V središču

Puhast mali puhek Puhi :)


Moderator: jernejch

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor To dec 11, 2012 7:35 pm

Puhast mali puhek Puhi :)

Ma, kok sem lep, dober dan, jaz sem Puhi :)
Slika

Waw, poglej koliko snega...
Slika

Poglej no...
Slika

In uživanje... :angel:
Slika

in še malo :kiss:
Slika

Drugače pa je Puhi tak res fajn navihan mucek, ko pade noč, se začnejo njegove dirke gor in dol:)), ko pa se spomni zamjavka, ti skoči v naročje in prede, prede,... ti pa nimaš drugega, kot da vse ostalo pustiš in ga crkljaš :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To dec 11, 2012 8:19 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

o , Puhi s čopkastimi ušeski ima nakavčno temo :clap: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To dec 11, 2012 8:23 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

živjo, srček! :cupidboy:
Same lepe novice slišim o tebi, kar me zelo veseli! Kar tko naprej, pa še pozdravi se hitro do konca :angel: - potem bo pa še sploh kičasto! :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor To dec 11, 2012 10:47 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Glede na to kok papa in se igra se mi zdi že skor čist dobr, edin nosek mu včasih še ponagaja...učke so tud kar lepe...pa zdravila pridno papa :good: ...tudi ve kako ponagajat ko se kdo uči (ti skoči na knjigo in na ves glas prede :) pač, pavza:)) ...kar tako naprej Puhek mali, pa boš kmalu Puhek veliki... 8)

Pozdravčke vsem in en Puhijev prrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor To dec 11, 2012 11:18 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Pa še ene par "ta smešnih"...

Puhijevo spoznavanje s Pikopolonco:)

Slika

Slika

Slika

In po vsem tem spoznavanju 8) , ...zaslužen počitek :angel:
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr dec 12, 2012 6:34 am

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Za tiste, ki ne veste - Puhiju delata družbo v novem domu še dva plišasta muca - Timi in Pikapolonca! Tamalidve princeski sta ju tako poimenovali, po prvem obisku pri nas :)
:kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor To dec 18, 2012 9:57 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Puhi je popapcal vse tabletke, brez najmanje težavice, učki so dobri, pa nosek tudi, s hrano nima sploh nobenih težav, nevem pa če je normalno za mucka, da daje take fajn lubice:) Nisem navajena:)
Zvečer ko se zadeve umirijo in pa zjutraj ko vstanemo ponavadi začne na ves glas presti, pride v naročka in kar nadaljuje s plezanjem, ter prične s poljubčki (v bistvu lizanjem:)) :lol: po vratu in tako naprej :)

Ja, zna biti pa tudi nagajivček in zvečer, če še ne gremo spat, teče gor in dol po hiši in če najde kakšno boso nogo, smuk, na nogo skoči :truce: Tako da smo se zdaj navadili vedno nositi copate:)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To dec 18, 2012 10:05 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

nevem pa če je normalno za mucka, da daje take fajn lubice:)


Je normalno. :)

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Sr dec 19, 2012 8:40 am

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

:clap: Super, super, v ta dom bi šla pa še jaz! :good:
:kiss:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor Če dec 20, 2012 8:52 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

:)
Jutri pa tri punce in en Puhi na cepljenje, to bo še zabavno:)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 7:08 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Cepljenje prestavljeno na jutri, ker je mala lubica naša dobila laringitis :girlsad: in smo šli lepo na Jesenice mal pogledat in po eno inekcijo. Samo da nam ni bilo treba tam ostat :yahoo: , uf bolnice... Ko sva prišli domov naju je pa Pufi takoj posmrčkal :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe dec 21, 2012 10:37 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

ojoj, samo, da ni kaj hujšega! Imate kakšen fajn vlažilec zraka? Menda pomaga pri takih zadevah.
Po moje se Puhi ni prav nič sekiral, ker je princeska dobila pikico in ne on ;)
Zdaj pa v posteljo in s Puhijem se pokrit, pa bo! :good:

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor So dec 22, 2012 5:50 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Je že bolje :angel: vročina in ostalo kar paše zraven še je, grlo je pa že mnogo bolje, so včerajšna zdravila pomagala, pa še inhalacije s fiziološko po parkrat na dan. Drugač pa vlažimo zrak in vse, ... važno, da smo doma.
Naš Pufi je bil pa danes prav tako pogumen kot Katja včeraj. Ni mu bilo ravno do inekcije, ampak ni šlo drugače tako da je to pač sprejel, malo je zamjavkal, pa je bilo mimo.
Sva šli skupaj s tavečjo princesko v Lesce in sva bili čisto navdušeni nad njihovo čakalnico (maxi akvarij s polži in raznoraznimi ribicami, pa še drugimi zanimivimi živalskimi obiskovalci), ordinacijo, sploh pa prijaznostjo. Pufi je med vožnjo tja žalostno mjavkal (da je ta večja princeska že skoraj začela jokat, ker je bil tok žalosten :)), v čakalnici mirno čakal, potem mi je splezal na hrbet (ni hotel, da ga zdravnik pregleda:))), potem pa se je prepustil.

Zdravnik je rekel, da je Pufi alfa samec, ha ha, ja čisto res, nas je vse podredil njegovim željam:) Nazajgrede pa je v boxu od vsega razburjenja takoj zaspančkal :kiss: .

Zdj se pa oba bolnika že cel dan mazita in počivata :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So dec 22, 2012 7:12 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

a ste srčka puhastega preimenovali? :O :P

Meni se kar malo smešno sliši "alfa samec" za tacgale srčka nežkanega kjutkanega... :lol:

No, samo, da je za vami tale tečna pikica - zdaj pa cart na cart še naprej! :)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor So dec 22, 2012 9:07 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

aja, ne ne:) samo mal se včasih pohecamo, da je Pufi, pa mi je ušlo:) je še vedno Puhi, ga tudi kličemo ha ha, Pufi je ljubkovalno od Puhija:)... Puhi je drugač res faca, je srčkan, nežen, zlat, kosmat, se pa zna tudi fajn igrat in takrat bi lahko rekla, da res zgleda kot en "wannabe" alfa samec:))

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor So dec 22, 2012 9:10 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Poglej poglej, je bil pa cel zgornji post namenjen Pufiju, sploh nisem opazila, da sem ga kar preimenovala ha ha :D . Drugače je še vedno Puhi in mislim, da bo tako kar ostalo ;)

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor Sr dec 26, 2012 3:27 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Puhi se je že res fino navadil na našo družbo in pa spoznal tudi nekaj naših "pravil" :devil: :) .

Že veliko bolj je nežen z roko (sploh pri puncah), ve kaj pomeni ne, čeprav mene včasih še zmeri ne upošteva, ker misli, da je vse igra :) tko da se morm včasih prov zjezit, da vidi, da mislim resno:) pol pa pride ves sladek in predoč čez par minutk... :truce: :kiss:

Ko bi se rad crkljal, ga itak sploh ne moreš vstavit, to se naštima včasih pri glavi, včasih na glavi, včasih pri nogah, na nogah, in pa tudi v svoji košarici (kateri sem morala odstranit poušter, zdaj mu je bolj udobna ko je notri samo dekica, do te ideje sem prišla šele, ko sem videla, kako se rad stiska v male škatlice, košarice,..)... :angel:

Ko pa bi se rad igral, pa tudi rade volje pokaže, sploh zvečer:) vsak papirček, slamica, žogica, še posebej pa teli žetončki s Špara... vse je super igrača, zna tudi že kakšno stvar prinesti :clap: in pokaže, ko želi, da mu jo vržeš... zna splezat na vrh omare, se sam zapreti v naš wc in poklicati na pomoč ter se zato tudi ustrezno predujoče ;) zahvaliti. Ko zasliši briketke kako prihajajo v posodico je v sekundi zraven, tudi če je bil čisto na drugem koncu stanovanja. Zelo rad opazuje okolico z okna in pa našega papagaja Pipija, kako uživa v kletki (ko ga spustimo raje Puhija zamotimo v drugi sobi, kajti verjamem, da bi mu bil Pipi zelo zanimiva igrčka:) a ne za dolgo:()

Pa še malo slikic :)...

Slika
:)

Slika

Slika


Slika
kAKŠNE UČKE 8)

Slika
:kiss:
Slika
Puhi in njegov prijatelj :)

Slika
In šah:)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Če dec 27, 2012 9:35 pm

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Celo šahirati zna :O , pameten.
:D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 33

Pridružen: Po nov 19, 2012 5:34 pm

Odgovor To jan 01, 2013 10:27 am

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

Puhi ima že 1,9kg :kiss: in je prav fletn, smešn, akrobatast crkljivček :D

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor So jan 05, 2013 7:56 am

Re: Puhast mali puhek Puhi :)

jojžeš kako pa tale P UHI :kiss: uživa.Srček lepi ;)
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 21 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.