V središču

Same babe


Moderator: jernejch

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 2:51 pm

Re: Viva

Pogrešamo Vivo, Šapte in Perč! Kaj dogaja? :)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 30, 2012 3:41 pm

Re: Viva

:D hm ... nič posebnega, zato pa smo tako tiho ;)

Viva je še vedno najprisrčnejša maca na svetu in svojo privrženost najraje izkazuje s tem, da se ves čas mota okoli tebe, in te buča in na noben način ne želi biti pri miru ... ne, ko tipkaš, ne, ko kaj bereš, ne, ko ješ kosilo ... ona se stalno sprehaja mimo obraza ... gor in dol in gor in dol :devil: :D Odkar jo imam, se je zvila v klobčič v moje naročje natanko dvakrat.

In scarecrow, sem že gledala Magnolije, pa sem morala kar še enkrat, in sem se zraven smejala in jokala in ... Ja, res, super lik, Viva pa seveda njegovo diametralno nasprotje. :D Kako videz včasih dela krivico! Če bi že katera od mojih mac lahko bila taka, bi bila to Šapte, ki pa je seveda najbolj ljubko mače pod soncem 8)

Ker nisem na svojem PC, ne morem objavit slikic ... Bo treba počakat, da pridem domov :)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 4:03 pm

Re: Viva

Viva ima nekaj po Kayi in veliko po Calu. Cal mi kar naprej čepi pred nosom, naj delam karkoli, on mora bit zraven! :devil: Pol pa delaj kaj! Najbolj me nervira, ker se butne pred monitor ali na tipkovnico, seveda samo takrat, ko želim jaz kaj napisat. Saj, ko mi da buc, lubčka in tisti njegov pogled...pa kako se človek ne bi omehčal?! :kiss:
Kaya pa...no, tri mesece ni prišla sama v moje naročje, zdaj pa vsak večer...tako da...tudi Viva si bo kmalu vzela čas za to, ko ji bo pripeljalo, kako se je fajn mečkat in mazit! :D Cal namreč to izvaja velikokrat na dan... :rolleyes: On že ve...
Lubčke kosmatinkam! :kiss: :kiss: :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 30, 2012 10:36 pm

Re: Viva

No, presneto nazaj, jaz se hvalim, kako se pri nas nič ne dogaja, pa se mi še isti večer mace zravsajo tako, da je Šapte končala s krvavo ustnico :dash: Pa tega seveda še opazila nisem, dokler ni imela krastice :dash: Ko so se ... zravsale al kaj, so bile v dnevni, jaz pa v kuhinji in slišala sem samo en mijavk, ko sem šla pogledat, je bila Viva pod posteljo, Peri in Šapte pa naščeperjeni do amena. In sem seveda mislla, da sta šli obe nad Vivo :dash: in ju še pošteno okregala :(

Jasno, sedaj me skrbi za Šapte v nulo ... Ker je naš baby, ker je občutljiva, ker je imela ranico na ustnici ...

Viva je že skoraj tri mesece pri nas! A ni mišljen, da se vedno bolje razumejo, ne vedno slabše?? :dash:

Saj vem, verjetno ni nič takega, Šapte še vedno je, se igra, divja, se pride pocrkljat k meni, vse OK.

Ampak paniko pa vseeno lahko zagnjam, ane?
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor Sr maj 30, 2012 10:41 pm

Re: Viva

Uh, veš kako se moja Silver in Ice zravsata, je pihanja, godenja, renčanja, mijavkanja,...Ice ponavadi konča z rano čez gobec. Pa sta se včasih se mi zdi bolje razumela. Je pa res, da je bil prej Ice z njo precej grob, zdaj mu pa ona vrača.
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Če maj 31, 2012 6:05 am

Re: Viva

Ja, lej, to je samo Viva hotela poskrbeti, da bodo vse punce imele moderno ustnico ;)

Jih pa malo opazuj - včasih se pač zgodi, da se sčasoma bolj sprostijo in se potem začnejo vse mogoče neumnosti ... Ali pa se pojavijo kakšne na prvi pogled neopazne težave, ki povzročajo, da je muca bolj razdražljiva. Ko je imel naš Yodi vnete dlesni, je postal izjemno razdražljiv, postal je agresiven do Leie, pa tudi tamali, ki smo jih takrat imeli na obisku, so mu šli nenadoma blazno na živce, pa je sicer res ful potrpežljiv (itak obožuje cel svet, ampak male mucke ima pa najraje na celem svetu :D ).
Sicer pa niti ne veš, kdo je začel "napad" - zelo verjetno je, da se je Viva zgolj branila (je le vojakinja, aveš :lol: ).
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če maj 31, 2012 9:22 am

Re: Viva

jah lej, mogoče ima pa ŠApte eno krizo srednjih let (ker za pubertetnico je pač prestara :D) in je hotela biti bolj kul, tako kot današnja mladina, zato je prosila Vivo, da jo "zrihta" :lol:
mogoče bi morala razmisliti o ščipanju konic krempljev? da se ne poškodujejo tudi če se zravsajo...

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 9:43 am

Re: Viva

Včasih je potrebna klofuta kot streznitveni šok. :D Vprašanje res, kaj so imele babnce med sabo. Se ni za sekirat, če je malce kri pritekla, bo razvajenka preživela. :)
Ko se Cal in Kaya mazita in lubčkata, velikokrat ljubezen preide v renčanje in pihanje in ko Kaya ošamari Cala okol kepe, ima potem tud ranice od krempljev in posledično krastice...jaz samo gledam, da ni kaj z očmi narobe. No, na Kayi še nisem opazila kakih posledic, na Calu pa velikokrat. Ona je pač šefica, Cal je pa bolj nežen ampak ne paničim več, zaenkrat se je vse dobro izteklo (glede na vse pripetljaje, od kaktusov, letečih praskalnikov, klofanja, padcev s kuhinjskih omaric...Kaya je celo iz visečke padla, štor babji). :rolleyes:
Ni dolgčas, če so pa same babe na kupu, je pa itak vedno pestro! 8)
Držte se! :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če maj 31, 2012 10:17 am

Re: Viva

Konice krempeljčkov nip-nip... ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če maj 31, 2012 9:19 pm

Re: Viva

:D Odgovori, da človeka takoj v dobro voljo spravijo.

Danes je bilo vse mirno, ampak vseeno premišljujem o krajšanju krempljev. Pola, kdaj nas prideš obiskat? :D Pridemo pa tudi na dom ;) Jaz se sama tega že ne bom lotila, sicer bodo imele še kakšne hujše poškodbe kot samo preoblikovane ustnice :blush:

No, ampak resno - krempljev še v življenju nisem krajšala :O

In ker na tej strani ni še niti ene same slike ... Takole je, ko se na balkonu družijo trije golobi.

Slika

<3
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če maj 31, 2012 9:22 pm

Re: Viva

leeepa <3
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če maj 31, 2012 9:24 pm

Re: Viva

Kot želiš.... lahko se en dan oglasim (sem pa tako leteča zadnje čase, da težko rečem kdaj :blush: ), lahko pa tudi ve pridete k nam :good: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če maj 31, 2012 10:26 pm

Re: Viva

:clap: :good: hvala, se bova zmenili, kako in kaj :)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če jun 07, 2012 2:19 pm

Re: Viva

Vivi se je danes zjutraj ob 5h zdelo grozno fajn po postelji lovit svoj rep :devil: Potrebujem en zaspan smajli.

In kavo; danes sem v službi 12 ur. *zeeeeeh*
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če jun 07, 2012 2:36 pm

Re: Viva

Boooogaaaa! Viva seveda! 8) Kaj pa naj jaz rečem, ko mi kuhinjo prenavljajo in sta kosmatinca locirana samo na spalnico?!?! :O Se tolažim, da samo še 3 dni... :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jun 11, 2012 9:33 pm

Re: Viva

Moram vam povedat, da sem včeraj po hitrem postopku Vivi skrajšala njene krempeljčke (oz. kar kremplje), ker sem v soboto zvečer ugotovila, da ima Šapte vso (!) brado razpraskano in bi me kmalu kap. Čisto vso brado ima v krastah :( (nasvet?) Sicer se obnaša normalno, če je ne bi tam božala, še opazila ne bi, tako da ... no ne vem sploh, kako jo je lahko VIva (?) tako opraskala.

Vivi sem potem po nasvetu biarritz kremplje postrigla kar s tistimi nail clipperji in je šlo prav super, ste jo lepo navadli, prav nič se ne upira. <3 Je pa super, ker Viva sedaj lahko tapka po meni kakor hoče, ne da bi mi zabadala tiste šivankice v meso :good:

Zdaj samo upam, da se bo Šapte brada hitro zacelila. Revež moj :(
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po jun 11, 2012 9:46 pm

Re: Viva

čisto možno (moram mal branit mojo bivšo varovanko :D ), da se je Šapte sama spraskala- mogoče jo je kaj motilo, pa se je do krvi spraskala...skratka, pri nas se več ne sprašujemo, KAKO se je kaj zgodilo :D jaz bi še njima dvema postrigla kremplje, če jima še nisi ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po jun 11, 2012 9:57 pm

Re: Viva

ja saj, da ne boš mislila, zato sem tudi dala vprašaj tja pri Vivi ... vprašanje, če jo je ona .... mislim, za kakšno ranico bi še verjela, tako po pomoti ... ampak celo brado ... :O se mi zdi pa res skoraj neverjetno. Ampak to zdaj odpre vprašanje, zakaj se je spraskala? In zakaj ravno pod brado? aaaa. :dash:

In ja, postrižt kremplje pri Peri in Šapte je pa .... no, ne tako enostavno, ker smotki sploh ne pustita. Precej bolj zoprni sta glede tega kot Viva, kar je čudno, glede na to, da sta od nekdaj notranji in lastniški in navajeni premetavanja po rokah. Ampak bom že :superman:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po jun 11, 2012 10:05 pm

Re: Viva

jernejch je napisal/-a:Ampak to zdaj odpre vprašanje, zakaj se je spraskala? In zakaj ravno pod brado? aaaa. :dash:


saj pravim...jaz se že dolgo ne sprašujem več :D je veliko lažje :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To jun 12, 2012 6:01 am

Re: Viva

Se da ugotoviti, če ima kakšne mozoljčke/izpuščaje/kaj drugega? Poskusi počakati, da se poceli, potem pa poglej bolj natančno - če ima kaj takega, bi bilo vendarle smiselno ugotavljati vzrok. Če se ne motim, je Šapte bolj občutljiva, ane?

Glede krempljev pri staroselkah pa takole: naša Leia ne dovoli nobenih posegov sploh, zato so to tudi pri nas posebne sorte podvigi :) Ampak imamo na srečo pri bajti močnega moškega, ki lahko drži mačko v naročju in hkrati stiska gubo, potem pa jaz opravim tehnične zadeve ;) Tako da predlagam kaj podobnega ;) Aja, pa pri nas ne gre vse naenkrat - je treba vsaj sprednje in zadnje tace pedikirati ločeno :D Pomaga tudi brisača, v katero zaviješ tiste tace, ki jih ne strižeš ravnokar :)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 36 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.