V središču

Kaya & Cal


Moderator: jernejch

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor So avg 24, 2013 8:04 pm

Re: Kaya & Cal

Lupčka lepkana, srčka srčkasta, cukra zaljubljena...AHA!!! :fool: namesto "ja pa iiiiiiiiiiiiii" je zdaj "JA PA GRRRRRRRRRRRRRRRRRR!" :dash: :negative: :ireful:
Tole me ravnokar pričakalo doma
Slika

Sem vedela, da se ne bi smela hvalit z rožami in mojo vrtnarko, ki jih pusti KAO pri miru! :( :S :girlsad:
No comment, res!
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Ne avg 25, 2013 12:53 pm

Re: Kaya & Cal

rofl :lol: ja hudička mala :P
Ampak saj ne moreš biti zares huda nanju, lej te facke, pa kako se imata rada, pa kako lepo pančkata, pa......Iiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :girlblush: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Če avg 29, 2013 10:18 pm

Re: Kaya & Cal

:scare: Ups, nori kaktus, se kar na tla vrže, mu je zmanjkalo ravnotežja, a ne, muce nič krive... :S
Veš, tudi jaz sem imela nekoč take rože - samomorilke, sem ostala čisto brez okrasnih lončkov ...pa smo preživeli tudi to fazo... Danes mi je žal, da sem zaradi takih "malenkosti" sploh kdaj povzdignila glas nad mojimi tremi mucami, šele sedaj, ko jih ni več, se zavedam, kaj so mi pomenili...
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 3:30 pm

Re: Kaya & Cal

:goodpost:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 7:55 pm

Re: Kaya & Cal

Joj, Sonja! :rolleyes: Jasno, da SEM huda nanju. Ni krivo moje rastlinje. Kaktusi niso prav nič nerodni, mačka sta štorasta. Problem je bil v letečih predmetih, ki se zaganjajo v okna, imamo vse živo, ose, muhe, kobilice... in norca repata se jasno poženeta za njimi in zbijeta lončke. Nimata stila...namesto, da bi lepo slalom vozila okrog lončkov in undercover napadala letalce...EH! :S
Loti Pupa...ju z veseljem posodim za en vikend, da malce povrtnarita. 8)
BTW...potem pa vidim tako sceno...Kako naj bom jezna nanju? :angel:
Slika

Tako pa Kaya gleda svojo televizijo :D
Slika

V dobrem in slabem držita skupaj :P Sta pač lepotca in zaveznika, to ju rešuje ampak enkrat bodo padavine po kosmati riti...
...samo še en razbit lonček je do tja! :devil:
Slika
Slika
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 8:54 pm

Re: Kaya & Cal

:D <3 Ne vem, koliko bi vrtnarila pri meni, ker smo tudi mi brez rož :D ampak mi dol maha zaradi tega...prejšnja muca je bila res pridna in je vse pustila pri miru, te dve bučki pa sta pri meni dobre 4 mesece in sta tudi nekako "štorasti" :D
Zadnjič, ko sem se vsedla v avto in pogledala gor proti oknu, sem videla najlepšo rožico ever :rolleyes: Ula je sedela na polički in gledala ven in ti povem, je bila lepša kot katerakoli rožica :girlblush: :kiss:

Pa vseeno ti želim veliko sreče pri prevzgoji :good: :D <3 ....aja, skoraj pozabila povedat - srčka kosmata sta prelepa :girlblush: :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Pe avg 30, 2013 10:33 pm

Re: Kaya & Cal

:negative: ja Icy, a ti ni jasno, da s padavinami ne boš nič dosegla? Kvečjemu tole... :teasing: (saj smo se pred leti učili, da z grobostjo ne dosežeš nič, a si že pozabila?), muca pa tudi nista Tina Maze, da bi obvladala slalom. Ju moram zagovarjati, ko sta pa taka srčka :kiss: , pa saj to ti dobro veš in prepričana sem, da s padavinami ne bo nič, le malo bolj glasna boš kot običajno, a ne? ;)
Veš, moj Tomaž je pa tako zelo fin, da mu moram jaz ujeti npr. veščo, da jo on potem lahko v miru pohrusta, ali pa počaka, da jo kakšen drug mačkon sklati na tla in mu jo ukrade, lump bajsasti..., evo, rešitev za tvoja dva, ti se boš malo natelovadila, lončki bodo celi, mačkončka pa super zadovoljna... rofl (si sedaj prav v živo predstavljam, kako bi to zgledalo...pa ne mi zamerit, prosim). Lupčka obema kosmatinčkoma :kiss: tebi pa eno lahko nočko želimo vsi mi (2+9+2) 8)
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 6:01 pm

Re: Kaya & Cal

nekam dolgo se tukaj N-Č ne dogaja :negative: ...pa vem, da ni tako :S Slikeeeee, reportažeeee :clap:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 6:43 pm

Re: Kaya & Cal

Loti Pupa je napisal/-a:nekam dolgo se tukaj N-Č ne dogaja :negative: ...pa vem, da ni tako :S Slikeeeee, reportažeeee :clap:

:goodpost:
tako dolgo se ne javljate, da bom jaz v svoji temi kmalu naštela vse svoje mačkone... ;) Kaya, Cal, kje sta???

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 6:49 pm

Re: Kaya & Cal

Potrpljenje! :D V službi sem...ko pridem domov, vas zasujem s kosmatimi fotkami. 8)
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 10:16 pm

Re: Kaya & Cal

Evo nas v vsej kosmati lepoti. Mislim, da komentarji niso potrebni ampak vseeno.... 8)

Šepetati mačku <3
Slika

Cal v zasedi :D
Slika

Cal napadalec iz zasede :rolleyes:
Slika


Romantika :cupidgirl:
Slika

Kayči vrtnarka se dela, kot da je rože ne zanimajo :rolleyes:
Slika

Premajhen počivalnik, je treba v štuk :rolleyes:
Slika

Kaya v zasedi
Slika

Kaya utrujena od napadanja iz tunelčka
Slika

Ah in oh :girlblush:
Slika

Še malo romantike :girlblush:
Slika

Kayči počivalka
Slika

Kaya z bodyguardom 8)
Slika

Khm, khm...
Slika

Moj Cal...hudo mu je u lajfu :P
Slika

Toliko zaenkrat, da vidite, kako sta moja mačka uboga reveža, izmučena in nikoli nič kriva. :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2856

Pridružen: So okt 09, 2010 11:38 am

Odgovor Po nov 04, 2013 10:21 pm

Re: Kaya & Cal

Boga revčka, kako se mučita... :D

Ampak kako se imata pa tedva mačka rada, to je pa res :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 10:29 pm

Re: Kaya & Cal

Hudo jima je res! Trpita na ful! :rolleyes: Kozmopolitanka, nujno moraš prit tvojo Kayči pogledat. Se ti bo takoj v naročje namontirala in pol si pečena za 2 uri. 8) No, saj boš dobila kukije in sok. :P
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor Po nov 04, 2013 11:11 pm

Re: Kaya & Cal

Tole pa je javljanje na komando :rolleyes: :good: :girlblush: hvala!

Res sta lepotca in uživača, krasna sta :cupidboy: :cupidgirl: ....samo malo me skrbi za Cala, kako revež trpi in visi tam z naslonjala :S :fool: ja kje so pa roke za bučko podpirat :girlblush: halooo, a veš da lahko pade in to čist na mehko :S ni se za hecat :P
Radi se imejte še naprej :kiss: :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To nov 05, 2013 12:01 pm

Re: Kaya & Cal

:thanks: :bye:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To nov 05, 2013 12:56 pm

Re: Kaya & Cal

Javljanje na komando...hmnja, me je treba včasih malo pobockat, da si vzamem čas za objavo. :girlblush:

Sonja, evo ena zate...moj Cal mačo pozer! 8)
Slika

Pridi že enkrat premečkat Cala, ki je rojen za užitkarjenje. Bosta oba uživala. :D

Loti Pupa, Cal ne bo padel ker tista taštorasta je Kayči, ki se na ravnem zvrne. :rolleyes: Moje roke pa še preveč podpirajo kosmatinca, razvajena sta u iber, sploh ni za komentirat! :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 1729

Pridružen: So okt 15, 2011 12:17 pm

Odgovor To nov 05, 2013 4:19 pm

Re: Kaya & Cal

;) pri 11 mačkih moram zdaj k tebi, da lahko enga premečkam....kakšen črni humor je tole pri nas, a ne? :dash: Danes sva imela v hiši vzdrževalca kabelske, končno imam svoj čarunalnik, pa je prišel pogledat, zakaj ni dovolj močnega signala iz Wi-fi, jaz sploh nisem vedela, da je človek v hiši, ko pa sem videla Tomija in Miniko, kako se skrivata, sem šele postala pozorna na to, da se Milan z nekom pogovarja...Naši mački so največji zajci na svetu!!!! Lupčka na smrčka Kajči in Calu :kiss: :kiss: , se ti oglasim na mail.
Uporabniški avatar

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 11175

Pridružen: Pe mar 22, 2013 10:02 pm

Odgovor To nov 05, 2013 4:49 pm

Re: Kaya & Cal

Vau, Cal :rolleyes: kako si fensi :playboy:

Icy, mačje riti so itak za do konca scrkljat, kaj pa hočemo drugega ;) :kiss: :kiss:

Icy

Uporabniški avatar

čvekava papiga
čvekava papiga

Prispevkov: 411

Pridružen: Sr feb 01, 2012 11:25 pm

Odgovor To feb 18, 2014 11:18 pm

Re: Kaya & Cal

Včeraj je minilo 2 leti, odkar mi moja Kayči dela življenje bolj pestro, toplo, ljubeče, divje, pospravljalno, vrtnarsko,
urarsko, šivalno, sesalno, kosmato, igrivo in še marsikaj! :cupidgirl:

Je super lepa, prijazna, nežna in vedno bolj zmečkana, ker je njeno poslanstvo, da se pusti razvajat, vlačit po naročjih, treba jo je kar naprej mazit in oh in sploh je the best mačkica, mini muca oz. pravi mali vražiček. :angel:
In kakšna sreča res, da sta s Calom tako super par, še vedno počena en na drugega, zatreskana in se imata rada. O divjanju, praskanju, pihanju, renčanju...pa drugič. 8) Recimo čez 3 tedne, ko bo 2 leti, odkar se nam je pridružil še Cal, ki je mačji Car! :cupidboy:
Fotke kot vedno...pocukrane... :girlblush:
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika
Slika

Ni nam dolgčas, imamo se radi, bom pa začela zbirat prispevke za nov kavč, rože, ure, naslanjače, ker ... ne bom končala stavka, saj vsi vemo vse o rožah, kavču in podobnem potrošnem materialu. :rolleyes:
Kaya and Cal are ANGELS with whiskers :kiss:

udomačen tiger
udomačen tiger

Prispevkov: 2906

Pridružen: Če sep 26, 2013 8:48 pm

Kraj: Kranj - Tržič

Odgovor Sr feb 19, 2014 5:55 am

Re: Kaya & Cal

Prelepa razbojniška tigra :D <3
Ko sva se midva preselila in posvojila mačkone, nisem želela rož. No, in so mi zadnjič za rojstni dan prinesli dve. Zaenkrat sta celi. Koliko časa bosta, ne vem :D
PrejšnjaNaslednja

Vrni se na Na svojem kavču

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 16 gostov

Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Designed by ST Software.