V središču

puhasta medvedkica NIKA & črnuhec MIHA


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Pe mar 23, 2012 7:49 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

no da se spet malo javim in vam zatežim! ;)

UAAAAUUUU....minilo je že 1,2,3,....13 dni odkar sem na svojem kavču....kaj naj rečem uživam NA VELIKO :D

moj današnji dan je potekal naprimer takole:

5.45 zazvonila je neka piskajoča (zelo nadležna) stvar in me zbudila iz lepih sanj...moja prijateljica (lastnica) te nadležne stvari pa je samo pritisnila gum in spala naprej
5.55 včeraj je rekla da mora NUJNO! vstat 15 do 6-ih URA JE 5 DO ONA PA ŠE KAR SPI!
6.00 ja nič stvari sem vzela v svoje tačke in jo začela buditi (glavni razlog - pošteno mi je že krulilo v želodčku)
6.10 KONČNO je vstala, in najprej odšla na wc in v kopalnico (namesto da bi NAJPREJ MENI DALA ZA JEST) saj razumem da se ji je mudilo, ampak meni se je tudi zelooo (jest namreč)
6.15 vsedem se nazaj na toplo posteljo in čakam ( ne vem kako ampak uspelo mi je zaspati) v 3 minutah me je zmanjkalo
6.20 zaslišim nek ropot, dvignem glavo in JAAAAAAA pouna posoda (moja namreč) mmmmm njam njam njam pouna skledčka RC briketkov
6.40 zaslužim si malo čohanja in poljubeč (no ja dala mi jih je 10 minimalno) za slovo
6.50-14.45 dremuckanje in dolgočasenje
14.45 ropot klučev v klučavnici in JAAAAA odprla so se vrata, hitro prilaufam kdo je (in seveda Patricija je) JUPIIIII sledi igranje (pa spet me je čist polupčkala) :lol:
15.30-17.30 hmmm brala je neke popisane sliste in se pogovarjala sama s seboj ( baje more to brat da bo več znala) men se pa to zdi čist brez veze (namest da bi se igrala z mano)
18.00 vsede se na sredo sobe in nekaj skriva v rokah ( ja v rokah ma mojo naj igračno) polnilc od mobitela :lol:
18.00-19.00 AKCIJA (IGRAMO SE) OUUUUJEEEEEE :clap: :yahoo:
19.05 ME JE TOLK ŽGEČKALA S PEROJEM IN SE SMEJALA ZRAVEN JE PA ŠE SNEMALA MENE KAKO SE ZVIJAM OD ŽGEČKANJA....KAKO JI JE TO SPLOH USPELO!!!! :O
19.30 rekla mi je nej grem v akcijo in napišem moj urnik tlele na forumu da ne bojo punce rekle da se nč ne javim
19.49 pritisnem gumb pošlji in tadam ;)

HVALA ZA VAŠE POZORNO BRANJE :cat: nika :cat:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5155

Pridružen: Pe okt 01, 2010 7:07 am

Odgovor Pe mar 23, 2012 7:55 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

:D izčrpno poročilo ni kaj
“Dogs come when they're called; cats take a message and get back to you later.” Mary Bly
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16499

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 23, 2012 7:56 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

Ej, Nika, tudi tebe življenje N-Č ne špara, a ne 8)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Pe mar 23, 2012 8:01 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

no ja pa še malo slikic in en video

Slika
dremuckamo :)

Slika
in spet......

Slika
IN SPET!!!! hehehehe

Slika
EN ŠNOFAST, SMRČKAST POZDRAVČEK VSEM! :kiss:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Pe mar 23, 2012 8:05 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

video se pa nahaja tuki http://www.youtube.com/watch?v=hgCU9Uji ... e=youtu.be

p.s.: izklučte zvok ker je v ozadju moje nadležno čvekanje, pa se oproščam za slabšo kvaliteto (pograbla sem prvo kar je bilo pri roki torej telefon ker nisem želela zamudit trenutka)
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 265

Pridružen: Če sep 09, 2010 1:31 pm

Kraj: Kranj/Ljubljana

Odgovor Ne mar 25, 2012 11:46 am

Re: puhasta medvedkica NIKA

Mislim, da je jasno, da je našla pravi dom in vi pravo muco zase. Lepotička mala. Res sem vesela, ko jo vidim tako razvajeno in kako užival :) .

Patricija kako pa je z zobki?
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Ne mar 25, 2012 9:47 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

zobki so drugače uredu (razen en sprednji je zlomljen, ampak kar je pač je)....razen mal kamna ima predvsem na zadnjih zobkih in bomo preventivno v sredo šle čistit zobke....da nebi slučajno prišlo do kakega vnetja dlesni...

drugače je pa tale lepotička iz dneva v dan bolj razvajena....in počne takšne in drugačne lumparije....žaba mala se je tolk igrala z mojim polnilcem od telefona da ga je pregriznila :lol:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 26, 2012 7:53 am

Re: puhasta medvedkica NIKA

Me veseli, da so zobki OK, sem bila že malo živčna :) Kamen se pa nabira, nimaš kaj - prav, da ji ga boste spucali.

A s kabli, da se "igra"? :D Hvala bogu, da tega veselja ni že pri nama odkrila :) Sicer pa - ko so tko lušni, kdo bi lahko bil jezen nanje, ane :)
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Po mar 26, 2012 12:55 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

ja zverina mejhna.....samo da zagleda kable pa je že čist hipnotizirana...tko da skrivam kable...razn tega ma za igrat ko ga je že tko al tko pregriznla :lol: :lol: :lol:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor So mar 31, 2012 7:36 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

nekaj novih slikic

Slika
hmmm....tale slika je narejena ob 4-ih zjutraj (naša srčica ni pa ni hotla spat, ampak je razgraja po stanovanju dokler nismo VSI komplet vstali in jo vsi parkrat pobožali....no pa še fotošuting smo mel :yahoo:

Slika
takole moja mala zverinica čekira kaj se dogaja na pisalni mizi :O :D

Slika
in potem je že skoraj na mizi....sej ženske pač (FIRBEC) :girlyes:

Slika
in ko je že enkrat gor potem to pač izkoristi za temeljito raziskovanje in šnofanje

Slika
hja tud to je treba

Slika
pol ko se pa že fejst utrudi je pa pač treba mal zalegnt ane....pa sej tud če so to moji zvezki ni nč hudga....ahhh ne...kje pa...še bolš :yahoo:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So mar 31, 2012 8:22 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

itak, da je na zvezkih in tipkovnicah in časopisih najboljše ležat .... še sploh, če se jih ravno takrat uporablja ;)

lepa je tale vaša Nikica, lepa :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 29951

Pridružen: Če sep 09, 2010 7:42 am

Odgovor Ne apr 01, 2012 7:08 am

Re: puhasta medvedkica NIKA

:) Ta srčica je pa izredno pridna, ker imate še vse "zanimive" izdelke na mizi.
Mi imamo pa muce, ki na mizah, omarah delajo "red". :D
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Ne apr 01, 2012 7:19 am

Re: puhasta medvedkica NIKA

Trixi je napisal/-a::) Ta srčica je pa izredno pridna, ker imate še vse "zanimive" izdelke na mizi.
Mi imamo pa muce, ki na mizah, omarah delajo "red". :D


hmmm....no ja najbolj ji je zanimivo kulite dol metat....in ja slike lahko varajo :D :girlyes: seveda ma tud ona svoje minute ko čist podivja pa neglede na to kje je...tud na pisalni mizi....rezultat (si pa lahko samo predstavljate kakšen je) :O
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor Ne apr 01, 2012 8:03 am

Re: puhasta medvedkica NIKA

mene kar malo šokirajo take slike, ne morem verjet, da drugje ljudje dejansko lahko imajo
kaj na mizah in policah, pri nas mora biti vse prazno :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2048

Pridružen: Če sep 09, 2010 9:36 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne apr 01, 2012 12:06 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

Tudi jz sem najprej na to pomislila - lej, koliko stvari je "še" zloženo na mizi :) Ampak jaz se tudi ne vdam - vsake toliko pač po tleh pobiram, ampak to še ne pomeni, da bojo imeli kar vse police prazne :)

Nikici dej ene 100 lupčkov od mene! :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Ne apr 01, 2012 12:35 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

Romzy je napisal/-a:Tudi jz sem najprej na to pomislila - lej, koliko stvari je "še" zloženo na mizi :) Ampak jaz se tudi ne vdam - vsake toliko pač po tleh pobiram, ampak to še ne pomeni, da bojo imeli kar vse police prazne :)

Nikici dej ene 100 lupčkov od mene! :kiss: :kiss:



ahhhh Nikica je tolk pridna in čudovita da je sploh ne morm nehat hvalit....drugače pa tud jst morm bit ustrajna pri njej nasploh ko se gre za kable....ene parkrat sm bol naglas rekla NE! in mislim da je zakapirala point da ne sme...razen tistega ki ga že pol manjka :) :O

p.s. je dobila VELIIIIK poljubčkov....in ti jih vrača ceu koš nazaj :kiss: :kiss:
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 134

Pridružen: Po mar 12, 2012 8:28 pm

Kraj: Trbovlje

Odgovor Ne apr 08, 2012 12:48 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

no pa da se spet malo oglasim! :cat:

kaj naj rečem....uživam(o) na polno....imamo se superfinofajn....Nika je zlooooo pridna, sicer kdaj kako ušpila in je mal poredna (naprimer zadnič je odprla omaro, in to glih tisto omaro kjer mam poročno obleko in šla spat na njo :devil: ) sm ji pač povedala, malo bolj naglas in ji pokazala da pač tja ne sme...in mislim da nas je kar razumela (čeprav me je tko mal čudn gledala ko sm ji razlagala,ampak ok) drugač pa je zadnje dneve zlo zgovorna....še nism pogruntala zakaj :scratch: ampak upam da mi uspe, ker za vsak ko jo pogledam se začne ''pogovarjat'' z mano....drgač pa zdej sm pa res 101% da se je navadla novega kavča in družbe :dance:

sicer pa razmišljamo da bi vzeli še enga mačkona oziroma mačkico...ampak res samo razmišljamo :scratch: (glede na to da sta S in R rekle da bi se bolš obnesla brez mačje družbe) me je kr groza če pomislm da se pol mačkona nebi ujela in bi se grdo gledala in bi pol mogla bit tko ceu življenje...uff :girlsad:

ampak res upam da bomo vzeli še enga oziroma eno...

no zdej pa še mal fotk ;)

Slika
ne vem zakaj me Nika tle asocira na kitajko oziroma japonko???

Slika
pa dej že ugasn ta fleš NO!!!

Slika
mmmm tale pojstla je pa kr CEEEELAAA MOJA....ANE!!!!

Slika
Nika je bla tok navdušena nad priboljškom da tud tolk ni mogla počakat da bi palčko dala iz ovitka :O

Slika

Slika

Slika

Slika

Slika

se opravičujem za tolk velik slik....ampak mi je vsaka nekaj posebnega in bi mi bilo zeloo hudo če jih nebi objavila
Živali so tako prijetni prijatelji - ne sprašujejo in ne grajajo
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Ne apr 08, 2012 2:42 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

Nič se opravičevat za veliko slik, saj vsi radi gledamo lepe muce :) Res je luštna medvedka Nikica :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne apr 08, 2012 2:56 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

S in R ne bosta nič hudi, če bo Nika dobila družbo. Najbolje, da se z njima posvetuješ kateri muc/muca bi bil primeren za njeno družbo.

Tudi Mila viewtopic.php?f=70&t=866 je bila oddana kot edina muca, pa poglej sedaj. Ima družbo dveh lepotcev in razen občasnega jamranja čisto ok sobiva z njima :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne apr 08, 2012 3:24 pm

Re: puhasta medvedkica NIKA

Kar nekaj nas je takih, ki smo začeli z eno, precej umirjeno muco, pa smo si potem zaželeli še ene (ali več :D )... ponavadi se take bolj samozadostne, nedružabne (do drugih mačk) mace najbolje obnesejo z drugimi umirjenimi, nevsiljivimi, zadržanimi. vsaj pri nas je tako :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.