V središču

Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če sep 06, 2012 10:07 am

Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

Precious je napisal/-a:Ojla,
Sicer ne vem, če na pravi forum objavljam, ampak sem prepoznala Pooh-a, zlatkota mojega.
Mali Jackie, kot sem si ga drznila poimenovati, je mali Ata Jack malemu, bojda pritlikavemu Mickey-u (Shy po mojem zmotnem prvem vtisu, hehehehe). Ne znam delit fotk na tem forumu, ampak znam pa delit, da ta dva pobalina predstavljata sonce v mojem življenju. In nadvse hvala Petri, da ju je bila pripravljena dati v moje življenje. Sicer pa hvala vsem prizadevnim, ki rešujete male mačje dušice: v njihovem in imenu novim lastnikom. Carji (carice) ste! Hvala! <3


Sem vam odprla skupno temo, da se boste lahko še naprej javljali. Slikce pa kar meni na mail pošlji in jih bom objavila z največjim veseljem :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če sep 06, 2012 11:34 am

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

<3

Slika

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 5

Pridružen: Po jul 23, 2012 10:54 pm

Odgovor To okt 16, 2012 2:40 am

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

Hvala, pola, za objavljeno slikico. :good: Pošljem nove, ko ne bodo akcijsko meglene ali samo zapančkane :lol:
Mi 3je se imamo super. Pridno se tudi tehtamo, hehehe. Nekaj časa je celo kazalo, da bo pritlikavček Shy dohitel Jackota. No, v 2 tednih je sedaj zaostal za 0,5 kg. Kljub temu vse nadoknadi s svojo atletiko... 8) Tako me je celo prisilil, da sem prestavila kavč in praskalnik (kar je na 23 m2 kar zalogaj :D ), da bo vsaj kak kos oblačil na zgornji polici ostal cel. Naučili smo se namreč odpirati omaro z vrati cca 230x150 cm! Je varuška med mojim dopustom mislila, da imajo duhci prste vmes, ko je non stop zapirala omaro :lol: Jackie je še vedno očetovsko naravnan do Shy-a. Sta pa oba taka očarljivca, da sta spreobrnila celo mojo prijateljico, ki je do sedaj mislila, da ne mara mačk. In to do te mere, da razmišlja o posvojitvi muce! :yahoo:
No, imam pa tudi malo manj veselo vest. Oranžko Jackie ima kronično vnete dlesni. :( . Danes sva končala 2 tedensko terapijo z antibiotikom Stomorgyl in gelom Stomodine. Podčeljustne bezgavke so se sicer zmanjšale, postal je (ponovno) bolj igriv in crkljiv, ampak dlesni so še vedno pordele. :( Normalno je (tudi brikete) in pridobiva na teži (je na meji debeluščka :blush: ). Vendar me skrbi, ker so mi na veterini (MH) omenili možnost puljenja zob, čeprav so zdravi. :girlsad: Do slednjega sem nekoliko skeptična, dokler muc je. Ker nimam izkušenj s tem, se priporočam za mnenje in nasvet na to temo.
Kljub vsemu sem večno hvaležna za oba sončka, ki mi zjutraj celo že pustita spati :D
:cat: pozdravček vsem!
Precious
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To okt 16, 2012 3:40 am

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

Precious, (ne poznam sicer podrobnosti in ne vem če je kandidat za to) a možnost cepljenja z atenuiranim cepivom z namenom izboljšanja stanja dlesni, so vam kaj omenili?
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To okt 16, 2012 1:41 pm

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

Kaj pa, če ima vnete dlesni zato, ker menja zobke?

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 5

Pridružen: Po jul 23, 2012 10:54 pm

Odgovor To okt 16, 2012 5:36 pm

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

helena: so omenjali, ja, tudi to možnost. Pa tudi, da je učinkovitost le 60%. :/
pola: tega mi ob nobenem pregledu niso nič omenjali, sama pa itak ne vem, kako naj bi izgledalo mačje zobovje po fazah. :scratch: Imel pa je tudi izcedek iz noska (sem nekaj časa mislila, da so krastice od ravsanja s Shy-em), ki naj bi bil tudi povezan s tem. No, izcedka sedaj skoraj nima več :clap:
Verjetno bo najbolje, da nadaljujem z gelom in da se gremo še 1x na veterino pokazat pa malo natančneje povprašat, ne?
:thanks: obema za odgovore!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 21699

Pridružen: Pe avg 13, 2010 2:52 pm

Odgovor To okt 16, 2012 6:19 pm

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

Super, ker meni se zdi bistveno boljša možnost vsaj za poskusit (tudi če je uspeh le 60%), kot ruvanje zdravih zobkov, seveda če so stalni.

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 5

Pridružen: Po jul 23, 2012 10:54 pm

Odgovor To okt 16, 2012 6:29 pm

Re: Mali Mickey in veliki Pooh (sedaj Shy in Jack)

helena, tudi jaz tako mislim :)

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.