V središču

Same babe


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če mar 08, 2012 9:26 pm

Same babe

torej, odpiramo temo za Vivo, po novem Vivo Vegas :D
bojo javili, takoj ko bo na novem kavču :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 08, 2012 10:34 pm

Re: Viva

Na dan sončeve nevihte in polne lune je k trem prišla četrta <3
Slika

To zgleda tako - ena raziskuje stanovanje in vmes malo zagode, bolj sama zase kot za kogar koli drugega.
Slika

Ena zapiha samo, ko je ta godrnjajoča v neposredni bližini, sicer se je raje skrila za zaveso. Ziher je ziher. :girlyes:
Slika

Ena pa hodi za godrnjajočo in kar razganja jo od firbca.
Slika

Vse kolektivno malo zapihajo, da se ve, kako stvari stojijo. Sicer je pa mir. 8) Moje babe :girlblush:

(slike bodo boljše kakovosti, ko bomo vse skupaj malo povadili :truce: )
(SEVEDA že predemo in se igramo, saj smo prišli že pred cele POL URE :O :yahoo: )
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Če mar 08, 2012 10:39 pm

Re: Viva

A 4 babnice imaš? :O
Daj predstavi še vse ostale (jaz sem že vse pomešala) :blush:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če mar 08, 2012 10:42 pm

Re: Viva

Vidim, da ti tudi zbiraš tigre 8) . Lepe punce, vse tri :kiss: :) . Uživajte skupaj :) .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 08, 2012 10:45 pm

Re: Viva

bohnedej :lol:

4 sMo zdej, z mano vred :) poleg Vive las Vegas še Peri:
Slika

in Šapte:
Slika,

skoraj identični 7 in pol let stari sestrici :) Čeprav kar obvladata ajkilju pogled, sta trenutno malo v šoku ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če mar 08, 2012 10:48 pm

Re: Viva

prejšnji post in tist "bohnedej" je bil seveda za alexx ;)

In hm, ja, pola, meni sicer Perč in Šapte nikoli nista zgledali kot prava tigra, ker sta sivi in mata en tak poseben vzorček, ampak ja, menda sta res tigrici. Ampak Viva je pa moja prva echt tigrica, prav taka, kot mora bit. :kiss:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Če mar 08, 2012 10:53 pm

Re: Viva

En tigr ni enak drugemu, tvoji sta po slikah sodeč podobni Kozmopolitankini Cvetki, sivi skuša tigri. Viva je pa taprav kmečki tigL :D

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če mar 08, 2012 10:58 pm

Re: Viva

Čudovite tigrice! <3
Viva las Vegas, uživaj na ful in le glej, da boš lepo strenirala jernejch...saj veš kako. :D Če ti ne bo šlo, ti dam Kayino telefonsko. 8)
Lubčke vsem tigricam od dveh zaljubljencev Cala in Kaye :*
Pa še od mene, seveda :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 6:30 am

Re: Viva

2 skuša tigri + ena tigra! :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 6:48 am

Re: Viva

Hja, nič... en črn desc ti potem definitivno manjka! :lol: (maček, da ne bo pomote) :P

Krasen trio imaš... Upam, da bo šok za Peri/čo in Šapto/e (kako hudiča to sklanjaš? :scratch: ) čimprej mimo... ;)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Pe mar 09, 2012 7:04 am

Re: Viva

Alexx, sklanja se z ničto končnico :) V vseh sklonih zgleda enako :)

Ampak tele tvoje babe so pa res krasne ... Pa po moje res rabite še enega mačjega črnuharja :D Se mi zdi, da šele potem vidiš, da je skakanje na pult res malenkost :lol:

Ej, Viva, tebi se je pa res končno nasmehnila sreča <3 Se te spomnim, ko si bila še mala pikolina, zdaj pa že ornk baba :kiss:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 8:24 am

Re: Viva

Jernejch, je bila mirna noč za 4 gracije? :D
Če prideš pogledat mojeg Cala, ti ne bo več pomoči in bo pri vas štirih takoj pristal še en postaven tiger! Veš kako bi pasal med vas? Bi ga takoj pokomandirale, on bi pa red naredil. 8)
Viva, dobro jutro...ostale tigrice, tudi vam, seveda! :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe mar 09, 2012 8:27 am

Re: Viva

Icy, dobro jutro tudi najbolj kičastemu parčku tigLov na svetu <3 in ponosni mami ;)

Leia je napisal/-a:Alexx, sklanja se z ničto končnico V vseh sklonih zgleda enako


Tako, tako, je najbolj enostavno!

Sicer pa nehajte, punce, kaj vam pa je, še četrtega naj si naštimam, a se vam je čisto :crazy: :truce:

Skratka, zaenkrat je treba najprej tu en kič vzpostavit, potem bomo pa naprej načrtovali, ampak se bojim, da če naštimam enga črnega mačjega desca, bo ta črn človeški desc :bye:

Peri in Šapte vam sporočata, da to sploh ni fer kar eno maco pripeljat in potem se ona ušunji na posteljo in kar povsod in jima jemlje igrače in kaj naj pol onidve in to sploh ni kul in prosim, a gre lahko nazaj, prosim, lepo prosim? :angel:
Vse jamranje jima seveda ne preprečuje, da ne bi jedli in predli in vse tako. Ampak mal drame je treba, ane, da se razume. Smo le ženske. :mocking:

Viva pa sporoča samo, da je vse super, edino zakaj hoče ta tanova, da je tudi mokro hrano, ker ona bi samo brikete, resnajlepšahvala, in tudi, da če je tista tatemna kosmata ne bi prej klofnila, da tudi ne bi mela nič proti, sicer je pa postelja mehka, igrače so pa tud kar znosne. Edino, zakaj ne sme nikamor skakat, kakšen čuden režim je to? :O

No, zdej grem pa še malo pospravljat (stvari z mize in pultov :devil: ) :bye:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Pe mar 09, 2012 9:47 am

Re: Viva

pola je napisal/-a:En tigr ni enak drugemu, tvoji sta po slikah sodeč podobni Kozmopolitankini Cvetki, sivi skuša tigri. Viva je pa taprav kmečki tigL :D


predvsem Šapte ima na tejle sliki podoben obsojajoč pogled kot moja Cveti :D
in ja, se strinjam, nisi taprava tatigrasta, če ni maš (vsaj) enega ta original kmečkega tigla :)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16496

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 10:06 am

Re: Viva

Dve skuši in ena kmečka - čudovit šop tigrovja :clap:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 10:35 am

Re: Viva

Jernejch, najprej razčistiva moške. ;) Mislim...ma ne...prepričana sem, da bi en mali črni kosmatinec perfektno pasal k tigLicam. :D
Če si boš pa tipa omislila, je lahko tudi blond in bo super pasal k črnemu mačku. :lol:
Ne, resno...tvoje Tigre si zaslužijo malo moške tace tam. Vas bo vse štiri razvajal, kot to dela Cal Kayi in meni.
Pa daj še enkrat poglej, kako se Cal in Kaya stiskata...se ne moreš upret taki romantiki.
Viva ima ful rada tipčke in pol bo nehala kozarce prevračat, pa skakat na mizo...lej, kako se je Kaya spremenila, odkar jo je Cal osvojil. :D
Ti ne bo treba več tolk pobirat, pucat in glancat...hihi
Viva ima rada mokro hrano? Moj Cal tudi (ga je I_love_u razvadila) :rolleyes: in ko mu dam meska, ga Kaya čukasto gleda, kaj to za eno packarijo mljaska. :nyam:
Kaya izbere brikete, ko ima oboje na voljo. Pa še malo bom omenila I_love_u ...a veste, kaj je punca delala temu tipu??? Calu seveda! :) Take dobrote mu je pripravljala za papico, da me zdaj bocka, kdaj mu bom še jaz začela kuhat. :lol:
Uživajte Tigle! Lubčke od nas treh :kiss: :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Pe mar 09, 2012 10:53 am

Re: Viva

Pa sej jst že mam enga dečkota. Pa ga ne bi menjala ;) Tko da zaenkrat ... ostajamo 4 babe. In en dec. Pa bomo pol vidli, kako in kaj, pa ko večje stanovanje, enkrat, nekoč ... :girlyes:

In ne, Viva ne mara mokre hrane, vsaj Hill's ne, bom poskusla še z Royal Canin. Perč in Šapte sta pa tako lepo že navajeni, moram zdej Vivi posebej dajat brikete. Se bo že navadla, ne bo imela izbire :P

Sicer pa kake posebne ljubezni (še) ni. Perč in Šapte se ne pustita motit; če je Viva preblizu, zapihata, sicer imata pa svojo običajno rutino in ju prav malo briga, če je ena nova zraven.
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 11:31 am

Re: Viva

Hmnja...zdej pa tko. Če je tvoj dečko blond, potem ti en kosmat črnuhec ne uide. :lol:
Če je pa tip črn, boš imela še enga Tigla...bosta super pasala skup. 8)
Hm...no, me prav zanima, kako bo Viva speljala brikete in kako bo s šeficama padla v sceno. Poročaj, poročaj.
Pa brez podiranja kozarcev, prosim. :D Moja Kaya pije iz mojega kozarca, Kal je pa bolj vljuden in ima neke manire že prirojene...recimo... :rolleyes:
Royal Canin BO jedla! :nyam:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Pe mar 09, 2012 12:15 pm

Re: Viva

pri nas je bila Viva nora na mokro hrano, je pa res, da so jo pri nas dobili bolj občasno in še to ne večje količine. Jernejch, če ne bo šlo, probaj s kakšnim morskim okusom Almo nature. Seveda ni nič narobe, če je samo brikete, samo mislim, da imate pri vas malce drugačen način prehranjevanja.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Pe mar 09, 2012 3:52 pm

Re: Viva

jernejch je napisal/-a:Pa sej jst že mam enga dečkota. Pa ga ne bi menjala ;) Tko da zaenkrat ... ostajamo 4 babe. In en dec.
:good:
(saj veš, da je ostalo hec... ;) pa itak zagovarjam "dejstvo", da je en maček na vsakih 10 m2 dost!) :P

ps: ampak svojega pa jutri vseeno malce pocrkljaj... revež 'bogi :rolleyes: sam med babnicami... :superman:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Naslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.