V središču

Brin in predoče živali


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 75

Pridružen: Ne jul 03, 2011 5:48 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 12:16 pm

Brin in predoče živali

Živjo!

Evo, jz sm se kr odločila, da si tudi moji razbojniki zaslužijo čisto svojo temo. Čeprav niso Kranjčani, se pa jaz prištevam med njih, pa itak imajo za družbo kranjske začasnike, tko da... :P (Aja, pa še Oaza mi je "ukazala", da morem temo o Brinu odpret :) )

Skratka, prvi se predstavlja Bolhec (ali uradno Bovhicilus XXVII. Nerodni)
Slika
Mačkon, skoten konec aprila 2011, strašno prijazen in predvsem razvajen... obožuje čohanje po trebuščku, pa povsod drugje :D Pa ni ravno med najbolj okretnimi :blush: Najbolj spešl pri njemu pa je, da ko se zavleče pod posteljo, ga nikakor ne dobiš ven, in ga primeš za rep in odvlečeš, on pa zraven prede :cupidboy: (uporabljam vso nežnost in ne izvajam tega več kot enkrat na mesec, sva ugotovila da pali tud "Pero" )

Ker je bilo Bolhcu pri nas strašno dolgčas, sva se odločila da dobi družbo
Slika
Spoznajte Trapetza (beri: Trapca). Od bolhca je mlajši nekje 3-4 mesece, ime pa ima po liku iz Harryja Potterja, ker je imel kot mladič OGROMNA ušesa in je zgledal kot vilinček. To je tak, bolj okrasni muc, večino časa preživi pod mizo ali na polici, če pa ti že nameni kakšen trenutek pozornosti, ga je obvezno nagradit s čohanjem po ritki. Pa nameščanje začasnikov mu je ful pomagalo pri socializaciji, ker ko se oni pridejo čohat, nekak ugotovi, da je to prov fina zadeva in se jim pridruži še on.

Razlog, da odpiram tole temo pa je Brin
Slika
Ocenjujejo, da je star med 2 in 2,5 leti. Posvojen od Animal Angels, ki so ga vzeli iz šinteraja v Bosni, kjer sta mu ostala še dva dneva življenja, pa še to je vprašljivo če bi jih dočakal, ker je bil čist shiran, ni prišel do hrane, ker so bili drugi psi bolj dominantni od njega. Po opravljenih cepljenjih, karanteni in kastraciji, ga je v začasno skrbništvo vzela čudovita družina iz Ptuja, ob objavi na facebooku pa mi je bilo jasno, da sem KONČNO dočakala svojega sanjskega kuža (vedno sem namreč trdila, da ali posvojim enga malega skuštranega mešančka, ali pa vzamem rodovniškega skuštranca... in sem presrečna, da nikoli nisem imela tistih 1000eu odveč, da bi jih namenila za nakup rodovniškega, ker bi se zdej grizla od jeze, da bi bil tak srček brez doma).
Trenutno je pri nama skoraj en dan in morm rečt da je zakon! Pustimo to, da smo bili na obisku in je pustil smrdeč kupček pod mizo (ki so ga valda odkrili šele med večerjo), da je uspešno odtrgal rep MOJEMU plišastemu pujsu, da hodimo ven tudi ob treh ponoči, če bo mogoče blagovolil tačko dvignt. Boji se kanalizacijskih jaškov, boji se vstopanja in izstopanja iz stanovanja, boji se metle, vrjetno je še kakšen strah, ki pa se ga bomo potrudili odpraviti, vsekakor pa mu bova omogočila tako življenje kot si ga zasluži (sem mu takoj obljubila da lačen in tepen ne bo nikoli več)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 75

Pridružen: Ne jul 03, 2011 5:48 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 12:20 pm

Re: Brin in predoče živali

Pa da slučajno ne pozabim, ogromen HVALA heleni iz Mačje hiše, ker nama je svetovala pri nakupu briketov in priboljškov in konzerv in... za Brina, ker bi midva zagotovo vse možno naredila narobe. Brin pa na Barking heads brikete pravi samo "Mljask".
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Pe dec 21, 2012 12:27 pm

Re: Brin in predoče živali

N0ty je napisal/-a:Pa nameščanje začasnikov mu je ful pomagalo pri socializaciji, ker ko se oni pridejo čohat, nekak ugotovi, da je to prov fina zadeva in se jim pridruži še on.

Hihi, sploh nisi edina, ki je prišla do take ugotovitve ;)

Ful luštna druščina ste :D Glede Brina pa ... :good:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21705

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 3:55 pm

Re: Brin in predoče živali

N0ty je napisal/-a:Pa da slučajno ne pozabim, ogromen HVALA heleni iz Mačje hiše, ker nama je svetovala pri nakupu briketov in priboljškov in konzerv in... za Brina, ker bi midva zagotovo vse možno naredila narobe. Brin pa na Barking heads brikete pravi samo "Mljask".


Ni za kaj, mi je bilo v veselje in sem za dom temu srčku ful vesela. :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 10:32 pm

Re: Brin in predoče živali

Brin je res en srček :kiss:
tvoja mačkona imata pa svetska imena! :good: :lol:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 75

Pridružen: Ne jul 03, 2011 5:48 pm

Odgovor Po dec 24, 2012 4:37 pm

Re: Brin in predoče živali

Brin je bil danes pri veterinarju, ker ma vnetga lulčka :blush: , drugače je pa zdrav, ma manjši šum na srčku, ampak naj mu nebi delal težav... pol smo šli pa k frizerju... in rezultat... :)
Slika
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po dec 24, 2012 6:11 pm

Re: Brin in predoče živali

celi lepi! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14888

Pridružen: Ne avg 15, 2010 12:11 pm

Odgovor Po dec 24, 2012 6:12 pm

Re: Brin in predoče živali

o, smo lepi :playboy:
"Some say I dream too big, I say they think too small." (Esther the Wonder Pig)

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Po dec 24, 2012 6:16 pm

Re: Brin in predoče živali

Čupko lep :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 5 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.