V središču

Mačka Mačka


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 9:07 pm

Re: Mačka Mačka

neki je šteknilo, in shrani.si ni primerno pomanjšal fotke.

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če maj 31, 2012 9:08 pm

Re: Mačka Mačka

waw kakšne seksi dolge noge :)
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor Pe jun 01, 2012 9:30 am

Re: Mačka Mačka

itak! ona je cela manekenka. Aristcat at it's finest!
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor Pe jun 22, 2012 11:16 am

Re: Mačka Mačka

Ko je sita in ji ni treba milo gledat, si privošči tudi kak ubijalski pogled :)

Slika
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor To jul 10, 2012 4:30 pm

Re: Mačka Mačka

''mrnjeeeeeeu! neeee, sej nisem hotlaaaaaaa ven. prisežem! evo, sem že nazaj na notranji strani.''
Slika

''kaj maš to v roki? sendvič z mortadelo? ne? kako ne? če pa voham, da maš mortadelo. dej še meni malo, dej še meni malo! zakaj ne smem? da to ni mačja hrana? kdo to pravi? prav, bom pa sunla takoj ko se stran obrneš.''
Slika

''aja? a rabiš računalnik? jok brate, odpade! mnjeh, malo me greje. mnjeh. mogoče je to bolj zimsko počivališče. mnjeh. vseeno ne grem dol. neeeee! kam greš? ne rabiš več računalnika? no ok. pol grem pa nekam drugam ležat''
Slika

''kaj maš to? kaj maš to? kaj maš to? lahko taknem? oooooo! naprstnik! to tako fino ropota. hehehehehhe. takoj ko greste spat ga bom zbezala iz kjerkoli ga boste pač pustili in ga zakotalila pod hladilnik. muahahahahahahaha ha ha!''
Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To jul 10, 2012 4:38 pm

Re: Mačka Mačka

:lol: :good:

tale Mačka je pa res tipična mačka :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 5:37 am

Re: Mačka Mačka

še ena lepa črnuhica.... :cupidgirl:
Tazadnja slika mi je top, s temili temnimi "nedolžnimi" očki... :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 7:21 am

Re: Mačka Mačka

Ful huda Mačka ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr jul 11, 2012 8:30 am

Re: Mačka Mačka

ej mačka Mačka, a bi ti svoji šefici namignila, da je možno okno tudi malo zamrežiti (fiksno ali začasno), pa potem ne boš mogla ven niti, ko boš hotela? ;)

si pa superkul črnuhinja in zdaj bom res morala sprejeti tisto vabilo na kavo, da te končno spoznam ... pod pogojem, da boš ti nadzorovala pripravo ;)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr jul 11, 2012 10:38 am

Re: Mačka Mačka

Bivša skrbnica Mačke (prej Blacky) jo lepo pozdravlja :) . Ravno zdej imajo spet novega začasnika in sva na vezi :) .
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 12:38 pm

Re: Mačka Mačka

Leia je napisal/-a:ej mačka Mačka, a bi ti svoji šefici namignila, da je možno okno tudi malo zamrežiti (fiksno ali začasno), pa potem ne boš mogla ven niti, ko boš hotela? ;)

si pa superkul črnuhinja in zdaj bom res morala sprejeti tisto vabilo na kavo, da te končno spoznam ... pod pogojem, da boš ti nadzorovala pripravo ;)


pridi, pridi na kavo :)

mreže pa mi ne bi meli na oknu, ne me linčat, ampak se mi zdi, da ful ne paše zamreženo okno na staromeščansko bajto.
je pa prej madame imela izhod na zunanjo okensko polico (ki je kr široka), ampak je gospodična firbčna in je na sosedov balkon čofnila. sosedje so bli navdušeni, js pa malo manj ko sem jo šla iskat in se je zalaufala direkt proti njihovim fensi šmensi zavesam. na srečo sem jo ujela preden jih je dosegla.

zdej smo jo navadli, da ne sme in se tega kr drži. pridno čepi na svojem povštru in gleda na ulico al pa se dela, da bo glih glih ulovila tistega ptiča, ki niti približno ni v njenem dosegu.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr jul 11, 2012 12:44 pm

Re: Mačka Mačka

moje se ne vidi :P
finta je, da me skrbi za varnost vaše Mačke, ki mogoče drugič ne bo čofnila k sosedom, ampak kam drugam ... in ne bodo v nevarnosti le zavese :P

tule mogoče najdeš tudi kakšno rešitev za vas: viewtopic.php?f=39&t=1846&hilit=zamre%C5%BEitev
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 1:43 pm

Re: Mačka Mačka

pridi na kofe, pa boš sama vidla kako je božca pod strogim nadzorom cel čas, zaradi te polovice okna, skozi katerega ne sme. huj k v vojski!
ostale sobe v stanovanju pa normalno zračimo ponoči, ker Mačka spi v kuhinji in ne z nama v postelji (ker noče spat z nama v postelji, smrk smrk)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 1:54 pm

Re: Mačka Mačka

Črne mačke do sbest <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Sr jul 11, 2012 1:56 pm

Re: Mačka Mačka

Za zaščito okna bi pa jaz priporočila vsaj tole, je praktično nevidno: http://www.*****.com/shop/cats/cat_flaps_nets/cat_nets
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor To jul 24, 2012 12:13 pm

Re: Mačka Mačka

''Zakaj sem tako prašna? ja, poglej pod postlo pa boš vidla zakaj sem tako prašna. A da bi sesali? Sesalec? Neeeee, to je tista hudičeva rohneča zadeva, za izgananje hudiča iz mačk? Neeee, sej ni treba, da spet sesaš.''

Slika

''Ja cele dneve morem na oknu viset, ja. Morem bit pač na tekočem z vsem kar se dogaja na ulici, veš. Golobe tudi štejem, ja. Da vem, če mi je kak zbežal.''

Slika

''Veš kaj, ne teži mi. Črne dlake pašejo vse povsod, nisi še slišala, da črna paše na vse?''

Slika
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor To jul 31, 2012 1:01 pm

Re: Mačka Mačka

ful pomagam diplomo risat

Slika

Slika
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor To jul 31, 2012 1:24 pm

Re: Mačka Mačka

Mačka Mačka, a boš imela ti kaj počitnic to poletje ali boš samo garala :girlsad:
Uporabniški avatar

nevidna bolha
nevidna bolha

Prispevkov: 64

Pridružen: Pe maj 25, 2012 1:00 pm

Odgovor To jul 31, 2012 1:33 pm

Re: Mačka Mačka

mačka_Mačka je bla letos že na dvojnih počitnicah. za prvomajske in junija si je privoščla eno tedenski oddih na slovenski obali. tudi za vikend ji dajo včasih njeni ljudje malo mira, da lahko po mili volji taca po kuhinjskem pultu in liže štedilnik.
drugače je pa depandansa 'v omari' hit letošnjega poletja.

bi bla pa res perfektna mačka za v kako delavnico. ker čisto povsod vtakne svoj nos in aktivno pomaga pri vseh opravilih. ful rada pomaga pri barvanju. posebej z belo barvo. če je belo je ziher mleko! to je neizpodbitno dejstvo. za vsak slučaj je treba še jezik not namočit. al pa taco. in pol z belimi tacami bezljat po celem stanovanju. tudi druge barve so primerne za namakanje tac. čopiči so ful fajn za grizenje. pomožnosti tisti najdražji iz najbolj fensi dlak.

šivanje je sploh ekstra kul. cvirni pa slastni! pol pa js gledam cela začudena zakaj so vsi drekci med sabo povezani :S

česarkoli se lotiš, se trudi čim bolj aktivno sodelovat in bit čim bolj v centru dogajanja (čim bolj v napoto).
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jul 31, 2012 1:54 pm

Re: Mačka Mačka

jaz pa opažam, da je skrbnica mačke Mačke strašno aktivna na forumu, odkar pridno pišeta diplomo :P hec ;)

ma, lej, tamala je pač šefica v vaši bajti ... in naš Yodl-muc je tudi navdušen nad vsem belim :good:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 8 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.