa še to odnesla. Pa tako bi se rada igrala, pa ni bilo
nič od tega. Imava pa drugo zabavo. Ko se podiva po stanovanju nama pride še kako prav, saj je prav zabavna ta škatla.
Don in Raf
Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jan 10, 2014 5:44 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Živjo

No, pa imamo. Marija je bolna že peti dan. Saj se nama kar smili, ampak igrala bi se z njo pa vseeno, ali ne.
Pa saj poskrbi za naju, tudi za svojega dvonožnika, vse kar je nujno, potem pa spet v posteljo, midva pa hop
po njej, gor in dol. Potem pa vsi trije malo zaspimo in spet malo norenja (najinega, ne Marijinega) in tako naprej.
Komaj čakava, da bo zdrava, ker se je tako lepo igrati z njo.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor To jan 14, 2014 4:12 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Marija je spet zdrava, malo še kašlja, ampak to ni nič v primerjavi koliko je bila bolna prej. Spet se zabavamo, najini
krempeljčki so zmanikirani, Don je počesan, meni Rafu se pa tako ni treba česati, ker imam kratko dlako. Skratka, življenje
je lepo, če pa Marija nima časa za naju, nama pa priskrbi kakšno zadevo, da si popestriva tisti čas.
Don in Raf

Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jan 14, 2014 4:28 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

kakšna pelepa lumpka sta <3 no, pa tudi mačja angelčka, kot se spodobi :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr jan 15, 2014 3:25 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, hvala Leia za komentar in pohvale, da sva lepa. Vedno lepša postajava, Don je prav "važn", ker je lepši, kot jaz Raf (ali pa se samo Mariji
tako zdi), ampak jaz si znam pa Marijo prav na poseben način pridobiti. Potem pa v naročje in že sem v devetih nebesih.
Včeraj je Marija pripravila šivalni stroj in ostale pripomočke za šivanje. Pa seveda je nekaj pozabila v sobi in je šla iskat. Midva pa takoj v
raziskovanje, joj je bilo toliko trakcev in polno raznoraznih zadev, za katere ne veva kaj so. Posebej všeč so nama bile lepe male palčke,
ki so se svetile in so imele na enem koncu raznobarvne bunkice, na drugem pa špičko. Kaj pravite, da sva naredila? Ja razmetala sva jih kar
precej naokrog. Saj sva se prav jezila nanje, ker so bile tako lepe, ampak malo so pa pikale. Ko je prišla Marija, ji je zastal dih, midva sva jo
pa prav začudeno gledala kaj ji je. Potem sva bila pa deležna natančne preiskave (sploh Don), da ji ne bi kakšne palčne odnesla. Biti sva morala
v kopalnici tako dolgo, da je vse pobrala, potem pa nisva smela k njej, dokler ni nehala s šivanjem. Pa nič, sva šla v spalnico spat.
Don in Raf
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr jan 15, 2014 4:24 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Vidva sta dva prav čudovita lumpka, kar pridno ga biksajta še naprej, le pikajočim palčkam se pa drugič vseeno raje umaknita ;) Ko je pa na voljo toliko boljših igrač. Recimo trakci :lol: :clap: :D
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Sr jan 15, 2014 9:07 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Vidva ga pa take špičita, lumpka mala nedolžna :P Lepa sta pa oba in pika :kiss: :kiss:

Berniethepie, ti ju pa ne šuntaj, maš doma enega za porihtat :D (ne me tepst)
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Pe jan 17, 2014 10:32 am

Re: Šiškarja Don in Raf

:D :D
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe jan 17, 2014 12:51 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

ha, tale poročilca so res zabavna! Bo treba malo objavit kje bolj javno, recimo na Facebooku ;) Smemo, Don, Raf in Marija? :)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Pe jan 17, 2014 6:04 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, nimamo nič proti, kar objavite, bo še bolj zabavno. Nas veseli, da vas zabavava. Po dolgem času sva spet naredila škodo. Naredil jo
je Raf, saj jaz Don nisem tak, ha, ha, ha. Marija gre zelo zgodaj zjutraj na sprehod, ker je tako navajena še od takrat, ko je imela kužka.
No, midva pa na sprehod po stanovanju,saj sva takrat že vsa naspana in morava malo telovaditi, to se pravi loviti se. Marijin dvonožnik spi
in midva imava mir za vragolije. Pa saj sva pridna, znava pogledati tako milo, kot dva angelčka. Ja, kaj pa moreva, če so poličke tako ozke,
da je gor samo zvočnik in Marijina najlepša orhideja, ki je ravno v cvetju. Ker ni bilo mogoče na poličko, je bilo treba skočiti in s krempeljčki
zatakniti list. Potem pa joj, prejoj, vse je letelo za nama. Je bil tak ropot, da sva se šla takoj skrit. Sva zbudila dvonožnika, je prišel pogledat,
midva pa previdno iza vogala, samo očke in ušesa. Potem je šel pa nazaj spat. Ko je prišla Marija, seveda takoj ni nič videla, ker je to v dnevni sobi.
Malo se poigra z nama, nama da mleko z vodo, pristavi za kavo, potem gre pa v dnevno. Midva pa previdno za njo. Joj, revica je kar obstala.
Na koži, ki je na tleh je ležala orhideja, ki je bila k sreči cela, le brez stebla na katerem so cvetovi. En lonček desno, okrasni lonček levo, lubje pa
po celi koži, tako da je bila koža namesto bela, črna. Ja, smrkavca mala kaj sta pa spet naredila, je rekla, saj to si pa še nikoli nista izmislila.
Potem je pa pospravila in posadila na novo orhidejo, steblo s cvetovi pa v vazo, pa je bil spet mir. Marija je pila kavo, Raf k njej v naročje, jaz
Don pa ponavadi ležim na mizi, da imam Marijo čim bližje in je vse pod kontrolo.
Don in Raf

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor To feb 11, 2014 4:15 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Podravljeni

Midva sva že velika mačkona, sva že eno leto pri Mariji, se imava čisto fajn in lahko počneva marsikaj kar naju
zabava (Marijo pa včasih malo manj). Jaz Don sem pridobil 3 kg, Raf pa dobra 2 kg. No, pa saj sem bil jaz vedno večji
od Rafa, tako da me ne bo nikoli ujel v kilaži. Hoče biti pa zato ta glavni. Povsod se takoj znajde zraven, če hoče Marija
kaj dati meni, se tako slini zraven, da se jaz raje umaknem, kaj pa hočem. Pametnejši odnehajo. Drugače pa pravi Marija,
da sva njeni živi igrački, ima naju zelo rada, rada se tudi igra z nama in kliče naju po imenu. Sva pa tudi mala sončka, pa
pikici mali, pa cukrčka moja, pa lupčka mala, pa miške moje male??? Ja, tudi tako nama pravi, samo ne veva zakaj miške,
saj sva vendar mačkona. Oh, ta Marija, saj še sama ne ve kaj bi naredila, da bi nama bilo lepše. Vedno nama priredi kakšno
presenečenje. Zadnjič je nekaj pribrnelo med naju. Kar poglejte si.
Don in Raf
Slika
Slika
Slika
Slika
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor To feb 11, 2014 6:56 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, kako sta pa vidva lepa srčka <3
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To feb 11, 2014 7:25 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Čestitke ob obletnici, srčka lepa :martini: :birthday: <3 fajn mamo imata :clap:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: To jun 04, 2013 3:19 pm

Odgovor Sr feb 12, 2014 3:02 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Hvala, hvala. Presneto, tile ptički so pa čedalje bolj tečni s čivkanjem. Stanujeva čisto na vrhu v 8. nadstropju
in ptički se zadržujejo v vseh mogočih poličkah, ki so dovolj široke. Vidiva jih, no, včasih pa samo slišiva, ne moreva
pa do njih. Joj, kako naju to jezi. Še posebno mene Rafa, Don je prevelik gospod, da bi se preveč sekiral, pa še nič
se mu ne da, raje se uleže na okensko polico in dremlje. Jaz pa skačem od enega okna,do drugega, da bi bolje videl.
Danes je bil ptiček čisto blizu, jaz pa hop in groza - jaz in roža na tla. Sta pritekla Marija in Don pogledat, kaj se je zgodilo.
Seveda mene ni bilo nikjer, ker sem se skril. Marija pa-nič se ne skrivaj Raf, saj vem, da si bil ti, pa tolikokrat sem
ti rekla, da ne moreš loviti ptička. Komaj čakava na bolj toplo vreme, da bova lahko na balkonu. Tam je zares lep razgled
in zelo uživava.
Don in Raf
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 12, 2014 5:03 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Čestitke za prvo leto v novem domu. Še naprej pridno pišita poročila, prav? :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 20962

Pridružen: So sep 17, 2011 5:37 pm

Odgovor Sr feb 12, 2014 5:45 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Čestitke, fanta, želim vama še mnogo navihanih let :drinks: .
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 565

Pridružen: Če jul 25, 2013 10:15 am

Kraj: Šiška

Odgovor Sr feb 12, 2014 6:58 pm

Re: Šiškarja Don in Raf

Ja, fanta, zgodbico s ptički dajemo tudi pri nas vsak dan čez in naši trije pobalinčki (no, dve dami in gospodič :D ) vajin zapis super razumejo :) Super vaju je brati in gledati, saj sta dva ravno prav pobalinska lepotca :) ;) Se pa opravičujemo, zadnjič se nam je izmuznila čestitka ob obletnici in upamo, da vseeno velja, če vama čestitamo danes in zaželimo vse naj naj <3 :birthday: :drinks:
Unug Argagaxiso Saddex Burcadda :P

Moj blog o gradnji hiše: http://zajcjaluknja.blogspot.si
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.