V središču

Kaya & Cal


Moderator: jernejch

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 12:04 pm

Re: Kaya

Sporočilo naših mačkov: "TAKOJ nam naštimaj tako promenado!" :girlcry: :girlcry: :girlcry:
Hvala, Icy, zdaj moram pa stene zbijat! :dash:

Super vama gre! :good:
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16125

Pridružen: Pe sep 03, 2010 6:08 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 22, 2012 12:13 pm

Re: Kaya

Bo al pa ne bo (prišla v naročje), med tem pa te bo razveseljevala s stojami in lepimi učki - zadnja fotka zmaga. :)

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 1:45 pm

Re: Kaya

Alexx, hehe :D Za mucke se je treba potrudit in uredit interier natančno tak, kot jim paše. Saj veš, da so šefice! 8)
Pa ne prej sten podirat, dokler se ne zmeniš z mačkoni, da ne bo potem treba nazaj zidat! :rolleyes:
Moje naročje je pa itak tako mamljivo, da bo slej ko prej zajadrala vanj. :) Samo roke moram skrit. :girlblush:
Moja akrobatka je prava specialka! :greeting:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor Sr feb 22, 2012 2:13 pm

Re: Kaya

Icy, samo ne se sekirat, če pa mogoče le ne bo postala naročna muca, a prov ;) Moja lubika Leia po letu in pol še vedno ni naročna muca - in me čisto nič ne moti, da se ona boža samo tako, da me sprehaja naokrog po stanovanju, kjer se na naključnih mestih meče po tleh. Dokler križ ne useka, vse za mojo lubiko ;)
Imamo pa mačka, ki se non-stop boža in rine v naročje, kar včasih tudi ni tako zelo zelo fino ;)
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 2:27 pm

Re: Kaya

Brez panike, daj lubici malo časa :) Naša bučka se ni pustila niti dotaknit lep čas, zdaj je pa po njeno moja edina funkcija, da pleza po meni in da jo božam. Jo imam noro rada, ampak na momente pa rata ta njena ljubezen prav nadležna :rolleyes:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 4047

Pridružen: Sr nov 30, 2011 5:18 pm

Kraj: Ljubljana

Odgovor Sr feb 22, 2012 2:36 pm

Re: Kaya

jaz bi pa takoj mela nenaročno mačko :blush:

ampak ja, daj ji še malo časa, pa boš potem videla; in tudi to je res, da imajo nenaročne muce svoje prednosti, jaz pri dveh ultrakosmatih, fejst naročnih jih vidim cel kup ;)
You say 'crazy cat lady' like it's a bad thing.

all

Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 8094

Pridružen: Ne sep 26, 2010 1:29 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 3:03 pm

Re: Kaya

Pretirana ljubezen naročnih mačk zna biti nadležna, enkrat ko imaš tako mačko. :D Jaz imam sicer vse 3 verzije doma, tako ki ne gre v naročje, se samo boža rada, tako ki se ne bi dolgo božala in bo v naročju 30 sekund predla, potem pa odšla, in tako ki je cela jokica in mora biti vedno v naročju ali pa v središču pozornosti. :) In ta je tudi najbolj sitna. ;)

Vsaka mačka je krasna na svoj način.

Tista promenada je pa res kul. :good:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 3:39 pm

Re: Kaya

Vsaka mačka je krasna na svoj način! Res je! :good:
Ko tole berem...imate naročne, nenaročne, natlehbožajoče, nakavčubožajoče, nebožajoče...hehe :rolleyes:
Le kam se bo Kaya obrnila?
Saj me ne obremenjuje, kakšna Kayči bo glede mečkanja. Ko je v visečki, jo lahko božam, čoham, ona veselo prede in ji paše. Zadošča!
Moti me le to, da še vedno ždi pod kavčem po nekaj ur, potem pa pride ven in se obnaša, kot da je cel svet njen. Ne štekam! :O
Al pa ko okrog rož hodi, ki so zdaj čist ob steno postavljene, ona se pa igra z enim od kaktusov, brklja po zemlji, ko ji rečem, da ne bi bilo treba tega delat, me gleda začudeno in se sprašuje, kak problem imam? :D Izraz na obrazu...kot...what's your problem?! :rolleyes:
Imam občutek, da se moram NEHAT trudit razumet Kayo, ker pri mačkah logike očitno NI! :rolleyes:
Promenada vam je vsem všeč, tudi Kayči. :lol: Naj povem, da imam še eno skoraj enako na drugem koncu, kjer se tudi z veseljem sprehaja.
Naredite jih, se splača! 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Sr feb 22, 2012 4:00 pm

Re: Kaya

ful dobre fotke :D

jaz imam tudi raje ne-naročne mačke :D znajo bit naročne včasih prav težke- tudi v dobesednem smilu- posebej takrat, ko imaš poln mehur :lol:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 4:32 pm

Re: Kaya

Kozmopoly, nisi pršla Kayče pogledat. :S Sicer pa spet ždi pod kavčem in se fila. me zanima, na kaj se tam spodaj priklaplja, da ima pol ponoči toliko energije.. Jao! :girlsad: Ni resna, tamala.
Ponoči bo pa spet norišnica. :rolleyes:
Nenaročne mačke...mi je ful všeč to mačje izrazoslovje. Naročne in poln mehur pa...hihi...si predstavljam, ja. :D
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 9:36 am

Re: Kaya

Ko sem govorila, kako Kaya misli, da rože ne rabijo zemlje... :rolleyes:

Slika

Se je boljš igrat s kroglicami zemlje, ko jih razdrobi, so pa to specialni užitki... samo ne zame...grrr :devil:
Slika
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2400

Pridružen: Če sep 23, 2010 6:42 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 10:15 am

Re: Kaya

Pri nas je proti razkopavanju rož pomagal "fuj spray". Ne vem točno, kako se mu reče, bodo vedeli v vsaki živalski trgovini. Pošpricaš tam, kje ne želiš, da se muca zadržuje in vsebuje nekaj, kar jim smrdi. Pri mojih je delovalo, pri maminih pa niti malo :rolleyes: Lahko poskusiš :)

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 10:50 am

Re: Kaya

Aha, hvala, bom povprašala. Bom šla pa tudi nabrat velike ploščate kamne za Savo in bom lepo obložila vrhnji del lončkov. :D
Rožice bodo vesele, Kaya pa ne najbolj. Bom pa vseeno spray poskusila, ker mi eno ful lepo rožo kar naprej gricklja. :S
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če feb 23, 2012 1:43 pm

Re: Kaya

waw, Kaya se je pa čisto razigrala :O pri naših norcih sploh ni prišla do izraza njena igriva strran... lepo, lepo :kiss: :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 7:35 pm

Re: Kaya

Jao, nori naokrog in skače kot mala tigrica. :D KozmoPoly, ti si kriva, ker si ji pustila divjat, zdaj pa imam divjakinjo...hihi ;)
Sem jo ravno čohala, ko se preteguje v visečki in nastavlja vrat. Ko pa neham čohat, me prav zabodeno pogleda, kaj si mislim, da kar tako preneham. in potem je treba še in še...kar na hrbet se vrže, ker je treba tudi po trebuščku. :rolleyes:
Neskončno ji paše. Hecno, ko pa sedi zraven mene na sedežni, še vedno opazuje, kje so moje roke. Ne štekam, pa se tudi več ne trudim razumet. Kaya je pač kaya. 8)
Si pa ni izbrala kavča za svojega ampak moj rdeči počivalnik. Se bova morale še zmenit, kje bo katera kraljevala! 8)
Takole se zvira in pozira...
Slika

in takole...
Slika

Pa zakaj bi rabila dva praskalnika, ki sta ji na voljo, ko si krempeljčke lahko brusi na počivalniku...GRRRRRRR! :rolleyes:
Slika

Da ne govorim o miški, ki jo sredi noči kotali po parketu. Upam, da spodnja soseda ne bo živčnega fasala. :girlblush:
Slika
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Če feb 23, 2012 7:39 pm

Re: Kaya

en nasvet mogoče: mi vse "glasne"- ropotajoče igrače čez noč pospravimo, da lahko spimo. Je tudi ful tihih igrač, ki se ful dobro obnesejo... ;) predvsem so vsi naši zadnje čase navdušeni nad tistimi mehkimi žogicami iz blaga, iz katerih perje štrli...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16499

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor Če feb 23, 2012 7:42 pm

Re: Kaya

,,, ali pa z zmečkanim računom iz trgovine ;)

Podpis, šeenakizvečerpohopsavsetakerečiinjihskrijevpredal press

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 12:08 am

Re: Kaya

Prejle zmečkala račun s Petrola...norišnica! :lol: :D Kaj dela z njim! Ma kakšne kupljene igračke, papirnata kroglica jo ZMAGA! 8)
Slika

Glasne stvari v predalu. :rolleyes:
Nočka 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2684

Pridružen: Ne okt 17, 2010 9:35 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 9:07 pm

Re: Kaya

Vidve pa res pašeta skupaj :D

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe feb 24, 2012 11:49 pm

Re: Kaya

Ja, midve paševa skupaj! Moja Kayči je lumpa ena! Pridna je zelo...seveda takrat, ko spi, o ostalem času bi pa lahko esej napisala. 8)
Se pa imava rade in to je TO! :girlyes: <3
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.