V središču

Same babe


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor So mar 10, 2012 10:06 am

Re: Viva

Dober dan! :)

Slika

Pri nas se še vedno nimamo radi, da se razume. No, mislim, kakor kdo. Jaz imam rada vse, Viva tudi, medtem ko ima Peri rada mene (in recimo Šapte), Šapte pa trenutno nima rada prav nikogar, ker je ta tanova prišla in kar povsod taca in je na njeni postelji, pri njeni mamici in tega ona že ne bo prenašala!!!!! :devil:
In je danes skloftala Vivo. :dash: No, ena sama klofuta je bla, pa ta taka in direkt v uček, da smo nekaj časa bili kar v paniki. Ampak, na srečo, brez posledic :O Pa ravno za Šapte sem mislila, da jo bo hitreje sprejela. Perč je namreč že čisto ok - ne da se ravno druži z Vivo, ampak noče ji pa tudi nič.
Skratka, pri nas kičurili še ne bomo tako hitro. :S
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor So mar 10, 2012 10:17 am

Re: Viva

babe, babe... :S No ampak saj bo, pač bolj počasi in bo vsak miceni kiček toliko več vreden! :good:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor So mar 10, 2012 10:44 am

Re: Viva

To je normalno. Ženske, babnce , dame ali navihanke...vse rabijo svoj čas. Posesivnost je huda reč! Če si njuna, predvsem od Šapte, potem Viva nima kaj počet tam. :) Ampak slej ko prej bosta Šapte in Perč čisto prijazno sprejeli tudi Vivo, boš videla. Samo čas jima daj.
Kaya je tudi posesivna...če čoham Cala, je takoj zraven, da ne bi kaj zamudila. :rolleyes: Bog ne daj, da nje potem ne bo počohala. Še tri dni nazaj je pa še prijet nisem smela. :S Tako da...mačje babje muhavosti so nekaj normalnega...se mi zdi....sploh, če iz sebe izhajam. 8)

Lubčke od mojih dveh konjev (sem mislila, da imajo mačke nežne blazinice in ne kopita)! :kiss: :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor So mar 10, 2012 11:33 am

Re: Viva

eh, Viva ni tako boga :) je že dobila kako klofuto, še več jih je pa tudi že dala od sebe :D pri nas se ene pol leta nismo kičurili, zdaj se pa to zgodi res občasno. Važno, da se z vsemi tremi ukvarjaš tako, da dobijo toliko pozornosti, kot jo vsaka rabi. to je normalno, da staroselci rabijo kar nekaj časa, da se privadijo na prišleke in jaz sem vedno zadovoljna, ko dosežemo vsaj ignoranco z obeh strani :D
Viva pa zgleda, kot da je že od nekdaj pri vas :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 12, 2012 12:56 am

Re: Viva

hvala za vse spodbudbne besede :) klofute od sobotnega jutra ni bilo več ... je bilo pa tole:

Slika

Šapte ob tem izraža upanje, da se vsi zelo močno zavedamo, kako velik korak je to zanjo. Ker ta mularija je čist nemogoča, sploh, ker dela stvari, ki njima, vzgojenima mačjima damama, da se razumemo, niti na misel ne pridejo!!!! :girlcry:
(Danes je Viva skočila na omaro za obleke, nekaj, kar Peri in Šapte v sanjah ne pride na pamet. Same oči so ju ble! :lol: Nekaj med "ohhhh, zdaj si pa v težavah" in "mamiiiiiiiiiiii, zakaj pa midve tega ne smeva?? :girlcry: " Fora je pa, da to sploh ni prepovedano ... samo njima pač to ni nikoli na misel prišlo, tja gor skočit :D

Sicer je pa res eno živo srebro .. pravo ime ima, naša Viva <3 povsod jo je dovolj, v vse se vtakne, vse je treba prešnoflat, preskusit, a je mogoče za igrat (al pa za pojest, nikol se ne ve) ... Včeraj smo imele goste še za moj rd, in je bila, jasno, zvezda večera :cupidgirl:

OK, dost čvekanja, samo še tole glede hrane - bom poskusla, kozmopolitanka, še z morskimi okusi, in pa ja, tako je, kot da je od nekdaj tu ...
Slikovni dokazi:

Slika

Slika

Slika

In evo, kozmpolitanka, baldrijana smo se tudi že navadili ;)
Slika

Moja sveta trojica <3 :kiss:
Slika
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 12, 2012 9:22 am

Re: Viva

Dobro vam gre! :good:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po mar 12, 2012 9:41 am

Re: Viva

SUPERCA! Bravo, MAČKE...vse 4! :yahoo:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po mar 12, 2012 10:55 am

Re: Viva

sem ti rekla, da je družba ne bo motila 8)
imaš srečo, da imaš taki mačji princeski, ki se ne obnašata prav nič princeskasto in sta prav lepo sprejeli novo članico :clap: Viva s pa itak ne vtika pretirano v nikogar in je najbrž največja flegma odkar je vkorakala skozi vrata :D
Uporabniški avatar

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: To maj 24, 2011 10:00 am

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po mar 12, 2012 11:19 pm

Re: Viva

Živjo gospe! Super, da so se, ste se, hitro ujeli :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 18, 2012 7:56 pm

Re: Viva

* * * POMEMBNO OBVESTILO * * *

Pri nas smo nekaj dobili:

Slika

in ko smo to začeli sestavljati, se je eni mački odpeljalo :crazy:
Slika

ko smo sestavili, se je odpeljalo še drugi mački :crazy: :crazy:
Slika

Potem sem skoraj poklicala izganjalca :devil:a
Slika

pa me je hitro postavila na svoje mesto:

Kva zjaš, smrkla?
Slika

(Viva in njen izraz s to ustnico ... neprecenljivo :lol: )

Na koncu je praskalnik požegnala še Perč:
Slika

Skratka, novi praskalnik je zakon! :good:

(Še to, po dobrem tednu skupaj z Vivo moram reč, da ji ta ustnica oz. posledični gangsterski izraz na obrazu res delata krivico. Tako mile in prisrčne muce namreč še nisem srečala. Res je pravi srček in čisto vsakemu, ki jo je videl, odkar je tu, se je usedla direkt v srce <3 Moja sestra me je v tem tednu obiskala večkrat kot prej v pol leta :lol: )
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16130

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 18, 2012 7:58 pm

Re: Viva

Pa naj Vivo posvoji, da bosta spet na "normali". ;)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 18, 2012 8:00 pm

Re: Viva

A-a! :S Viva je moja <3 :)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16130

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Ne mar 18, 2012 8:01 pm

Re: Viva

Saj vem. :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor Ne mar 18, 2012 8:04 pm

Re: Viva

:kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Ne mar 18, 2012 8:05 pm

Re: Viva

ma ja, tlele mate povsod ene podkupnine v obliki mini brckotov :fool:
me veseli, da se je Viva tako dobro vklopila in da sta jo sestrci tako lepo in brez pretiranega negodovanja sprejeli :good: mi je pa vedno zabavno brati vaše prigode, je tako fajn napisano- kratko, jedrnato in nadvse zabavno :)

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Ne mar 18, 2012 10:51 pm

Re: Viva

Praskalniki so super, res! Viva je pa prava MAČKA! :D
Super vam gre! :yahoo:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 14465

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:29 pm

Odgovor Po mar 19, 2012 7:39 am

Re: Viva

:clap:

Ka maš ti zdaj same odpeljane mačke? :O
;) :lol:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1860

Pridružen: Sr nov 17, 2010 9:58 pm

Odgovor Po mar 19, 2012 6:43 pm

Re: Viva

:kiss: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Po apr 02, 2012 10:31 pm

Re: Viva

Tri odpeljane in zaposlene mačke (no, vsaj dve .... no, vsaj ena :crazy: ) vam iz malega stanovanja z velikooooo igračami voščijo en dober večer ...

Slika

žogocesto so nekateri usvojili hitreje kot drugi ... ekhm (ravno prejle je šla Šapte malo štokat noter ... pa ne tam, kjer je žogica :lol: )
Slika

Kljub inštrukcijam starejšim damam v našem gospodinjstvu še vedno ni nič jasno ...
Slika

"A vidiš, to žogco je treba ulovit." "Eh?"
Slika

"Bah! Al jaz ne znam dobr učit al pa eni preprost ne kapirajo."
Slika

"Ampak prav vse sem ji točno razložila, res ..."
Slika

"OK, dvignem roke. Če ne gre, pač ne gre. Tud moje učiteljske sposobnosti ne bodo pomagale."
Slika

Sicer vam pa moram povedat, kako me je Viva nahecala za 1. april. Noben me ni razen nje! :mad:
Popoldne sem šla k fantu in bila pri njem do kake 8h zvečer. Ko pridem domov, me vedno pridejo pozdravit vse tri. Včeraj ... Vive nikjer. Jo začnem iskat, najprej še mirno ... Vive nikjer. Pregledam vse običajne kotičke, kjer bi lahko bila ... Vive nikjer. Itak se mi je čudno zdelo, ker vedno pride takoj. No, panika je naraščala iz minute v minuto, tečem na balkon, vmes frantično premišljuejm, če sem ga pustila odprtega oz. če sem njo pustila na balkonu in da je ušla ... Že skoraj na robu solz pokličem fanta, ki mi je prijazno svetoval, naj se najprej umirim ... no, še ni do konca povedal, odprem predal predalnika in ... o lej, Viva! :O Kako je prišla v zaprt (!) predal in ga še zaprla za sabo ... :wacked: Kdo bi vedel. Razvili smo teorijo, da je ona pač zlezla v predal, potem je pa mimo prišla ali Peri ali Šapte in - opa, predal se je kar sam od sebe zaprl :angel: (Ker, treba je priznat, tu neke ljubezni ni in je še nekaj časa ne bo. Kvečjemu je trenutno tu nova moda - "dajva se dve sedemkilski mački združit proti eni trikilski, bomo vidli, kako bo potem pogumna :dash: )

Kakorkoli! Kdo bi si mislil, da me lahko za 1. april naheca ravno tale nedolžni obrazek <3

Slika

"Kaj? Jaz? Jaz pa že ne ... :angel: Ne morem verjet, da me obtožuješ takih stvari, medtem ko ti jaz pomagam sortirat perilo."

:mocking:
Slika

lahko noč!
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po apr 02, 2012 10:45 pm

Re: Viva

uf, Viva je mojstrica predalov :D pri nas je celo iz enega v drugega šla (se pravi, znala je priti iz spodnjega v zgornjega in to od zadaj- če so bili sevea toliko odprti, da je lahko prehajala med njima :D )

jaz sem že dostikrat zjutraj zagnala paniko, ker koga nisem našla, potem pa ugotovim, da si odprejo omaro, zlezejo not in jo tudi zaprejo, tako da ni nobenega sledu :)

poznam pa tudi tale pogled konzervativnih gospodičen, ki se jim zdi ukvajanje s takimi zadevami nadvse nemoralno: mešanica začudenja, obtoževanja in prizadetosti (češ, zakaj pa jaz tega ne znam :()

drugače vam pa gre super, saj ni treba, da je pocukrana ljubezen, jaz sem dostikrat že z ignoranco zadovoljna ;)
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 28 gostov

cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.