V središču

Kaya & Cal


Moderator: jernejch

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:30 am

Re: Kaya

Nevzgojena pubertetnica. :lol: Najbolje, da se začne s Sisi družit, pa lahko družno zganjata lumparije. :D
Starševski nadzor bo kmalu vpeljan, rabim samo kakšne napotke. Sicer ni panike, dokler kave ne zmanjka ampak vseeno... :rolleyes:
Naj mi nekdo prosim razloži to nežno mjaukanje?! :S
Ma ne more od dolgčasa mjaukat?! Saj, ko hodi po meni, pa nič ne mjauka! :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:34 am

Re: Kaya

Jernejch, prid pogledat pohištvo, dokler je še v takem stanju. Glede na Kayine vragolije najbrž ne bo dolgo tako. :rolleyes:
Čudno mi je, da Kaya samo ponoči mjauka, čez dan pa spi in fila baterije za nočni žur. 8)
Kakorkoli...mačje babe so ZAKON! Sploh tigrice...raaauuuugh, rooooaaaaarr... :D
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16499

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:34 am

Re: Kaya

Ne more mijavkat zaradi dolgačasa, ja :lol: Dej mal našega Melija vprašaj, kako to gre :lol: :lol:

Rileks, Icy, pa bo. Pa tudi ona zdaj malo sprobava in čist mogoče bo spremenila ritem in navade. Toda mora te na začetku postavit na tvoje mesto, to ti je menda jasno :D :D
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To feb 21, 2012 11:39 am

Re: Kaya

Naš muc sicer ne zna prav lepo mjavkat, pa zato zelo rad kaj lepega pove. Recimo, ko se začne dret na vrhu stopnic, vem, da se je glih frišno pokakal. Potem se po poti navzdol oglasi na vsaki štengi (to imajo očitno tačrni en zvočni signal vgrajen, ker je isto delal tudi Micro), če zjutraj predolgo spim, mi pride pred vrata povedat, da bi on noter, pod odejo. Pa ko skoči na pult, mi tudi to pove, čeprav se potem dela, da njega sploh ni bilo tam.
Kaya pa trenutno zagotovo pogreša družbo (a moram z macolo namignit, kaj bi tu pomagalo? :cat: ;) ) in prostore, ki jih je bila vajena. Pa najbrž čaka, če bo kaj odziva na tele njene mjavčke. Pa tko.
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:45 am

Re: Kaya

Hmnja...očitno Kaya mene vzgaja namesto obratno. Se predam! :truce:
Ja, no, saj se pasem po kosmatinkah, ki iščejo dom. Kayči bo dobila mačjo družbo, ta odločitev je že sprejeta. 8)
Mi ni treba iz krompirja izrezat, sem že dojela! :D
Ampak glede na Kayo, ki se dela plaho v resnici pa špila šefico, je treba dobit eno kosmatinko, razvajeno in sproščeno, ki se bo rada mečkala.
OK, torej imajo vsaka mucka svoj stil govoranc. Črni imajo vgrajen zvočni signal...AHAhahahahaha :D Odlična!
Vidim, da mi ne bo dolgčas s tole mojo zverinico! :kiss:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5300

Pridružen: Sr sep 08, 2010 10:21 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:51 am

Re: Kaya

Icy je napisal/-a: Ma ne morem vrat od spalnice zapret, pol ne bo mogla po meni hodit.

Me ZELO veseli, da "čudnih" naukov od kozmopolitanke NE upoštevaš! :good: 8)
»You move to an area and you multiply until every natural resource is consumed and the only way you can survive is to spread to another area. There is another organism on this planet that follows the same pattern. Do you know what it is? A virus.« Matrix

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 11:56 am

Re: Kaya

Si res ne predstavljam, da bi jo kar zaprla in Kaya ne bi imela vstopa v mojo spalnico. Ampak...če bo vsako noč zganjala take lumparije, bo pa vrata vseeno treba zapret, ker se moram tu in tam pa le naspat. :girlblush:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 5409

Pridružen: So apr 30, 2011 6:51 am

Odgovor To feb 21, 2012 11:58 am

Re: Kaya

Icy je napisal/-a:Nevzgojena pubertetnica. :lol: Najbolje, da se začne s Sisi družit, pa lahko družno zganjata lumparije. :D
Starševski nadzor bo kmalu vpeljan, rabim samo kakšne napotke. Sicer ni panike, dokler kave ne zmanjka ampak vseeno... :rolleyes:
Naj mi nekdo prosim razloži to nežno mjaukanje?! :S
Ma ne more od dolgčasa mjaukat?! Saj, ko hodi po meni, pa nič ne mjauka! :rolleyes:


Ne želiš si tega, biliv mi :D

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 12:08 pm

Re: Kaya

Slavica, verjamem. Bi bilo pa vseeno zabavno. :lol:
Če bom še dolgo nevidna bolha tukaj, se bom morala RESNO pogovorit z Adminom. ;)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2925

Pridružen: Ne okt 17, 2010 6:21 pm

Odgovor To feb 21, 2012 12:57 pm

Re: Kaya

Jeee, za odločitev za družbo! :good: :yahoo:
If you see me smiling, it`s because I`m thinkig of doing something evil or naughty. If you see me laughing, it`s because i`ve already done it!

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: Sr dec 29, 2010 11:46 am

Odgovor To feb 21, 2012 6:57 pm

Re: Kaya

Baby, njena sestrica, tudi neprenehoma poje, mruuuuuuuuuuu, fruuuuuuuuuuuu, mjiiiiiiiiiiiiiiiiv, non stop. Dela kozlarije, ni niti sekundo na miru, zmeraj nekaj najde, da se igra, praska, meče ven iz omare, in sili v Phoebe. Ta je mirnejša, jaz je še nisem slišala zamjavkat, zna pa hudo zagodrnjat in zgrabit Baby za vrat, ko ji prekipi. Potem se valita, grizeta, tepeta, ampak le za par minut, pa je spet vse v redu.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To feb 21, 2012 7:07 pm

Re: Kaya

Phoebe in Flora sta sestrici od Kaye. Baby, Boom in Dia so z iste lokacije, a od druge mame.

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 21, 2012 7:46 pm

Re: Kaya

Torej so Kaya, Phoebe in Flora sestrice. Phoebe je čisto drugačna, so pa zgleda vse mirne in plahe.
Si sploh ne predstavljam Kaye, d bi bil taka, kot Baby in da bi bila tako razigrana.
Kaya ni več PodKavčnica ampak NaOmaričnica. :D Zdaj so "in" kuhinjske omarice. :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

plašen zajček
plašen zajček

Prispevkov: 154

Pridružen: Sr dec 29, 2010 11:46 am

Odgovor To feb 21, 2012 8:22 pm

Re: Kaya

kako se je pa meni zdelo, da je Baby njena sestrica? Juh, kak sem smotana... :girlblush:

ampak obe sta taki medvedki...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To feb 21, 2012 8:25 pm

Re: Kaya

Sej so vsi iz te lokacije medvedkasti. Ravno danes sem ujela in peljala kastrirat očeta (mislim da) vseh telih medvedkov. Poba ima tako glavo kot lev in je bil čez celo živolovko :O :D .
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 16499

Pridružen: Sr sep 08, 2010 9:10 pm

Odgovor To feb 21, 2012 8:29 pm

Re: Kaya

:O :leti vgasnit mobitel preden pola pokliče in mi ga uturi: :lol:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7030

Pridružen: To sep 14, 2010 10:04 am

Odgovor To feb 21, 2012 8:30 pm

Re: Kaya

Boom je tudi medvedek ;) In išče dom ;)

(samo namigujem :lol: pa ne bom rezljala krompirja :lol: )
Živiš lahko na dva načina. Lahko se pretvarjaš, kot da ni nič čudežno. Lahko pa imaš vse za čudež. -- Albert Einstein
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 7574

Pridružen: Sr sep 08, 2010 8:10 pm

Kraj: Kranj

Odgovor To feb 21, 2012 8:32 pm

Re: Kaya

:lol: :lol: (tale fante zjutraj leti nazaj na lokacijo :D )

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 12:01 am

Re: Kaya

Kayin atej mora bit pa res pravi lev. :D
Ja, ja...saj si ogledujem kandidate za Kayino družbo.
Imam občutek, da bo nekaj črnega, kosmatega in predvsem crkljivega in rojenega za mečkanje. :girlblush:
Kaya se že pripravlja na nočno žuriranje. Cel dan je spala, zdaj se je najedla, napila in ima okice na široko odprte, da se kar iskri. :rolleyes:
Čist je padla na palico s pereščki, prava lovača.
Če se to noč ne naspim, bom jutri s Kayo cel dan spala. 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Sr feb 22, 2012 9:44 am

Re: Kaya

Spanec je BIL! :D Kaya je bila prizanesljiva z mjaukanjem...se je le nekaj delala, da mjauka. :)

Takole kuka izza stene...
Slika

...se sprehaja po svoji promenadi...
Slika

...takole opravlja kraljevske posle...pa malo zaščite, da je kdo ne spozna po njenih čudovitih očkah :lol:
Slika

...in Kaya dela stojo in se gre akrobatko :D
Slika

Parkrat je prišla na mojo posteljo vendar se je za vsakič preplašila, ko sem se premaknila.
V visečki jo lahko božam do onemoglosti, nastavlja vrat, da jo čoham in veselo prede, ampak da bi jo pa prijela, ni variante. :rolleyes:
Tudi sedela je poleg mene vendar non-stop opazovala, kje so moje roke. No, počasi bo že zlezla v naročje, upam...
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 23 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.