V središču

Same babe


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16130

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor To apr 03, 2012 7:37 am

Re: Viva

:lol: Tudi mi imamo enega širokoprogastega, ki se je blamiral pri (ne)dojemanju te igre. Sin je bil "malo" nesramen in je izjavil, da je muc pač lep in mu ni treba biti še pameten. Paniko pa tudi poznam, preiščeš vse, ni ga, in začneš razmišljati o varianti, če se mačke morda znajo teleportirati skozi zaprta vrata. :D Imate pa pri vas res lepo zbirko tigrov. :kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor To apr 03, 2012 9:17 am

Re: Viva

ja, predali,..... :girlblush: ... poznana zgodba! :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr apr 04, 2012 11:41 am

Re: Viva

No, incidenta s predali od nedelje nismo imeli nobenega, smo pa imeli zato danes prvi pravi mačji pretep. :O Mislim, da se je začelo tako, da sta se Viva in Peri malo lovili in malo igrali in potem je Viva (ki ne pozna še čisto meje od mojih dveh, ki je zelo nizka - onidve vzameta že malo bolj močno klofuto za polnokrvni napad in začneta streljat z vsemi topovi) začela bolj resno in je ene parkrat skočila na Peri, ki je malo zamjavkala in puf, ni bila sekunda, je bila že Šapte pri njej in jo branila na polno (iiii, sestrska ljubezen <3), ampak to je seveda pomenilo, da sta se Viva in Šapte udarili. Sem ju takoj ločila, ker imam ničelno toleranco za pretepe (pretepe, ne igro), seveda pa Šapte ni in ni hotela odnehat, je bilo reba še ene par glasnih NE, da se je umirila. Peri je vmes že zaspala na praskalu, tako da se je še najmanj od vseh sekirala :D

Ampak če česa ne vem, je pa tole - zakaj se morajo spričkat vedno ravno takrat, ko se mi mudi v službo? :dash:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne apr 08, 2012 6:18 pm

Re: Viva

Naša draga Vivči Živči je z nami (na veliko veselje enih in rahlo ogorčenost drugih) že en mesec :yahoo:

Počasi se navajamo druga na drugo in tako smo v enem mesecu prišle že do tega (brez poprejšnjega in kasnejšega klofutanja in pihanja):
Slika

V tem mesecu sem odkrila še nekaj Vivinih for (odnašanje zamaška za odtok iz umivalnika v kopalnici, izginjanje v predale) in jo (bolj ali manj uspešno) odvadila drugih (divjanje sredi noči, stegovanje s kremplji po nogah, ko čaka na hrano), ona pa je uporabila že čisto vse možne igrače, kar jih je v stanovanju :lol:

Rada je na višini
Slika

in mogoče, da je v tem mesecu pridobila na teži, khm. :blush: ...

... ampak ne toliko, da se ne bi mogla skrit :lol:
Slika

Skratka, super maca je in vse smo vesele, da jo imamo, tudi če nekatere tega še ne želijo priznat :D
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Ne apr 08, 2012 6:25 pm

Re: Viva

Čestitke :martini:
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne apr 08, 2012 6:41 pm

Re: Viva

SUPER Jernejch! :yahoo: Čudovite babnce imaš! No, tudi Viva se očitno uspešno prilagaja vašemu redu. Pridna Viva! :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Ne apr 08, 2012 6:50 pm

Re: Viva

Počasi, a v pravo smer! :good:
:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne apr 08, 2012 7:10 pm

Re: Viva

ful so dobre, vse tri :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:30 pm

Re: Viva

Zakon :clap: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:40 pm

Re: Viva

jernejch je napisal/-a:Rada je na višini
Slika

:D


Pozabila si omeniti, da je ostala zvesta DZZŽ Kranj, saj še dela reklamo za njihov koledar (ki je mimogrede, res lep). :D
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:47 pm

Re: Viva

"Moja" Zoja in "moja" (in Ninina :) ) Viva skupaj na fotki, vsaka v svojem domu uživata na polno.....neprecenljivo :blush: .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:49 pm

Re: Viva

mislim, da je Viva kar "naša" :) se mi zdi, da je toliko ljudi navijalo zanjo, da res ni samo (bivša moja) :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne apr 08, 2012 8:59 pm

Re: Viva

Iiiii, ja, Viva je res tako prisrčna in ljubezniva, da ima dovolj ljubezni za vse in da jo tudi vsak, ki jo spozna, mora takoj imeti rad <3 pravi mačji srček je :kiss:

Hvala za čestitke :girlblush:

In ja, dom ni popoln brez mačjega koledarja :) jaz sem tega dobila od mami, ona pa od mene tistega od Mačje hiše ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr maj 02, 2012 9:05 pm

Re: Viva

Nekaj utrinkov ;) (in eno obvestilo - če se (predvsem Kranjčanke) strinjate, bi Vivin rojstni dan praznovali 23. marca :) ... formula, po kateri sem prišla do tega, je pa tale: 23. junija 2011 je bil objavljen prvi prispevek o njej ... takrat naj bi bila stara tri mesece in voila, 23. marec se kar sam ponuja ;))

Viva je še vedno en mali norček ...

Slika

ki je za svoje vzela predvsem posteljo in kavč ...

Slika

se zna pa čisto po vzorčku že zviti v klobčič na tretjem (ali morda celo drugem, takoj za posteljo) najljubšem spalnem prostorčku - praskalniku, in potem imamo takle mir (posneto ob istem času):

Slika

Slika

Slika

kdaj smo razporejeni pa tudi takole:

Slika

Naročile so mi pa tudi, naj še povem, da so Čombetove škatle čist brezvezne, ker so odločno preširoke, in pri nas samevajo.

Slika

Precej bolj interesantne so take:

Slika

Preskusli sta jo Peri in Viva in odobravata. Šapte svoje mnenje sporoči naknadno, ko bo škatla spet kaj frej. :D

Kar se odnosov tiče, je stanje nespremenjeno. Peri in Šapte Vivo tolerirata; ko je ne, izbruhnejo grožnje, Viva jo stegne za kakšno minuto pod posteljo, da se stvari umirijo, in to je to. Samo enkrat je bilo malo ... bolj vroče, ko je Peri tekla za Vivo, ta se je skrila pod posteljo, Šapte je postala živčna, pritekla zraven, prestrašla Peri ... skratka, končalo se je tako, da sta se zravsali Peri in in Šapte, Viva je pa opazovala izpod postelje :lol: Še nikoli se niso pa resno steple, niti še ni dlaka frčala, Bezopet mi ližejo naenkrat z iste roke ... Aja, in zadnjič enkrat je Peri spala pri meni v naročju, ko sem bila za pisalno mizo, in pride Viva zraven (po mizi), nekaj časa opazuje, položi tačko na Peri (čisto narahlo), se skloni do nje in jo ... čisto narahlo, kot za preizkus, ugrizne :D Peri se je malo dvignila, izstrelila proti Vivi en grd pogled, ta se je umaknila in to je bilo to. Kakšno preizkušanje mej ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Sr maj 02, 2012 9:16 pm

Re: Viva

vi kar praznujte, lahko tudi večkrat na leto :D

tole kar opisuješ, je super med-mačji odnos, pri nas je večino časa tako. pač nismo vsi sluzasti in pocukrani a ne :devil:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Sr maj 02, 2012 9:19 pm

Re: Viva

Seveda se strinjamo, da je Viva rojena 23.3. ;) .

Viva je carica, povsod se znajde in z vsemi se zastopi :kiss: .

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr maj 02, 2012 9:37 pm

Re: Viva

Jernejch, imaš krasne mačketine! Viva je specialka, Perč in Šapte sta pa itak superce. :D
Viva je nekaj časa delala družbo moji Kayi (pri Nini) in sta se menda krasno ujeli...morda zato, ker je Kaya ena delikatna provokatorka, ki nikoli ni nič kriva in je nekonfliktna (dokler ne pogledaš stran). :D KozmoPoly jo je zelo lepo vzgojila, prav tako kot tvojo Vivo....torej dve nekonfliktniinnikoliničkrivi. 8)
Ampak pri imenih pa vodiš! Ime Šapte je the best! Nikoli prej slišano in odbito. :punk: 8)
Uživajte vse štiri mačkice in lubčke od Kaye, Cala in njune sužnje! :kiss: :kiss: :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Če maj 03, 2012 9:17 am

Re: Viva

kozmopolitanka je napisal/-a:pač nismo vsi sluzasti in pocukrani a ne :devil:


:D ja, očitno mi to bolj po gorenjsk' zrihtamo, ane, sej smo ja babe tko k se za gre, ne pa ene barbike! :punk:

pola je napisal/-a:Viva je carica, povsod se znajde in z vsemi se zastopi :kiss: .


res je pravi srček <3 in taprava kombinacija za moji dve mimozi, ki se prec počutita ogroženi ..

Icy je napisal/-a: KozmoPoly jo je zelo lepo vzgojila, prav tako kot tvojo Vivo....torej dve nekonfliktniinnikoliničkrivi. 8)
Ampak pri imenih pa vodiš! Ime Šapte je the best! Nikoli prej slišano in odbito. :punk: 8)


ja, res je, prav nič napadalna ni, če jo Šapte kaj preveč zalezuje, prav narahlo zarenči, ampak res prav narahlo :kiss:
Hvala za pohvalo; šapte je sedem po romunsko - ker je Šapte res sedma mačka pri naši hiši in ker tako lepo zveni :girlblush:
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 9:41 am

Re: Viva

Prav fajne mačke imaš, jernejch. In čedne "babe" so, vse po vrsti! :good:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2617

Pridružen: Ne jan 22, 2012 12:56 pm

Odgovor Če maj 03, 2012 10:03 am

Re: Viva

Ne razumite ma napak. Meni je Viva full lepa in simpatična mucka, ampak vedno kadar pogledam njen "namrščen" izraz na obrazu, se spomnim na Ouiser Boudreaux iz filma Steel magnolias, ko reče :"I'm not crazy M'Lynn. I've just been in a very bad mood for 40 years." (sicer mi je tudi Quiser najboljši lik iz filma). :D
Viva, srečni so, ker te imajo, povej jim. :)
“Cats were put into the world to disprove the dogma that all things were created to serve man.” - Paul Gray
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 59 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.